Terminarz

Terminarz 2. ligi

19. lipca 2018 03. czerwca 2019

Brak danych
— Piłka nożna, — 2. liga, 1. kolejka 20.07.201822.07.2018
Piątek, 20 lipca 2018
18:00 ROW 1964 Rybnik 0:1 Stal Stalowa Wola
Sobota, 21 lipca 2018
16:00 Błękitni Stargard 1:2 Olimpia Grudziądz
17:00 Gryf Wejherowo 2:2 Górnik Łęczna
17:00 Pogoń Siedlce 0:0 GKS Bełchatów
17:00 Siarka Tarnobrzeg 1:0 Ruch Chorzów
17:30 Resovia 1:3 Znicz Pruszków
18:00 Radomiak Radom 1:0 Skra Częstochowa
18:00 Radomiak Radom 1:0 Skra Częstochowa
19:10 Widzew Łódź 1:0 Olimpia Elbląg
Niedziela, 22 lipca 2018
15:00 Elana Toruń 2:2 Rozwój Katowice
— Piłka nożna, — 2. liga, 2. kolejka 28.07.201829.07.2018
Sobota, 28 lipca 2018
17:00 Gryf Wejherowo 1:0 ROW 1964 Rybnik
17:00 Rozwój Katowice 0:4 Widzew Łódź
17:00 Stal Stalowa Wola 2:1 Resovia
18:00 Olimpia Grudziądz 2:0 Pogoń Siedlce
18:00 Ruch Chorzów 0:2 Radomiak Radom
18:00 Znicz Pruszków 0:2 Elana Toruń
19:00 GKS Bełchatów 2:0 Siarka Tarnobrzeg
20:00 Górnik Łęczna 2:1 Skra Częstochowa
Niedziela, 29 lipca 2018
18:00 Olimpia Elbląg 0:1 Błękitni Stargard
— Piłka nożna, — 2. liga, 3. kolejka 04.08.201805.08.2018
Piątek, 03 sierpnia 2018
18:00 ROW 1964 Rybnik 1:2 Górnik Łęczna
Sobota, 04 sierpnia 2018
16:00 Błękitni Stargard 1:1 Rozwój Katowice
17:00 Elana Toruń 2:1 Stal Stalowa Wola
17:00 Resovia 1:1 Gryf Wejherowo
17:00 Siarka Tarnobrzeg 1:0 Olimpia Grudziądz
17:00 Pogoń Siedlce 0:1 Olimpia Elbląg
18:00 Radomiak Radom 1:1 GKS Bełchatów
18:00 Ruch Chorzów 4:0 Skra Częstochowa
19:10 Widzew Łódź 1:1 Znicz Pruszków
— Piłka nożna, — 2. liga, 4. kolejka 11.08.201812.08.2018
Piątek, 10 sierpnia 2018
18:00 Gryf Wejherowo 3:1 Elana Toruń
Sobota, 11 sierpnia 2018
17:00 ROW 1964 Rybnik 2:1 Resovia
17:00 Rozwój Katowice 2:2 Pogoń Siedlce
17:00 Stal Stalowa Wola 3:0 Widzew Łódź
18:00 Olimpia Grudziądz 1:0 Radomiak Radom
18:00 Znicz Pruszków 1:2 Błękitni Stargard
19:00 GKS Bełchatów 3:0 Skra Częstochowa
20:00 Górnik Łęczna 5:1 Ruch Chorzów
Niedziela, 12 sierpnia 2018
19:45 Olimpia Elbląg 0:2 Siarka Tarnobrzeg
— Piłka nożna, — 2. liga, 5. kolejka 18.08.201819.08.2018
Piątek, 17 sierpnia 2018
19:00 Olimpia Grudziądz 4:0 Skra Częstochowa
19:20 Ruch Chorzów 2:2 GKS Bełchatów
Sobota, 18 sierpnia 2018
12:00 Resovia 2:2 Górnik Łęczna
16:00 Błękitni Stargard 1:0 Stal Stalowa Wola
17:00 Elana Toruń 3:0 ROW 1964 Rybnik
17:00 Siarka Tarnobrzeg 1:0 Rozwój Katowice
17:00 Pogoń Siedlce 0:3 Znicz Pruszków
18:00 Radomiak Radom 5:0 Olimpia Elbląg
19:10 Widzew Łódź 3:1 Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — 2. liga, 6. kolejka 21.08.201822.08.2018
Środa, 22 sierpnia 2018
17:00 Olimpia Elbląg 1:0 Skra Częstochowa
17:00 ROW 1964 Rybnik 2:2 Widzew Łódź
17:00 Resovia 0:0 Elana Toruń
17:00 Rozwój Katowice 1:0 Radomiak Radom
