1 dogrywka 2 połowap.

• KONIEC!!! Juventus Turyn pokonuje po dogrywce AC Milan 1:0.

• Jose Mauri dociera do wybitej piłki i strzela posyłając ją niedaleko prawego słupka.

• Daniele Rugani ukarany żółtą kartką.

• Mario Balotelli zagrywa fatalnie z rzutu wolnego i piłkę przechwytują piłkarze Juventusu.

• Alvaro Morata ukarany żółtą kartką.

• Jose Mauri ukarany żółtą kartką.

• Giorgio Chiellini został ukarany żółtą kartką.

• Keisuke Honda przewraca się w polu karnym Juventusu, jednak według sędziego nie mam mowy o rzucie karnym.

• Mario Balotelli dobrze podbiegł skrzydłem, jednak nie potrafił celnie dośrodkować.

• Ostatnia zmiana w Milanie. Mario Balotelli w miejsce Juraj Kucki.

• GOOOLL dla Juventusu!! Alvaro Morata strzela tuż po wejściu na boisko!

• Riccardo Montolivo opuszcza boisko. W jego miejsce Jose Mauri.

• Z boiska schodzi Hernandes. W jego miejsce Alvaro Morata

• Keisuke Honda próbuje podać w pole karne, jednak piłkarze Juventusu wybijają na rzut rożny.

• Paul Pogba zagrał zbyt ostro i sędzia odgwizduje faul.

• Rozpoczynamy II część dogrywki!

• Koniec I części dogrywki!

• Andrea Barzagli ukarany żółtą kartką.

• Carlos Bacca ma szansę na zdobycie gola ze środka pola karnego i marnuje ją trafiając nad bramką Neto.

• Mattia De Sciglio próbował podać piłkę, ale został zablokowany.

• M'baye Niang ukarany żółtą kartką.

• Paul Pogba faulował podczas walki o piłkę. Sam zawodnik absolutnie się z tym nie zgadza.

• Keisuke Honda próbował dośrodkować z rzutu wolnego, jednak dośrodkowanie to zamieniło się w strzał i interweniować musiał Neto.

• Alessio Romagnoli fauluje. Rzut wolny dla Juventusu.

• M'Baye Niang atakuje w ofensywie. Piłka dla Juventusu.

• Zaczynamy I część dogrywki!

• Przed nami dogrywka! 2x 15 minut.

• Alessio Romagnoli główkował ze świetnej pozycji w polu karnym, ale strzał poleciał wysoko ponad poprzeczką.

• Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Paulo Dybala oddał strzał z dystansu, jednak bardzo niecelny.

• Żółtą kartkę zobaczył Keisuke Honda za podcięcie przeciwnika.

• Schodzi z boiska Andrea Poli. Wchodzi M'baye Niang.

• Keisuke Honda omija przeciwników, jednak ostatecznie jeden z obrońców Juventusu wybija piłkę na rzut rożny.

• Paul Pogba oddaje mocny strzał, jednak kieruje go w środek bramki i bez problemu piłkę łapie Gianluigi Donnarumma.

• Carlos Bacca popełnia faul w ataku.

• Kolejna zmiana w Juventusie. Stephan Lichtsteiner opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Juan Cuadrado.

• Po dośrodkowaniu w pole karne do piłki wyskoczył Stephan Lichtsteiner. Jego strzał broni Gianluigi Donnarumma.

• Piłkarze Milanu próbują prostopadłych podań. Jednak tym razem Andrea Poli znalazł się na pozycji spalonej.

• Paul Pogba wbiegł w pole karne i uderzył na krótki słupek, jednak dobrze zachował się Gianluigi Donnarumma, który obronił strzał Francuza.

• Paul Pogba posyła dośrodkowanie w pole karne, ale Gianluigi Donnarumma wybiega na przedpole i chwyta piłkę.

• Hernanes przejmuje piłkę po ładnym płaskim podaniu i strzela w kierunku bramki z dystansu. Jego słaby strzał leci na trybuny.

• Boisko opuszcza Patrice Evra. W jego miejsce Alex Sandro.

• Paul Pogba ukarany żółtą kartką za nadmierną ostrość.

• Davide Calabria odebrał piłkę, popędził prawą stroną. Następnie podał do Juraj Kucki, jednak ten fatalnie podał do kolegi i piłkę przecięli piłkarze Juventusu.

• Davide Calabria nie potrafił znaleźć swoim podaniem żadnego z kolegów na polu karnym i piłka została zablokowana.

• Keisuke Honda wykonał dobre prostopadłe podanie, ale jest ono minimalnie za mocne.

• Świetne dośrodkowanie wykonał wykonał Davide Calabria. Trzej piłkarze Milanu mieli szansę dojść do piłki, jednak żadnemu z nich się to nie udaje.

• Gra przerwana po tym, jak Patrice Evra zagrał piłkę ręką.

• Rzut wolny z ok. 25 metrów, który wykonywał Paul Pogba został zablokowany przez mur obrońców.

• Cristian Zapata został ukarany żółtą kartką za utrudnianie gry przeciwnikowi.

• Mario Lemina zagrał podaniem w pole karne, ale Gianluigi Donnarumma zareagował poprawnie i udaremnił atak. Było groźnie!

• Juraj Kucka oddał bardzo groźny strzał. Piłka przeleciała kilka centymetrów od prawego słupka.

