• Dziękuję za uwagę.

• Koniec spotkania! Fiorentina sprawia dużą sensację i w dobrym stylu pokonuje Milan, który komplikuje sobie drogę po Scudetto.

• Gorąca końcówka na San Siro, ale goście bronią się dzielnie.

• Akcja Milanu, ale Boruc dobrze na przedpolu.

• Cassano pada w polu karnym. Gwizdek sędziego milczy w porównaniu do ust piłkarza, który głośno protestuje.

• Bardzo trafną zmianą popisał się trener gości Delio Rossi wprowadzając Amauriego.

• Sporo kartek z obu stron.

• Sędzia dolicza 5. minut do regulaminowego czasu gry.

• Boruc ukarany żółtą kartką za przedłużanie gry.

• Błąd popełnia Mexes. Amauri z Joveticiem ogrywają Bonerę i dają gościom prowadzenie.

• Gol! Amauri!

• Piłkarz gospodarzy zagrywał w pobliżu pola karnego ręką, sędzie jednak nie zareagował.

• W zespole Fiorentiny ostatnia zmiana. Wszedł Olivera, zastąpił Kharję.

• Po prawie półrocznej przerwie wraca Cassano witany owacyjnie. Schodzi Zambrotta.

• Aquilani fauluje Behramiego.

• Strzela Robinho, ale Boruc dobrze ustawiony nie ma problemów z obrona.

• Do wejścia szykuje się Antonio Cassano.

• Jovetić spóźniony. Abate faulowany.

• Amauri w miejsce Ljajica.

• Robinho świetnie wchodził w pole karne Boruca, ale Behrami czystym wślizgiem zażegnał niebezpieczeństwo.

• We wcześniejszej akcji piłkarze Milanu kontynuowali grę pomimo, że gracz Violi przez długi czas leżał na boisku. Wywołało to spore pretensje w zespole gości.

• Zmiana w zespole gości. Na boisko wchodzi Felipe. Schodzi Camporese

• Znakomicie interweniuje teraz Boruc, który w swoim stylu powstrzymuje Maxi Lopeza.

• Jovetic uderza sprzed pola karnego i sprawia dużo kłopotów Abbiatiemu.

• Polski bramkarz nie ma w tym spotkaniu nadzwyczaj dużo pracy. Co prawda rossoneri często goszczą pod jego bramką, ale albo strzelają niecelnie, albo Boruca wyręczają obrońcy, którzy ofiarnie interweniują. Artur jednak znakomicie interweniował po strzale Ibry z wolnego.

• Emanuelson zagrał bardzo słaby mecz i został pożegnany gwizdami.

• Schodzi Emmanuelson, wchodzi Robinho.

• Groźnie teraz pod bramką Artura Boruca, piłki nie sięgnął jednak Maxi Lopez.

• Dużą ciekawostką dla fanów Serie A jest to, że w równolegle rozgrywanym spotkaniu faworyzowana Roma przegrywa na wyjeździe z Lecce aż 0:4.

• Trzech na dwóch wychodzili zawodnicy Fiorentiny, ale fatalnie rozegrali ten kontratak i zakończyli go słabym strzałem, z którym bez problemu poradził sobie bramkarz Milanu.

• Zmiana. Wchodzi Aquilani, schodzi Ambrosini.

• Wrze w polu karnym Fiorentiny. Goście bronią się bardzo ofiarnie.

• Abate groźnie uderza, blokowany przez Nastasicia.

• Jovetic wychodzi sam na sam z Abbiatim i pewnie go pokonuje.

• Fiorentina zaczyna drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

• Ibrahmovic ucieka obrońcom, ale naciskany ni trafia w bramkę.

• Przed przerwą próbuje jeszcze "Viola", brakuje jednak pomysłu.

• W odpowiedzi potężnie uderza Jovetic. Abbiati odprowadza tylko piłkę wzrokiem, a ta przelatuje obok słupka.

• Maxi Lopez strzela w słupek!

• Piłkarze gospodarzy próbują krótko rozgrywać rzuty rożne, ale do tej pory kompletnie im to nie wychodzi.

• Ljajic uderza groźnie z rzutu wolnego. Piłka odbiła się tuż przed Abbiatim, ale bramkarz Milanu nie dał się zaskoczyć.

• Zlatan dopełnia formalności i pokonuje Boruca.

• Rzut karny. Pada w polu karnym Maxi Lopez. Sprawcą Nastasic.

• Ibra uderza z rzutu wolnego, ale piłka tym razem zatrzymuje się na murze.

• Akcja Fiorentiny, która od dłuższego momentu utrzymywała się przy piłce zakończona strzałem Behramiego

• Rozkręcają się gospodarze, którzy zamknęli Fiorentinę na własnej połowie.

• Muntari za nietrafioną dobitkę może pluć sobie w brodę, bo odległość do bramki była bardzo niewielka.

• Ibrahimovic potężnie uderza z rzutu wolnego, kapitalnie broni Boruc. Niecelnie dobija Muntari.

• Ważnym akcentem dzisiejszego spotkania jest powrót do składu Antonio Cassano, którego na boisku nie widzieliśmy od października. Miejmy nadzieje, że zobaczymy dziś Antonio w akcji.

• Teraz dobra akcja Milanu, z Ibrą w roli głównej, jednak dośrodkowanie Zambrotty zablokowane.

• Od początku spotkania lepsze wrażenie sprawiają goście. Milan wydaje się nieco ospały.

• Z rzutu wolnego uderza Ljajic, piłka jednak szybuje ponad bramką Abbiatiego.

• Faulowany Jovetic. Bonera za przewinienie otrzymuje żółtą kartkę.

• Strzela na bramkę Kharja. Równie mocno co niecelnie.

• Pasqual także zobaczył żółty kartonik.

• Ambosiniego zabraknie we wtorek w spotkaniu z Chievo.

• Starcie na boisku między Pasqualem, a Ambrosinim.Oboje ukarani żółtymi kartkami.

• Pierwszy strzał Joveticia niecelny.

• Pierwszy raz zatrudniony polski bramkarz spisuje się poprawnie.

• Pierwszy gwizdek na San Siro. Rozpoczynają gospodarze.

• Ławki rezerwowych: Milan: Amelia, Yepes, Gattuso, Aquiliani,Robinho, El Shaarawy, Cassano Fiorentina: Neto, Felipe, Romulo, Olivera, Salifu, Marchionni, Amauri

• Gospodarze są na pierwszym miejscu w tabeli i będą chcieli umocnić się na tej pozycji, a także zrehabilitować się za nieudany mecz z Barceloną. W bramce gości stanie Artur Boruc, który wraz z kolegami stanie przed bardzo trudnym zadaniem. Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco. Początek o 15:00.

• Witamy Państwa na relacji LIVE z meczu włoskiej Serie A, AC Milan - Fiorentina.