AC Milan

2

FC Barcelona

3

• Niesamowite widowisko na San Siro. Wielka szkoda, że to już koniec. Barca ogrywa Milan 3:2 i jest bezsprzecznym liderem grupy H! Za uwagę dziękuje Adam Kamiński!

• I to jest koniec! Wolfgang Stark gwiżdże po raz ostatni!

• Ibrahimović fauluje obrońcę Barcy w polu karnym Dumy Katalonii.

• Ostatnie akcje rozpaczy Milanu, nie przynoszą rezultatów, Busquets przejmuje piłkę.

• Barca robi wszystko by utrzymać piłkę jak najdalej od swojego pola karnego.

• Alexis Sanchez wywalczył rzut wolny i ukradł kilka sekund.

• Ostatnia zmiana w drużynie Barcy, boisko opuszcza Thiago Alcantara, w jego miejsce Jonathan Dos Santos.

• Sędzia dolicza 4 minuty do czasu gry II połowy. Ostatnie 4 minuty nadziei dla Milanu.

• Milan musi rzucić wszystkie siły do ataku.

• Niesamowite zamieszanie, jednak obrońcy Barcy wybijają najpierw dośrodkowanie Seedorfa, a potem Nocerino.

• Rzut wolny dla Milanu po faulu na Nocerino.

• Messi traci piłkę pod polem karnym Milanu.

• Zambrotta upomniany żółtą kartką za ten faul.

• Zambrotta fauluje szarżującego Messiego.

• Mascherano ukarany żółtą kartką za faul na Pato.

• Messi płasko dośrodkowuje, a piłkę wybija jeden z obrońców.

• Rożny dla Barcy.

• Skurcze łapią Boatenga.

• Znakomite podanie do Zlatana Ibrahimovicia, który znów był na spalonym!

• Barcelona wymieniła ponad 450 podań z czego aż 82% było celnych, Milan około 240 podań, z których około 70% było celnych.

• Zambrotta przerywa kontrę Barcy, faulem taktycznym.

• Nocerino wywalczył rzut rożny i szybko wznowił grę, zbyt szybko, z kontrą wychodzi Barca.

• Druga zmiana w drużynie Barcy. Boisko opuszcza Cesc Fabregas, a w jego miejsce Pedro Rodriguez.

• Skutecznie obrońcy Milanu blokują rajdy zawodników Barcelony na prawej stronie.

• Milan wznawia grę od autu i oddaje piłkę w geście Fair Play.

• Abidal wybija piłkę za linię boczną, gdyż na murawie leży Busquets.

• Ibrahimović zagrywa ręką.

• Dośrodkowanie Xaviego wprost w ręce Abbiatiego.

• Bonera fauluje Sancheza, rzut wolny dla Barcy.

• Barcelona umiejętnie utrzymuje się przy piłce na połowie Milanu.

• Milan ma problemy z przeforsowaniem linii defensywnej Barcelony.

• Ostatnia zmiana w drużynie Milanu. Pomocnika Marka Van Bommela zastępuje napastnik Antonio Nocerino.

• Dośrodkowanie Seedorfa z rzutu wolnego wybija Keita.

• Strzał Pato zablokowany.

• Pierwszy kontakt Sancheza z piłką i o mało co a mielibyśmy gola! Znakomite dośrodkowanie Thiago Alcantary, a strzał Alexisa Sancheza z ogromnym trudem broni Abbiati!

• Thiago Silva fauluje Messiego blisko pola karnego Milanu.

• Pierwsza zmiana w drużynie Barcy. Davida Villę zastępuje Alexis Sanchez.

• Ostre starcie Thiago Silvy i Thiago Alcantary.

• No i mamy zmianę w drużynie gospodarzy, kontuzjowanego Nestę zmienia Daniele Bonera.

• Nesta położył się na boisku, czyżby jakiś poważny uraz?

• Znakomita prostopadła piłka, między obrońców od Messiego, a Xavi w sytuacji sam na sam dopełnia formalności! 3:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:2 dla Barcelony! Xavi Hernandez!

• Ibrahimović znów na spalonym.

• Kuriozalna sytuacja. Ibrahimović oddał słaby strzał, wydawało się, że Valdes złapie piłkę, ale piłka przeleciała mu pod brzuchem. Na szczęście Valdes był poza światłem bramki, inaczej mielibyśmy jednego z najdziwniejszych goli wszechczasów.

• Posiadanie piłki: Milan 36% Barcelona 64%

• Messi zatrzymany przez Seedorfa.

• Boateng w kierunku Pato, piłkę łapie Valdes.

• Villa na spalonym.

• Mecz rozpoczyna się na nowo, wciąż nie mogę wyjść z podziwu co zrobił Boateng! Ta bramka będzie pokazywana i powtarzana przez lata!

• Strzał Villi w polu karnym zablokowany.

• Boateng pięknym trikiem zmylił Abidala, a następnie oddał silny strzał na bramkę! Valdes nie wiedział co się dzieje! Co za gol!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:2! Boateng! Ależ piękna akcja! Jak on to zrobił?!

