• Schalke 04 3-1 Werder Brema
    • Bayer 5-3 Hamburger SV
    • Vfl Wolfsburg 2-1 Borussia
    • Hoffenheim 2-3 Hertha
  • Tylko rzut rożny jeszcze był dla Borussii, który został słabo wykonany i jeszcze z kontrą pobiegł Perisić, ale jego strzał poleciał tuż obok bramki! I koniec! Borussia przegrywa na wyjeździe z Wolfsburgiem.

• Jest 93 minuta! Rzut wolny dla Borussii. Przy piłce Reus. Jak to się skończy?

• Jan Polak wchodzi jeszcze na minutę lub dwie za Arnolda.

• Doliczone są trzy minuty. Borussia zdąży?

• Robert Lewandowski! Ależ był blisko na zdobycie bramki wyrównującej! Jego strzał z bardzo bliskiej odległości broni jednak Benaglio.

• Schodzi Calugiuri a wchodzi za niego Schaefer.

• Oraz Lewandowski...

• Reus dostaje żółtko...

• Hummels kolejny raz fauluje i powinien zobaczyć żółtą kartkę. Piłkarze się kłócili, kłócili i broniący Hummelsa piłkarze Borussii zobaczyli żółte kartki, ale sam Mats... nie!

• Hoffenheim wyrównuje w meczu z Herthą, ale po dwóch minutach drużyna z Berlina zdobywa bramkę na 2:3 i taki jest właśnie aktualny wynik.

• Żółta kartka dla Mkhitaryana, który brzydko faulował rywala zza pleców.

• Roszada również u gospodarzy. Dost zastępuje Ivicę Olicia.

• Oraz Ducksch za Bendera.

• Zmiany w Borussii. Hofmann za Aubameyanga.

• W meczu Leverkusen - Hamburger obecny wynik to aż 4:3 dla Bayeru!

• MARCO REUS! STRZAŁ BEZPOŚREDNI Z RZUTU WOLNEGO I PROSTO W SPOJENIE SŁUPKA Z POPRZECZKĄ! Odrobina więcej precyzji i bylibyśmy świadkami znakomitego gola.

• Rekcję Kloppa na gola już znamy. Wściekły Jurgen źródło: Wściekły Jürgen

• Znakomite uderzenie z lewej nogi na dłuższy słupek i Ivica Olić wyprowadza Wolfsburg na prowadzenie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! IVICA OLIĆ! ALEŻ BRAMKA!

• Rodriguez bezpośrednio, ale bardzo anemiczny był ten strzał i bez problemów Weidenfeller.

• Fauluje Hummels na ok. 30 metrze od własnej bramki i będzie okazja dla Wolfsburga na objęcie prowadzenia.

• Zmiana wyniku w Gelsenkirchen. Schalke wyrównuje i wynik meczu z Bremen to obecnie 1:1.

• Grosskreutz miał starcie z Perisiciem na prawym skrzydle, na wysokości pola karnego Wolfsburga. Piłkarz gospodarzy dobrze blokował piłkę i wywalczył rzut wolny dla swojego zespołu.

• Rodriguez podobnie jak Reus bezpośrednio z rzutu wolnego. Tylko, że gol Rodrigueza padł z przypadku, bo było to dośrodkowanie i gapiostwo Weidenfellera spowodowało, że piłka po prostu skozłowała w polu karnym w padła do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! RICARDO RODRIGUEZ NA 1:1!!

• Robert groźnie wszedł w pole karne, podał na lewo do Mkhitaryana, ale było to trochę za mocne zagranie i Henrik musiał przerzucić piłkę na drugą stronę do Aubameyanga. Ten uderzył po ziemi, ale niecelnie i nic z tego nie wynikło. Piłkę mógł dobić Lewy, ale zabrakło tego wyciągnięcia nogi.

• Borussia prowadzi grę, ale groźnych sytuacji z obu stron znów jak na lekarstwo.

• Zmiana wyniku w meczu Hoffenheim - Hertha. Goście prowadzą już 0:2. A Bayer Leverkusen znów prowadzi z Hamburgerem. Obecny wynik to 3:2.

• Aubameyang próbował strzału zza pola karnego, ale po rykoszecie piłka wyleciała w górę i wylądowała w rękach bramkarza Wolfsburga.

• Dopiero co rozpoczęły się drugie połowy a już pierwsza bramka na boiskach Bundesligi. Bayer wygrał z Hamburgerem 2:0 a już jest 2:2!

