3 1 połowa

Hamburger SV

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne.

• Arbiter gwiżdże ostatni raz i kończy to spotkanie! Bayern pokonuje HSV aż 6:0!

• Tym razem Lewandowski zdobywa bramkę!

• Drugi rzut karny dla gospodarzy! I do piłki znowu podchodzi Polak!

• Zmiana w drużynie gości: Jatta za Hunta.

• Lewandowski marnuje jedenastkę! Uderza wysoko ponad poprzeczkę!

• Papadopoulos sprowadza przeciwnika do parteru i będziemy mieli rzut karny dla gospodarzy!

• Świetna indywidualna akcja Francuza! Drugi gol tego zawodnika w tym meczu!

• Gol dla Bayernu! Ribery!

• Santos fauluje przeciwnika i zostaje napomniany żółtą kartką.

• Rudy uderza zza pola karnego, ale piłka ostatecznie mija słupek bramki!

• Zmiana w drużynie gości: Walace zostaje zastąpiony przez Vagnomana.

• Podanie w pole karne w kierunku Thiago, ale jego strzał doskonale broni Mathenia!

• Uraz Tolisso okazał się na tyle poważny, że na boisku zastąpi go Sebastian Rudy.

• Tolisso po zderzeniu z przeciwnikiem przebywa za boiskiem.

• Kolejna zmiana w zespole Bayernu: Thiago za Robbena.

• Rzut rożny dla gospodarzy, ale goście oddalają zagrożenie.

• Lewandowski uderza na bramkę, ale jego strzał zostaje zablokowany.

• Holender pięknym uderzeniem zza pola karnego zdobywa bramkę dla swojego zespołu! 4:0!

• Gol dla Bayernu! Arjen Robben!

• Muller marnuje doskonałą okazję na podwyższenie wyniku! Piłka po jego strzale mija bramkę obok lewego słupka!

• Zmiana w drużynie gospodarzy: Corentin Tolisso w miejsce Arturo Vidala.

• Sędzia rozpoczyna drugą część meczu.

• Do wejścia na boisko szykuje się Sandro Wagner. Prawdopodobnie zmieni on Roberta Lewandowskiego.

• Mecz toczy się pod dyktando gospodarzy, którzy nie dopuszczają do groźnych sytuacji pod swoją bramką.

• Arbiter kończy pierwszą część meczu.

• Fatalna wrzutka Hunta i piłkę w ręce łapie Ulreich.

• Ribery fauluje Junga i będzie okazja dla gości.

• Bawarczycy długo rozgrywają piłkę i w pełni kontrolują wydarzenia na boisku.

• Drużyna gości wciąż bez strzału w tym spotkaniu.

• Wyśmienita okazja Lewandowskiego! Polak dostał piłkę z rzutu wolnego, przyjął futbolówkę i oddał bardzo mocny strzał tuż nad ziemią. Świetną interwencją popisał się jednak Christian Mathenia!

• David Alaba decyduje się na strzał z rzutu wolnego z dużej odległości. Piłka mija bramkę.

• Żółtą kartką zostaje napomniany Rick van Drongelen.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości: Janjicic w miejsce Diekmeiera.

• Ribery dośrodkowuje piłkę w pole karne, najwyżej do futbolówki doskakuje Lewandowski, ale jego strzał jest niecelny.

• Kolejne świetne zagranie Boatenga, piłkę z boku pola karnego otrzymuje Alaba. Austriak z pierwszej piłki zagrywa ją w okolice pola bramkowego, a tam akcję wykańcza Lewandowski! 3:0!

• Kolejny gol Polaka! 3:0 dla Bayernu!

• Kapitalne długie podanie od Boatenga do Polaka, ale napastnik wbiegający w pole karne nie opanował piłki.

• Bawarczycy kontrolują wydarzenia na boisku. Goście cofnięci i wyczekują swojej szansy na kontratak.

• Doskonałe dośrodkowanie Kimmicha, które wykorzystał uderzeniem głową polski napastnik!

• Drugi gol dla gospodarzy! Robert Lewandowski!

• Lewandowski zagrywa prostopadle do Robbena, ale Holendrowi piłkę wślizgiem wybija jeden z obrońców gości. Futbolówka trafia do Francuza, który mija bramkarza i umieszcza piłkę w pustej bramce. 1:0 dla Bayernu!

• Bramka dla gospodarzy! Franck Ribery!

• Rzut wolny dla Bayernu, ale David Alaba uderza bardzo niecelnie.

• Vidal napomniany żółtą kartką po groźnym faulu.

• Dośrodkowanie Roberta Lewandowskiego, ale Arturo Vidal nie trafia czysto w piłkę!

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, ale nie było większego zagrożenia pod bramką gości.

• Arbiter daje znak, ruszamy! Mecz rozpoczynają goście!

• Zawodnicy wychodzą już na boisko i tylko kilka minut dzieli nas od pierwszego gwizdka.

• Albin Ekdal, Andreas Hirzel, Lewis Holtby, Mergim Mavraj, Nicolai Muller, Bjarne Thoelke - tych zawodników drużyny gości nie zobaczymy dziś na murawie.

• Trener Jupp Heynckes nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z usług Kingsleya Comana, Manuela Neuera i Jamesa Rodrigueza.

• Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Bayernu. Jedyną bramkę zdobył wtedy Corentin Tolisso.

• Bayern XI: Ulreich, Kimmich, Boateng, Hummels, Alaba, Martínez, Mueller, Vidal, Robben, Ribéry, Lewandowski

Ławka: Starke, Wagner, Sule, Thiago, Bernat, Rudy, Tolisso

• Hamburger SV XI: Mathenia, Sakai, van Drongelen, Papadopoulos, Santos, Jung, Walace, Diekmeier, Hunt, Kostic, Schipplock

Ławka: Hahn, Janjic, Jatta, Pollersbeck, Sahinovic, Vagnoman, Waldschmidt

• Zapraszamy na relację z meczu 26. kolejki niemieckiej Bundesligi. Bayern Monachium podejmie dziś zespół Hamburgera SV.