Mecz Valencia - Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Valencia CF

1

FC Barcelona

1

• Koniec hitu 13. kolejki Primera Division na Estadio Mestalla! Nie ma zabitego, ale są za to dwaj ranni - Valencia remisuje z Barceloną 1:1, choć po pierwszej połowie można stwierdzić, że to "Duma Katalonii" została ciężko ranna.

• Simone Zaza marnuje piłkę meczową!!! Dostaje świetną piłkę z prawej strony w "szesnastce". Strzela od razu z woleja, ale piłka po koźle ląduje na górnej siatce!

• Andreas Pereira urwał się prawą stroną! Wbiega w pole karne i strzela w boczną siatkę!

• Ignacio Iglesias dolicza 4 minuty do drugiej połowy.

• Gerard Deulofeu wywalczył rzut rożny. Centruje osobiście na bliższy słupek do Sergio Busquetsa, który zgrywa głową na dalszy do Paulinho. Ten główkuje wysoko ponad poprzeczką.

• Santi Mina zmienia Carlosa Solera.

• Strata Goncalo Guedesa na lewej stronie. Z kontrą ruszyli goście, lecz zostaje ona przerywa faulem taktycznym Andreas Pereira. Żółta kartka.

• ASYSTA LIONELA MESSIEGO TO "TRUSKAWKA NA TORCIE"

• Ruben Vezo zastępuje Ezequiela Garaya.

• Fenomenalna asysta Lionela Messiego, który zagrywa miękko na dalszy słupek do wbiegającego Jordiego Alby. Ten strzela z woleja nie do obrony "tam, skąd przyszła"!

• "DUMA KATALONII" WYRÓWNUJE! JORDI ALBA!!!

• Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Andreas Pereira zmienia strzelca bramki, Rodrigo.

• To mogła być zabójcza kontra "Nietoperzy". Dwóch na dwóch wychodzili Rodrigo z Goncalo Guedesem. Ten drugi dostaje piłkę, ale źle ją przyjął, co wykorzystał wracający Samuel Umtiti.

• Aleix Vidal zastępuje Nelsona Semedo.

• Luis Suarez strzela z pola karnego. Neto z trudem odbija piłkę do boku!

• Tak po strzelonej bramce cieszył się Rodrigo. Założył charakterystyczną pomarańczową perukę, która pojawiała się na głowie zmarłego niedawno Jaume Ortiego

• Za Andresa Iniestę pojawia się Denis Suarez.

• Goncalo Guedes... Przyjmuje piłkę po zagraniu Goeffreya Kondogbii. "Łamie" akcję do prawej nogi i strzela w stronę bocznej chorągiewki, a nie bramki Marca-Andre ter Stegena.

• Gerard Deulofeu zmienia bezbarwnego po zmianie stron Ivana Rakiticia.

• 48 775 widzów na Estadio Mestalla.

• Carlos Soler ruszył z solową akcję. Wzięty w "sandwich" przez dwóch rywali traci piłkę przed polem karnym rywala.

• TAK STRZELA RODRIGO PO SKŁADNEJ AKCJI GOSPODARZY

• "Nietoperze" ruszyły skrzydłem za ciosem. Samuel Umtiti powstrzymuje Goncalo Guedea we własnej "szesnastce".

• Jeszcze żółta kartka dla Rodrigo za "cieszynkę" w postaci... założenia na głowę pomarańczowej peruki.

• "Duma Katalonii" ruszyła do szybkiego odrobienia straty. Jednak Luisa Suarez... dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Kapitalna kontra gospodarzy zapoczątkowana przez Daniego Parejo. Przenosi ciężar gry na lewą stronę do Goncalo Guedesa, który wypuszcza prostopadłym podaniem Jose Gayę. Ten wbiega w pole karne i zagrywa płasko przed bramkę do Rodrigo. Ten dopełnia formalności z bliskiej odległości!

• GOL DLA VALENCII! RODRIGO!!!

• Marc-Andre ter Stegen łapie piłkę w ostatniej chwili przed Goncalo Guedesem. Valencia odkryła się po zmianie stron. To gwarantuje ciekawsze widowisko na Estadio Mestalla.

• Ajj. Rodrigo podaje nie w tempo do Daniego Parejo przed pole karne, co zapoczątkowało kontrę gości. Ta została zastopowana przed "szesnastką" gospodarzy.

