Terminarz

Terminarz el. MŚ 2022

01. lutego 2021 30. grudnia 2021

Brak danych
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2022, Grupa I (Polska) 22.03.202115.11.2021
Czwartek, 25 marca 2021
20:45 Andora 0:1 Albania
20:45 Anglia 5:0 San Marino
20:45 Węgry 3:3 Polska
Niedziela, 28 marca 2021
18:00 Albania 0:2 Anglia
20:45 Polska 3:0 Andora
20:45 San Marino 0:3 Węgry
Środa, 31 marca 2021
20:45 Andora 1:4 Węgry
20:45 Anglia 2:1 Polska
20:45 San Marino 0:2 Albania
Czwartek, 02 września 2021
20:45 Andora 2:0 San Marino
20:45 Polska 4:1 Albania
20:45 Węgry 0:4 Anglia
Niedziela, 05 września 2021
18:00 Albania 1:0 Węgry
18:00 Anglia 4:0 Andora
20:45 San Marino 1:7 Polska
Środa, 08 września 2021
20:45 Albania 5:0 San Marino
20:45 Polska 1:1 Anglia
20:45 Węgry 2:1 Andora
Sobota, 09 października 2021
20:45 Andora -:- Anglia
20:45 Polska -:- San Marino
20:45 Węgry -:- Albania
Wtorek, 12 października 2021
20:45 Albania -:- Polska
20:45 Anglia -:- Węgry
20:45 San Marino -:- Andora
Piątek, 12 listopada 2021
20:45 Andora -:- Polska
20:45 Anglia -:- Albania
20:45 Węgry -:- San Marino
Poniedziałek, 15 listopada 2021
20:45 Albania -:- Andora
20:45 Polska -:- Węgry
20:45 San Marino -:- Anglia
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2022, Grupa A 23.03.202114.11.2021
Środa, 24 marca 2021
20:45 Portugalia 1:0 Azerbejdżan
20:45 Serbia 3:2 Irlandia
Sobota, 27 marca 2021
20:45 Irlandia 0:1 Luksemburg
20:45 Serbia 2:2 Portugalia
Wtorek, 30 marca 2021
18:00 Azerbejdżan 1:2 Serbia
20:45 Luksemburg 1:3 Portugalia
Środa, 01 września 2021
20:45 Luksemburg 2:1 Azerbejdżan
20:45 Portugalia 2:1 Irlandia
Sobota, 04 września 2021
18:00 Irlandia 1:1 Azerbejdżan
18:00 Serbia 4:1 Luksemburg
Wtorek, 07 września 2021
18:00 Azerbejdżan 0:3 Portugalia
20:45 Irlandia 1:1 Serbia
Sobota, 09 października 2021
18:00 Azerbejdżan -:- Irlandia
20:45 Luksemburg -:- Serbia
Wtorek, 12 października 2021
20:45 Portugalia -:- Luksemburg
20:45 Serbia -:- Azerbejdżan
Czwartek, 11 listopada 2021
18:00 Azerbejdżan -:- Luksemburg
20:45 Irlandia -:- Portugalia
Niedziela, 14 listopada 2021
20:45 Luksemburg -:- Irlandia
20:45 Portugalia -:- Serbia
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2022, Grupa B 23.03.202116.11.2021
Czwartek, 25 marca 2021
20:45 Hiszpania 1:1 Grecja
20:45 Szwecja 1:0 Gruzja
Niedziela, 28 marca 2021
18:00 Gruzja 1:2 Hiszpania
20:45 Kosowo 0:3 Szwecja
Środa, 31 marca 2021
20:45 Grecja 1:1 Gruzja
20:45 Hiszpania 3:1 Kosowo
Czwartek, 02 września 2021
18:00 Gruzja 0:1 Kosowo
20:45 Szwecja 2:1 Hiszpania
Niedziela, 05 września 2021
20:45 Kosowo 1:1 Grecja
20:45 Hiszpania 4:0 Gruzja
Środa, 08 września 2021
