AC Milan

2

Udinese Calcio

1

• Koniec spotkania! Milan rzutem na taśmę wygrywa z Udinese 2:1. Dwie bramki w debiucie zdobywa Mario Balotelli, jednak rzutu karnego dla gospodarzy nie powinno być!

• BALOTELLI!!!!!!!!!

• Jak pokazują powtórki faulu nie było, powinien być rzut rożny. Milan dostaje od sędziego duży prezent!

• Rzut karny dla Milanu za faul na El Shaarawym!!!!!

• Montolivo z siedemnastu metrów, piłka minimalnie obok słupka!!

• 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Balotelli dośrodkował, wybija Padelli. Rzut rożny dla Milanu.

• Dobry kontratak zespołu przyjezdnych. Basta podciągnął z piłką kilkanaście metrów i oddał strzał sprzed pola karnego, który nie mógł zagrozić bramce Amelii.

• Balotelli dobrze z rzutu wolnego, ale Padelli wyrasta na bohatera tego spotkania!

• Traore już wnosi do tego spotkania. Został faulowany około 19. metrów przed bramką Udine.

• Schodzi Flamini, za niego Traore.

• Amelia faulowany w polu karnym.

• 82. minuta - pierwszy rzut rożny dla gości.

• Flamini prostopadle do "Faraona", ale ten uprzedzony przez Padellego.

• Zmiana także w ekipie mediolańczyków. Schodzi Niang, za niego Robinho.

• Druga zmiana w zespole gości. Schodzi Pinzi, wchodzi były gracz Milanu, Merkel.

• Ależ bomba Nianga!!!! Świetny strzał zawodnika Milanu, ale piłka trafia tylko w poprzeczkę, która drży do tej pory!

• Pinzi wraca do gry.

• Leży na boisku Pinzi, Milan przerywa akcję.

• Balotelli naciskany przez dwóch przeciwników zdołał wywalczyć tylko i aż rzut rożny.

• Dobra dwójkowa akcja El Shaarawyego i Nianga, ale ten drugi ostatecznie strzelał niecelnie.

• Konstant w kierunku Balotellego, ale ten uprzedzony przez obrońcę.

• Abate wysoko dośrodkował w pole karne Udine, Konstant dobrze zgrywał do Balotellego, ale ten przestrzelił i piłka poszybowała ponad bramką.

• Zmiana także w Udinese. Schodzi Muriel, za niego Pereyra.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Bardzo ofensywna. Schodzi Nocerino, wchodzi Bojan.

• El Shaarawy próbował minąć Danilo, ale obrońca przyjezdnych nie dał się nabrać.

• Niang faulowany przez Lazzariego. Żółta kartka.

• O ile w pierwszej połowie przewagę mieli gospodarze, to teraz gra jest zdecydowanie bardziej wyrównana.

• Basta dośrodkowywał z prawej strony, ale dobrze w powietrzu Marco Amelia.

• Faulowany w środku pola Alan leży teraz na boisku i zwija się z bólu.

• Dośrodkowanie z prawej strony Flaminiego wprost w ręce bramkarza Udinese.

• Niang zszedł z prawej strony do środka pola i z 18. metrów uderzył na bramkę gości, strzał jednak sporo ponad poprzeczką.

• Balotelli przy asyście trzech obrońców zdołał obrócić się i oddać strzał, ale Padelli jest dziś w dobrej dyspozycji!

• Udinese szybko wyprowadziło kontratak w sytuacji 2 na 1 Muriel zagrał do Pinziego, a ten pewnie pokonał Amelię. Niespodziewanie mamy remis.

• GOOOOOOL!!!! PINZI!!! 1:1!!

• Konstant zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka po jego strzale poszybowała sporo od prawego słupka bramki Udine.

• Di Natale otrzymał podanie za linię obrony i zabrakło mu kilkunastu centymetrów aby celnie skierować piłkę do bramki. Ostatecznie jednak na wślizgu piłka obok słupka Amelii!

• Super Mario zgrał piłkę przed polem karnym do El Shaarawyego, ten minął obrońcę i płasko strzelił na bramkę. Piłka jednak w rękach Padellego.

• Balotelli ograł przeciwnika na lewej stronie boiska i dośrodkował w pole karne, jednak minimalnie za wysoko.

• Di Natale fauluje Bonerę w walce o piłkę.

• Aut z lewej strony boiska dla gości.

• Wracamy na San Siro. Czas na drugą połowę!! Przy piłce goście, którzy będą starali się odrobić straty z pierwszej połowy.

• Koniec pierwszej połowy na San Siro. Milan wygrywa z Udinese 1:0 po bramce Mario Balotellego.

• Lazzari uderzał z dystansu na bramkę Amelii, ale piłka po koźle obok słupa.

• Muriel mocno naciskał wybijającego piłkę Amelię i faulował.

