Inter Mediolan

1

• Inter wygrywa derby Mediolanu, dziękuję za uwagę i żegnam.

• Koniec meczu!

• Zagranie w pole karne, ale tam nie znajduje się żaden zawodnik Milanu. Julio Cesar od bramki.

• El Shaarawy kopie w głowę Lucio i zostaje napomniany żółtą kartką.

• Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

• Diego Forlan zastępuje na ostatnie sekundy Pazziniego.

• Zagranie w pole karne, Julio Cesar piąstkuje, a w między czasie Ibrahimovic fauluje Samuela.

• Thiago Motta otrzymuje żółtą kartkę i nie zagra w następnym meczu.

• Inter odbiera piłkę i przechodzi do wymiany podań.

• 2,5 minuty pozostało do końca regulaminowego czasu gry.

• Dalekie wybicie Maicona na uwolnienie.

• Argentyńczyk zaprzepaścił swoją akcję i Milan z powrotem przy piłce.

• Złe podanie Ibrahimovica i Zanetti rusza z kontratakiem.

• Maicon bardzo nonszalancko zastawia się przed El Shaarawym. Młody zawodnik Milanu odbija się od niego jak od ściany.

• El Shaarawy fauluje Lucio.

• Caludio Ranieri zostawił sobie jeszcze jedną zmianę na doliczony czas gry.

• Natychmiastowa akcja El Shaarawy'ego. Robinho uderza z bliskiej odległości, ale broni Cesar!

• Za Pato wchodzi El Shaarawy.

• Strzał Seedorfa i dobra interwencja Julio Cesara.

• El Shaarawy melduje się obok arbitra technicznego.

• Próba dośrodkowania w wykonaniu Emmanuelsona, ale blokuje go Zanetti.

• Za Antonio Nocerino pojawia się Clarence Seedorf.

• Zanetti otrzymuje piłkę przed polem karnym, oddaje strzał, ale nie trafia w bramkę.

• Dośrodkowanie Maicona, ale piłka odbija się od pleców defensora Milanu.

• Seedorf szykuje się do wejścia na murawę.

• Nocerino zagrywa w pole karne, Pato uderza na bramkę, ale piłka toczy się zbyt lekko i łapie ją Julio Cesar!

• Wesley Sneijder pojawia się na murawie na rzecz Diego Milito.

• Maicon niecelowo nabija Robinho i z piątego metra wznowi Cesar.

• Emmanuelson szuka w polu karnym Pato, ale podanie przecina Samuel.

• Do wejścia na boisko szykuje się Wesley Sneijder.

• Czekamy na kolejne zmiany w wykonaniu obu trenerów.

• Próba ładnego podania w wykonaniu Nocerino, ale wszystko przeczytała defensywa Nerazzurri.

• Ładny zwód Nagatomo, strzał i broni Abbiati.

• Kolejny faul na Milito.

• Uderzenie Ibrahimovica, ale piłka przechodzi obok prawego słupka bramki Julio Cesara.

• Boateng przyjmuje piłkę, obraca się, ale trafia w Chivu. Kolejny korner.

• Boateng zatrzymany wślizgiem przez Chivu.

• Zarówno Nesta jak i Boateng nie będą mogli zagrać w następnym spotkaniu.

• Nesta ukarany żółtą kartką za faul na Milito w środkowej strefie.

• Nagatomo przechodzi na skrzydło i będzie mógł pokazać się z bardziej ofensywnej strony.

• Ricardo Alvarez zmieniony przez Cristiana Chivu.

• Pierwsza zmiana w meczu. Za Zambrottę wchodzi Robinho. Trzech napastników w barwach Milanu.

• Wycofanie Zambrotty do Abbiatiego.

• Żółta kartka dla Boatenga za faul na Nagatomo.

• Dośrodkowanie Abate, ale na piątym metrze dobrze główkuje Lucio.

• Strzał Nagatomo, ale piłka przechodzi obok słupka.

• Uderzenie Alvareza, ale broni Abbiati.

• Faul Van Bommela na Cambiasso.

