Mecz Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie...

Mecz Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 34. kolejka (gr. mistrzowska)
2017-05-17 20:30

Pogoń Szczecin

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Seria stałych fragmentów gry Portowców. Nie udało się stworzyć zagrożenia i sędzia kończy mecz! Bruk-Bet Termalica niemal rzutem na taśmę remisuje z Pogonią Szczecin. Bramki po przerwie strzelali Dawid Kort i Vladislavs Gutkovskis.

• Rzut wolny dla Pogoni. Piłka została posłana w pole karne gości, ale spada przed linię 16. metra do Davida Niepsuja. Jego zblokowany strzał chwyta Krzysztof Pilarz.

• Jarosław Przybył dolicza 3 minuty do drugiej odsłony.

• I żółta kartka dla Vladislavsa Gutkovskisa za faul taktyczny.

• Przełamanie Łotysza! Wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie ze skrzydła i uderzeniem z woleja posłać piłkę do siatki!

• REMIS W SZCZECINIE! VLADILAVS GUTKOVSKIS!!!

• Vladislavs Gutkovskis strzela z pola karnego tuż nad porzeczką! Niewiele brakowało, by wpisał się na listę strzelców!

• Wołodymyr Kowal uderza z rzutu wolnego zarówno obok muru, jak i bramki gospodarzy.

• I "żółtko" dla Cornela Rapy za niesportowe zachowanie. Kopnął w leżącego na murawie rywala.

• Żółta kartka dla Adama Gyurcso za faul taktyczny.

• Błąd Adriana Hengera mógł kosztować Pogoń utratę gola! Wypuścił piłkę z rąk, ale na szczęście zdołał go poprawić.

• Wołodymyr Kowal wchodzi za Davida Gubę. Marcin Węglewski wzmacnia siłę ognia.

• Ricardo Nunes pokazał, że również potrafi dobre zagrać przed bramkę Jednak dobrze ustawiony Mateusz Kupczak wybija piłkę na uwolnienie.

• Bramka dla Portowców wisiała w powietrzu! Dawid Kort wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Adama Gyurcso z lewej strony i uderzeniem głową pokonał bezradnego Krzysztofa Pilarza!

• GOL DLA POGONI! DAWID KORT!!!

• 3 108 widzów na "meczu koneserów".

• Seiya Kitano zastępuje Marcina Listkowskiego.

• Artem Putiwcew ostro ucierpiał w starciu z rywalem. Na wszelki wypadek pojawili się na murawie medycy, ale obrońca "Słoników" może grać dalej.

• Goście powinni wyjść na prowadzenie! Niefrasobliwe zachowanie obrony Pogoni mogło kosztować utratę gola! Jednak pierwszy strzał Mateusza Kupczaka z kilkunastu metrów trafia w słupek, a dobitka została zablokowana!

• Za Krystiana Pedę wchodzi Patrik Misak.

• Marcin Listkowski strzela z pola karnego tuż obok lewego słupka! Niewiele brakowało, by wpisał się na listę strzelców!

• Kolejny atak piłkarzy Kazimierza Moskala został przerwany faulem bez konsekwencji kartkowej. Centra Adama Gyurcso na bliższy słupek przecina Bartłomiej Babiarz.

• Ricardo Nunes zastępuje Huberta Matynię.

• Adam Gyurcso pada w polu karnym rywala. Zdaniem sędziego nie było podstaw do podyktowania rzutu karnego. Węgier nie może pogodzić się z decyzją Jarosława Przybyła.

• Mateusz Kupczak wygrywa pojedynek biegowy z Marcinem Listkowskim. Pogoń ma jednak rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Krzysztofa Pilarza.

• Dawno nie byliśmy w okolicach pola karnego Pogoni. Uderzenie Vladislavsa Gutkovskisa zza pola karnego broni Adrian Henger.

• Sebastian Rudol dał się złapać w pułapkę ofsajdową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Koneserem Ekstraklasy raczej nie będzie ;)

• Żółta kartka dla Dalibora Plevy za faul na Marcinie Listkowskim.

