• Fabio Coentrao dostaje czerwoną kartkę i zostaje wyrzucony na trybuny.

• Sędzia doliczył 4 minuty.

• Rzut rożny dla gości...zakotłowało się w polu karnym jednak bez gola

• Żółta kartka dla Xaviego Torresa i szansa na wrzutkę dla Realu

• Benzema podał do Callejona ten wbiega w pole karne i strzelił,jednak nie zaskoczyło to bramkarza.

• Wbrew pozorom Real nie zdominował rywala. Bliżej jest na razie do bramki na 3-1,niż na 2-2

• Pierwsza próba Moraty.Strzał zza pola karnego. Piłka ląduje na trybunach.

• 3 napastników Realu na boisku. Alvaro Morata za Di Marie

• Tuż przed golem miała miejsce zmiana. Callejon za Marcelo.

• Gol dla Getafe. Szybki kontratak. Collunga ogrywa Albiola ucieka obrońcom i wystawia piłkę dla Barrady który pokonuje Casillasa.

• Ramos do Benzemy, piłkę przejmuje jednak Alexis.

• Boisko opuszcza Michu,a wchodzi Colunga

• Ronaldo świetnie przyjął podanie o Benzemy i spróbował strzelić sprzed pola karnego. Pewnie wyłapał piłkę Moya.

• Ataki Realu przypominają bicie głową w mur. Królewscy muszą być czujni w obronie,bo Getafe nie zadowoliło się remisem.

• Zawrzało na boisku. Alexis miał małą scysje z Benzemą,skończyło się bez kartek.

• Real obudził się po stracie gola i rozpoczął zmasowany atak.

• Benzema zmienił Lassa i od razu po wejściu miał świetną sytuację na gola,jednak tylko rzut rożny.

• Di Maria dośrodkowuje po ziemi. Higuain w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońcę.

• Diego Castro dośrodkowuje i mało brakowało,aby Michu sięgnął piłkę głową

• Żółta kartka dla Michela i rzut wolny dla Realu.

• Gol dla Getafe. Stałe fragmenty w końcu przyniosły skutki. Z rzutu wolnego dośrodkowuje Barrada i strzałem głową Valera strzela bramkę

• Coraz więcej stałych fragmentów dla gospodarzy jednak bez większych skutków

• Lafita domaga się karnego po starciu z Ramosem,jednak sędzia nie dał się nabrać.

• Getafe rozpoczyna drugą połowę.

• Koniec I połowy.Zapraszamy po przerwie.

• Żółta kartka dla Valery za faul taktyczny.

• Wolny dla Getafe. Dośrodkowanie... i spalony.

• Trochę pasywnie wyglądało do wyjście do piłki Ikera podczas rzutu rożnego. Czyżby mala trauma po ostatnim zderzeniu z Pepe

• Rożny dla Getafe. Abraham strzelił głową,jednak obok bramki.

• Gol dla Realu! Di Maria do Higuaina ten wbiega pomiędzy dwóch obrońców, mija bramkarza jakby ten był pachołkiem i strzela bramke.

• Real cały czas przeważa,jednak nie przekłada się to na ilość sytuacji bramkowych.

• Na spalonym Ronaldo,jeśli nie to prawdopodobnie byłby gol.

• Ronaldo z wolnego i Moya wybija na rzut rożny.

• ale pudłuje Ozil! Klepa Ozila z Ronaldo,i ten pierwszy trafia w poprzeczkę mając przed sobą pustą bramkę

• Getafe miało szansę z kontry ale nic z tego nie wyszło

• Spalony Arbeloi, jeśli był to minimalny.

• Ozil chciał wypuścić Cristiano na wolne pole, ale w ostatniej chwili podanie przeciąl Abraham.

• Miku miał świetną sytuację,ale piłka uciekła mu poza boisko.

• Higuain domaga się karnego, ale nie było o tym mowy.

• Z woleja strzelał Diego Castro,ale o bok bramki

• Real zaczął trochę w stylu Barcy.Wymieniając piłkę w środku pola.

• Pan Perez Lasa gwizdkiem dał sygnał do rozpoczęcia meczu. Zaczyna Real

• Piłkarze obu drużyn właśnie wyszli na boisko

• W dzisiejszym meczu nie może zagrać Pedro Leon z powodu zapisu w umowie wypożyczenia pomiędzy Realem,a Getafe.

• Właśnie zakończył się mecz Barcelony z Osasuną. Katalończycy dzięki dwóm bramkom Messiego odrobili jednobramkową stratę i wygrali 2-1.

• Żaden z tych zespołów nie zaliczył zwycięstwa w I kolejce. Real zremisował z Valencio 1-1,a Getafe uległo Sevilli 1-2.

• Getafe:Moya,Valera,Abraham,Alexis,M.Torres,X.Torres,Michel,Lafita,Barrada,Castro,Miku.

• Znamy już wyjściowe jedenastki Real Madryt:Iker Casillas,Marcelo,Raul Albiol,Sergio Ramos,Arbeloa,Xabi Alonso,Lass,Mesut Ozil,Cristiano Ronaldo,Di Maria,Gonzalo Higuain.

• Witam i zapraszam wszystkich na relacje live z meczu Getafe CF-Real Madryt.