• Lionel Messi strzela z ostrego kąta. Podbita piłka przez Martina Montoyi przelatuja ned bramką!

• W odpowiedzi atak "Dumy Katalonii" prawą stroną. Nelson Semedo został zablokowany jednak przez Jose Gayę. Rzut rożny, po którym Thomas Vermaelen główkuje nad poprzeczką.

• Po chwili Simone Zaza uderza z linii 16. metra tuż obok dalszego słupka!

• Teraz zaatakował Jose Gaya lewą stroną. Jego płaskie dośrodkowanie wybija Thomas Vermaelen.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Geoffrey Kondogbia został pchnięty w polu karnym przez Samuela Umtitiego. Sędzia nie widział podstaw do podyktowania rzutu karnego.

• Przerwa w grze. Sędziemu nie podobało się, że getra Ezequiela Garaya jest specjalnie rozcięta na getrze. Nakazał zmienić na całą.

• Od razu do ataku ruszyli gospodarze. Carlos Soler faulował jednak w ofensywie Jordiego Albę.

• Valencia zaczyna drugą połowę. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Pierwsza połowa w statystykach

• Wracamy na Estadio Mestalla, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Valencia CF - FC Barcelona. Do przerwy mamy bezbramkowy remis, choć tak naprawdę goście powinni prowadzić po golu Lionela Messiego. Nie popisał się Neto, a tym bardziej sędziowie z Ignacio Iglesiasem na czele, który nie uznał prawidłowo zdobytego gola.

• Koniec pierwszej połowy. Hit 13. kolejki LaLiga pozostaje w wielkim cieniu skandalu w postaci nieuznanej bramki. Niemniej Valencia bezbramkowo remisuje z Barceloną.

• Nieudane zagranie Lionela Messiego w pole karne. Neto wznawia grę z "piątki".

• "Żółtko" na koncie Gabriela Paulisty za faul.

• Zakotłowało się przed bramką "Nietoperzy"! Najpierw strzał Luisa Suareza broni nogą Neto, a dobitkę Lionela Messiego blokuje wślizgiem dwóch obrońców!

• Rodrigo na spalonym.

• Andres Iniesta strzela technicznie z ok. 25 metrów. Zbyt anemicznie, by zaskoczyć Neto.

• Gabriel Paulista blokuje Nelsona Semedo. Goście mają jednak rzut rożny.

• Luis Suarez (kolejny raz) na spalonym.

• Jak można było tego nie zauważyć?

• Lionel Messi decyduje się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Piłka zmierzała do siatki tuż przy prawym słupku, ale Neto zdołał złapać piłkę!

• Żółta kartka dla Geoffreya Kondogbii za faul.

• CO TU SIĘ WYDARZYŁO?! Andres Iniesta uderza z dystansu i klops popełnia Neto, który odbija piłkę tak, że odbiła się pomiędzy jego nogami i przekroczyła pełnym obwodem linię bramkową. Bramkarz Valencii odbija piłkę do boku, a goście cieszą się z gola, choć sędzia puścił grę! "Nietoperze" ruszyły z kontrą, którą minimalnie niecelnym strzałem zakończył Simone Zaza!

• ... nie przynosi zagrożenia.

• Centra na bliższy słupek do Thomasa Vermaelena. Jego strzał został zblokowany przez argentyńskiego obrońcę "Los Che". Jeszcze jeden korner...

• Ezequiel Garay blokuje Lionela Messiego na lewej stronie. Rzut rożny dla gości.

• Pojedynek jeden na jeden Thomasa Vermaelena z Rodrigo. Górą Belg, który umiejętnie "przestawił" rywala w ok. koła środkowego.

• Kontrę Valencii przerywa przed własną "szesnastką" Samuel Umtiti.

• Rzut wolny dla gości ok. 30 metrów od bramki Neto. Krótkie rozegranie, ale Geoffrey Kondogbia wypchnął Paulinho. I rzut rożny dla "Dumy Katalonii", który nie przynosi zagrożenia.

• Próba dwójkowej akcji Luisa Suareza z Lionelem Messim. Podanie zwrotne pierwszego z wymienionych przed linię 16. metra przecina Gabriel Paulista.

• Rodrigo cofnął się do drugiej linii, by pomóc w rozegraniu. Dostaje piłkę od Martina Montoyi, po czym od razu zagrywa prostopadle do Simone Zazy. Ten nie zdołał dobiec do piłki przed Marciem-Andre ter Stegenem.

