Cracovia

2

Warta Poznań

1

• Koniec meczu!! Po fatalnej pierwszej połowie i dobrej drugiej, Cracovia wygrywa 2-1!! Za udział w dzisiejszej relacji dziękuje Państwu Krzysztof Orski. Zapraszam na kolejne relacje Live w serwisie Ekstraklasa.net.

• Warta gra na aferę, ale nic z tego. Piłka wraca na drugą stronę boiska.

• Po rzucie rożnym dla Warty faulowany był Pilarz.

• Do drugiej połowy sędzia doliczył 2 minuty.

• Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Czy w tym meczu coś się jeszcze zmieni?

• Znakomita akcja Pasów! Z 8 metrów uderzał Zejdler, ale lepszy od niego Lis, który odbił ten strzał!!

• Na boisku leży Budziński, łapia go skurcze. Za chwile wróci pewnie na murawę.

• Po błędzie Pilarza uderzał Magdziarz, ale strzelił daleko od bramki.

• Warta wygląda na rozbitą. Nie kleją się akcje ofensywne poznaniaków.

• Cały czas w ataku Cracovia. Tym razem dobra akcja Stebleckiego, dośrodkowanie Nykiela, ale dobrze piłkę przejął Lis.

• Na stadionie zasiadło dzisiaj 5754 kibiców. Kiepska frekwencja jak na stadion Cracovii.

• W polu karnym znalazł się Steblecki. Młody pomocnik uderzył, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• Trojanowski został dobrze powstrzymany z boku pola karnego przez Nykiela.

• Zmiana także w Pasach. Za Boljevicia wszedł Steblecki.

• Zmiana w Warcie. Za Jakóbowskiego wchodzi Bartoszak.

• Kopia akcji sprzed 10 minut!!! Tym razem sam na sam popędził Budziński, minął bramkarza, ale strzelił zbyt słabo. Obrońcy wybili piłke zmierzającą do bramki!!!!

• Żółtą kartką ukarany został Danielewicz.

• Cracovia po przerwie zmieniła styl gry. Zamiast non stop rozgrywać piłkę zaczęli rzucać piłki do przodu. Okazało się to zdecydowanie bardziej skuteczne, czego dowodem są dwie bramki.

• Prostopadła piłka do Boljevicia, ale napastnika Cracovii uprzedził bramkarz Warty.

• Zejdler próbował się przebić środkiem boiska. Minął dwóch przeciwników, ale z trzecim nie dał sobie już rady.

• Zmiana w Warcie. Za Kołodziejskiego wszedł Trojanowski.

• jak nie padła bramka??!! Bojlević wyszedł sam na sam z Lisem, minął go i strzelił do pustej bramki!! Z linii futbolówkę wybił jednak Wichtowski!!

• Cóż za akcja Pasów!! Danielewicz dobrze uruchomił Boljevicia, który wpadł w pole karne. Jego strzał obronił jednak Lis!!!

• Bernhardt został dobrze powstrzymany na prawej stronie przez Bartkowiaka.

• Cracovia nie zamierza bronić wyniku. Podopieczni trenera Stawowego ewidentnie chcą strzelić trzeciego gola!

• Warta także nie składa broni!! Fantastyczna akcja Magdziarza, jednak jego strzał przeleciał obok słupka bramki Pilarza. Było blisko!!

• "Właśnie tak macie grać" - skandują kibice Pasów. Trzeba przyznać, że Cracovia rzeczywiście zaczęła grać w tym meczu. Pierwsza połowa była zdecydowanie zimowym snem.

• GOOOOOL!!!!! Cracovia odradza się z popiołu!!!! Fantastyczną akcję Bernhardta wykończył Danielewicz!!!!

• Wojciech Stawowy chyba obudził w szatni swoich piłkarzy. Gra Pasów wygląda lepiej w drugiej połowie meczu!

• GOOOOOL!!! Cracovia doprowadza do wyrównania! Wielkie zamieszanie w polu karnym, najprzytomniej zachował się Budziński, który mocnym strzałem ulokował piłkę w siatce Warty!!!!

• Dobra akcja Warty. Jakóbowski podawał do Giela, ale uprzedził go Nykiel. Będzie aut dla gości.

• Po rzucie rożnym w zamieszaniu próbował uderzyć Bernhardt, ale zablokował go Ngamayama.

• Ruszyli do ataku krakowianie. uderzył Nykiel, ale piłka została zablokowana i będzie rzut rożny!

• Na drugą połowę nie wyszedł Szeliga. Zmienił go Dąbrowski.

• Drugą odsłonę meczu rozpoczynają piłkarze Warty!

• Piłkarze wracają na murawę. Za chwilę zaczynamy drugą połowę meczu.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Warta zasłużenie prowadzi z Cracovią 1-0. Piłkarzy Pasów żegnają gwizdy. Na drugą odsłonę meczu zapraszamy za około 15 minut.

• Sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu pierwszej połowy.

• Sprzed pola karnego uderzał Czoska, ale niecelnie. Piłka powędrowała nad bramką.

• Fantastyczne podanie Boljevicia do Bernhardta, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Wydaje się, że decyzja arbitra była słuszna.

• Budziński strzelił z około 25 metrów, ale bardzo niecelnie.

• Trzeba przyznać, że bramka dla Warty wisiała w powietrzu. Podopieczni trenera Pawlaka są dziś po prostu lepsi.

• GOOOOL!!!! Co się odwlecze to nie uciecze!! Dobre podanie do Magdziarza, który ładnym lobem przerzucił piłkę nad Pilarzem!!!

• Ależ akcja Warty!!! Fantastyczne podanie do Gajdy, który wychodzi sam na sam i uderzył z 16 metrów!! Broni Pilarz!!

