Terminarz

Terminarz Ligi Mistrzów

15. czerwca 2019 30. sierpnia 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, 1. runda eliminacyjna
Środa, 10 lipca 2019
19:00 BATE Borysów 1:1 Piast Gliwice
Środa, 17 lipca 2019
20:00 Piast Gliwice 1:2 BATE Borysów
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa A
Środa, 18 września 2019
18:55 Club Brugge 0:0 Galatasaray Stambuł
21:00 Paris Saint-Germain 3:0 Real Madryt
Wtorek, 01 października 2019
18:55 Real Madryt 2:2 Club Brugge
21:00 Galatasaray Stambuł 0:1 Paris Saint-Germain
Wtorek, 22 października 2019
21:00 Club Brugge 0:5 Paris Saint-Germain
21:00 Galatasaray Stambuł 0:1 Real Madryt
Środa, 06 listopada 2019
21:00 Paris Saint-Germain 1:0 Club Brugge
21:00 Real Madryt 6:0 Galatasaray Stambuł
Wtorek, 26 listopada 2019
18:55 Galatasaray Stambuł 1:1 Club Brugge
21:00 Real Madryt 2:2 Paris Saint-Germain
Środa, 11 grudnia 2019
21:00 Club Brugge 1:3 Real Madryt
21:00 Paris Saint-Germain 5:0 Galatasaray Stambuł
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa B
Środa, 18 września 2019
18:55 Olympiakos Pireus 2:2 Tottenham Hotspur
21:00 Bayern Monachium 3:0 Crvena Zvezda Belgrad
Wtorek, 01 października 2019
21:00 Crvena Zvezda Belgrad 3:1 Olympiakos Pireus
21:00 Tottenham Hotspur 2:7 Bayern Monachium
Wtorek, 22 października 2019
21:00 Olympiakos Pireus 2:3 Bayern Monachium
21:00 Tottenham Hotspur 5:0 Crvena Zvezda Belgrad
Środa, 06 listopada 2019
18:55 Bayern Monachium 2:0 Olympiakos Pireus
21:00 Crvena Zvezda Belgrad 0:4 Tottenham Hotspur
Wtorek, 26 listopada 2019
21:00 Crvena Zvezda Belgrad 0:6 Bayern Monachium
21:00 Tottenham Hotspur 4:2 Olympiakos Pireus
Środa, 11 grudnia 2019
21:00 Bayern Monachium 3:1 Tottenham Hotspur
21:00 Olympiakos Pireus 1:0 Crvena Zvezda Belgrad
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa C
Środa, 18 września 2019
21:00 Dinamo Zagrzeb 4:0 Atalanta Bergamo
21:00 Szachtar Donieck 0:3 Manchester City
Wtorek, 01 października 2019
18:55 Atalanta Bergamo 1:2 Szachtar Donieck
21:00 Manchester City 2:0 Dinamo Zagrzeb
Wtorek, 22 października 2019
18:55 Szachtar Donieck 2:2 Dinamo Zagrzeb
21:00 Manchester City 5:1 Atalanta Bergamo
Środa, 06 listopada 2019
21:00 Atalanta Bergamo 1:1 Manchester City
21:00 Dinamo Zagrzeb 3:3 Szachtar Donieck
Wtorek, 26 listopada 2019
21:00 Atalanta Bergamo 2:0 Dinamo Zagrzeb
21:00 Manchester City 1:1 Szachtar Donieck
Środa, 11 grudnia 2019
18:55 Dinamo Zagrzeb 1:4 Manchester City
18:55 Szachtar Donieck 0:3 Atalanta Bergamo
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa D
Środa, 18 września 2019
21:00 Atletico Madryt 2:2 Juventus Turyn
21:00 Bayer Leverkusen 1:2 Lokomotiw Moskwa
Wtorek, 01 października 2019
21:00 Juventus Turyn 3:0 Bayer Leverkusen
21:00 Lokomotiw Moskwa 0:2 Atletico Madryt
Wtorek, 22 października 2019
18:55 Atletico Madryt 1:0 Bayer Leverkusen
21:00 Juventus Turyn 2:1 Lokomotiw Moskwa
Środa, 06 listopada 2019
18:55 Lokomotiw Moskwa 1:2 Juventus Turyn
21:00 Bayer Leverkusen 2:1 Atletico Madryt
Wtorek, 26 listopada 2019
18:55 Lokomotiw Moskwa 0:2 Bayer Leverkusen
21:00 Juventus Turyn 1:0 Atletico Madryt
Środa, 11 grudnia 2019
21:00 Atletico Madryt 2:0 Lokomotiw Moskwa
21:00 Bayer Leverkusen 0:2 Juventus Turyn
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa E
Wtorek, 17 września 2019
21:00 Red Bull Salzburg 6:2 KRC Genk
21:00 SSC Napoli 2:0 Liverpool FC
Środa, 02 października 2019
18:55 KRC Genk 0:0 SSC Napoli
21:00 Liverpool FC 4:3 Red Bull Salzburg
Środa, 23 października 2019
21:00 KRC Genk 1:4 Liverpool FC
21:00 Red Bull Salzburg 2:3 SSC Napoli
Wtorek, 05 listopada 2019
21:00 Liverpool FC 2:1 KRC Genk
21:00 SSC Napoli 1:1 Red Bull Salzburg
Środa, 27 listopada 2019
21:00 KRC Genk 1:4 Red Bull Salzburg
21:00 Liverpool FC 1:1 SSC Napoli
Wtorek, 10 grudnia 2019
18:55 SSC Napoli 4:0 KRC Genk
18:55 Red Bull Salzburg 0:2 Liverpool FC
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa F
