Arka Gdynia

1

Chojniczanka Chojnice

1

• Arka już miała zwycięstwo w garści, gdyby nie fenomenalny strzał Kieruzela. Chojniczanka grała w przewadze praktycznie całą drugą połowę i siłą rzeczy musiała dominować, jednak gra Arki w defensywie wyglądała naprawdę nieźle. Jeden błąd, jeden rzut wolny przesądził o wyniku meczu. Żegnamy się ze stadionu w Gdyni.

• KONIEC MECZU! Chojniczanka wyrywa Arce punkt w Gdyni!

• Siemaszko prawie doszedł do idealnej sytuacji! Ale przyblokował go jeden z obrońców Arki! To mógł być gol

• Ława ogląda żółtą kartkę za kompletnie bezsensowny faul na obrońcy Chojniczanki.

• 3 minuty doliczone

• Teraz z akcją rusza Arka, Glauber na prawej stronie zdecydował się na strzał ale kompletnie mu on nie wyszedł.

• Ależ przymierzył Kieruzel z rzutu wolnego! Znakomite uderzenie i chyba bez szans był Skowron! Bramka kolejki?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1!

• "Kto nie skacze ten za Lechią, hej!" śpiewają kibice Arki.

• Wojowski zablokował dośrodkowanie z prawej strony, tylko aut dla gości. Daleko wrzuca Markowski, ale wybija Glauber

• Obiektywnie można napisać, że kibiców z Chojnic jakby nie było na tym meczu. Długie przestoje bez dopingu, teraz również, część z nich siedzi. Wiadomo, ciężko byłoby im się przebić przez kilka tysięcy fanów z Gdyni.

• Łukasiewicz wybija piłkę w trybuny przerywając akcję gości.

• Pietruszka spróbował uderzenia zza pola karnego, ale piłka ledwo dotoczyła się do linii końcowej, gdzie dopadł do niej zawodnik gości i dośrodkował piłkę, ale wypiąstkował ją Skowron.

• Wojowski wywalczył aut na połowie Chojniczanki.

• Teraz kilka prób gości zza pola karnego, ale nic z tego nie wynika poza wybijaniem przez obrońców Arki piłki.

• Muszę napisać, że Chojniczanka gra lepiej bo zarzucają Nam nieobiektywność. Goście towrzą sobie ogrom sytuacji po stałych fragmentach gry, jednak z gry już nie wygląda to tak dobrze.

• Arka Oprawa kibiców Arki, na płocie wiszą barwy skrojone kibicom Lechii Gdańsk.

• Jednak kontuzja, Iwanickiego zmienia Radler.

• Mikołajczak ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny na Ławie.

• Faulowany Łukasiewicz przez Czerwińskiego pod polem karnym Arki. Żółto-niebiescy zaczną atak.

• Strzał Czerwińskiego ładny, ale mija bramkę Arki.

• Warcholak uderzył z rzutu rożnego, mocno, ale kompletnie niecelnie.

• Faulowany był Wojowski, około 30 metrów od bramki za co Chyła ogląda żółtą kartkę.

• Wojowski zablokował Iwanickiego na prawej stronie, wciąż utyka zawodnik Chojniczanki.

• Ostatnia zmiana w Arce, Lecha żegnanego brawami zastąpi Glauber.

• Iwanicki już chyba ozdrowiał, bo oddał strzał, który zablokował Alan.

• Iwanicki po starciu chyba złapał jakiś uraz, bo ledwo chodzi.

• Feciuch wchodzi na boisko za Niedzielę, Chojniczanka ma 24 minuty na odrobienie strat.

• Łukasiewicz fauluje Iwanickiego, nic nie wynika z tego rzutu wolnego.

• Krl.greg to nie jest stronniczość, tylko piszę to co widzę. Nie jest moją winą, że sędzia gwiżdże dziwne faule w obie strony i sam się gubi w tym co robi.

• Nic nie wyszło z tego rzutu rożnego poza kolejnym rożnym, z którego stworzyo się spore zamieszanie. Skowron minął się z piłką, ale znowu był faulowany, chociaż piłka i tak nie wpadła do siatki.

• Piłkarze Arki wybili piłkę po tym dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale do strzału doszedł Iwanicki, którego uderzenie sprawiło sporo kłopotów Skowronowi, rzut rożny dla gości.

• Warcholak czysto trafia w piłkę napastnika Chojniczanki na prawej stronie, ale sędzia odgwizduje faul, rzut wolny dla gości na wysokości pola karnego.

• Wojowski fatalnie wypuszcza sobie piłkę i traci ją na lewej stronie, na jego szczęście przy następnej możliwej okazji ją odzyskuje.

• Druga zmiana w Arce, Jagiełłę zmienia Wojowski.

• Ława dośrodkowuje z rzutu wolnego z prawej strony, ale piłkę wybijają obrońcy.

• Skowron chciał wybić piątkę z 16 metra, po strzale Siemaszki, za co ogląda żółtą kartkę, chyba za opóźnianie gry.

• Alan był trzymany za rękę przez Mikołajczaka, był ewidentnie faulowany, a sędzia udaje, że nic nie było.

• Warcholak zupełnie bez sensu, minął obrońcę i zamiast dać się sfaulować lub oddać piłkę to dośrodkował wprost w zawodnika Chojniczanki.

• Jagiełło ładnie dryblingiem minął dwóch obrońców, ale trzeci już nie dał się nabrać na zwód i wybił piłkę z okolic pola karnego gości.

• Znakomita interwencja Alana, który wybija piłkę zagraną na pustą bramkę do Siemaszki! To z pewnością byłby gol

• Ta zmiana oznacza, że Łukasiewicz zostanie przesunięty do drugiej linii.

• Wymuszona zmiana w Arce, Calderona zastępuje Fialho.

• Uderzał Kieruzel z tego rzutu wolnego, ale ponad poprzeczką.

• Nalepa ogląda drugą żółtą kartkę po tym jak sędzia dyktuje przedziwaczny faul dla Chojniczanki przed polem karym. Trybuny reagują:"Sędzia ch..."

• Calderon dośrodkował z lewej strony, ale do piłki najwyżej wyskoczył Misztal, który złapał piłkę.

• Dośrodkowanie w pole karne Arki, gdzie był tylko Siemaszko, Skowron łapie piłkę z dużymi problemami.

• Ława runął na murawę, chyba został uderzony łokciem przez Mikołajczaka, ale sedzia oczywiście nic nie widział.

• Krótko rozegrała ten rzut wolny Chojniczanka, Pietruszka znalazł się na prawej stronie, ale jego dośrodkowanie wylądowało za bramką.

• Rzut wolny około 40 metrów od bramki dla Chojniczanki, chociaż wydawało się, że chwilę wcześniej to Calderon był faulowany.

• Chojniczanka od środka zaczyna drugą połowę.

• W przerwie zmiana u gości, Jankowskiego zastępuje Iwanicki.

• 4709 widzów na trybunach dzisiaj

• Arka chyba jest lepsza w tym spotkaniu, które jest bardzo ostre. Sędzia ewidentnie nie panuje nad spotkaniem i tym co się dzieje. Dużo rzutów wolnych, fauli, ale niewiele z nich wynika. Zobaczymy co się stanie w drugiej połowie, na którą czekamy z wypiekami na twarzy.

• Ostatni aut dla Arki, Warcholak daleko wrzuca, Jagiełło uderza nożycami, ale piłkę blokuje obrońca i Misztal spokojnie łapie. KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

• Minuta doliczona.

• Piłkarz Chojniczanki wybija piłkę... w dach.

• Chyła uderza prosto w mur po tym rzucie wolnym.

• Nalepa ogląda żółtą kartkę za faul na Mikołajczaku, nie zagra w najbiższym spotkaniu a i Chojniczanka będzie miała dobrą szansę na uderzenie z około 25 metrów.

• Siemaszko wpadł w pole karne, ale jego strzał był zbyt słaby by zaskoczyć Skowrona, który łapie piłkę.

• Calderon pokazał niezłą walkę, minął 2 obrońców, ale fatalnie dośrodkował, Arka jednak wciąż ma piłkę.

• Dobra wrzutka Gancarczyka z rzutu wolnego, ale wybija obrona Arki. Chwilę później poprawka gości ale spalony.

• Nalepa fauluje na lewej stronie gracza Chojniczanki i strasznie się wścieka, gdyż faulu raczej nie było. Rzut wolny dla gości.

• Wydaje się, że Pietruszka faulował Jagiełłę odpychając go łokciem ale gwizdek sędziego milczy.

• Dośrodkowanie Pietruszki z rzutu wolnego, strzał głową Markowskiego, ale pewnie łapie Skowron.

• Kowalski wykazał się niemałą głupotą, nie dość, że ma na koncie żółtą kartkę to fauluje zawodnika Chojniczanki i zagrywa ręką. Tylko rzut wolny dla gości.

• Żółta kartka dla Gancarczyka za sprowadzenie do parteru Grzegorza Lecha. Zaostrza nam się gra, chwilę wcześniej Calderon miał niemiłe starcie z jednym z zawodników gości.

• A kibice Arki śpiewają: "Trójmiasto jest nasze, trójmiasto do nas należy".

• Pietruszka uderza zza pola karnego ale jego strzał blokuje obrońca, po chwili zawodnik Chojniczanki biegnie do sędziego z pretensjami że powinien być rzut karny.

• Skowron teraz ratuje Arkę po znakomitym wyjściu przed pole karne, czym uprzedził Siemaszkę od dopadnięcia do piłki i być może strzeleniem gola.

• Ależ to było ładne! Calderon zagrał do Lecha, ten przyjął na klatkę piersiową i uderzył z pierwszej piłki, ale niestety niecelnie. To by była piękna bramka!