• Obie jedenastki bez zmian! Zaczynamy drugą część meczu!

2 Żółte kartki 2

• Wróćmy do bramki. Znakomite uderzenie Reusa z rzutu wolnego. Bramkarz Wolfsburga nawet się do piłki nie ruszył!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

• Żółta kartka dla Patricka Ochsa.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! MARCO REUS STRZELA BRAMKĘ DO SZATNI!

• Potwierdzenie zmiany. Sokratis Papastathopoulos za zniesionego Nevena Suboticia.

• Wejdzie Sokratis za kontuzjowanego Suboticia.

• Subotić strasznie się zwija z bólu. Gra przerwana.

• Leverkusen 2 - 1 Hamburger
  • Była okazja na groźny rzut wolny dla Borussii, ale dośrodkowanie było zbyt mocne.

• Vfl ciśnie i ciśnie. Borussia ma problemy w nawiązaniem walki, ale wciąż nie mamy bramek w tym meczu. Przede wszystkim gościom ciężko stworzyć groźną akcję.

• Medojević uderza po dośrodkowaniu w pole karne, ale nie trafił czysto w piłkę i poleciała ona obok bramki Weidenfellera.

1 Żółte kartki 2

• Mecz bardzo dynamiczny, ale toczący się głównie w środkowej strefie boiska, przez co bywa odrobinę zbyt spokojny.

• Żółtą kartką ukarany Mats Hummels, za faul na Arnoldzie.

• Posypało nam się bramek w innych meczach. Hamburger na strzeli i Bayer prowadzi z nimi już tylko 2:1. W meczu Schalke - Bremen goście strzelili na 0:1. Wygląda więc na to, że tylko w tym meczu nie ma jeszcze bramek...

• Groźne dośrodkowanie na Perisicia, a ten pomylił się minimalnie. Bardzo groźna okazja dla gospodarzy!

• No to już wiemy dlaczego nie ma Kuby... Wściekły Jurgen źródło: Wściekły Jurgen

• Reus fauluje Gustavo i od środka, od rzutu wolnego Wolfsburg.

• Bayer Leverkusen prowadzi z Hamburgerem już 2:0.

• Pokonany dystans (km): Wolfsburg - 16,01; Borussia - 15.92

• Borussia teraz wolno rozgrywa piłkę na własnej połowie, a cofnięty Wolfsburg czeka na atak. Po chwili ruszają, ale po trzech podaniach piłka ląduje w rękach bramkarza gospodarzy.

• Pierwsza żółta kartka dla piłkarza Borussi. Ukaranym Sven Bender.

• Kolejna bramka w Bundeslidze: Hoffenheim 0-1 Hertha

• AUBAMEYANG! Bardzo dalekie podanie, z obrony do ataki, do Aubameyanga, który wybiegł na czystą pozycję, ale piłka uciekła mu za bardzo do boku i był sam. Zmuszony do strzału oddał niecelne uderzenie.

• Groźny atak gospodarzy, ale w ostatniej chwili w polu karnym piłkę na rzut rożny udało się wybić Suboticiowi.

• Kolejny faul na Robercie kończy się żółtą kartką. Ukarany Daniel Calugiury.

• Gol w meczu Leverkusen - Hamburger. Son Heung-Min strzela otwierającego gola dla Bayeru.

• Rodriguez fauluje Lewandowskiego i będzie rzut wolny dla Borussi.

• Bayern prowadzi już 1:0 z Augsburgiem w rozgrywanym równolegle meczu. Strzelcem Boateng.

• Aubameyan dogrywał z prawego skrzydła w pole karne gospodarzy, ale zdecydowanie zbyt mocno i Reus nie był w stanie do tego dobiec. Od bramki Benaglio.

• I rozpoczęli! Wolfsburg - Borussia. Liczymy na świetne widowisko.

• 1.18 / Średnia straconych goli na mecz / 0.82
    • 43 minuta / Średni czas strzelenia pierwszego gola / 29 minuta

• Olić (Wolfsburg, 5 bramek)
    • Mkhitaryan (Borussia) i Arnold (Wolfsburg) (po 3 bramki)

• Rezerwy Wolfsburga: Max Grün, Marcel Schäfer, Timm Klose, Jan Polák, Willi Evseev, Bas Dost, Stefan Kutschke

• Witamy na relacji LIVE z meczu Wolfsburg - Borussia. Razem z tym spotkaniem rozpoczną się cztery inne mecze Bundesligi. W tym mecz Bayernu, więc będziemy co jakiś czas zaglądać na inne boiska.