• David Niepsuj podłączył się do akcji ofensywnej, by zrobić przewagę przed polem karnym gości. Podaje do Rafała Murawskiego, który zagrywa od razu górą w pole karne. Dobrze ustawiony Dalibor Pleva wybija piłkę na uwolnienie.

• Spas Delev dostaje piłkę w polu karnym po zagraniu Huberta Matynii. Nie zdołał jednak oddać strzału na bramkę "Słoników".

• Dawid Kort znowu w roli głównej. Tym razem wrzuca piłkę w pole karne poza zasięgiem Marcina Listkowskiego. Łapie ją Krzysztof Pilarz.

• "Kontry nie będzie" po uderzeniu Dawida Korta zza linii 16. metra.

• Składna akcja gospodarzy. Adam Gyurcso zagrywa do wbiegającego w "szesnastkę" Dawida Korta. Piłkę spod nóg na rzut rożny wybija Bartłomiej Babiarz.

• Podanie na zapalenie płuc do Rafała Murawskiego było za bardzo optymistyczne. Krzysztof Pilarz z "piątki".

• Atak Pogoni prawą stroną. David Niepsuj dostaje piłkę na wysokości 25. metra od bramki Krzysztofa Pilarza, ale wolał cofnąć się z nią niemal do linii środkowej.

• Drugą połowę zaczynają przyjezdni!

• Adam Gyurcso wywalczył rzut wolny. Miękko wrzucił w pole karne, skąd piłka spadła pod nogi Spasa Deleva. Anemiczne uderzenie łapie bez wysiłku bramkarz gości.

• Artem Putiwcew wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Davida Niepsuja. Do centry najwyżej wyskakuje Mateusz Matras. Uderza głową daleko od bramki Krzysztofa Pilarza.

• Tym razem lepsza próba Węgra - przymierzył płasko z dalszej odległości tuż obok lewego słupka!

• Rzut wolny dla gospodarzy ok. 25 metrów od bramki Krzysztofa Pilarza. Adam Gyurcso trafia w mur.

• Przemysław Szarek też nie dogra nawet do przerwy. Musi go zmienić Dalibor Pleva.

• Wymuszona zmiana w ekipie gości spowodowana kontuzją. Sebastian Rudol zmienia Jarosława Fojuta.

• Marcin Listkowski w roli prawoskrzydłowego. Chciał podać przed bramkę do Adama Gyurcso - w ostatniej chwili zablokował go Artem Putiwcew.

• Przerwa w grze. Jarosław Fojut ucierpiał w walce z Mateuszem Kupczakiem. Konieczna jest pomoc medyczna.

• Jeszcze jeden korner. Radzi sobie obrona Bruk-Betu. Guilherme wybija piłkę na uwolnienie.

• Cornel Rapa przedłuża piłkę przed bramkę do Jarosława Fojuta. Ten nie zdołał uderzyć w stronę bramki.

• Adam Gyurcso zyskał rzut rożny dla Pogoni z lewej strony.

• Krzysztof Pilarz spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Huberta Matynii.

• Czas na przełamanie

• U la la! "Wielbłąd" Krzysztofa Pilarza, który wybijając piłkę trafił w Rafała Murawskiego! Po chwili piłka do niego wróciła po zagraniu Spasa Deleva, i atomowe uderzenie kapitana Pogoni odbija bramkarz gości! Dobitka Spasa Deleva rodem z rugby. Chyba piłka poleciała poza stadion

• David Guba znowu w roli głównej. Ograł na lewej stronie Jarosława Fojuta, po czym zagrał w pole karne. Tam Samuel Stefanik... nie trafił w piłkę.

• Rzut wolny dla przyjezdnych z ok. 35 metrów. Wybita piłka po centrze Guilherme spada na woleja Davida Guby. Uderza od razu wysoko nad bramką.

• Patryk Fryc wybija piłkę przed pole karne do Spasa Deleva. Ten przesadził z wrzutką z lewej strony.