17:00 Stal Stalowa Wola 0:2 Pogoń Siedlce
18:00 Gryf Wejherowo 2:0 Błękitni Stargard
18:00 Górnik Łęczna 1:1 GKS Bełchatów
18:00 Olimpia Grudziądz 0:0 Ruch Chorzów
19:00 Znicz Pruszków 2:2 Siarka Tarnobrzeg
— Piłka nożna, — 2. liga, 7. kolejka 25.08.201826.08.2018
Sobota, 25 sierpnia 2018
17:00 Siarka Tarnobrzeg 3:0 Stal Stalowa Wola
17:30 Skra Częstochowa 2:0 Rozwój Katowice
19:10 Widzew Łódź 2:1 Resovia
Niedziela, 26 sierpnia 2018
15:00 Elana Toruń 2:0 Górnik Łęczna
16:00 Błękitni Stargard 1:1 ROW 1964 Rybnik
17:00 Radomiak Radom 4:0 Znicz Pruszków
17:00 Radomiak Radom 4:0 Znicz Pruszków
18:00 GKS Bełchatów 2:1 Olimpia Grudziądz
18:00 Ruch Chorzów 1:0 Olimpia Elbląg
19:00 Pogoń Siedlce 7:2 Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — 2. liga, 8. kolejka 01.09.201802.09.2018
Sobota, 01 września 2018
16:00 Elana Toruń 0:0 Widzew Łódź
16:00 Resovia 1:0 Błękitni Stargard
17:00 ROW 1964 Rybnik 1:1 Pogoń Siedlce
17:00 Stal Stalowa Wola 0:0 Radomiak Radom
18:00 Górnik Łęczna 1:3 Olimpia Grudziądz
18:00 Rozwój Katowice 0:3 Ruch Chorzów
19:00 Znicz Pruszków 2:1 Skra Częstochowa
19:45 Olimpia Elbląg 0:1 GKS Bełchatów
Niedziela, 02 września 2018
16:00 Gryf Wejherowo 1:1 Siarka Tarnobrzeg
— Piłka nożna, — 2. liga, 9. kolejka 08.09.201809.09.2018
Sobota, 08 września 2018
16:00 Siarka Tarnobrzeg 0:2 ROW 1964 Rybnik
16:00 Pogoń Siedlce 1:3 Resovia
17:00 Radomiak Radom 3:0 Gryf Wejherowo
17:00 Skra Częstochowa 3:2 Stal Stalowa Wola
17:00 Radomiak Radom 3:0 Gryf Wejherowo
18:00 GKS Bełchatów 2:1 Rozwój Katowice
18:00 Olimpia Grudziądz 3:0 Olimpia Elbląg
19:10 Widzew Łódź 3:0 Górnik Łęczna
Wtorek, 11 września 2018
19:20 Ruch Chorzów 1:1 Znicz Pruszków
Środa, 19 września 2018
17:00 Błękitni Stargard 1:2 Elana Toruń
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 15.09.201816.09.2018
Sobota, 15 września 2018
15:00 Elana Toruń 3:0 Pogoń Siedlce
15:00 Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz
16:00 Resovia 3:0 Siarka Tarnobrzeg
16:00 Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów
17:00 ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom
18:00 Górnik Łęczna 2:1 Olimpia Elbląg
19:00 Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
19:10 Widzew Łódź 4:2 Błękitni Stargard
Niedziela, 16 września 2018
16:00 Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa
— Piłka nożna, — 2. liga, 11. kolejka 22.09.201823.09.2018
Piątek, 21 września 2018
18:00 Olimpia Grudziądz 1:1 Znicz Pruszków
19:20 Ruch Chorzów 1:1 Gryf Wejherowo
Sobota, 22 września 2018
15:00 Radomiak Radom 5:0 Resovia
15:00 Pogoń Siedlce 0:1 Widzew Łódź
16:00 Siarka Tarnobrzeg 2:2 Elana Toruń
16:30 Skra Częstochowa 0:0 ROW 1964 Rybnik
17:00 GKS Bełchatów 1:2 Stal Stalowa Wola
19:45 Olimpia Elbląg 1:2 Rozwój Katowice