• Jakóbowski ucierpiał w starciu na własnej połowie boiska. Po chwili wrócił jednak na murawę.

• Próba uderzenia Wilczyńskiego. Piłka powędrowała bardzo wysoko nad bramką.

• Szarpnął prawą stroną Bernhardt, ale został bardzo dobrze przyblokowany przez Bartkowiaka.

• Krakowianie rażą dzisiaj niedokładnością. To wygląda po prostu źle.

• W ataku Warta. Serię trzech dośrodkowań zakończyła skuteczna interwencja pilarza. Nie było wielkiego zagrożenia.

• Z rzutu wolnego uderzył Boljević, ale piłka wpadła prosto w "koszyczek" Lisa.

• Żółta kartka dla Wilczyńskiego.

• bardzo dobrze gra dzisiaj Bartkowiak, który raz po raz przerywa akcje Cracovii.

• W wymuszonych zmianach już remis 1-1. Dudzica, który ucierpiał przy tej fantastycznej okazji, zmienia Danielewicz.

• Pojawiła się na stadionie grupka około 10 kibiców Warty Poznań.

• W odpowiedzi akcja Jakóbowskiego została w ostatniej chwili przerwana przez Kosanovicia!!

• Ależ akcja dla Cracovii!!! Po akcji Szeligi piłkę dostał Dudzic, który szybko uderzył na bramkę Lisa! Trafił jednak w boczną siatkę!!

• Krakowianie długo konstruowali swoją akcję, ale wyszedł z niej tylko wrzut z autu.

• Moment chaosu na boisku. Żadna z drużyn nie jest w stanie przytrzymać piłki przez dłużej niż kilkanaście sekund.

• Dobra akcja Cracovii, ale Marciniak zamiast zagrać do dobrze ustawionego Dudzica wolał wycofać piłkę. Tam jednak nie było żadnego z kolegów. Niepokoją się kibice Pasów.

• Widzę na stadionie kibiców z Poznania. Są to jednak fani Lecha, którzy są zaprzyjaźnieni z kibicami Cracovii!

• Wilczyński dośrodkował z prawej strony, ale Jakóbowski nie doszedł do tej piłki. Zabrakło centymetrów!!

• I mamy wymuszoną zmianę w Warcie.

• Chyba będzie potrzebna zmiana. Młody gram Warty trzymał się za nos, być może doszło do złamania. Do zmiany gotowy jest Czoska.

• Na boisku leży Mateusz Pogonowski.

• Zawodnicy Warty są bardzo dobrze ustawieni w obronie. Cracovia nie może rozwinąć skrzydeł w swoim ataku pozycyjnym.

• Znakomicie chciał Bernhardt uruchomić Dudzica, ale w ostatniej chwili Wichtowski przejął prostopadłą piłkę!!

• Fatalny błąd Kosanovicia!!!! Zbyt słabe podanie do Pilarza przejął napastnik Warty i popędził sam na sam z bramkarzem Cracovii, który udanie interweniował na granicy pola karnego!! Chwilę później dobitkę z linii bramkowej wybili jeszcze obrońcy Pasów! Powinno być 1-0 dla Warty!!!

• Magdziarz uderzał z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur zawodników Cracovii.

• Bardzo wysoko grają obrońcy Pasów. Raz po raz Adam Marciniak i Mateusz Żytko znajdują się na pozycjach pomocników.

• Obie drużyny atakują. Tym razem dośrodkować próbował Marciniak, ale mało co nie trafił w... telebim.

• W odpowiedzi wrzutka Jakóbowskiego, ale prosto w ręce Krzysztofa Pilarza.

• żytko próbował uruchomić na prawej stronie dobrze wychodzącego Nykiela, ale jego podanie było zbyt mocna.

• Rozpoczynamy spotkanie! Pierwsza piłka dla graczy Pasów!

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę wyprowadzani przez sędziego dzisiejszego spotkania - Pawła Dreschela. Z głośników płynie hymn Cracovii w wykonaniu Macieja Maleńczuka.

• Wszyscy piłkarze zeszli już do szatni. Murawa została zroszona. Do rozpoczęcia spotkania pozostało 10 minut!

• Podopieczni trenera Pawlaka schodzą już do szatni. Gospodarze jeszcze wykonują ostatnie ćwiczenia.

• Piłkarze Warty ćwiczą strzały na bramkę. Zawodnicy Cracovii skupieni są na szybkiej wymianie piłek.

• Podaję nazwiska piłkarzy, którzy dzisiejszy mecz rozpoczną na ławkach rezerwowych obu zespołów.

Warta Poznań: Radliński, Kanarek, Bartoszak, Czoska, Nowosielski, Trojanowski.

Cracovia: Perdijić, Danielewicz, Dąbrowski, Puzigaca, Steblecki, Żołądź, Struna.

• Na rozgrzewkę wychodzą właśnie zawodnicy Cracovii, którzy są awizowani do wyjściowej jedenastki.

• Aktualnie na stadionie jest mało kibiców Cracovii. Jednak przyjemna wiosenna pogoda powinna przyciągnąć dziś na stadion wielu kibiców. Nie ma za to zorganizowanej grupy fanów Warty.

• Piłkarze Warty już od chwili rozgrzewają się na płycie krakowskiego boiska. Na murawę właśnie wyszli także rezerwowi zawodnicy Pasów.

• Serdecznie witamy prosto ze stadionu Cracovii przy ulicy Kałuży 1! Już za około 40 minut rozpocznie się spotkanie 24 kolejki 1. ligi pomiędzy Cracovią i Wartą Poznań! Zapraszamy do pozostania z nami i śledzenia najszybszej relacji live!