Sparing. Stal Rzeszów nie dała szans Tomasovii

Miłosz Bieniaszewski
Krzysztof Kapica
W swoim ostatnim meczu sparingowym Stal Rzeszów pokonała Tomasovię Tomaszów Lubelski na jej boisku 5:0.

W pojedynku z grającą w lubelskiej 4 lidze Stal Rzeszów była zespołem zdecydowanie lepszym i pewnie zwyciężyła. Rzeszowianie zaczęli z przytupem i już w 1. minucie gola zdobył Michał Marczak. Ten sam napastnik trafił raz jeszcze przed przerwą i było 2:0.

Po pierwszej odsłonie trener Bohdan Bławacki dokonał wielu zmian i na boisku pojawiła się niemal inna jedenastka. Nie zmieniło to jednak sytuacji na murawie i to dalej Stal Rzeszów przeważała, co udokumentowała kolejnymi trzema bramkami.

Dla rzeszowian był to ostatni mecz sparingowy w trakcie letnich przygotowań. Teraz Stal przygotowywać się już będzie do inauguracji 3 ligi. Na pierwszy ogień idzie beniaminek rozgrywek Wiślanie Jaskowice. Mecz w Skawinie w piątek 11 sierpnia o godz. 17.30

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Rzeszów 0:5 (0:2)

Bramki: Marczak dwie, Szymański, Kursa, Skiba.