• Znowu groźnie! Składna akcja Milanu. El Shaarawy z lewej strony płasko zagrywał w pole karne, tam wbiegał Flamini, ale nie trafił czysto w piłkę i ta wylądowała w rękach Padellego.

• Balotelli mocna, płaska piłka z prawej strony w pole karne, ale bardzo ofiarnie Padelli. Świetna interwencja bramkarza gości!

• Domizzi fauluje w środku pola Balotellego i otrzymuje żółtą kartkę.

• Fauluje w środku pola Flamini, ale bez konsekwencji.

• Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Milanu, a tam najwyżej wyskoczył Marco Amelia i wyłapał piłkę.

• Niang płasko z prawej strony, wprost w ręce Padellego.

• Gra przeniosła się w ostatnich minutach do środka pola.

• Wysokim pressingiem atakują zawodnicy Milanu.

• Balotelli uderza z dystansu!! Ale teraz Padelli świetna parada!

• El Shaarawy dośrodkowywał z lewej strony, piłka odbita od obrońców spadła pod nogi Super Mario, a ten strzałem z powietrza nie dał szans bramkarzowi gości. Ale debiut!

• GOOOOL!!! KTO? BALOTELLI!!!!

• Montolivo z dystansu! Piłka po rykoszecie i kolejny już rzut rożny.

• Udinese w końcu na dłużej na połowie Milanu.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego dla Milanu, ostatecznie piłka w rękach Padellego.

• El Shaarawy głową po dośrodkowaniu Abate! Słaby strzał, ponad bramką!

• Strzał z dystansu na bramkę Amelii, ale bardzo daleki od ideału.

• Zagranie ręką El Shaarawy'ego w polu karnym... Udinese.

• Zespół gości nie jest na tą chwilę w stanie utrzymać się przy piłce przez dłuższy okres czasu.

• Montolivo brzydko fauluje w środku pola, za co pomocnik Milanu otrzymał żółtą kartkę i będzie pauzował w następnej kolejce.

• Dobry początek mediolańczyków na czele z Niangiem.

• Znów Balotelli do Nianga w pole karne, ale ten powstrzymany.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Pinzi faulował taktycznie Nocerino.

• Nieprawdopodobna sytuacja!!! Balotelli fantastycznie zagrywał prostopadłą piłkę do Nianga, ten wyszedł oko w oko z Padellim, ale bramkarz Udinese był górą. Piłka odbita w powietrze stała się obiektem walki pomiędzy tymi dwoma zawodnikami i zdaniem arbitra skrzydłowy Milanu faulował!!

• Świetnie z prawej strony w pole karne gości wbiegał Abate, ale zamiast strzelać, próbował rozgrywać koronkowo i cała akcja spaliła na panewce.

• Kopia faulu sprzed chwili. Tyle, że teraz na wysokości 16. metra. Montolivo jednak niedokładnie.

• Niang faulowany na prawej stronie boiska, jednak daleko od bramki Padellego.

• Basta wbiegał w pole karne, mogło być na prawdę groźnie pod bramką Amelii, ale w sporym zamieszaniu stoperzy z Mediolanu wybijają piłkę daleko od bramki.

• Zapata faulował Luisa Muriela, bez indywidualnej kary dla obrońcy rossonerich.

• Aktywny od początku Niang, znów wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

• Flamini w narożniku boiska i aut dla Milanu.

• Di Natale zatrzymany przez Montolivo, który zagrywa na prawe skrzydło do Nianga, ten zablokowany i rzut rożny dla Milanu.

• Balotelli pierwsza akcja! Minął kilku zawodników gości i uderzył płasko bardzo groźnie blisko długiego słupa bramki Udine!

• Zaczynamy mecz AC Milan - Udinese na San Siro! Pierwszy gwizdek! Przy piłce gospodarze!

• Piłkarze obu zespołów już na murawie.

• Brak w kadrze na dzisiejsze spotkanie nowego nabytku AC Milan, Bartosza Salamona. 21-letni polak wciąż leczy uraz, którego nabawił się w ostatnim meczu w barwach swojego byłego klubu. Z powodu kontuzji brak także na ławce Udinese Wojciecha Pawłowskiego.

• Już za moment pierwszy gwizdek na San Siro! Wszyscy liczymy na wielkie emocje!

• Tak więc ławki rezerwowych: Milan: Abiatti, Petkovic, Yepes, Antonini, Zaccardo, Muntari, Traore, Ambrosini, Krkic, Pazzini Udinese: Favaro, Scuffet, Angella, Benatia, Pasquale, Faraoni, Pereyera, Merkel, Renegie

• Wbrew różnym spekulacjom okazuje się, że Mario Balotelli wystąpi dziś od pierwszej minuty!

• Witamy Was na relacji NA ŻYWO ze spotkania 23. kolejki Serie A pomiędzy drużynami AC Milan i Udinese Calcio. Pierwszy gwizdek już za 15. minut. Zapraszamy!