Sparing: Dolcan Ząbki - Raków Częstochowa 7:2

Tomasz J. Górski
Dolcan rozgromił Raków w sparingu
Dolcan rozgromił Raków w sparingu Mikołaj Suchan / Polskapresse
W rozegranym wczoraj sparingu w Rybniku, Dolcan rozgromił II-ligowy Raków Częstochowa 7:2 (1:3). Po dwie bramki dla ząbkowskiego zespołu strzelili Maciej Tataj, testowany Tomasz Prejs oraz Dariusz Zjawiński. Jedno trafienie dołożył Dawid Ryndak.

Raków Częstochowa: (I połowa) Mateusz Kos – Ryszard Breś, Mateusz Górecki, Bartosz Soczyński, Łukasz Kominiak – Krzysztof Napora, Sławomir Ogłaza, Łukasz Kmieć, Robert Brzęczek, Kamil Witczyk – Rafał Czerwiński. (II połowa) Przemysław Wróbel - Bartłomiej Płatkowski, Patryk Kwiatkowski, Łukasz Góra, Eryk Krupa – Przemysław Mońka, Paweł Walasek, Sebastian Wiśniewski, Adrian Świerk, Dawid Świerk – Maciej Wiktorek.

Dolcan Ząbki: (I połowa) Mateusz Kryczka – Damian Jakubik, Piotr Klepczarek, Łukasz Matuszczyk – Dawid Ryndak, Bartłomiej Sosnówka (33 Mateusz Długołęcki), Marcin Figiel, Bartosz Wiśniewski, Kamil Mazek – Paweł Tarnowski, Maciej Tataj. (II połowa) Maciej Humerski – Rafał Zebrowski, Rafał Grzelak, Nikola Todorović – Dariusz Zjawiński, Mateusz Długołęcki, Szymon Matuszek, Grzegorz Piesio, Damian Świerblewski – Rafał Wiśniowski, Tomasz Prejs

Pojutrze zawodnicy Roberta Podolińskiego rozegrają kolejny mecz towarzyski. Przeciwnikiem będzie spadkowicz T-Mobile Ekstraklasy, GKS Bełchatów.

Polub nas na Facebooku! Tam dzieje się jeszcze więcej!