Mecz Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice online. Do...

Mecz Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice online. Do utrzymania tylko i aż jeden krok. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja w tv na żywo

PKO Ekstraklasa, 34. kolejka
2024-05-25 17:30

Puszcza Niepołomice

1

Piast Gliwice

0

• +4' Koniec meczu! Puszcza Niepołomice pokonuje Piasta Gliwice i pozostaje w PKO Ekstraklasie na kolejny sezon!

• +3' Bartłomiej Poczobut z żółtą kartką.

• +2' Jakub Czerwiński upomniany żółtą kartką.

• 4 minuty doliczone.

• Bartłomiej Poczobut zmienia Michała Koja.

• Tomasz Wojcinowicz zmienia Jakuba Serafina.

• Filip Karbowy zmienia Miłosza Szczepańskiego.

• Maciej Firlej zmienia Kamila Zapolnika.

• Piotr Urbański zmienia Michaela Ameyawa.

• Oskar Leśniak zmienia Tomasza Mokwę.

• Roman Jakuba upomniany żółtą kartką.

• Serhij Krykun zmienia Tihomira Kostadinova.

• Grzegorz Tomasiewicz zmienia Michała Chrapka.

• Radość Puszczy w Krakowie!

Jin-hyun Lee posyła piłkę na dalszy słupek do Artura Siemaszki, który głową zgrywa do Kamila Zapolnika. Ten z bliska kieruje do siatki!

• GOL DLA PUSZCZY! STRZELCEM KAMIL ZAPOLNIK!!!

• ... a Artur Siemaszko wchodzi za Jakuba Bartosza.

• Hubert Tomalski zmienia Wojciecha Hajdę...

• Ariel Mosór upomniany żółtą kartką.

• Michał Walski wrzuca z narożnika przed bramkę. Strzał (głową) mija jednak bramkę Piasta.

• Druga połowa rozpoczęta! Czy doczekamy się goli?

• +1' Koniec pierwszej połowy. Puszcza bezbramkowo remisuje z Piastem.

• +1' Oliwier Zych z kolejną kapitalną interwencją! Broni uderzenie głową Michała Chrapka!

• Michał Koj upomniany żółtą kartką za przewinienie.

• Przerwa w grze. Patryk Dziczek nie jest w stanie grać. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Oliwier Zych pewnie broni strzał z bliska.

• Niepołomiczanie radzą sobie z dośrodkowaniami z bocznych sektorów.

• Mecz dla koneserów. Gliwiczanie mieli tylko jedną dogodną okazję na początku spotkania, której nie wykorzystał Michael Ameyaw. Puszcza czeka na swój "stały fragment gry".

• Puszcza jest mocno przyczajona w defensywie. Nie chce popełnić błędu w defensywie. Przewaga jest po stronie Piasta.

• Frantisek Plach pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z bocznego sektora.

• Oliwier Zych ratuje Puszczę!

Broni w kapitalnym stylu uderzenie Miłosza Szczepańskiego!

• Michał Walski uderza bezpośrednio z rzutu wolnego.Ostatecznie grę z "piątki" wznawia Frantisek Plach.

• To powinien być gol dla Piasta!!!

Szybka kontra prawą stroną z płaskim podaniem w pole karne na 6. metr do Michaela Ameyawa! Ten uderza bez przyjęcia tuż obok bramki!

• Dośrodkowanie na bliższy słupek, skąd strzał głową mija bramkę Piasta.

• Puszcza ruszyła z akcją ofensywną, która przynosi rzut rożny.

• Spokojnie grają piłkarze Aleksandara Vukovicia.

• Na gwizdek sędziego spotkanie rozpoczęte!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie storn!

• Skład Piasta Gliwice

• Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania ostatniej kolejki między Puszczą Niepołomice a Piastem Gliwice. Gospodarze nie są pewni utrzymania, goście od kilku kolejek mają to "zapewnione".

• Skład Puszczy Niepołomice

Puszcza - Piast LIVE! Do utrzymania tylko i aż jeden krok

Puszcza - Piast LIVE! Do utrzymania tylko i aż jeden krok ©Fot Arkadiusz Gola

Po meczu Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice gospodarze albo będą się cieszyć z utrzymania, albo smucić z powodu błyskawicznego spadku. Potencjalnie do szczęścia wystarczy nawet remis, ale w drużynie zapowiadają walkę o pełną pulę. Początek na stadionie przy Kałuży w sobotę o godzinie 17:30, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Puszcza - Piast online. Grają o byt w Ekstraklasie

Puszcza musi walczyć do końca. Ma tylko i aż dwa punkty więcej od szesnastej Korony Kielce, tyle samo co Warta Poznań i jeden więcej od Radomiaka Radom, a to właśnie wszystkie zespoły, które pozostają niepewne jutra.

Jesienią mecz w Gliwicach został przerwany po kwadransie z powodu opadów śniegu. Dokończono od... autu w marcu. Wygrał Piast 1:0. Po ostatnim gwizdku trenerzy Tułacz i Vuković skoczyli sobie do gardeł. Dziś obaj zapewniają, że nie ma już między nimi złej krwi.

W zeszłej kolejce Puszcza wyszarpała punkt w Zabrzu z Górnikiem, trafiając po rzucie rożnym. Piast też zremisował, ale u siebie z liderującą Jagiellonią Białystok. Przepięknego gola strzelił Michael Ameyaw.

Decyzją PZPN mecz Puszcza - Piast poprowadzi sędzia Łukasz Kuźma (Białystok). Za VAR odpowiedzialność wezmą Kornel Paszkiewicz i Piotr Lasyk.

Mecz Puszcza - Piast: gdzie oglądać? Transmisja w telewizji i stream w internecie

Tomasz Tułacz, trener Puszczy: - Spokojnie podchodzimy do meczu. Wiemy, jak on jest ważny. Nie inaczej było wcześniej. My po prostu uczestniczymy w czymś, w czym chcemy być. Zdawaliśmy sobie sprawę od początku sezonu, że to będzie najlepsze rozwiązanie, jak będziemy do ostatniej kolejki w grze o to, by być w ekstraklasie. Tak też jest. Przyjmujemy to z jednej strony z ekscytacją, bo wiadomo, na jakim szczeblu gramy, ale z drugiej strony ze spokojem przygotowujemy się do tego arcyważnego meczu.

Aleksandar Vuković, trener Piasta: - To, jak się prezentowaliśmy w tamtym sezonie i w obecnym dawało argumenty, by liczyć na więcej. Trzeba jednak być zadowolonym, że kiedy nie było tak, jak sobie życzyliśmy, mimo wszystko potrafiliśmy się nie +rozpaść+ kompletnie i mamy sześć spotkań bez porażki. Udało się doprowadzić do takiego minimum przyzwoitości. To hasło obowiązywało w drużynie przed ostatnim meczem i tak będzie teraz. Teraz chcemy zakończyć sezon i powiedzieć, że nie jest źle.

Nie zagrają w meczu Puszcza - Piast:
Puszcza: Majchrzak, Thiago
Piast: Piasecki, Gwilia, Mucha

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Piast - Puszcza 1:0 (Ekstraklasa, 12.03.2024)
Piast - Puszcza 2:0 (sparing, 08.08.2020)

Mecz Puszcza - Piast: transmisja i stream

Nie będzie oddzielnej transmisji dla całego meczu w telewizji. Urywki zobaczymy w Canal+ Sport 3 w Multilidze. Stream w internecie dostępny w całości dzięki platformie Canal+ Online. Dostęp do niej jest płatny.