• Rozpoczynamy drugie 45 minut

• Wracamy do Mediolanu. Za moment początek 2 połowy

• Mamy ostatni gwizdek w pierwszej połowie. Wiele się w tym meczu dzieje. Mieliśmy już 2 bramki. Co będzie po przerwie? Zapraszam za 15 minut

• 1 minuta doliczona

• Edinson Cavani powinien przed momentem wpisać się na listę strzelców. Dostał on bowiem doskonałą piłkę w pole karne i próbował lobować Abbiatiego . Bramkarz Milanu jednak tylko w sobie wiadomy sposób odbił piłkę

• Ostatnie 5 minut pierwszej połowy. Zobaczymy jeszcze przed gwizdkiem bramki?

• Sulley Muntari strzela nożycami z 18 metrów obok bramki

• Kontuzjowany Boateng zmieniony przez Nianga

• Hamsik uderza z bardzo ostrego kąta trafiając w boczną siatkę

• Kapitalna odpowiedź gości, którzy szybko przerwali radość Milanu ze strzelonej bramki.

• G o o o l l l ! ! ! ! Kapitalny mecz, kapitalna odpowiedź gości!! Doskonałe podanie z lewej strony dostał Pandev i spokojnym strzałem zdobył swojego 5 gola w tym sezonie!!

• G o o o l l l l ! ! ! ! Mamy 1 bramkę w tym meczu! Po błędzie defensywnych pomocników gości Flamini ładnym uderzeniem z 20 metrów pokonał bramkarza!!

• W tym spotkaniu mamy także arbitrów bramkowych, miejmy nadzieję, że spiszą się lepiej niż wczoraj w spotkaniu Wisła-Legia

• Pierwsze minuty zdecydowanie na korzyść gospodarzy, Piłkarze Milanu są zdecydowanie lepsi od rywali.