• Próba ataku pozycyjnego w wykonaniu Milanu, ale na razie nie przynosi to efektów.

• Odrodził się napastnik Interu, który ostatnimi czasy potrafił zawodzić kibiców Interu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Interu! Diego Milito otrzymuje piłkę po kiksie przed pole karne, podprowadza ją sobie i uderza w długi róg trafiając do siatki po odbiciu piłki od słupka!

• Emmanuelson zagrywa w pole karne do Pato, ale Brazylijczyk traci piłkę.

• Boateng zagrywa w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie nabiega na piłkę.

• Piłka odbija się od nogi zawodnika Interu, piłka wysoko szybuje trafia do rąk Cesara, ale ten znajduje się już poza linią końcową. Rzut rożny.

• Beznadziejne zagranie Pato i od bramki wznowi Cesar.

• Abate próbował zagrać piłkę między nogami Cambiasso, ale ta sztuka mu się nie udała.

• Długie podanie Boatenga, Samuel stara się przyjąć piłkę, ale dotyka ją ręką.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Mamy ciekawą informację. Gol Thiago Motty z piątej minuty powinien zostać uznany, zawodnik nie znajdował się na spalonym.

• AC Milan - Inter Mediolan

• Przerwa w meczu i zapraszamy na wznowienie gry za 15 minut.

• Bardzo nudne i mało emocjonujące jest to spotkanie. Oprócz kilku strzałów i akcji nie ma co opisywać. Przede wszystkim nie padł żaden gol co najlepiej obrazuje pierwsze czterdzieści pięć minut. Mamy nadzieję, że widowisko rozkręci się wraz z nadejściem drugiej odsłony.

• Koniec pierwszej połowy.

• Silva główkuje po dośrodkowanie z rożnego, ale piła trafia twardo stojącego Lucio.

• Dwie minuty doliczone do tej części spotkania.

• Pato wykłada piłkę Van Bommelowi, a ten uderza z szesnastu metrów w poprzeczkę!

• Ibrahimovic uderza po dograniu Boatenga, ale piłka uderza w bandę reklamową.

• Alvarez uderza z linii szesnastki, ale zostaje zablokowany.

• Cambiasso próbuje zagrania piętą do Alvareza, ale przecina je obrońca Milanu.

• Powinno być 0:1!

• Alvarez z najbliższej odległości uderza prosto w Abbiatiego!

• Maicon nie zrozumiał się z Milito i piłka przechodzi na rzecz Milanu.

• Pato zatrzymany przez Maicona.

• Po przepychance w polu karnym odgwizdany zostaje faul dla Interu.

• Nesta na granicy ryzyka bawi się w polu karnym, ale Pazzini spóźnia się z interwencją.

• Bardzo chaotyczne jest to spotkanie. Piłka bezpańsko latająca w powietrzu jest dość częstym widokiem.

• Pato ładnie przyjmuje piłkę, ale chwile później nie potrafi jej utrzymać przy nodze i ta wychodzi poza linię boczną.

• Ekwilibrystyczny strzał pięta w wykonaniu Ibrahimovica, ale piłka przechodzi nad poprzeczką.

• Agresywny wślizg Lucio, ale wszystko zgodnie z przepisami.

• Nieudana próba oszukania obrońców Milanu i Rossoneri w kontrataku.

• Wejście nakładką Boatenga i rzut wolny dla Interu.

• Nocerino zagrywa w pole karne, ale żaden z zawodników Milanu nie kwapi się na wejście w piąty metr.

• Próba zagrania Ibrahimovica w pole karne, piłka po odbiciu od nogi Lucio wpada do rąk Julio Cesara.

• Dośrodkowanie w pole karne, ale tam najwyżej do piłki wyskakuje Maicon.

• Motta po raz kolejny musi opuścić plac gry.

• Błąd w obronie Interu, Pato znajduje się w doskonałej okazji, ale zamiast uderzać podaje w pole karne i będzie tylko rzut rożny.

• Uderzenie Alvareza i piłka przechodzi nad poprzeczką.

