• Pogoń w dzisiejszym meczu była bezradna a Zagłębie konsekwentnie wypunktowało rywali

• .... i ostatnia zmiana w zespole Zagłebia

• Ostatnia zmiana w zespole gości....

• I znów niedokładność w poczynaniach Pogoni

• Przy bramce gospodarzom pomogły warunki atmosferyczne, ponieważ piłka po uderzeniu napastnika Zagłębia odbiła się jeszcze od Janukiewicza zanim wpadła do bramki

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! Kapitalna i skuteczna kontra gospodarzy. Świetnie z prawej strony zagrał Błąd i Papadopulos strzałem głową pokonał bramkarza!!!

• Wilczek zmienia Hanzela

• i kolejna kartka - tym razem Banaś

• Przekombinował Djousse pod bramką Zagłębia tracąc piłkę.

• Druga połowa rozczarowuje. Mało składnych akcji, dużo przerywanych akcji

• Tym razem Maciej Małkowski leży kontuzjowany na boisku jednak po chwili się podnosi.

• Uspokoiło się na boisku w Lubinie.

• Doskonała okazja Rogalskiego !! Zawodnik Pogoni uderza z 10 metrów ale wprost w bramkarza!!

• Takafumi Akahoshi oddaje strzał na bramkę Zagłębia i jest to 1 uderzenie Pogoni na bramkę w tym meczu

• Michal Papadopulos uderza na bramkę ale wprost w bramkarza!

• Pietruszka fauluje Pawłowskiego i będzie kolejna groźna sytuacja

• Kolejna szybka akcja Zagłębia jednak tym razem Janukiewicz łapie dośrodkowanie.

• Po 25 minutach Zagłębie pewnie i zasłużenie prowadzi 2:0

• W polu karnym faulowany był Łukasz Hanzel przez Akahoshiego

• G o o o o l l l l !!!! Szymon Pawłowski pewnie strzela z rzutu karnego !!!!

• Karny dla Zagłębia !!!

• Kolejna dobrze zapowiadająca się akcja Pogoni została zatrzymana przez defensorów Zagłebia

• Po wrzutce w pole karne Jeża z 16 metrów bardzo mocno strzelał Banaś ale uderzenie kapitana Zagłębia zostało zablokowane przez Nolla

• Pogoń gra bardzo niedokładnie. Zawodnicy ze Szczecina nie potrafią przedostać się pod bramkę Gliwy.

• Gliwa piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Ediego

• Godal dobrze zatrzymał Frączczaka z prawej strony boiska

• G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Bartosz Rymaniak strzelcem bramki nr 1 w rundzie wiosennej !!! Rymaniak wszedł idealnie w pole karne po dośrodkowaniu Małkowskiego z rzutu wolnego i strzałem głową pokonał Janukiewicza!!! To pierwsza bramka zawodnika gospodarzy w Ekstraklasie!!!

• Przestało sypać w Lubinie

• Powoli przewagę osiągają gospodarze. Pogoń skupiona na kontrach

• Faulowany w środkowej strefie boiska Edi Andradina przez Adama Banasia

• Spokojny początek w wykonaniu obu zespołów. Próbuje szarpać debiutant Chałas ale jak na razie bez efektu

• Sypie śnieg w Lubinie więc z pewnością warunki do gry będą trudne.

• Zaczynamy rundę wiosenną 2012/13!!!!!

• Zawodnicy wychodzą już na boisko!! Za moment zaczynamy!!

• Wszyscy na nią narzekają, wszyscy twierdzą, że jest słaba ale jednak wszystkim jej brakowało !! Za 8 minut wraca po zimowej przerwie T-Mobile Ekstraklasa!!!

• W pierwszym meczu tych drużyn niespodziewanie Pogoń wygrała 4:0. Jakie spotkanie zobaczymy dziś?

• W Pogoni zadebiutuje dziś Tomasz Chałas. Będzie to jego piąty mecz w T-ME.

• Rezerwa Pogoni: Dusan Pernis, Mateusz Lewandowski, Donald Djousse, Julien Tadrowski, Takuya Murayama, Bartosz Ława, Wojciech Golla

• Na ławce rezerwowych Zagłębia zasiądą: Marek Kozioł, Dorde Corta, Adrian Błąd, Elton Lira, Damian Kowalczyk, Kamil Wilczek, Adrian Rakowsk

• Czekaliśmy na tą chwilę długie 3 miesiące! Już za pół godziny początek pierwszego meczu po zimowej przerwie!