20:45 Grecja 2:1 Szwecja
20:45 Kosowo 0:2 Hiszpania
Sobota, 09 października 2021
18:00 Gruzja -:- Grecja
18:00 Szwecja -:- Kosowo
Wtorek, 12 października 2021
20:45 Kosowo -:- Gruzja
20:45 Szwecja -:- Grecja
Czwartek, 11 listopada 2021
18:00 Gruzja -:- Grecja
20:45 Grecja -:- Hiszpania
Niedziela, 14 listopada 2021
20:45 Grecja -:- Kosowo
20:45 Hiszpania -:- Szwecja
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2022, Grupa D 23.03.202116.11.2021
Środa, 24 marca 2021
20:45 Finlandia 2:2 Bośnia i Hercegowina
20:45 Francja 1:1 Ukraina
Niedziela, 28 marca 2021
15:00 Kazachstan 0:2 Francja
20:45 Ukraina 1:1 Finlandia
Środa, 31 marca 2021
20:45 Bośnia i Hercegowina 0:1 Francja
20:45 Ukraina 1:1 Kazachstan
Środa, 01 września 2021
16:00 Kazachstan 2:2 Ukraina
20:45 Francja 1:1 Bośnia i Hercegowina
Sobota, 04 września 2021
15:00 Finlandia 1:0 Kazachstan
20:45 Ukraina 1:1 Francja
Wtorek, 07 września 2021
20:45 Bośnia i Hercegowina 2:2 Kazachstan
20:45 Francja 2:0 Finlandia
Sobota, 09 października 2021
15:00 Kazachstan -:- Bośnia i Hercegowina
18:00 Finlandia -:- Ukraina
Wtorek, 12 października 2021
16:00 Kazachstan -:- Finlandia
20:45 Ukraina -:- Bośnia i Hercegowina
Sobota, 13 listopada 2021
15:00 Bośnia i Hercegowina -:- Finlandia
20:45 Francja -:- Kazachstan
Wtorek, 16 listopada 2021
20:45 Bośnia i Hercegowina -:- Ukraina
20:45 Finlandia -:- Francja
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2022, Grupa E 23.03.202116.11.2021
Środa, 24 marca 2021
20:45 Belgia 3:1 Walia
20:45 Estonia 2:6 Czechy
Sobota, 27 marca 2021
18:00 Białoruś 4:2 Estonia
20:45 Czechy 1:1 Belgia
Wtorek, 30 marca 2021
20:45 Belgia 8:0 Białoruś
20:45 Walia 1:0 Czechy
Czwartek, 02 września 2021
20:45 Czechy 1:0 Białoruś
20:45 Estonia 2:5 Belgia
Niedziela, 05 września 2021
15:00 Białoruś 2:3 Walia
20:45 Belgia 3:0 Czechy
Środa, 08 września 2021
20:45 Białoruś 0:1 Belgia
20:45 Walia 0:0 Estonia
Piątek, 08 października 2021
20:45 Czechy -:- Walia
20:45 Estonia -:- Białoruś
Poniedziałek, 11 października 2021
20:45 Białoruś -:- Czechy
20:45 Estonia -:- Walia
Sobota, 13 listopada 2021
20:45 Belgia -:- Estonia
20:45 Walia -:- Białoruś
Wtorek, 16 listopada 2021
20:45 Czechy -:- Estonia
20:45 Walia -:- Belgia
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2022, Grupa C 23.03.202115.11.2021
Czwartek, 25 marca 2021
18:00 Bułgaria 1:3 Szwajcaria
20:45 Włochy 2:0 Irlandia Północna
Niedziela, 28 marca 2021
20:45 Bułgaria 0:2 Włochy
20:45 Szwajcaria 1:0 Litwa
Środa, 31 marca 2021
20:45 Irlandia Północna 0:0 Bułgaria
20:45 Litwa 0:2 Włochy
Czwartek, 02 września 2021
20:45 Włochy 1:1 Bułgaria
20:45 Litwa 1:4 Irlandia Północna
Niedziela, 05 września 2021