• Atak Pogoni przynosi rzut wolny z prawej strony. Adam Guyrcsio ustawia piłkę...

• David Niepsuj... zagrał po linii do Spasa Deleva. Ten.. zepsuł bardzo dośrodkowanie. Adrian Henger z "piątki".

• Guilherme podłączył się do akcji ofensywnej. Wyparzył kątem oka Vladislavsa Gutkovskisa przed linią 16. metra. Kiedy w końcu zdecydował się na podanie, Łotysz był po jej drugiej stronie.

• W odpowiedzi uderzenie Spasa Deleva z ok. 20 metrów pewnie broni Krzysztof Pilarz.

• Tym razem Samuel Stefanik zdołał oddać strzał. Piłka posłana zza pola karnego minęła lewy słupek w bezpiecznej odległości.

• To mogło się podobać. David Gyba przedarł się lewą flanką, by dośrodkować w pole karne do nadbiegającego Samuela Stefanika. Ten nawet nie zdołał złożyć się do strzału.

• Crossowy przerzut na lewą stronę nie przyniósł powodzenia. Szczecinianie ruszyli szybko z kontrą - Spas Delev był na spalonym.

• Krystian Peda chciał urwać się prawym skrzydłem. Został powalony przez Huberta Matynię.

• Składna akcja Pogoni na lewej stronie. Przerwał ją Przemysław Szarek wybiciem poza linię końcową. Z dośrodkowaniem z narożnika poradziła sobie obrona "Słoników".

• Ależ wściekły jest na siebie Dawid Kort. Dostał bardzo dobre podanie od Marcina Listkowskiego, ale uderzył na wiwatz kilkunastu metrów.

• Marcin Listkowski powalczył o piłkę z Arteme Putiwcewem przy linii końcowej. Poradził sobie z rywalem, ale jego podanie w "szesnastkę" było bez adresata.

• To już powinna być bramka dla gości! Vladislavs Gutkovskis dostaje piłkę w polu karnym Pogoni i podaje do Samuela Stefanika. Ten z trudem opanował piłkę, po czym jego strzał został zablokowany. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Adriana Hengera.

• Pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i początek spotkania!

• W rundzie zasadniczej Pogoń wysłała przed własną publicznością aż 5:0. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Matras, Rafał Murawski (dwukrotnie), Ricardo Nunes i Kamil Drygas.

Natomiast na wiosnę górą były "Słoniki", dla których gole strzelili Patrik Misak i Samuel Stefanik.

A jak będzie dzisiaj?

• Rezerwowi Pogoni Szczecin: Jakub Słowik - Mate Tsintsadze, Sebastian Rudol, Ricardo Nunes, Seiya Kitano, Robert Obst, Sebastian Kowalczyk.

• Ustawienie taktyczne obu stron

• Rezerwowi Bruk-Bet Termalici: Dariusz Trela - Sebastian Ziajka, Patrik Misak, Dalibor Pleva, Dawid Nowak, Wołodymyr Kowal, Wojciech Kędziora.

• Relację NA ŻYWO ze spotkania Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza poprowadzi Tomasz Górski. Dzień dobry i kłaniam się nisko.

• Lekko w cieniu meczu Legia - Lech odbędzie się drugi o tej porze mecz grupy mistrzowskiej, w której zmierzą się zespoły raczej dążące o spokojne zakończenie sezonu.

red., Piotr Pietras/Gazeta Krakowska

Pogoń - Termalica LIVE! Czy im się jeszcze chce?

Pogoń - Termalica LIVE! Czy im się jeszcze chce? ©Andrzej Szkocki Polska Press

Mecz Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W Szczecinie zagrają drużyny, które w rundzie finałowej nie wygrały ani jednego spotkania. Co więcej, nie zdobyły też bramki! Początek o 20:30. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

- Z racji tego, że mecz będzie rozgrywany w Szczecinie, faworytem powinna być nasza drużyna - podkreśla trener „Portowców” Kazimierz Moskal, który w przeszłości prowadził zespół „Słoników”.
- Obie drużyny straciły już szansę gry o wyższe cele i teraz rywalizują tylko o jak najwyższą pozycję w tabeli - między piątą a ósmą. Nie jest bez znaczenia, które zajmie się miejsce, gdyż wiąże się to także z pewnymi gratyfikacjami finansowymi, jakie kluby otrzymują po sezonie - przypomina szkoleniowiec.

