Ukraina

0

Belgia

0

• Koniec! Ukraina wraca do domu, Belgia gra dalej! Z drugiego miejsca awansowała do 1/8 finału i tam zmierzy się z Francją.

• Casteels!!! Interwencja meczu. Świetnie zatrzymał strzał Sudakowa.

• Carrasco kopnięty w polu karnym? Leży, krzyczy. Sędzia ma VAR.

• Sędzia dorzucił tylko i aż cztery minuty.

• Openda w miejsce Lukaku. Słaby to był mecz tego napastnika.

• Ależ nam się otworzyło to spotkanie! Tym razem zablokowany Malinowskyj.

• Bakayoko... obok bramki! Belgia marnuje kolejną świetną kontrę. W pewnym momencie było trzech na dwóch.

• Lukaku zablokowany w polu karnym. Tylko róg. Szukał podaniem Bakayoko.

• A teraz Stepanenko głową po wrzutce. Nad poprzeczką. Ukraina w ofensywie.

• Ależ okazja na... gol bezpośrednio z rzutu rożnego! Malinowskyj bliski szczęścia.

• Jarmolenko za Swatoka. Ukraina chce atakować. Musi strzelić, żeby awansować z grupy.

• Dowbyk szuka strzału, lecz kopie obok lewego słupka.

• Bakayoko za Doku.

• Beznadziejna akcja Dowbyka w sytuacji dwóch na dwóch! Faes łatwo odebrał mu piłkę, gdy próbował w polu karnym złożyć się do strzału lewą nogą.

• Najlepsze akcje Belgii w tej połowie! Carrasco zatrzymany przez Trubina, potem zablokowana próba Doku z szesnastego metra. Ukraina w opałach!

• I jeszcze Stepanenko wszedł za Jaremczuka.

• Malinowskyj za Brażko.

• Wanat za Szaparenkę.

• Dowbyk ukarany żółtą kartką. Ukraina robi potrójną zmianę.

• Złe zachowanie Carrasco! Było dwóch na dwóch, ale zmiennik został zastopowany przez Tymczyka.

• Uwaga! Lukaku w polu karnym. Uderza z lewej nogi, płasko. To nie zaskoczyło Trubina.

• I jeszcze Carrasco za Trossarda.

• Mangala za Tielemansa.

• Szaparenko złapany na ofsajdzie.

• Doku! Mocne podanie z lewej flanki. Lukaku nie dokłada jednak nogi. Było za daleko.

• Kontuzjowanego Mykołenkę zastępuje Zinczenko.

• Mykołenko potrzebuje pomocy medyków. Przerwa w grze.

• Niezły pomysł miał De Bruyne. Podał miękko z rożnego do Tielemansa. Pomocnik zgasił na klatkę piersiową, po czym próbował strzału prostym podbiciem. Został zablokowany. Kornera jednak nie ma - błąd sędziego.

• Słaby początek Belgów. De Bruyne irytuje się na kolegów. Nie przykładają się do podań.

• Mecz został wznowiony. Od środka Ukraina. Obie jedenastki bez zmian.

• Przerwa. Na tę chwilę to Belgia na drugim miejscu dającym bezpośredni awans. Ukraina jest ostatnia wobec remisu w meczu Słowacji z Rumunią, która... prowadzi.

• De Bruyne! Ładny, niestandardowy strzał. Broni Trubin.

• Zabawa Belga z Ukraińcem:

• Faes ukarany żółtą kartką.

• Najlepsza okazja dla Ukrainy w meczu! Jaremczuk wolał podać zamiast strzelić. W efekcie Dowbyk nawet nie sięgnął piłki.

• de bruyne

• Sudakow odpowiada celnie, ale zbyt lekko.

• Sprytny strzał De Bruyne prosto z rzutu wolnego. Minimalnie obok słupka.

• Lukaku trzyma się za lewe udo. Kartki brak.

• Nieeeeee! Sudakow popsuł akcję Dowbyka. Uderzył wysoko w trybuny.

• Na tę chwilę Słowacja jest liderem grupy z sześcioma punktami. Druga Belgia, trzecia Ukraina, ostatnia Rumunia.

• Poszukiwanie Lukaku w polu karnym - nieudane.

• Tym razem źle po podaniu Jaremczuka uderzał Dowbyk. Belgowie w łatwy sposób stracili piłkę. Mają furę szczęścia, że tak się to skończyło.

• Uwaga! Jaremczuk uderza z dystansu. Dobry, celny strzał. Casteels łapie na raty.

• belgiaa

• De Bruyne próbował przerzucić ostatniego obrońcę, by Tielemans miał przed sobą tylko bramkarza. Nie udało się. Świetna interwencja jednego z Ukraińców.

• - Ukraina! Ukraina! - wzmaga się doping z trybun.

• Belgia utrzymuje się długo przy piłce. Konstruuje kolejne ataki.

• Pierwsza okazja w meczu - dla Belgii! Świetnie podał De Bruyne na wolne pole. Lukaku jednak nieczysto kopnął. Zdecydowanie za słaba próba.

• Złe podanie w kierunku Lukaku. Podawał Tielemans. Piłka w rękach Trubina.

• Sudakow dośrodkował. Zrobił to jednak wprost do rąk bramkarza.

• Sędzia miał pretensje do Casteelsa. Bramkarz Belgii w złym miejscu postawił swój bidon.

• No to gramy. Zaczęła Belgia!

• Właśnie odgrywane są hymny obu państw. W Stuttgarcie dziś parno, a co za tym idzie także burzowo.

• Drużyny wyszły na boisko. Ukraińcy tradycyjnie odziani w żółto-niebieskie flagi.

• ukraina

• W zeszłej kolejce Ukraina odwróciła wynik ze Słowacją (2:1), natomiast Belgia gładko ograła Rumunię (2:0).

• Słowem, kto wygra mecz, ten na pewno awansuje z pierwszego lub drugiego miejsca. W przypadku remisów w najgorszym położeniu jest zamykająca tabelę Ukraina, która ma najgorszy bilans bramkowy.

• Przed nami szalone emocje w grupie E. Na finiszu czyli przed dzisiejszą ostatnią kolejką wszystkie cztery drużyny zachowały szanse na bezpośredni awans. Mają bowiem po trzy punkty!