18:00 Bułgaria 1:0 Litwa
20:45 Szwajcaria 0:0 Włochy
Środa, 08 września 2021
20:45 Włochy 5:0 Litwa
20:45 Irlandia Północna 0:0 Szwajcaria
Sobota, 09 października 2021
15:00 Litwa -:- Bułgaria
20:45 Szwajcaria -:- Irlandia Północna
Wtorek, 12 października 2021
20:45 Bułgaria -:- Irlandia Północna
20:45 Litwa -:- Szwajcaria
Piątek, 12 listopada 2021
20:45 Włochy -:- Szwajcaria
20:45 Irlandia Północna -:- Litwa
Poniedziałek, 15 listopada 2021
20:45 Irlandia Północna -:- Włochy
20:45 Szwajcaria -:- Bułgaria
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2022, Grupa F 23.03.202115.11.2021
Czwartek, 25 marca 2021
18:00 Izrael 0:2 Dania
20:45 Mołdawia 1:1 Wyspy Owcze
20:45 Szkocja 2:2 Austria
Niedziela, 28 marca 2021
18:00 Dania 8:0 Mołdawia
20:45 Austria 3:1 Wyspy Owcze
20:45 Izrael 1:1 Szkocja
Środa, 31 marca 2021
20:45 Austria 0:4 Dania
20:45 Mołdawia 1:4 Izrael
20:45 Szkocja 4:0 Wyspy Owcze
Środa, 01 września 2021
20:45 Dania 2:0 Szkocja
20:45 Wyspy Owcze 0:4 Izrael
20:45 Mołdawia 0:2 Austria
Sobota, 04 września 2021
20:45 Wyspy Owcze 0:1 Dania
20:45 Izrael 5:2 Austria
20:45 Szkocja 1:0 Mołdawia
Wtorek, 07 września 2021
20:45 Austria 0:1 Szkocja
20:45 Dania 5:0 Izrael
20:45 Wyspy Owcze 2:1 Mołdawia
Sobota, 09 października 2021
18:00 Szkocja -:- Izrael
20:45 Wyspy Owcze -:- Austria
20:45 Mołdawia -:- Dania
Wtorek, 12 października 2021
20:45 Dania -:- Austria
20:45 Wyspy Owcze -:- Szkocja
20:45 Izrael -:- Mołdawia
Piątek, 12 listopada 2021
20:45 Austria -:- Izrael
20:45 Dania -:- Wyspy Owcze
20:45 Mołdawia -:- Szkocja
Poniedziałek, 15 listopada 2021
20:45 Austria -:- Mołdawia
20:45 Izrael -:- Wyspy Owcze
20:45 Szkocja -:- Dania
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2022, Grupa G 24.03.202116.11.2021
Środa, 24 marca 2021
20:45 Gibraltar 0:3 Norwegia
20:45 Turcja 4:2 Holandia
20:45 Łotwa 1:2 Czarnogóra
Sobota, 27 marca 2021
15:00 Czarnogóra 4:1 Gibraltar
18:00 Norwegia 0:3 Turcja
18:00 Holandia 2:0 Łotwa
Wtorek, 30 marca 2021
20:45 Czarnogóra 0:1 Norwegia
20:45 Gibraltar 0:7 Holandia
20:45 Turcja 3:3 Łotwa
Środa, 01 września 2021
20:45 Łotwa 3:1 Gibraltar
20:45 Norwegia 1:1 Holandia
20:45 Turcja 2:2 Czarnogóra
Sobota, 04 września 2021
18:00 Łotwa 0:2 Norwegia
20:45 Gibraltar 0:3 Turcja
20:45 Holandia 4:0 Czarnogóra
Wtorek, 07 września 2021
20:45 Czarnogóra 0:0 Łotwa
20:45 Holandia 6:1 Turcja
20:45 Norwegia 5:1 Gibraltar
Piątek, 08 października 2021
20:45 Gibraltar -:- Czarnogóra
20:45 Łotwa -:- Holandia
20:45 Turcja -:- Norwegia
Poniedziałek, 11 października 2021
20:45 Łotwa -:- Turcja
20:45 Holandia -:- Gibraltar
20:45 Norwegia -:- Czarnogóra
Sobota, 13 listopada 2021