• Akcja Xavi-Villa i strzał napastnika Barcy obok bramki.

• Ależ piękne podanie Boatenga, piętą do Pato, jednak piłkę przejmują obrońcy Barcy.

• Na spalonym Boateng.

• Ależ okazja dla Barcy! Znakomita długa piłka do Messiego, jednak Argentyńczyk nie był w stanie oddać celnego strzału z ostrego kąta!

• Błąd Nesty, który się poślizgnął. Z piłką w pole karne wpadł Fabregas i świetna interwencja Abate, który odbiera piłkę.

• Fenomenalnie i szybko wymieniają piłkę zawodnicy Barcy.

• Wielkie zamieszanie w polu karnym! Xavi dośrodkował, a w ogromnym tłoku strzał Puyola został zablokowany.

• Abate fauluje Fabregasa tuż przy polu karnym.

• Ibrahimović na spalonym.

• W przerwie nastąpiła zmiana w drużynie Milanu. Robinho opuścił boisko, a na murawie zameldował się Pato.

• Milan rozpoczyna drugą połowę.

• Obie jedenastki już na murawie.

• Przypomnijmy, że relacje live z tego meczu można śledzić też w naszej aplikacji mobilnej. [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Trochę statystyk w przerwie: Obie drużyny mają po 7 strzałów, Milan ma 2 celne, Barcelona zaś 4. W rzutach rożnych 2:2 Więcej kilometrów przebiegli zawodnicy Barcelony bo aż 55km, piłkarze Milanu 51km. Posiadanie piłki: Milan 37% Barcelona 63% Podania: Milan 137 69% celnych Barcelona 254 i aż 82% celnych.

• Co za mecz, co za emocje! Długo na to czekaliśmy, ale piłkarze nie zawodzą naszych oczekiwań. Po pierwszej połowie prowadzi Barcelona, ale wynik meczu jest wciąż sprawą otwartą. 15 minut przerwy!

• Sędzia Wolfgang Stark kończy pierwszą połowę! Milan przegrywa z Barceloną 1:2.

• Nic nie wyszło z tego rzutu wolnego.

• Abidal ukarany żółtą kartką za faul na Robinho blisko pola karnego. Kolejna znakomita szansa dla gospodarzy.

• Dobre dośrodkowanie Seedorfa, a piłka po strzale głową Thiago Alcantary minimalnie mija bramkę strzeżoną przez Valdesa.

• Strzał Seedorfa ofiarnie blokuje Thiago Alcantara! Rożny dla Milanu.

• Sędzia dolicza 2 minuty do czasu gry I połowy.

• Keita leży na boisku, po tym jak przyjął na siebie mocny strzał Van Bommela.

• Ależ szansa dla Milanu! Van Bommel nie zdołał jednak umieścić piłki między obrońcami Barcelony, którzy zablokowali praktycznie całą bramkę. Świetnie ten rzut wolny wykonał Seedorf.

• Puyol ukarany żółtą kartką, za faul na Boatengu, na lewej stronie boiska. Kolejna dobra szansa dla Milanu.

• Słabo wykonany rzut wolny, a strzał Boatenga z woleja wysoko ponad bramką.

• Mascherano fauluje Boatenga blisko pola karnego Barcelony, to będzie dobra okazja dla rossonerich.

• Mascherano wyciął Robinho w polu karnym jednak gwizdek sędziego milczy!

• Nesta przyjmuje sobie piłkę ręką, to mogło skończyć się żółtą kartką.

• Zambrotta na spalonym.

• Messi minął 4-5 zawodników Milanu, jakby był na treningu! Znakomity i silny strzał po ziemi pewnie łapie Abbiati!

• Nesta skutecznie i czysto powstrzymuje Villę przed polem karnym Milanu.

• Strzał Boatenga z woleja odbija Valdes. To była trudna pozycja do strzału.

• Posiadanie piłki: Milan 34% Barcelona 66% Podania: Milan 109 Barcelona 181

• Rajd Messiego, jednak zbyt mocno zagrał do Villi i od bramki zacznie Abbiati.

• Fatalna próba Boatenga, piłka przelatuje obok bramki.

• Van Bommel ukarany żółtą kartką za faul na Xavi'm.

• Kopia sytuacji z 32 minuty! Tym razem Villa na spalonym!

• Villa w sytuacji sam na sam! Abbiati znakomicie broni!

• GOOOOOOOL! 2:1! Powtórka rzutu karnego okazała się równie skuteczna co pierwsza próba!

• Żółta kartka dla Messiego za próbę oszustwa podczas strzelania rzutu karnego.

• Messi strzela karnego, ale na "dwa tempa" i sędzia nakazuje powtórkę rzutu karnego!

• Nesta ukarany żółtą kartką za faul na Xavi'm w polu karnym.

• I mamy rzut karny dla Barcelony!

• Messi traci piłkę pod polem karnym Milanu, ta trafia do Seedorfa, a doświadczony pomocnik zagrywa ją do... Davida Villi. Fatalna pomyłka Clarence'a Seedorfa.

