Arka Gdynia - Górnik Łęczna ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMiSJA TV NA ŻYWO. Hit 20. kolejki

Górnik Łęczna

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej soboty!

• Za tydzień Arka Gdynia zmierzy się na wyjeździe właśnie z Miedzią Legnica, natomiast Górnik Łęczna podejmie u siebie Koronę Kielce.

• Górnik Łęczna dzięki temu zwycięstwu zbliżył się do pierwszego Bruk-Betu na sześć punktów, a nad Arką ma już przewagę dziewięciu "oczek". Natomiast Arka ma zaledwie dwa punkty przewagi nad Miedzią Legnica, która plasuje się poza strefą baraży.

• Koniec meczu w Gdyni! Górnik Łęczna pewnie wygrywa z Arką 2:0!

• Przed znakomitą szansą na zdobycie bramki stanął Bartosz Śpiączka, ale snajper Górnika ostatecznie nie trafił w bramkę!

• Natomiast Aleksander Jagiełło zmienił Serhija Krykuna.

• Dwie zmiany w szeregach Górnika Łęczna. Bartłomiej Kukułowicz pojawia się w miejsce Karola Struskiego

• Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

• Żółtą kartką za faul na Adamie Danchu ukarany został Tomasz Midzierski.

• Adam Danch ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• W drużynie Arki Gdynia Fabian Hiszpański pojawia się w miejsce Kacpra Skóry.

• Mikołaj Łabojko ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Serhij Krykun dośrodkował z lewej strony boiska, ale żaden z graczy gości nie zdołał dojść do tej piłki.

• Arka wyraźnie wygląda że nie ma pomysłu na grę. Gospodarze utrzymują się przy piłce, ale nie wynikają z tego żadne ofensywne akcje.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Damian Ślesicki zastępuje Pawła Sasina.

• Natomiast Adrian Cierpka zastąpił Bartłomieja Kalinkowskiego.

• Dwie zmiany w szeregach Górnika Łęczna. Przemysław Banaszak pojawia się w miejsce Michała Maka

• Po świetnej akcji Michała Maka piłka trafiła do Bartosza Śpiączki, który wpadł w pole karne, minął rywala i precyzyjnym strzałem podwyższył wynik meczu na 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Bartosz Śpiączka podwyższa wynik meczu na 2:0!

• Pierwsza zmiana w szeregach Górnika Łęczna. Bartosz Śpiączka zastępuje Pawła Wojciechowskiego.

• Luis Valcarce zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale piłka powędrowała nad bramką gości.

• Karol Struski wpadł z piłką w pole karne Arki po czym upadł na murawę. Arbiter jednak ukarał zawodnika Górnika żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• To powinna być druga bramka dla Górnika! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Arki przed szansą stanął Paweł Baranowski, ale jego uderzenie powędrowało minimalnie nad bramką rywali!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Christiana Alemana przed szansą stanął Haris Memić, ale jego uderzenie głową powędrowało ponad bramką rywali.

• Pierwsza zmiana w szeregach Arki Gdynia. Mikołaj Łabojko zmienił Marcusa da Silvę.

• Michał Mak otrzymał piłkę przed polem karnym gospodarzy i potężnie uderzył, a Daniel Kajzer nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Michał Mak otwiera wynik meczu w Gdyni!

• Serhij Krykun popędził lewą stroną boiska, ale ostatecznie sfaulował przeciwnika w ofensywie.

• Arkadiusz Kasperkiewicz otrzymuje drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną za brutalny atak na rywala!

• Kilka fauli na początku drugiej części spotkania, co nie sprzyja płynności w grze obu zespołów.

• Zaczynamy drugą połowę meczu w Gdyni!

• Piłkarze obu drużyn wracają już na murawę stadionu w Gdyni, za moment rozpoczniemy drugą część rywalizacji.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Gdyni. Do przerwy Arka bezbramkowo remisuje z Górnikiem Łęczna.

• Żółtą kartką został ukarany Arkadiusz Kasperkiewicz.

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Arki zakotłowało się w "szesnastce" gospodarzy, ale żaden z graczy Górnika nie był w stanie skierować piłki do bramki rywali.

• Haris Memić ostro sfaulował przeciwnika, jednak teraz obyło się bez żółtej kartki.

• Kacper Skóra ostro faulowany przez Leandro i gracz Górnika otrzymał żółtą kartkę.

• Arkadiusz Kasperkiewicz dośrodkował z prawej strony boiska, ale trafił w pierwszego z obrońców gospodarzy.

• Marcin Stromecki zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Marcus da Silva dośrodkował w pole karne Górnika, ale pewną interwencją popisał się Maciej Gostomski.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Arki strzał głową oddał Paweł Wojciechowski, ale uderzył minimalnie niecelnie.

• To powinna być bramka dla Górnika! Paweł Wojciechowski zagrał świetną prostopadłą piłkę przed pole karne Arki, gdzie był Serhij Krykun, ale jego strzał fantastycznie obronił Daniel Kajzer!