18:00 Norwegia -:- Łotwa
18:00 Turcja -:- Gibraltar
20:45 Czarnogóra -:- Holandia
Wtorek, 16 listopada 2021
20:45 Gibraltar -:- Łotwa
20:45 Czarnogóra -:- Turcja
20:45 Holandia -:- Norwegia
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2022, Grupa H 24.03.202114.11.2021
Środa, 24 marca 2021
20:45 Cypr 0:0 Słowacja
20:45 Malta 1:3 Rosja
20:45 Słowenia 1:0 Chorwacja
Sobota, 27 marca 2021
15:00 Rosja 2:1 Słowenia
18:00 Chorwacja 1:0 Cypr
20:45 Słowacja 2:2 Malta
Wtorek, 30 marca 2021
18:00 Cypr 1:0 Słowenia
20:45 Chorwacja 3:0 Malta
20:45 Słowacja 2:1 Rosja
Środa, 01 września 2021
20:45 Malta 3:0 Cypr
20:45 Rosja 0:0 Chorwacja
20:45 Słowenia 1:1 Słowacja
Sobota, 04 września 2021
18:00 Cypr 0:2 Rosja
18:00 Słowenia 1:0 Malta
20:45 Słowacja 0:1 Chorwacja
Wtorek, 07 września 2021
20:45 Chorwacja 3:0 Słowenia
20:45 Rosja 2:0 Malta
20:45 Słowacja 2:0 Cypr
Piątek, 08 października 2021
20:45 Cypr -:- Chorwacja
20:45 Malta -:- Słowenia
20:45 Rosja -:- Słowacja
Poniedziałek, 11 października 2021
20:45 Chorwacja -:- Słowacja
20:45 Cypr -:- Malta
20:45 Słowenia -:- Rosja
Czwartek, 11 listopada 2021
18:00 Rosja -:- Cypr
20:45 Malta -:- Chorwacja
20:45 Słowacja -:- Słowenia
Niedziela, 14 listopada 2021
15:00 Chorwacja -:- Rosja
15:00 Malta -:- Słowacja
15:00 Słowenia -:- Cypr
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2022, Grupa J 25.03.202114.11.2021
Czwartek, 25 marca 2021
20:45 Liechtenstein 0:1 Armenia
20:45 Niemcy 3:0 Islandia
20:45 Rumunia 3:2 Macedonia Północna
Niedziela, 28 marca 2021
18:00 Armenia 2:0 Islandia
20:45 Macedonia Północna 5:0 Liechtenstein
20:45 Rumunia 0:1 Niemcy
Środa, 31 marca 2021
18:00 Armenia 3:2 Rumunia
20:45 Liechtenstein 1:4 Islandia
20:45 Niemcy 1:2 Macedonia Północna
Czwartek, 02 września 2021
20:45 Islandia 0:2 Rumunia
20:45 Liechtenstein 0:2 Niemcy
20:45 Macedonia Północna 0:0 Armenia
Niedziela, 05 września 2021
18:00 Islandia 2:2 Macedonia Północna
20:45 Niemcy 6:0 Armenia
20:45 Rumunia 2:0 Liechtenstein
Środa, 08 września 2021
18:00 Armenia 1:1 Liechtenstein
20:45 Islandia 0:4 Niemcy
20:45 Macedonia Północna 0:0 Rumunia
Piątek, 08 października 2021
20:45 Niemcy -:- Rumunia
20:45 Islandia -:- Armenia
20:45 Liechtenstein -:- Macedonia Północna
Poniedziałek, 11 października 2021
20:45 Islandia -:- Liechtenstein
20:45 Macedonia Północna -:- Niemcy
20:45 Rumunia -:- Armenia
Czwartek, 11 listopada 2021
18:00 Armenia -:- Macedonia Północna
20:45 Niemcy -:- Liechtenstein
20:45 Rumunia -:- Islandia
Niedziela, 14 listopada 2021
18:00 Armenia -:- Niemcy
18:00 Liechtenstein -:- Rumunia
18:00 Macedonia Północna -:- Islandia

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej