Polonia Bytom

2

Wisła Kraków

2

• Jesze rzut rożny dla Wisły. I koniec spotkania! Polonia i Wisła zdobywają po punkcie. Dla jednych i drugich jest to tylko nagroda pocieszenia.

• Jeszcze szansa dla Wisły, ale piłka po interwencji obrońcy mija słupek. Mało brakowało i byłaby bramka samobójcza.

• Cztery minuty doliczone.

• Polonia wychodziła z kontrą 4 na 2, piłka trafiła do Barcika, który uderzył bardzo niecelnie. Zmarnowana doskonała okazja na zwycięstwo.

• Żurawski wchodzi na ostatnie minuty, zmieniając Sobolewskiego.

• Spokojniejszy fragment gry.

• Burliga fauluje w środkowej strefie boiska.

• Hanek strzelał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale obok bramki.

• Schodzący z boiska Kobylik ukarany jeszcze żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w Polonii. Matusik za Kobylika.

• Sobolewski fauluje w środku pola i ukarany żółtą kartką.

• Strzał Kirma z linii pola karnego niecelny

• Zmiana w Polonii, Wojsyk za Trytkę.

• Juszczyk łapie płaskie dośrodkowanie z lewej strony.

• Kobylik próbował dośrodkowywać w pole karne, ale piłka minęła bramkę.

• Patryk Małecki pewnie pokonuje Juszczyka.

• Hanek fauluje Genkowa w polu karnym i rzut karny dla Wisły!

• Siwakow na boisku w miejsce Jirsaka.

• Polonia dalej w ataku. Szarżował Radzewicz, ale z ostrego konta trafił w zewnętrzną stronę słupka.

• Radzewicz uderzył z dystansu, Pareiko odbił piłkę, zaspali obrońcy, piłka trafiła do Jareckiego, który z 2 metrów wpakował piłkę do bramki.

• Tymiński fauluje zawodnika Wisły i ukarany żółtą kartką.

• Telichowski wrzuca piłkę w pole karne, ale piąstkuje Pareiko.

• Trytko zmarnował doskonałą okazję. Niekryty w polu karnym zdecydował się na strzał z pierwszej piłki i uderzył ponad bramką. Mógł spokojnie opanować piłkę i przymierzyć na bramkę.

• Ponownie strzelał Radzewicz, tym razem obok słupka.

• Radzewicz dostał podanie w pole karne, ale strzelił wprost w bramkarza.

• Konieczna była zmiana. Cikosa zmienia Burliga.

• Cikos ucierpiał w starciu sprzed momentu z Jareckim i musiał opuścić boisko na noszach. Jest opatrywany, a do kostki sztab medyczny przykłada mu lód.

• Jarecki fauluje w pobliży pola karnego, jednak sędzia jest jeszcze pobłażliwy. Szybko rozegrany rzut wolny, jednak bez efektu.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Paljić dobrze wyszedł do piłki zagranej w polu karny, ale za bardzo ją sobie wypuścił i wyszła za linię końcową.

• Po akcji Wisły Małecki przewracał się w polu karnym, ale i tak był na spalonym.

• Małecki groźnie wrzucał piłkę w pole karne, nikt nie przeciął dośrodkowania, ale Juszczyk z trudem interweniował.

• Wrzutka z rzutu wolnego i dobrze główkował Jaliens. Piłka przeszła jednak obok słupka.

• Jarecki ukarany żółtą kartką za faul. Kilka minut po tym jak wszedł za Dziewulskiego, który zszedł... z żółtą kartką.

• Zmiana w Polonii. Jarecki za Dziewulskiego.

• Ależ okazja Polonii, niestety nikt nie zamknął akcji. Polonia zamknęła gości w polu karnym.

• Dobra wrzutka Kirma w pole karne i niewiele brakowało by doszedł do niej Małecki. Łapie jednak Juszczyk.

• Paljić zdecydował się na strzał z dystansu po rzucie rożnym i niewiele się pomylił. Taka bramka z 30 metrów mogła być ozdobą spotkania, podobnie jak trafienie Kirma.

• Starcie Trytki z Chavezem na linii pola karnego. Sędzia uznał, że faulował piłkarz Polonii, który znalazłby się w dobrej sytuacji.

• Dziewulski sponiewierał jednego z Wiślaków został ukarany żółtą kartką.

• Rzut rożny dla Polonii. Ostra wrzutka, ale piłka w rękach Pareiki.

• Dwa rzuty rożne dla gości. Bez zagrożenia pod bramką.

• Mogło być 2:1 dla Wisły, ale Juszczyk dobrze broni strzał Jirsaka z linii pola karnego.

• W odpowiedzi akcja Polonii, ale płaskie dośrodkowanie z lewej strony w rękach Pareiki.

• Rzut wolny dla Wisły przed polem karnym. Piękny strzał Kirma w okienko i 1:1!

• Rzut rożny dla Wisły. Piłka jednak przeszła przez pole karne. Z drugiej strony wrzucona piłkę zgrywał Małecki, jednak Genkow nie połapał się w zagraniu.

• Radzewicz ukarany za dyskusję z sędzią

• Rzut rożny dla Wisły. Głową strzelał Melikson, ale nad bramką Juszczyka.

• Rzut rożny dla Polonii. Z prawego narożnika dośrodkowywał Radzewicz, Telchichowski przepięknie uderzył z przewrotki, jednak wcześniej sędzia odgwizdał przewinienie. Przewrotka sama w sobie była na prawdę wysokiej klasy!

• Polonia gra odważnie, wysoko atakuje gości, a w atakach bierze udział duża liczba zawodników. Widać, że gospodarze mimo prowadzenia nie chcą się tylko bronić.

• Próbował odpowiedzieć z dystansu Jirsak, ale jego strzał bardzo niecelny.

• Bramka dla Polonii Bytom! Marcin Radzewicz wykończył strzałem z linii pola karnego akcję, w której gospodarze zamknęli w polu karnym Wisłę.

• Pressing Wisły od pierwszych sekund i Juszczyk musiał ratować się wybiciem piłki na aut.

• Początek spotkania.

• Znamy już składy obu zespołów. W Wiśle zabraknie Gordana Bunozy, który złamał kostkę i w tym sezonie już raczej nie zagra. Na środku Wiślackiej defensywy Jaliens i Chavez.

• Za chwilę rozpocznie się spotkanie pomiędzy Polonią Bytom i Wisłą Kraków. Gospodarze potrzebują punktów by oddalić się od strefy spadkowej. Wisła natomiast ma doskonałą okazję by uciec rywalom, ponieważ swoje mecze przegrały Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa. Dzisiejsze zwycięstwo pozwoli oddalić się "Białej Gwieździe" na siedem punktów!