Mecz Radomiak Radom - Widzew Łódź online. Nowy trener ma dać...

Mecz Radomiak Radom - Widzew Łódź online. Nowy trener ma dać utrzymanie w Ekstraklasie. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja w tv na żywo

PKO Ekstraklasa, 34. kolejka
2024-05-25 17:30

Radomiak Radom

1

Widzew Łódź

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• Koniec meczu w Radomiu! Radomiak przegrywa z Widzewem 1:2, ale utrzymuje się w PKO Ekstraklasie na następny sezon!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Dominik Kun podwyższa na 3:1!!!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej 4 minuty.

• Dominik Kun zmienił Frana Alvareza.

• Po analizie VAR gol Kolejorza nieuznany! Szalona końcówka sezonu w dole tabeli!

• Rafał Wolski zmienił Luisa Machado.

• Luizao zastąpił Bruno Jordao

• Dawid Tkacz zmienił Kamila Cybulskiego.

• Lech wyrównuje z Koroną i Złocisto-Kriwści znów są w strefie spadkowej!

• Radomiak miał szansę na wyrównanie, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• Przy takich wynikach Radomiak jest tuż nad strefą spadkową, ale wciąż ma punkt przewagi nad Wartą Poznań, która przegrywa z Jagiellonią 0:3.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jordi Sanchez daje prowadzenie Widzewowi!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Fran Alvarez wyrównuje stan meczu!!!

• Antoni Klimek zmienił Fabio Nunesa.

• Pożegnanie Leandro! Zastąpił go Leonardo Rocha.

• Leandro ukarany żółtą kartką.

• Puszcza Niepołomice obejmuje prowadzenie z Piastem Gliwice, a Korona Kielce strzela drugiego gola w meczu z Lechem Poznań!!! W tej chwili z ligi spada Warta Poznań!!!

• Joao Peglow zmienił Lisandro Semedo.

• Tymczasem Korona zdobyła wyrównującą bramkę w meczu z Lechem Poznań.

• Po analizie vAR sędzia dopatrzył się zagrania ręką i cofnął gola dla Radomiaka.

• Luis Machado podwyższa na 2:0, ale arbiter ma wątpliwości, czy uznać trafienie!

• Zakotłowało się w polu karnym Radomiaka, ale sędzia odgwizdał faul jednego z graczy Widzewa.

• Marek Hanosek ukarany żółtą kartką.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Jordi Sanchez zmienił Noaha Diliberto.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Radomiak prowadzi 1:0.

• Bruno Jordao ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej 3 minuty.

• Końcówka pierwszej połowy. Radomiak jest już o krok od utrzymania.

• Luis Machado ukarany żółtą kartką.

• Fabio Nunes ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luis Machado daje prowadzenie Radomiakowi!!!

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany nią Noah Diliberto.

• Radomiak jest zdecydowanie lepszy, ale nie potrafi tego udokumentować golem.

• Wracamy do gry.

• Trwa przerwa w grze z powodu oprawy kibiców Radomiaka Radom.

• Dużo walki w środku pola, na razie bez zagrożenia pod bramkami.

• Vagner Dias stanął przed szansą na otwarcie wyniku meczu, ale uderzył minimalnie niecelnie!

• W kontekście walki o utrzymanie warto odnotować, że Warta przegrywa z Jagiellonią Białystok 0:2 po 11 minutach.

• Wciąż gra toczy się na połowie Widzewa.

• Na początku atakuje Radomiak.

• Rozpoczynamy mecz w Radomiu!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Arbitrem głównym tego spotkania będzie Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. Natomiast w wozie VAR zasiądą Piotr Urban oraz Marcin Borkowski.

• Natomiast oto zestawienie Widzewa Łódź:

• Oto skład Radomiaka Radom:

• Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się wysokim zwycięstwem Radomiaka 3:0. To było pierwsze spotkanie Macieja Kędziorka w roli szkoleniowca radomian.

• Widzew jest spokojny bytu w PKO Ekstraklasie na następny sezon. Te rozgrywki może zakończyć od 9. do 11. miejsca w tabeli.

• Po ostatnim meczu zarząd radomskiego klubu zdecydował o odsunięciu od pracy z pierwszym zespołem trenera Macieja Kędziorka. W ostatnim meczu sezonu zespół poprowadzi Portugalczyk Bruno Baltazar i od wyniku w tym spotkaniu zależy jego przyszłość.