Niedziela, 23 września 2018
16:00 Błękitni Stargard 0:2 Górnik Łęczna
— Piłka nożna, — 2. liga, 12. kolejka 29.09.201830.09.2018
Sobota, 29 września 2018
15:00 Błękitni Stargard 3:0 Pogoń Siedlce
15:00 Resovia 2:2 Skra Częstochowa
18:30 Znicz Pruszków 1:1 Olimpia Elbląg
19:10 Widzew Łódź 4:0 Siarka Tarnobrzeg
Niedziela, 30 września 2018
15:00 Elana Toruń 2:1 Radomiak Radom
15:00 Gryf Wejherowo 0:1 GKS Bełchatów
16:00 ROW 1964 Rybnik 1:0 Ruch Chorzów
18:00 Górnik Łęczna 2:2 Rozwój Katowice
Poniedziałek, 01 października 2018
15:00 Stal Stalowa Wola 4:2 Olimpia Grudziądz
— Piłka nożna, — 2. liga, 13. kolejka 06.10.201807.10.2018
Sobota, 06 października 2018
15:00 Rozwój Katowice 1:3 Znicz Pruszków
15:00 Siarka Tarnobrzeg 0:1 Błękitni Stargard
15:30 Radomiak Radom 0:1 Widzew Łódź
16:00 Skra Częstochowa 1:2 Elana Toruń
17:00 GKS Bełchatów 1:0 ROW 1964 Rybnik
17:00 Pogoń Siedlce 4:0 Górnik Łęczna
18:00 Ruch Chorzów 5:1 Resovia
19:45 Olimpia Elbląg 3:2 Stal Stalowa Wola
Niedziela, 07 października 2018
18:00 Olimpia Grudziądz 1:2 Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — 2. liga, 14. kolejka 13.10.201814.10.2018
Sobota, 13 października 2018
15:00 Pogoń Siedlce 2:1 Siarka Tarnobrzeg
15:00 ROW 1964 Rybnik 1:1 Olimpia Grudziądz
15:00 Resovia 0:0 GKS Bełchatów
15:50 Stal Stalowa Wola 4:0 Rozwój Katowice
18:00 Górnik Łęczna 2:2 Znicz Pruszków
19:10 Widzew Łódź 2:0 Skra Częstochowa
Niedziela, 14 października 2018
14:00 Gryf Wejherowo 0:2 Olimpia Elbląg
Środa, 24 października 2018
15:00 Elana Toruń 0:0 Ruch Chorzów
Środa, 31 października 2018
14:00 Błękitni Stargard 0:6 Radomiak Radom
— Piłka nożna, — 2. liga, 15. kolejka 20.10.201821.10.2018
Czwartek, 18 października 2018
19:00 Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Sobota, 20 października 2018
15:00 Radomiak Radom 3:2 Pogoń Siedlce
15:00 Rozwój Katowice 2:1 Gryf Wejherowo
15:00 Siarka Tarnobrzeg 0:3 Górnik Łęczna
15:30 Skra Częstochowa 1:0 Błękitni Stargard
17:00 GKS Bełchatów 0:0 Elana Toruń
18:00 Olimpia Grudziądz 3:4 Resovia
18:00 Ruch Chorzów 1:3 Widzew Łódź
19:45 Olimpia Elbląg 0:0 ROW 1964 Rybnik
— Piłka nożna, — 2. liga, 16. kolejka 27.10.201828.10.2018
Sobota, 27 października 2018
13:00 Błękitni Stargard 3:1 Ruch Chorzów
14:00 Resovia 2:0 Olimpia Elbląg
14:00 Siarka Tarnobrzeg 0:2 Radomiak Radom
15:00 ROW 1964 Rybnik 0:2 Rozwój Katowice
17:00 Pogoń Siedlce 0:1 Skra Częstochowa
19:00 Górnik Łęczna 2:0 Stal Stalowa Wola
19:10 Widzew Łódź 0:0 GKS Bełchatów
Niedziela, 28 października 2018
13:00 Elana Toruń 2:2 Olimpia Grudziądz
13:00 Gryf Wejherowo 5:2 Znicz Pruszków
— Piłka nożna, — 2. liga, 17. kolejka 03.11.201804.11.2018
Sobota, 03 listopada 2018
13:00 Rozwój Katowice 1:2 Resovia
14:00 Skra Częstochowa 1:0 Siarka Tarnobrzeg