• Gianluigi Donnarumma źle wybił piłkę i Hernanes próbuje strzelić z dystansu, jednak czyni to bardzo niecelnie.

• Zaczynamy II połowę! Przy piłce piłkarze Milanu!

• Koniec I połowy. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Sędzia dolicza 1 minutę.

• Carlos Bacca wybiegł przed obrońców do piłki jednak był na spalonym.

• Keisuke Honda przejmuje podanie na krawędzi pola karnego i oddaje strzał, który zostaje zablokowany przez obrońcę.

• Świetna akcja Milanu. Juraj Kucka rewelacyjnie przedarł się środkiem boiska i podał na lewo do Keisuke Hondy. Ten popisał się kapitalnym wycofaniem piłki Andrea Poli. Ten ostatni uderzył jednak zbyt mocno i piłka przeleciała nad bramką Neto.

• Giacomo Bonaventura wykonuje dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale jeden z obrońców Juventusu odpiera zagrożenie.

• Paulo Dybala dobija piłkę z brzegu pola karnego. Nie udaje mu się jednak przebić przez zawodników Milanu.

• Giacomo Bonaventura dośrodkował z rzutu wolnego. Walkę w powietrzu próbował wygrać Carlos Bacca, jednak piłka po jego strzale przeleciała ponad bramka Neto.

• Keisuke Honda wykonał rzut wolny i podał do jednego z kolegów z drużyny. Bramkarz rywali jednak pierwszy przechwytuje piłkę.

• Paulo Dybala próbował akcji w polu karnym Milanu. Został jednak złapany na spalonym.

• Davide Calabria popędził prawą stroną i dośrodkował, jednak piłkę przeciął Neto.

• 5 Całkowita liczba strzałów 0

• Giacomo Bonaventura zrobił sobie trochę miejsca w polu karnym i mocnym strzałem nisko po ziemi uderzył w lewy dolny róg. Dobrą interwencją popisał się jednak Neto.

• Podanie, które zagrał Paul Pogba zostało przejęte. Gianluigi Donnarumma popisał się dobrym wyjściem do piłki.

• Andrea Poli zmienia kierunek lotu piłki zagraniem ręką, ale sędzia to zauważył.

• Stephan Lichtsteiner ostro fauluje w ofensywie. Piłka dla Milanu.

• Carlos Bacca ostro fauluje. Ma szczęście, że sędzia nie pokazał mu kartki.

• Giacomo Bonaventura w kolejnej akcji. Po dośrodkowaniu zablokowanym przez obronę przeciwnika wywalczył rzut rożny.

• Giacomo Bonaventura po dośrodkowaniu kolegi wszedł na krótki słupek i oddaje strzał, jednak mija on bramkę!

• Paul Pogba fauluje. Zasygnalizował to sędzia Gianluca Rocchi.

• Po akcji Milanu piłka trafiła do Giacomo Bonaventury. Ten popędził na bramkę przeciwnika oddał mocny, jednak niecelny strzał.

• Giacomo Bonaventura wykonywał rzut rożny, piłka dotarła na Andrea Poli, który uderzył na bramkę Juventusu, jednak piłka odbiła się od obrońcy Juventusu i rzut rożny ma AC Milan.

• Paulo Dybala próbował indywidualnej akcji, jednak nie zdołał przedrzeć się przez obronę rywala.

• Na razie jesteśmy światkami ostrej gry. W kolejnej akcji fauluje Mattia De Sciglio. Tym razem obyło się bez kartki.

• Pierwszy faul dzisiejszego meczu. Juraj Kucka fauluje Patrica Evrę.

• Zaczynamy!! Przy piłce Juventus.

• Na stadionie rozbrzmiewa hymn Włoch. Za chwilę losowanie stron.

• Piłkarze wychodzą na boisko.

• Najwięcej zwycięstw w Pucharze Włocha ma Juventus, który wygrywał to trofeum 10 razy. Milanowi ta sztuka udała się 5-krotnie.

• Zarówno dziennikarze jak i kibice czekają na emocjonujące widowisko!

• Piłkarze są już na murawie i rozgrzewają się przed meczem

• Tak wygląda pożądane dzisiejszego wieczoru trofeum.

• Kibice Milanu wierzą w zwycięstwo w dzisiejszym pojedynku. Jest to dla nich ostatnia szansa na awans do europejskich pucharów.

• Jak łatwo zauważyć Massimiliano Allegri zdecydował się powołać na to spotkanie 10 rezerwowych, podczas gdy Sinisa Mihajlović wykorzystał limit 12 zmienników.

• Piłkarze rezerwowi Juventusu: Buffon, Rubinho, Alex Sandro, Padoin, Sturaro, Asamoah, Pereyra, Cuadrado, Morata, Zaza

• Piłkarze rezerwowi Milanu: Diego Lopez, Abbiati, Mexes, Alex, Jose Mauri, Boateng, Locatelli, Bertolacci, Menez, Balotelli, Niang, Luiz Adriano

• Znamy wyjściowe "11" obu ekip. Za chwilę podamy listę zawodników rezerwowych.

• Witam serdecznie! Przed nami finał Coppa Italia!!! AC Milan zmierzy się na Stadio Olimpico z Juventusem Turyn. Na relacje zaprasza Mateusz Wojciechowski.