• To była ostatnia akcja tego spotkania. Sędzia Mariusz Złotek kończy mecz.

• Rzut wolny dla Wisły z dwudziestu metrów od bramki Łęcznej.

• Z boiska schodzi Pesir. Jego miejsce zajmuje Jhonatan.

• Sędzia przedłuża drugą połowę o trzy minuty.

• Rzut rożny kończy niedokładnym zagraniem, wznowienie gry od bramki Wisły.

• Łuczak nabija obrońców Wisły i mamy kolejny rzut rożny.

• Rzut rożny dla gospodarzy.

• Bartoszewicz uderza z ponad trzydziestu metrów. Piłka mija bramkę Wisły w bardzo dużej odległości.

• W drugiej części meczu gra wyraźnie "siadła".

• Rzut wolny dla gospodarzy z odległości dwudziestu metrów. Uderzał Pielorz, ale piłka minęła bramkę Kamińskiego.

• Efektowny strzał nożycami Nildo, po dośrodkowaniu Oziemczuka, mija bramkę Wisły o dobre dwa metry

• Płaskie dośrodkowanie Bilińskiego bez problemu łapie Sergiusz Prusak.

• Niecelny strzał Sołdeckiego na bramkę gości.

• Kusiak opuszcza murawę o własnych siłach i zaraz na nią powróci.

• Na boisku leży Kusiak, który ucierpiał w starciu z jednym z obrońców płockiej Wisły.

• RZut wolny z dwudziestu metrów dla Łęcznej. Celny strzał Pielorza i udana interwencja Kamińskiego.

• Żółta kartka dla Wyczałkowskiego z Wisły.

• Kusiak schdzi z prawej strony do środka i oddaje celny, aczkolwiek zbyt lekki strzał na bramkę Wisły.

• Ricardinho ukarany żółtą kartką za strzał po gwizdku sędziego.

• Dośrodkowanie pewnie łapie Sergiusz Prusak.

• Rzut rożny dla Wisły. Wykonuje go Ricardinho.

• Druga zmiana w ekipie Piotra Rzepki: grę kończy Michał Renusz, wchodzi za niego Kamil Oziemczuk.

• Kusiak ukarany żółtą kartką za bezsensowny faul pod polem karnym Wisły.

• Pierwsza zmiana w drużynie Bogdanki: schodzi Zuber, na murawie pojawia się Jacek Kusiak.

• Rzut wolny dla płocczan z trzydziestego metra boiska. Skuteczna interwencja Prusaka po dośrodkowaniu w pole karne.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Matar Gueye, a wszedł za niego Joao Paulo

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy wyjaśnia Bartoszewicz

• Aut dla Wisły na wysokości pola karnego Bogdanki

• Kolejna zmiana w ekipie gości: schodzi strzelec bramki Sekulski, za niego na placu gry melduje się Kamil Biliński

• Z boiska Schodzi Patryk Kamiński. Jego miejsce zajmuje Damian Jaroń.

• Łęczna w posiadaniu piłki, dośrodkowanie Zubera. Piłkę łapie Kamiński.

• Żółtą kartką ukarany Jakubowski z Wisły Płock

• Łuczak uderza bardzo niecelnie

• Rzut wolny dla podopiecznych Piotra Rzepki z około trzydziestego metra

• Solowa akcja Nildo lewą stroną i uderzenie w słupek bramki Wisły. Piękny techniczny strzał.

• Po dośrodkowaniu Łuczaka bramkę głową zdobywa Pesir

• Rzut wolny na wysokości pola karnego Wisły.

• Oczywistym faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna gopsodarzy

• GKS Bogdanka Łęczna zajmuje przed tym meczem piąte miejsce w tabeli I. ligi, natomiast Wisła Płock plasuje się na dwunastej lokacie.

• Sędzia techniczny: Filip Kosak

• Na liniach asystować będą mu Michał Pierściński oraz Jakub Wójcik

• Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie Mariusz Złotek

• W zespole Wisły na ławce rezerwowych zasiadają: Kwiatkowski, Biliński, Drężewski, Daniel, Hiszpański, Jaroń, Zagursaks

• Ławka rezerwowych Bogdanki: Socha, Magdoń, Jhonatan, Falkowski, Oziemczuk, Żukowski, Kusiak

• A oto wyjściowa jedenastka gości: K. Kamiński - Jakubowski, Wyczałkowski, Nadolski, Pielak - Góralski, Sielewski, Matar Gueye, P. Kamiński - Sekulski, Ricardinho

• Gospodarze wystąpią w dzisiejszym meczu w następującym składzie: Prusak - Sołdecki, Benevente, Bartoszewicz, Pielorz - Renusz, Pesir, Nikitović, Łuczak, Zuber - Nildo