17:00 Olimpia Elbląg 2:2 Elana Toruń
17:00 Olimpia Grudziądz 3:2 Widzew Łódź
18:00 Ruch Chorzów 2:1 Pogoń Siedlce
Niedziela, 04 listopada 2018
12:00 Znicz Pruszków 3:1 ROW 1964 Rybnik
13:00 Stal Stalowa Wola 4:2 Gryf Wejherowo
14:00 Radomiak Radom 5:1 Górnik Łęczna
17:00 GKS Bełchatów 3:0 Błękitni Stargard
— Piłka nożna, — 2. liga, 18. kolejka 10.11.201811.11.2018
Sobota, 10 listopada 2018
13:00 Stal Stalowa Wola 1:1 ROW 1964 Rybnik
14:00 Skra Częstochowa 0:0 Radomiak Radom
16:00 Znicz Pruszków 0:2 Resovia
17:00 Olimpia Grudziądz 3:1 Błękitni Stargard
17:00 GKS Bełchatów 1:1 Pogoń Siedlce
18:00 Ruch Chorzów 2:0 Siarka Tarnobrzeg
Niedziela, 11 listopada 2018
19:18 Górnik Łęczna 2:1 Gryf Wejherowo
Środa, 21 listopada 2018
13:00 Rozwój Katowice 0:0 Elana Toruń
Wtorek, 01 stycznia 2019
17:00 Olimpia Elbląg -:- Widzew Łódź
— Piłka nożna, — 2. liga, 19. kolejka 17.11.201818.11.2018
Sobota, 17 listopada 2018
13:00 Elana Toruń 5:1 Znicz Pruszków
13:00 ROW 1964 Rybnik 1:1 Gryf Wejherowo
13:00 Radomiak Radom 2:0 Ruch Chorzów
13:00 Resovia 1:0 Stal Stalowa Wola
13:00 Siarka Tarnobrzeg 0:1 GKS Bełchatów
13:30 Skra Częstochowa 0:0 Górnik Łęczna
17:00 Pogoń Siedlce 3:1 Olimpia Grudziądz
19:10 Widzew Łódź 1:1 Rozwój Katowice
Niedziela, 18 listopada 2018
13:00 Błękitni Stargard 1:1 Olimpia Elbląg
— Piłka nożna, — 2. liga, 20. kolejka 24.11.201825.11.2018
Sobota, 24 listopada 2018
13:00 Skra Częstochowa 1:0 Ruch Chorzów
13:00 Stal Stalowa Wola 1:0 Elana Toruń
17:00 GKS Bełchatów 2:2 Radomiak Radom
17:00 Olimpia Elbląg 1:1 Pogoń Siedlce
17:00 Olimpia Grudziądz 2:3 Siarka Tarnobrzeg
17:00 Znicz Pruszków 1:0 Widzew Łódź
18:00 Górnik Łęczna 4:1 ROW 1964 Rybnik
Niedziela, 25 listopada 2018
13:00 Gryf Wejherowo 1:0 Resovia
13:00 Rozwój Katowice 3:1 Błękitni Stargard
— Piłka nożna, — 2. liga, 21. kolejka 01.12.201802.12.2018
Sobota, 01 grudnia 2018
Ruch Chorzów 1:1 Górnik Łęczna
13:00 Błękitni Stargard 3:2 Znicz Pruszków
13:00 Elana Toruń 0:2 Gryf Wejherowo
13:00 Skra Częstochowa 1:0 GKS Bełchatów
16:00 Pogoń Siedlce 1:0 Rozwój Katowice
19:10 Widzew Łódź 0:0 Stal Stalowa Wola
Niedziela, 02 grudnia 2018
13:00 Radomiak Radom 4:2 Olimpia Grudziądz
Piątek, 15 marca 2019
Resovia -:- ROW 1964 Rybnik
Poniedziałek, 01 kwietnia 2019
Siarka Tarnobrzeg -:- Olimpia Elbląg
— Piłka nożna, — 2. liga, 22. kolejka 02.03.201903.03.2019
Sobota, 02 marca 2019
GKS Bełchatów -:- Ruch Chorzów
Gryf Wejherowo -:- Widzew Łódź
Górnik Łęczna -:- Resovia
Olimpia Elbląg -:- Radomiak Radom
Olimpia Grudziądz -:- Skra Częstochowa
ROW 1964 Rybnik -:- Elana Toruń
Rozwój Katowice -:- Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola -:- Błękitni Stargard
Znicz Pruszków -:- Pogoń Siedlce
— Piłka nożna, — 2. liga, 23. kolejka 09.03.201910.03.2019
Sobota, 09 marca 2019
