Mecz Ruch Chorzów - Cracovia online. Pożegnanie Niebieskich...

Mecz Ruch Chorzów - Cracovia online. Pożegnanie Niebieskich z Ekstraklasą. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja w tv na żywo

PKO Ekstraklasa, 34. kolejka
2024-05-25 17:30

Ruch Chorzów

2

Cracovia

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• Koniec meczu w Chorzowie! Ruch wygrywa z Cracovią 2:0.

• Patryk Sokołowski ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Soma Novothny podwyższa na 2:0!!!

• Arbiter do podstawowego czasu gry doliczył co najmniej 6 minut.

• Mateusz Bochnak zmienił Benjamina Kallmana.

• Michał Feliks ukarany żółtą kartką.

• Natomiast Łukasz Moneta zmienił Miłosza Kozaka.

• Mateusz Bartolewski zastąpił Filipa Wilaka

• Michał Feliks zmienił Roberta Dadoka.

• Soma Novothny ukarany żółtą kartką.

• Czerwoną kartką ukarany Andreas Skovgaard!

• Takuto Oshima zmienił Janiego Atanasova.

• Cornel Rapa zastąpił Filipa Rózgę.

• Patryk Sokołowski zmienił Karola Knapa.

• Zakotłowało się w polu karnym Cracovii, ale goście wyszli z opresji obronną ręką.

• Mikkel Maigaard zmienił Patryka Makucha.

• Prostopadłe podanie do Miłosza Kozaka, ale ten nie zdołał dopaść do futbolówki.

• Filip Wilak zagrał wprost w ręce bramkarza Cracovii.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Ruch prowadzi z Cracovią 1:0.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Soma Novothny daje prowadzenie Ruchowi!!!

• Do pierwszej połowy doliczone co najmniej 4 minuty.

• Miłosz Kozak był bliski otwarcia wyniku meczu w Chorzowie. Posłał piłkę minimalnie obok bramki gości.

• Wymuszona zmiana w szeregach Ruchu. Maciej Sadlok zastąpił kontuzjowanego Szymona Szymańskiego.

• Szymon Szymański potrzebuje pomocy medycznej.

• Soma Novothny stanął przed szansą na zdobycie gola, ale fatalnie spudłował.

• Ruch ma większe posiadanie piłki, ale nie przekłada się to na rezultat meczu w Chorzowie.

• Cracovia jest lepsza, ale nie potrafi tego udokumentować golem.

• Dante Stipica udanie interweniuje po wrzutce w pole karne Niebieskich.

• Tomasz Foszmańczyk pożegnany na Stadionie Śląskim. W jego miejsce wszedł Bartłomiej Barański.

• Nieudane zagranie w pole karne Cracovii.

• Filip Rózga oddał niecelny strzał z dystansu.

• Cracovia rozpoczęła ofensywnie.

• Rozpoczynamy mecz na Stadionie Śląskim!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Szalony pierwszy mecz obu zespołów w tym sezonie zakończył się remisem 4:4. Liczymy, że dzisiaj na Stadionie Śląskim kibice również zobaczą wiele goli.

• Arbitrem głównym spotkania będzie Damian Kos z Wejherowa. Mecz odbędzie się bez pomocy systemu VAR.

• Natomiast oto zestawienie Cracovii:

• Tak prezentuje się skład Ruchu Chorzów:

• Ważną wiadomością dla Cracovii jest też fakt, że zarząd przedłużył kontrakt z Dawidem Kroczkiem, który początkowo miał tylko dokończyć sezon.

• Niebiescy już jakiś czas temu stracili szanse na utrzymanie w lidze, natomiast Cracovia kolejkę przed końcem zapewniła sobie utrzymanie w lidze. Pasy chcą walczyć o jak najwyższą pozycję na koniec sezonu, bo przy niekorzystnych wynikach mogą znaleźć się nawet na 15. miejscu w tabeli.

• Witamy serdecznie w ostatnią kolejka sezonu PKO Ekstraklasy. Zdegradowany już Ruch Chorzów mierzy się z Cracovią. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.

Ruch - Cracovia LIVE! Pożegnanie Chorzowa z Ekstraklasą

Ruch - Cracovia LIVE! Pożegnanie Chorzowa z Ekstraklasą ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Meczem Ruch Chorzów - Cracovia zespół Niebieskich żegna się z PKO Ekstraklasą na jakiś czas. Ostatnie takie widowisko na Stadionie Śląskim obejrzy co najmniej 16 tys. kibiców. Ostatni raz wystąpi współautor trzech awansów, pomocnik Tomasz Foszmańczyk, który postanowił zakończyć karierę. Początek w sobotę o godzinie 17:30, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Ruch - Cracovia online. Ostatni raz na Stadionie Śląskim

Ruch za późno zabrał się za walkę o utrzymanie. W efekcie ostatnia kolejka jest dla niego jedynie o szóstą wygraną. Miejsca już nie zmieni - skończy na przedostatnim miejscu.

Z Cracovii też zeszło ciśnienie, bo tydzień temu dzięki ograniu Rakowa Częstochowa (2:0) przypieczętowała utrzymanie. Jeżeli zatem mecz będzie taki jak ten w grudniu (remis 4:4) to ze Stadionu Śląskiego wszyscy wyjdą nasyceni dobrym futbolem.

Zagwiżdże sędzia Damian Kos (Wejherowo). Nie będzie systemu VAR.

Gdzie oglądać mecz Ruch - Cracovia? Transmisja w telewizji oraz stream w internecie

Janusz Niedźwiedź, trener Ruchu: - Ostatni mecz będzie wyjątkowy również z racji pożegnania bardzo ważnego piłkarza, człowieka, osoby związanej z Ruchem, jego sukcesami. Fosa trzymał tę drużynę na boisku i w szatni. Chcemy zrobić wszystko, by upamiętnić jego dzień w najlepszy możliwy sposób.

Dawid Kroczek, trener Cracovii: - Ostatnie zwycięstwo dało nam dużo spokoju, dało utrzymanie, więc jesteśmy zadowoleni. Wiele osób - drużyna, sztab szkoleniowy, kibice - mogło odetchnąć z ulgą. Na mecz z Ruchem w wyjściowym składzie będzie jedna, może dwie zmiany. Reszta zostanie taka, jak ostatnio. To nie jest spotkanie, które będziemy chcieli odpuścić, czy nie grać na sto procent. Jedziemy po trzy punkty, ale to także czas, aby jeden czy dwóch piłkarzy dostało szansę gry od początku.

Nie zagrają w meczu Ruch - Cracovia
Ruch: Szczepan, Sikora
Cracovia: Śmiglewski, Rasmussen, Jablonsky, Jugas

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Cracovia - Ruch 4:4 (Ekstraklasa, 03.12.2023)

Mecz Ruch - Cracovia: transmisja i stream

Nie będzie transmisji w telewizji. Widowisko można śledzić jedynie szczątkowo w Canal+ Sport 3 za sprawą Multiligi. Cały mecz za to na streamie w internecie dzięki Canal+ Online. Komentują Sędzia: Remigiusz Kula i Grzegorz Kaczmarczyk. Relacja LIVE w GOL24 - zapraszamy!