• Valencia szybko wykonała rzut wolny po faulu na Carlosie Solerze. Piłkę w polu karnym dostaje Goncalo Guedes, który próbuje dryblować. Nelson Semedo nie dał się ograć.

• A teraz w pułapkę ofsajdową dał się złapać Luis Suarez.

• Simone Zaza na spalonym.

• Kolejna akcja Jordiego Alby. Posyła płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne, skąd Ezequiel Garay wyjaśnia sytuację zdecydowanym wybiciem.

• Mocny przerzut na lewą stronę do Jordiego Alby. Ten przyjmuje piłkę tuż za linią boczną, co nie uszło uwadze arbitrowi.

• Próba kontra gospodarzy lewą stroną zostaje zastopowana przez Nelsona Semedo. "Duma Katalonii" ruszyła z kontrą, lecz na spalonym był Luis Suarez.

• Teraz uderza z dalszej odległości Ivan Rakitić. Piłka leciała w sam środek bramki, czym ułatwił interwencję Neto.

• Luis Suarez wybija piłkę na korner. Szybkie rozegranie, po którym nie zorientował się w porę w "szesnastce" Dani Parejo. Marc-Andre ter Stegen wznawia grę z "piątki".

• W ostatniej chwili Samuel Umtiti wślizgiem blokuje strzał Rodrigo. Rzut rożny dla gospodarzy z lewego narożnika.

• Paulinho wbiega w "szesnastkę" do prostopadłego zagrania Andresa Iniesty. Piłka została zagrana za mocno.

Po chwili Goncalo Guedes dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• "Nietoperze" poradzili sobie, ale po chwili Simone Zaza musiał wybijać piłkę poza linię końcową. Drugi rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

• Paulinho decyduje się na strzał z dystansu! Neto przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Crossowe zagranie Andresa Iniesty w pole karne Valencii. Najpierw skutecznie interweniuje Ezequiel Garay, a po chwili niedokładnie zagrana piłka do Lionela Messiego pada łupem Neto.

• Gwizdek sędziego i pierwszą połowę zaczyna "Duma Katalonii"!

• Losowanie stron. Kapitanami są Dani Parejo oraz Andres Iniesta.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron!

• Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania! Powoli przenosimy się na Estadio Mestalla!

• Tak witano piłkarzy Valencii w drodze na stadion. Dawno nie było takich obrazków w tej części Walencji

• W ekipie gospodarzy nie zagrają dzisiaj kontuzjowani Jeison Murillo i Javi Jimenez. Do ostatniej chwili trwała walka o Simone Zazę, który zmaga się z urazem kolana. Sztabowi medycznemu udało się przygotować Włocha na tyle, że zagra dzisiaj od pierwszej minuty, ale raczej zostanie zmieniony w drugiej połowie.

Z kolei Ernesto Valverde nie może postawić dzisiaj na pauzującego za kartki Gerarda Pique oraz kontuzjowanych Ardę Turana, Rafinhę, Sergiego Roberto, Andre Gomesa, Javiera Mascherano oraz (od dłuższego czasu) Ousmane Dembele.

• Uwzględniając mecze w Pucharze Króla i lidze, Valencia nie jest w stanie wygrać przed własną publicznością z "Dumą Katalonii" od 11 spotkań. W pucharze miało to miejsce 20 marca 2008 r., gdzie po emocjonującym widowisku "Nietoperze" pokonały Barcelonę 3:2 (gole: Ruben Baraja, Juan Mata x2 -Thierry Henry, Samuel Eto'o).

A w lidze? Ostatni triumf miał miejsce 18 lutego 2007 r. Gole strzelali Miguel Angulo, David Silva i Ronaldinho.

• Rezerwowi Valencii: Jaume Domenech - Ruben Vezo, Andreas Pereira, Santi Mina, Antonio "Lato" Latorre, Nacho Vidal, Nacho Gil.

• Spotkanie poprowadzi Ignacio Iglesias. Na liniach będą mu pomagać Alfonso Costoya oraz Enrique Ramos. Sędzią technicznym jest za to Ricardo Escudero.

• Po blisko dwóch latach w ekipie gości zagra Thomas Vermaelen. To będzie jego debiut w LaLiga. Jak wypadnie pod nieobecność Gerarda Pique?

• Rezerwowi Barcelony: Jasper Cillessen - Denis Suarez, Gerard Deulofeu, Paco Alcacer, Lucas Digne, Aleix Vidal, David Costas.