Błękitni Stargard -:- Gryf Wejherowo
Elana Toruń -:- Resovia
GKS Bełchatów -:- Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce -:- Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom -:- Rozwój Katowice
Ruch Chorzów -:- Olimpia Grudziądz
Siarka Tarnobrzeg -:- Znicz Pruszków
Skra Częstochowa -:- Olimpia Elbląg
Widzew Łódź -:- ROW 1964 Rybnik
— Piłka nożna, — 2. liga, 24. kolejka 16.03.201917.03.2019
Sobota, 16 marca 2019
Gryf Wejherowo -:- Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna -:- Elana Toruń
Olimpia Elbląg -:- Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz -:- GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik -:- Błękitni Stargard
Resovia -:- Widzew Łódź
Rozwój Katowice -:- Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola -:- Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków -:- Radomiak Radom
— Piłka nożna, — 2. liga, 25. kolejka 23.03.201924.03.2019
Sobota, 23 marca 2019
Błękitni Stargard -:- Resovia
GKS Bełchatów -:- Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz -:- Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce -:- ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom -:- Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów -:- Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg -:- Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa -:- Znicz Pruszków
Widzew Łódź -:- Elana Toruń
— Piłka nożna, — 2. liga, 26. kolejka 30.03.201901.04.2019
Sobota, 30 marca 2019
Elana Toruń -:- Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo -:- Radomiak Radom
Górnik Łęczna -:- Widzew Łódź
Olimpia Elbląg -:- Olimpia Grudziądz
ROW 1964 Rybnik -:- Siarka Tarnobrzeg
Resovia -:- Pogoń Siedlce
Rozwój Katowice -:- GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola -:- Skra Częstochowa
Znicz Pruszków -:- Ruch Chorzów
— Piłka nożna, — 2. liga, 27. kolejka 06.04.201907.04.2019
Sobota, 06 kwietnia 2019
Błękitni Stargard -:- Widzew Łódź
GKS Bełchatów -:- Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg -:- Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz -:- Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce -:- Elana Toruń
Radomiak Radom -:- ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów -:- Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg -:- Resovia
Skra Częstochowa -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — 2. liga, 28. kolejka 13.04.201914.04.2019
Sobota, 13 kwietnia 2019
Elana Toruń -:- Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo -:- Ruch Chorzów
Górnik Łęczna -:- Błękitni Stargard
ROW 1964 Rybnik -:- Skra Częstochowa
Resovia -:- Radomiak Radom
Rozwój Katowice -:- Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola -:- GKS Bełchatów
Widzew Łódź -:- Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków -:- Olimpia Grudziądz