Dodaje jednak: - Co by nie mówić, to stawka meczu daleka jest od tej, o jaką oba zespoły walczyły w końcówce części zasadniczej. Nie lubię takich spotkań, gdyż bardzo trudno jest na nie zmobilizować zawodników. W podświadomości mają bowiem zakodowane, że osiągnęli już najważniejszy cel sezonu, czyli awansowali do czołowej ósemki.

Zarówno Pogoń, jak i zespół Bruk-Betu Termaliki w grupie mistrzowskiej grały dotąd tylko z czołowymi zespołami ekstraklasy. „Portowcy” przegrali wyjazdowe mecze z Jagiellonią Białystok (0:1) i Lechem Poznań (0:2) oraz przed własną publicznością z Legią Warszawa (0:2). Z kolei niecieczenie, grając w delegacjach, przegrali z Lechią Gdańsk (0:2) i Legią (0:6), natomiast na własnym boisku ulegli Lechowi (0:3). Jak widać, Pogoń straciła o wiele mniej goli niż „Słoniki”.

- Każdy z trzech meczów z drużynami walczącymi o najwyższe cele w lidze zaczynaliśmy od szybkiej straty gola, i tym się pogrążaliśmy. Dodatkowi byliśmy nieskuteczni pod bramką rywali - analizuje trener „Słoników” Marcin Węglewski. - Wierzę, że w Szczecinie, grając z sąsiadem z tabeli, zrehabilitujemy się za poprzednie wpadki. Plan jest taki, że mamy zagrać z dużym zaangażowaniem oraz wolą walki, a przede wszystkim - nie dać sobie strzelić gola. Jeżeli sprawdzi się taki scenariusz i do tego zagramy skuteczniej w ofensywie niż w trzech ostatnich meczach, jesteśmy w stanie wygrać z Pogonią - uważa.

Szkoleniowiec podkreśla: - Awansując do czołowej ósemki ekstraklasy, zespół już osiągnął największy sukces w historii klubu. Teraz z twarzą chcemy zakończyć sezon, dlatego jak najszybciej musimy zapomnieć o porażkach, wziąć się w garść.

Niecieczanie do Szczecina pojechali autokarem bezpośrednio po meczu w stolicy. Po spotkaniu z Legią trener Węglewski ma do dyspozycji o dwóch zawodników mniej, gdyż Kornel Osyra i Vlastimir Jovanović w meczu z Pogonią muszą pauzować za żółte kartki.

Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica. Kto wygra mecz?

Nie zagrają:

Pogoń: Kamil Drygas (kontuzja), Adam Frączczak?, Spas Delev?
Termalica: Kornel Osyra, Vlastimir Jovanović (pauza za kartki), Martin Miković, Roman Gergel (kontuzje)

Przypuszczalne składy:

Pogoń: Słowik - Rapa, Fojut, Rudol, Nunes - Matras, Murawski, Cincadze, Kort, Gyurcso - Listkowski.

Termalica: Pilarz - Fryc, Szarek, Putiwcew, Guilherme - Guba, Kupczak, Babiarz, Stefanik, Misak - Kędziora.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Termalica - Pogoń 2:0 (Ekstraklasa, 16.12.2016)
Pogoń - Termalica 5:0 (Ekstraklasa, 13.08.2016)
Pogoń - Termalica 1:1 (Ekstraklasa, 28.02.2016)

Mecz Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eurosport 1 (w wersji mobilnej mecz dostępny dzięki aplikacji Eurosport Player). Wstęp od 20:00. Relacja LIVE w GOL24.pl

Jak mieszkają Messi, Ronaldo i Lewandowski?