• Alvarez nieprzepisowo atakowany przez Boatenga.

• Cambiasso próbuje dograć na stronę, ale wybija piłkę w aut.

• Zambrotta skutecznie odbiera piłkę Maiconowi i na dodatek wywalcza aut.

• Uderzenie Boatenga, ale piłka nie trafia w światło bramki.

• Faul Samuela na Emmanuelsonie i okazja dla Milanu.

• Dośrodkowanie Maicona, ale futbolówka zostaje wybita z szesnastki gospodarzy.

• Długie zagranie do Pato, ale brazylijski snajper znajduje się na spalonym.

• Ibrahimovic stara się znaleźć sobie miejsce na oddanie strzału, ale skutecznie blokuje go Zanetti.

• Julio Cesar niepewnie piąstkuje piłkę poza pole karne.

• Pomocnik Interu opuszcza plac gry, ale kilka sekund później znajduje się na nim z powrotem.

• Thiago Motta trafiony w brzuch piłką i potrzebuje pomocy medycznej.

• Błąd Interu w rozgrywaniu piłki, szansa dla Milanu, ale Rossoneri nie wykorzystują jej.

• Świetna okazja dla Pato, ale Brazylijczyk z bliskiej odległości uderza z dala od bramki!

• Uderzenie Ibrahimovica lewą nogą, ale pewnie broni Cesar.

• Podanie Milito do Pazziniego, ale ten nie ma szans na dojście do piłki. Futbolówka wychodzi poza linię końcową.

• Pato wchodzi między dwóch rywali, upada na murawę, ale arbiter nie odgwizduje faulu.

• Dośrodkowanie w pole karne i do bramki głową trafia Motta, ale bramka nie zostaje uznana! Thiago był na spalonym!

• Agresywny wślizg Van Bommela. Rzut wolny, ale bez pokazania żółtej kartki.

• Niecelne zagranie Maicona w pole karne, ale piłka trafia pod nogi Thiago Silvy.

• Milito faulowany w środku boiska przez Van Bommela.

• Spokojna wymiana podań w defensywie Milanu.

• Zaczynamy derby Mediolanu!

• Minuta ciszy ku uczczeniu ofiar tragedii morskiej oraz śmierci policjanta, który niedawno zmarł na ulicy Mediolanu potrącony przez samochód.

• Mała ciekawostka, boczny defensor Interu - Yuto Nagatomo ma zaledwie 170 cm wzrostu.

• Drużyny wychodzą na murawę zabytkowego obiektu.

• Z drugiej strony równie piękna kartoniada fanów Interu z niebiesko-czarnym napisem: "ULTRAS".

• Piękna oprawa kibiców Milanu. Wielka sektorówka z herbem klubu.

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko 10 minut.

• Milan będzie musiał dać sobie radę bez kontuzjowanego Flaminiego, Cassano i Yepesa. Do gry powrócił Abate, a na ławce rezerwowych znalazł się Seedorf. Ranieri nie chcąc ryzykować odnowienia kontuzji, posadził na ławce rezerwowych Sneijdera oraz Forlana.

• Mecz odbędzie się oczywiście na wspólnym obiekcie Milanu i Interu - Stadion Giuseppe Meazzy potocznie zwany San Siro. Stadion mieści nieco ponad 85 tys. kibiców i zdecydowanie można się na nim spodziewać kompletu kibiców.

• I rezerwowi Milanu: Amelia, Mexes, Seedorf, Ambrosini, Bonera, Robinho i El Shaarawy.

• Zmiennicy Interu: Castellazzi, Forlan, Sneijder, Obi, Ranocchia, Chivu oraz Faraoni.

• Wyjściowe jedenastki widnieją obok relacji, zaraz podam jak prezentują się ławki rezerwowych obu ekip.

• TUTAJ można przeczytać zapowiedź tego spotkania w naszym serwisie. Zapraszam do lektury.

• Witamy na relacji z dzisiejszego szlagierowego pojedynku derbowego między Milanem, a Interem!