— Piłka nożna, — 2. liga, 29. kolejka 20.04.201921.04.2019
Sobota, 20 kwietnia 2019
GKS Bełchatów -:- Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg -:- Znicz Pruszków
Olimpia Grudziądz -:- Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce -:- Błękitni Stargard
Radomiak Radom -:- Elana Toruń
Rozwój Katowice -:- Górnik Łęczna
Ruch Chorzów -:- ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg -:- Widzew Łódź
Skra Częstochowa -:- Resovia
— Piłka nożna, — 2. liga, 30. kolejka 24.04.201924.04.2019
Środa, 24 kwietnia 2019
Błękitni Stargard -:- Siarka Tarnobrzeg
Elana Toruń -:- Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo -:- Olimpia Grudziądz
Górnik Łęczna -:- Pogoń Siedlce
ROW 1964 Rybnik -:- GKS Bełchatów
Resovia -:- Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola -:- Olimpia Elbląg
Widzew Łódź -:- Radomiak Radom
Znicz Pruszków -:- Rozwój Katowice
— Piłka nożna, — 2. liga, 31. kolejka 27.04.201928.04.2019
Sobota, 27 kwietnia 2019
GKS Bełchatów -:- Resovia
Olimpia Elbląg -:- Gryf Wejherowo
Olimpia Grudziądz -:- ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom -:- Błękitni Stargard
Rozwój Katowice -:- Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów -:- Elana Toruń
Siarka Tarnobrzeg -:- Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa -:- Widzew Łódź
Znicz Pruszków -:- Górnik Łęczna
— Piłka nożna, — 2. liga, 32. kolejka 04.05.201905.05.2019
Sobota, 04 maja 2019
Błękitni Stargard -:- Skra Częstochowa
Elana Toruń -:- GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo -:- Rozwój Katowice
Górnik Łęczna -:- Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce -:- Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik -:- Olimpia Elbląg
Resovia -:- Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola -:- Znicz Pruszków
Widzew Łódź -:- Ruch Chorzów
— Piłka nożna, — 2. liga, 33. kolejka 11.05.201912.05.2019
Sobota, 11 maja 2019
GKS Bełchatów -:- Widzew Łódź
Olimpia Elbląg -:- Resovia
Olimpia Grudziądz -:- Elana Toruń
Radomiak Radom -:- Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice -:- ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów -:- Błękitni Stargard
Skra Częstochowa -:- Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola -:- Górnik Łęczna
Znicz Pruszków -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — 2. liga, 34. kolejka 18.05.201919.05.2019
Sobota, 18 maja 2019
Resovia -:- Rozwój Katowice
Błękitni Stargard -:- GKS Bełchatów
Elana Toruń -:- Olimpia Elbląg
Górnik Łęczna -:- Radomiak Radom
Pogoń Siedlce -:- Ruch Chorzów
Siarka Tarnobrzeg -:- Skra Częstochowa
Widzew Łódź -:- Olimpia Grudziądz
ROW 1964 Rybnik -:- Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo -:- Stal Stalowa Wola