• Radomiak Radom ma 3 punkty przewagi nad strefą spadkową, ale gorszy bilans z będącą w niej Koroną Kielce. Spadek radomian wydaje się mało prawdopodobny, ale wciąż jest on możliwy.

• Witamy serdecznie! W ostatniej kolejce sezonu PKO Ekstraklasy wciąż niepewny na 100% utrzymania Radomiak Radom zmierzy się na własnym stadionie z Widzewem Łódź. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.

Radomiak - Widzew LIVE! Nowy trener ma zapewnić utrzymanie

Radomiak - Widzew LIVE! Nowy trener ma zapewnić utrzymanie ©Izabela Kozakiewicz

W meczu Radomiak Radom - Widzew Łódź gospodarze muszą wykonać ostatni krok, żeby zapewnić sobie utrzymanie w PKO Ekstraklasie na kolejny, czwarty z rzędu sezon. Zespół poprowadzi nie Maciej Kędziorek, lecz debiutujący trener z Portugalii, Bruno Baltazar. Początek w sobotę o godzinie 17:30, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Radomiak - Widzew online. Debiutuje trener Bruno Baltazar

Z zespołów zamieszanych w walkę o utrzymanie do ostatniej kolejki to właśnie Radomiak jest w najlepszej sytuacji. Ma najwięcej punktów (38 punktów) i gra u siebie, a nie jak na przykład Korona Kielce (35 punktów) na wyjeździe u znacznie silniejszego przeciwnika.

A jednak w Radomiu głowy się zagotowały.
Tuż przed finałem, a bezpośrednio po wkalkulowanej porażce ze Śląskiem Wrocław (0:2) pracę stracił Maciej Kędziorek. Ligę dokończy za niego Bruno Baltazar. Portugalczyk ma 46 lat i ostatnio prowadził bułgarski Botew Płowdiw - dokładnie rok temu.

Teoretycznie Radomiak może nawet przegrać z Widzewem, ale w tym przypadku musi potknąć się też przynajmniej jeden rywal - na przykład wspomniana Korona. Żeby nie oglądać się na innych, w Radomiu potrzebują dosłownie punktu.

Decyzją PZPN zagwiżdże sędzia Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. VAR obsłużą Piotr Urban i Marcin Borkowski. W grudniu Radomiak rozbił Widzew, wygrywając u niego 3:0.

Mecz Radomiak - Widzew: gdzie oglądać? Transmisja w telewizji i stream w internecie

Bruno Baltazar, trener Radomiaka: - Ludzie z mojego otoczenia mówili, że jestem szalony podpisując taką umowę. Pytano mnie dlaczego nie poczekasz na koniec sezonu i zaczniesz pracę już w pełni na swój rachunek. Ja odpowiedziałem, że się tego nie boję. Nie jestem głupi. Widzę dużo jakości w tej drużynie i wiem, że mogę to zrobić. Oczywiście w futbolu wszystko się może zdarzyć i po jednym meczu wyjadę. Jest takie ryzyko, ale, ja wierzę w siebie.

Daniel Myśliwiec, trener Widzewa: - Niewiele zmieniliśmy w metodach treningowych po spotkaniu z Lechem, bo nie chciałem przytłaczać zawodników nowymi informacjami. Wierzę w motywację i profesjonalizm moich piłkarzy. Jestem przekonany, że do samego końca będą robili to, do czego zdążyli przyzwyczaić w niektórych momentach tego sezonu. Mam nadzieję, że po wstępie w postaci meczu domowego tak samo potraktujemy wyjazd, w którym postawimy kropkę nad i.

Nie zagrają w meczu Radomiak - Widzew:
Radomiak: Jakubik, Ramos
Widzew: Pawłowski, Shehu, Kerk (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Radomiak - Widzew 2:2 (sparing, 13.01.2024)
Widzew - Radomiak 0:3 (Ekstraklasa, 02.12.2023)

Mecz Radomiak - Widzew: transmisja i stream

Nie będzie oddzielnej transmisji dla meczu w telewizji. Urywki zobaczymy jedynie w Canal+ Sport 3 dzięki Multilidze. Stream w internecie dostępny w całości na platformie Canal+ Online. Dostęp do niej jest płatny. Komentują Adam Stelmaszczyk i Adam Szała.