Sparingi. Pewne zwycięstwo Odry nad niżej notowanym rywalem

red
Zespół prowadzony przez Mariusza Rumaka wygrał drugi sparing z rzędu. Tym razem Odra okazała się lepsza od Ślezy Wrocław.

Pierwsza połowa meczu rozgrywanego w Opolu nie przyniosła bramek, a emocji było jak na lekarstwo. Dopiero w drugiej części meczu gospodarze podkręcili tempo i zdobyli trzy bramki. W 51. minucie Tomáš Mikinič nie wykorzystał rzutu karnego, ale chwile później Mateusz Czyżycki otworzył wynik spotkania.

W 77. minucie testowany zawodnik z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki, a dziewięć minut przed zakończeniem spotkania Mariusz Rybicki wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem i ustalił wynik meczu. Teraz opolski zespół będzie trenował na swoich obiektach a 12 lutego wyleci na obóz w Turcji.

Plan sparingów Odry Opole na obozie w Turcji:
14 lutego, 17:00 - Wołyń Łuck (piąty zespół drugiej ligi ukraińskiej)
17 lutego, 17:00 - Şagadam Türkmenbaşy (czwarty zespół ekstraklasy Turkmenistanu)
20 lutego - SFK Słuck (ósmy zespół białoruskiej ekstraklasy).

Odra Opole 3-0 Ślęza Wrocław

Bramki: Mateusz Czyżycki 58, zawodnik testowany 77, Mariusz Rybicki 81

Odra Opole: Tobiasz Weinzettel (46 Kacper Kołotyło) - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Aleksander Kowalski (58 Piotr Żemło), Łukasz Winiarczyk (58 Jakub Moder), Tomáš Mikinič (58 Mariusz Rybicki), zawodnik testowany, Mateusz Czyżycki (58 Rafał Brusiło), zawodnik testowany, zawodnik testowany (58 Maciej Wróbel), Denis Smolarek (58 Kacper Kaczka).