Wtorek, 17 września 2019
18:55 Inter Mediolan 1:1 Slavia Praga
21:00 Borussia Dortmund 0:0 FC Barcelona
Środa, 02 października 2019
18:55 Slavia Praga 0:2 Borussia Dortmund
21:00 FC Barcelona 2:1 Inter Mediolan
Środa, 23 października 2019
21:00 Inter Mediolan 2:0 Borussia Dortmund
21:00 Slavia Praga 1:2 FC Barcelona
Wtorek, 05 listopada 2019
18:55 FC Barcelona 0:0 Slavia Praga
21:00 Borussia Dortmund 3:2 Inter Mediolan
Środa, 27 listopada 2019
21:00 FC Barcelona 3:1 Borussia Dortmund
21:00 Slavia Praga 1:3 Inter Mediolan
Wtorek, 10 grudnia 2019
21:00 Borussia Dortmund 2:1 Slavia Praga
21:00 Inter Mediolan 1:2 FC Barcelona
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa G
Wtorek, 17 września 2019
18:55 Olympique Lyon 1:1 Zenit Sankt Petersburg
21:00 Benfica Lizbona 1:2 RB Lipsk
Środa, 02 października 2019
21:00 RB Lipsk 0:2 Olympique Lyon
21:00 Zenit Sankt Petersburg 3:1 Benfica Lizbona
Środa, 23 października 2019
18:55 RB Lipsk 2:1 Zenit Sankt Petersburg
21:00 Benfica Lizbona 2:1 Olympique Lyon
Wtorek, 05 listopada 2019
18:55 Zenit Sankt Petersburg 0:2 RB Lipsk
21:00 Olympique Lyon 3:1 Benfica Lizbona
Środa, 27 listopada 2019
18:55 Zenit Sankt Petersburg 2:0 Olympique Lyon
21:00 RB Lipsk 2:2 Benfica Lizbona
Wtorek, 10 grudnia 2019
21:00 Benfica Lizbona 3:0 Zenit Sankt Petersburg
21:00 Olympique Lyon 2:2 RB Lipsk
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa H
Wtorek, 17 września 2019
21:00 Ajax Amsterdam 3:0 OSC Lille
21:00 Chelsea Londyn 0:1 Valencia CF
Środa, 02 października 2019
21:00 OSC Lille 1:2 Chelsea Londyn
21:00 Valencia CF 0:3 Ajax Amsterdam
Środa, 23 października 2019
18:55 Ajax Amsterdam 0:1 Chelsea Londyn
21:00 OSC Lille 1:1 Valencia CF
Wtorek, 05 listopada 2019
21:00 Chelsea Londyn 4:4 Ajax Amsterdam
21:00 Valencia CF 4:1 OSC Lille
Środa, 27 listopada 2019
18:55 Valencia CF 2:2 Chelsea Londyn
21:00 OSC Lille 0:2 Ajax Amsterdam
Wtorek, 10 grudnia 2019
21:00 Ajax Amsterdam 0:1 Valencia CF
21:00 Chelsea Londyn 2:1 OSC Lille
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, 1/8 finału 18.02.202018.03.2020
Wtorek, 18 lutego 2020
21:00 Atletico Madryt 1:0 Liverpool FC
21:00 Borussia Dortmund 2:1 Paris Saint-Germain
Środa, 19 lutego 2020
21:00 Atalanta Bergamo 4:1 Valencia CF
21:00 Tottenham Hotspur 0:1 RB Lipsk
Wtorek, 25 lutego 2020
21:00 Chelsea Londyn 0:3 Bayern Monachium
21:00 SSC Napoli 1:1 FC Barcelona
Środa, 26 lutego 2020
21:00 Olympique Lyon 1:0 Juventus Turyn
21:00 Real Madryt 1:2 Manchester City
Wtorek, 10 marca 2020
21:00 RB Lipsk 3:0 Tottenham Hotspur
21:00 Valencia CF 3:4 Atalanta Bergamo
Środa, 11 marca 2020
21:00 Liverpool FC 2:3 Atletico Madryt
21:00 Paris Saint-Germain 2:0 Borussia Dortmund
Piątek, 07 sierpnia 2020
21:00 Juventus Turyn 2:1 Olympique Lyon
21:00 Manchester City 2:1 Real Madryt
Sobota, 08 sierpnia 2020
21:00 FC Barcelona 3:1 SSC Napoli
21:00 Bayern Monachium 4:1 Chelsea Londyn
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, 1/4 finału 12.08.202013.08.2020
Środa, 12 sierpnia 2020
21:00 Atalanta Bergamo 1:2 Paris Saint-Germain
Czwartek, 13 sierpnia 2020
21:00 RB Lipsk 2:1 Atletico Madryt
Piątek, 14 sierpnia 2020
21:00 FC Barcelona 2:8 Bayern Monachium
Sobota, 15 sierpnia 2020
21:00 Manchester City 1:3 Olympique Lyon
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, 1/2 finału 18.08.202019.08.2020
Wtorek, 18 sierpnia 2020
21:00 RB Lipsk 0:3 Paris Saint-Germain
Środa, 19 sierpnia 2020
21:00 Olympique Lyon 0:3 Bayern Monachium
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, finał 23.08.202023.08.2020
Niedziela, 23 sierpnia 2020
21:00 Paris Saint-Germain 0:1 Bayern Monachium
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, 1. runda eliminacji
Wtorek, 18 sierpnia 2020
19:00 Legia Warszawa 1:0 Linfield FC
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, 2. runda eliminacji
Środa, 26 sierpnia 2020
20:00 Legia Warszawa 0:2 Omonia Nikozja