• Coraz więcej kibiców na trybunach. Będzie komplet (55 000)?

• Wicelider kontra lider. Obie drużyny mają najbardziej skuteczne ofensywy (odpowiednio 32 i 33 gole). Jak już wcześniej wspomniałem, jako jedyne w tym sezonie nie schodziły z boiska na tarczy. Jednak każda seria musi mieć swój koniec. "Nietoperze" wygrały 8 spotkań w lidze z rzędu, natomiast "Duma Katalonii" cztery, ale w sumie ma ich 11 (przy 9 Valencii). Zapowiada się więc wielkie "Partidazo"!

• Na relację NA ŻYWO z tego spotkania zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

• Hit 13. kolejki Primera Division wieńczy weekend. Chociaż kto by się spodziewał, że W Hiszpanii ludzie będą czekać na starcie Valencii z Barceloną. Dwóch niepokonanych do tej pory ekip w lidze hiszpańskiej. Dzisiaj dla którejś ze stron 13. kolejka okaże się pechowa. Dla kogo? Początek starcia na Estadio Mestalla już za 30 minut!

red

Mecz Valencia - Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©AFP/East News

Mecz Valencia - Barcelona ONLINE. W niedzielny wieczór na Estadio Mestalla dojdzie do pojedynku na szczycie LaLiga - zajmująca drugie miejsce Valencia CF zmierzy się z liderem FC Barcelona. Oba zespoły w lidze są niepokonane. Kto okaże się lepszy w hitowym starciu? Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Valencia - Barcelona ONLINE

To będzie creme de la creme piłkarskiego weekendu. Na Estadio Mestalla zmierzą się dwie najlepsze drużyny ligi hiszpańskiej w obecnym sezonie. Obie jeszcze nie zaznały smaku porażki, obie strzelają najwięcej goli w LaLiga.

Valencia w trwających rozgrywkach zadziwia. Podopieczni trenera Marcelino odnieśli 9 kolejnych zwycięstw Na rozkładzie mają Malagę, Real Sociedad, Athletic Bilbao, Betis, Sevillę, Real Saragossa (w Pucharze Króla), Alaves, Leganes i Espanyol. W niedzielę "Nietoperzy" czeka prawdziwy test - Barcelony przed własną publicznością nie pokonali od 11 spotkań.

Klasę najbliższego rywala Blaugrany docenia Lionel Messi. - Valencia ma dobry zespół i znakomitego trenera. On ma jasno sprecyzowane pomysły co do sposobu gry swojej drużyny, a jego piłkarze potrafią zrealizować to w trakcie meczów. Przewagą Valencii na pewno jest to, że rozgrywają jedno spotkanie w tygodniu, a w niedzielę zagrają z nami na własnym stadionie. Lecz naszym celem będą oczywiście kolejne trzy punkty - mówi przed hitowym spotkaniem Lionel Messi.

Barcelona przystępuje do ligowego szlagieru z problemami w defensywie. Ernesto Valverde nie będzie mógł skorzystać z usług środkowych obrońców Gerarda Pique (pauza za kartki) i Javiera Mascherano (kontuzja). Gotowy do gry będzie tylko Samuel Umtiti.

Bilans spotkań jest korzystny dla Blaugrany. Drużyna z Katalonii wygrała 88 ze 186 pojedynków z Nietoperzami. 52 razy zwyciężała Valencia, a 46-krotnie padły remisy.

Liga hiszpańska: kto wygra mecz Valencia - Barcelona?

Nie zagrają:

Valencia: Jimenez, Murillo

Barcelona: Pique (pauza za kartki), Rafinha, Dembele, Andre Gomes, Sergi Roberto, Mascherano

Valencia - Barcelona. Przewidywane składy:

Valencia: Neto – Gaya, Garay, Paulista, Montoya – Guedes, Kondogbia, Parejo, Soler – Moreno, Zaza

Barcelona: ter Stegen – Alba, Umtiti, Vermaelen, Semedo – Iniesta, Busquets, Rakitić – Messi, Luis Suarez, Paco Alcacer

Mecz Valencia - Barcelona TRANSMISJA TV

Początek spotkania Valencii z Barceloną w niedzielę, 26 listopada o godzinie 20:45. Transmisja na żywo w Eleven Sports 1. Mecz skomentują Mateusz Święcicki i Tomasz Ćwiąkała.