Ajax Amsterdam

4

APOEL Nikozja

0

• Koniec meczu! Ajax demoluje Apoel! Tym samym Ajax kończy fazę grupową na trzeciej lokacie i kwalifikuje się do Ligi Europy.

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Serrero zatrzymany.

• Rhijn uderzał z wolnego. Ładny strzał nad murem, ale broni Pardo.

• Milik żegnany owacją na stojąca! W jego miejsce Zivković.

• Apoel zamknięty na własnej połowie. Ajax dąży po kolejne gole!

• Kishna naciskał jednego z obrońców gości i był bliski przejęcia piłki, defensor Apoelu jednak wybił piłkę nie ryzykując na korner.

• Milik rozgrywa dziś świetne zawody. Ma bramkę, asystę i na faulu na nim został odgwizdany rzut karny!

• El Ghazi za Schoene.

• Pierwsza bramka Milika w Champions League! Milik dostał podanie w pole karne i pewnym strzałem zamienił je na gola!

• GOOOOOOOOOL! MILIK!!!!!

• Ostatnia roszada w Apoelu. Za Moraisa wszedł Artymatas.

• Dobra akcja Ajaxu, ale Kishna zablokowany.

• Riedewald w miejsce Andersena.

• Tempo meczu już całkowicie siadło. Ajax klepie sobie piłką na własnej połowie, a Apoel nie kwapi się, aby zaatakować.

• Sotiriou za Sheridana.

• Aloneftis w miejsce Efrema.

• Ajax cały czas dyktuje warunki gry. Apoel prezentuje się dziś fatalnie.

• Fatalna centra Sheridana.

• Kapitalna dzisiaj atmosfera w Amsterdamie.

• Uderzenie głową Veltmana nad bramką.

• Strzał Schoene, po rykoszecie piłka powędrowała obok bramki.

• Dośrodkowanie Kishny, a całą sytuację kończy Klaassen!

• 3-0!!!!!! KLAASSEN!

• Milik wyszedł na dobrą pozycję, jego strzał odbił się od bramkarza, wpadł jeszcze raz pod nogi Polaka, ten odegrał do Schoene, który podwyższa prowadzenie!

• 2-0 !!!!!! SCHOENE!

• Kolejna kartka. Tym razem dla Viniciusa.

• Początek 2 części gry.

• Ajax - APOEL

• Koniec pierwszej połowy. Ajax prowadzi do przerwy.

• GOOOL! 1-0 DLA AJAXU! SCHOENE!

• Karny dla Ajaxu!

• Papazoglou zatrzymuje ofiarnym wślizgiem Milika.

• Ajax w dalszym ciągu atakuje, ale brakuje dokładności.

• Apoel konstruował akcje, ale ostatecznie od bramki wznowi Cillessen

• Apoel stara się kontrować, ale to Ajax dominuje.

• Znowu Milik, który jest dzisiaj bardzo aktywny! Tym razem jego uderzenie obok bramki!

• Znowu przed szansą Milik, lecz Pardo kapitalnie broni jego strzał głową!

• Schoene wypuścił Milika, ten pociągany za linią pola karnego, ale gwizdek sędziego milczy.

• Efrem z dystansu, ale bramkarz Ajaxu interweniował bez problemów.

• Tempo meczu nieco siadło. Gra toczy się w środku pola.

• Moisander wybija piłkę na korner.

• Sergio ograł defensora Ajaxu, centrował, ale piłka wylądowała w rękawicach Cillessena.

• Akcja gości, lecz Efrem znalazł się na spalonym.

• Centra do Milika, ale uprzedza go Pardo. Polak aktywny na początku tego meczu.

• Apoel cofnięty na własnej połowie, Ajax atakuje, ale póki co nic z tego nie wychodzi.

• Dobra akcja Ajaxu, do strzału doszedł Rhijn, ale uderzył fatalnie.

• Ajax spokojnie konstruuje sobie akcje na połowie gości.

• Pierwsze dośrodkowanie Milika z lewej strony, ale pewnie łapie bramkarz Apoelu.

• Kapitalna atmosfera w Amsterdamie! Liczymy także na dobry występ naszego reprezentanta, Arkadiusza Milika.

• Początek meczu. Od środka Ajax.

• Piłkarze już na płycie boiska. Przed nami Hymn Ligi Mistrzów!

• Ławka rezerwowych Apoelu: Chiotis, Ioannou, Kaká, Artymatas, Manduca, Aloneftis, Sotiriou.

• Ławka rezerwowych Ajaxu: Boer, van der Hoorn, Riedewald, Denswil, Bazoer, El Ghazi, Żivković.

• Pierwsze spotkanie pomiędzy APOEL-em i Ajaxem zakończyło się wynikiem 1:1. Gola dla gości zdobył Lucas Andersen, zaś dla gospodarzy z rzutu karnego trafił Gustavo Manduca. Arkadiusz Milik w tym meczu nie wystąpił.

• Nie ze wszystkich zawodników będzie mógł skorzystać Giorgios Donis. Za czerwoną kartkę w zespole gości musi pauzować Joao Guilherme. Kontuzje eliminują Charalambidesa, Viniciusa i Johna Arne Riise.

• Zarówno Ajax jak i APOEL musiały uznać wyższość PSG oraz FC Barcelony. W walce o trzecie miejsce w grupie F, w lepszym położeniu znajdują się podopieczni Franka De Boera, którym oprócz remisu z mistrzem Cypru udało się urwać punkt paryżanom. Ajaxowi wystarczy więc tylko remis, by znaleźć się w 1/16 Ligi Europy.

• Witam serdecznie na relacji LIVE z meczu ostatniej kolejki fazy grupowej w grupie F. Ajax u siebie podejmie Apoel. Obydwa zespoły walczą o trzecią lokatę, która daję przepustkę do gry w Lidze Europy.