• Gancarczyk teraz nie zdążył do zagranej piłki i ratował się rozpaczliwym zagraniem, piłka ląduje wprost pod nogami Skowrona, bramkarza Arki.

• Dośrodkowanie z prawej strony, ale piłkarz gości był na spalonym w polu karnym.

• ArkaBardzo ładnie prezentuje się Górka, która jest najgęściej zapełnioną trybuną.

• Jankowski chyba za bardzo uwierzył w swoje możliwości bo oddał strzał z połowy boiska, do tego bardzo niecelny.

• Gancarczyk miękko dośrodkował w pole karne z tego rzutu wolnego, ale znakomicie piąstkował Skowron.

• Kolejny faul na połowie Arki, z lewej strony będzie dośrodkowywał Gancarczyk.

• Fenomenalna parada Skowrona, który z najwyższym trudem obronił strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Z drugiego kornera już nic Chojniczance nie wyszło.

• Rzut rożny dla Chojniczanki po interwencji Marcjanika.

• Spięcie Nalepy z Gancarczykiem, po tym jak sędzia podyktował faul. Zawodników musieli uspokajać koledzy.

• Dobre dośrodkowanie Pietruszki z lewej strony z tego rzutu wolnego, Skowron mija się z piłką, ale przy okazji jest faulowany przez napastnika gości. Rzut wolny dla Arki.

• Kowalski ogląda żółtą kartkę za to zagranie.

• Kowalski barkiem odpycha Siemaszkę, ale sędzia dopatruje się faulu, około 20 metrów od bramki Arki.

• Na uderzenie zdecydował się Warcholak, ale uderzył po ziemi, dość mocno, tyle że niecelnie.

• Rzut wolny dla Arki około 35 metrów od bramki Chojniczanki, Calderon, Warcholak lub Nalepa ustawiają się do uderzenia.

• Krótko rozegrany rzut rożny, dośrodkowanie Nalepy wybija obrońca.

• Warcholak daleko wrzuca z autu, główka Lecha zablokowana i będzie rzut rożny.

• Radość ArkiA tak cieszył się Szubert, który od razu pobiegł w stronę ławki, chyba by podziękować trenerowi i okazać mu wsparcie.

• Lech po czwartym faulu ogląda żółtą kartkę.

• Wspaniałe dośrodkowanie Kowalskiego z prawej strony, a niepilnowany Szubert umieszcza piłkę kontrującym uderzeniem w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Arki!

• Błąd Warcholaka, który naciskany wybija na aut, Chojniczanka chciała rozegrać piłkę, ale szybko ją stracła na rzecz Szuberta, który również się nie popisał. Seria strat obu zespołów w środku pola.

• Kolejny rzut wolny dla Arki, tym razem na prawej stronie, dośrodkowanie Calderona na głowę Kowalskiego, ale ten uderza niecelnie.

• Sprytnie rozegrał ten rzut wolny Nalepa, zagrał płasko przed pole karne do Ławy ale jemu kompletnie nie wyszło uderzenie z woleja.

• Jagiełło wywalczył rzut rożny na lewej stronie na wysokości pola karnego, będzie szansa dla Arki.

• Lech zdaniem sędziego sfaulował Mikołajczaka w walce o główkę, trzeci jego faul i ciągle bez kartki.

• Długa piłka od Kowalskiego do Szuberta, ale ten nie miał szans do niej dojść nawet biorąc pod uwagę jego znakomitą szybkość.

• Mikołajczak ruszył prawą stroną, jego dośrodkowanie zablokował obrońca, a piłka niefortunnie odbiła się jeszcze od samego dośrodkowującego i nie będzie nawet rzutu rożnego.

• Daleki wrzut z autu Warcholaka w stronę Jagiełły, ale trochę zbyt mocny i Misztal łapie piłkę.

• Pierwszy strzał w tym meczu, ze znacznej odległości spróbował Jagiełło, ale wysoko ponad bramką.

• Wpadł teraz w pole karny Chyła, ale zatrzymał go Warcholak i ruszył z kontrą, ale został bezpardonowo sfaulowany, nie ma kartki za ten faul taktyczny.

• Dośrodkowanie Gancarczyka na krótki słupek wybija Marcjanik na rzut rożny.

• I znowu Lech fauluje tym razem Czerwińskiego tuż przed polem karnym, szybko rozegrany rzut wolny i będzie rzut rożny po wybiciu przez obrońcę Arki.

• Lech fauluje Niedzielę w środku pola, rzut wolny dla gości.

• Niezłe dośrodkowanie z rzutu rożnego Pietruszki, piłka trafia przed pole karne, zagranie na skrzydło i fatalne dośrodkowanie z prawej strony.

• Pierwsza akcja gości, lewą stroną ruszył Pietruszka, jego dośrodkowanie źle wybił Warcholak, a poprawka jego kolegi z drużyny zablokowana, będzie rzut rożny dla Chojniczanki.