• Fabregas mija 2 obrońców Milanu, podaje do Messiego, a ten uprzedzony w ostatniej chwili przez Abate.

• Fabregas podaje do... Abbiatiego.

• Znakomite prostopadłe podanie Thiago Alcantary do Villi, jednak Hiszpana ubiega Abbiati, który łapie piłkę.

• Dobre dośrodkowanie Xaviego jednak Villa uderza piłkę głową niecelnie.

• Aquilani ukarany żółtą kartką za faul na Fabregasie. Rzut wolny dla Barcy 30 metrów od bramki.

• Słabo wykonany rożny przez Barcelonę.

• I kolejna stuprocentowa sytuacja! Tym razem dla Barcelony! Akcja w trójkącie Xavi-Fabregas-Messi! Fabregas zagrał piłkę wzdłuż bramki, a Messi trafia w poprzeczkę!

• Ależ mecz, ależ emocje! To jest naprawdę szlagier jakiego oczekiwaliśmy!

• Co się odwlecze to nie uciecze! Czego nie zrobił Robinho zrobił Ibrahimović, który otrzymał znakomitą piłkę od Seedorfa i w sytuacji sam na sam nie dał szans Valdesowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1! Milan wyrównuje! Ibrahimović!

• Jak on tego nie trafił?! Boateng znakomicie wstrzelił piłkę w pole karne, a Robinho z 5 metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Milan w natarciu, jednak murawa wyraźnie przeszkadza zawodnikom gospodarzy.

• Ależ akcja Barcelony! Najpierw Messi rozpoczął swój taniec pod polem karnym, po czym oddał piłkę do Thiago, a ten znakomicie wypatrzył w polu karnym Fabregasa. Hiszpan bez zastanowienia uderzył z woleja jednak Abbiati instynktownie broni ten strzał!

• Messi ostro fauluje Thiago Silvę pod polem karnym Milanu.

• Znakomicie wypatrzył Messi, Abidala, w polu karnym i zagrał krzyżową piłkę właśnie do lewego obrońcy drużyny gości. Francuz wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, a ta odbiła się od Van Bommela i mamy 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Barcelony! Messi, Abidal i... samobójczy gol Marka Van Bommela.

• Boateng na wyraźnym spalonym i niepotrzebne wybicie piłki, na szczęście dla zawodnika rossonerich obyło się bez kartki.

• Nesta wychodzi zwycięsko z pojedynku z Villą pod polem karnym AC Milan.

• Dośrodkowanie Zambrotty z rzutu wolnego, trafia na głowę Ibrahimovicia, a następnie wprost w ręce Valdesa.

• Właśnie dostaliśmy zdjęcie stadionu w Mediolanie tuż przed rozpoczęciem spotkania. Na spotkaniu jest nasz wysłannik Piotr Szymański. Pojutrze relacja z wyjazdu w serwisie Ekstraklasa.net! Tak prezentuje się stadion w Mediolanie tuż przed meczem

• Fabregas mijał obrońców Milanu jak tyczki, jednak ostatecznie pięknym wślizgiem Van Bommel odebrał mu piłkę.

• Nieporozumienie Messiego z Abidalem.

• Zbyt mocny przerzut Nesty do Abate.

• Znakomita sztuczka techniczna Seedorfa. Wkręcił zawodnika Barcelony w ziemię!

• Barcelona powoli się rozkręca i co raz dłużej utrzymuje się przy piłce.

• Zbyt mocna prostopadła piłka w pole karne do Thiago Alcantary.

• Techniczny strzał Villi zza pola karnego wysoko ponad bramką, napastnik Barcelony stara się usprawiedliwić tą złą próbę murawą.

• Rajd Robinho na prawej stronie, piłka trafia do Thiago Silvy, a ten przewraca się na śliskiej murawie.

• Jak na razie Barcelona nie przekroczyła jeszcze linii środkowej boiska.

• Rzut rożny krótko rozegrany przez Seedorfa, dośrodkowanie spokojnie przechwytuje Puyol.

• Zablokowane dośrodkowanie Abate, róg dla Milanu.

• Strata Fabregasa w środku pola i kontra Milanu. Boateng szarżował lewą stroną, ale jego zagranie w pole karne nie znalazło adresata. W walce o piłkę Ibrahimović faulował Abidala.

• Losowanie wygrał kapitan rossonerich Clarence Seedorf i mecz rozpoczęła Barcelona.

• Obie jedenastki opuszczają katakumby San Siro i wychodzą na murawę!

• Ultrasi Milanu nie zawiedli i prezentują piękną oprawę.

• Ławka rezerwowa FC Barcelona: Fontas, Jonathan, Maxwell, Pedro, Pinto, Pique, Sanchez.

• Ławka rezerwowa Milanu: Ambrosini, Amelia, Antonini, Bonera, Emanuelson, Nocerino, Pato.

• Wciąż nie znamy składów obu drużyn, trenerzy chcą ja ukryć przed przeciwnikiem do ostatniej minuty :)

• Czeka nas dzisiaj szlagierowe spotkanie na szczycie tabeli grupy H, czy Barcelona zagra na 100% swoich możliwości?