• Maciej Rosołek dostał piłkę przed polem karnym gości, wpadł w "szesnastkę" gości, ale tam został zatrzymany przez jednego z przeciwników.

• W polu karnym Górnika piłka trafiła dla Christiana Alemana, ale ten nieczysto trafił w piłkę i Arka straciła szansę na zdobycie bramki.

• Kolejne zagranie do Macieja Rosołka, ale ponownie jego uderzenie zostało zablokowane przez jednego z obrońców Górnika!

• Świetna akcja gospodarzy, ale w ostatniej chwili uderzenie Macieja Rosołka zostało zablokowane.

• Bartłomiej Kalinkowski uderzył z dalszej odległości, ale piłka powędrowała wprost w ręce Daniela Kajzera.

• Marcus da Silva zagrał prostopadle w pole karne Górnika do Adama Dancha, ten upadł w polu bramkowym rywali, ale Szymon Marciniak ukarał gracza Arki żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Pierwsza akcja gości prawą stroną boiska, ale dośrodkowanie w pole karne Arki zostało zablokowane i mamy tylko rzut rożny dla Górnika.

• Prostopadłe podanie w pole karne Górnika nie dotarło do żadnego z graczy gospodarzy i Maciej Gostomski mógł przejąć piłkę.

• Arka przeprowadziła pierwszą akcję w tym spotkaniu, ale jeden z graczy gospodarzy został zatrzymany przez rywala przed polem karnym Górnika.

• Rozpoczynamy pojedynek w Gdyni!

• Ławka rezerwowych Arki Gdynia: Krzepisz (Br.), Ślesicki, Mazek, Młyński, Letniowski, Łabojko, Hiszpański, Siemaszko, Wolsztyński.

• Ławka rezerwowych Górnika Łęczna: Nowaczek (Br.) Matei, Rozmus, Cierpka, Korczakowski, Kukułowicz, Jagiełło, Banaszak, Śpiączka.

• Już za moment rozpocznie się to spotkanie, a więc warto ujawnić rezerwowych obu drużyn.

• Oba zespoły w tym roku mierzyły się dwukrotnie. W rozgrywkach Fortuna 1. Ligi Górnik Łęczna pokonał Arkę Gdynia 2:0 po bramkach Bartłomieja Kalinkowskiego i Przemysława Banaszaka, natomiast w 1/8 Pucharu Polski lepsza okazała się Arka Gdynia, która wygrała 2:1 po bramkach Adama Deji i Michała Marcjanika. Dla Górnika jedyną bramkę zdobył Bartosz Śpiączka.

• Przed tygodniem Arka Gdynia bardzo niespodziewanie została rozbita na wyjeździe przez Puszczę Niepołomice aż 4:0, natomiast Górnik Łęczna wygrał na wyjeździe z Resovią Rzeszów 2:0. Było to drugie zwycięstwo Górnika z rzędu. Natomiast Arka przegrała swoje pierwsze spotkanie w tym roku kalendarzowym.

• Dzisiejsze spotkanie w Gdyni będzie pojedynkiem dwóch ekip z górnej połówki tabeli. Arka zajmuje piąte miejsce z dorobkiem trzydziestu dwóch punktów, natomiast Górnik Łęczna jest wiceliderem tabeli z sześcioma punktami więcej od Arki. Górnik ma jeden punkt przewagi nad trzecim GKS-em Tychy i czwartym ŁKS-em Łódź.

• Witamy serdecznie! W pierwszym meczu 20. kolejki Fortuna 1. Ligi Arka Gdynia zmierzy się na własnym stadionie z Górnikiem Łęczna. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

Arka Gdynia - Górnik Łęczna LIVE! Hit 20. kolejki

Arka Gdynia - Górnik Łęczna LIVE! Hit 20. kolejki ©Przemyslaw Swiderski

Arka Gdynia - Górnik Łęczna ONLINE. W hicie 20. kolejki Fortuna 1 Ligi piąta w tabeli Arka Gdynia skonfrontuje się z drugim Górnikiem Łęczna. Początek meczu w sobotę 13 marca o godz. 12:40. Relacja LIVE w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Arka Gdynia - Górnik Łęczna ONLINE

Arkę Gdynia po czterech z rzędu zwycięstwach w spotkaniach o stawkę w pojedynku z Puszczą spotkał wyjątkowo zimny, lodowaty wręcz prysznic. W sobotę żółto-niebiescy będą chcieli udowodnić, że ten pogrom był jedynie wypadkiem przy pracy.

Arkowcy całkiem niedawno mierzyli się z Górnikiem Łęczna na Stadionie Miejskim przy ul.
Olimpijskiej w Gdyni. Tyle tylko, że nie w lidze, a Fortuna Pucharze Polski. Żółto-niebiescy w 1/8 tych rozgrywek po całkiem niezłej grze pokonali 16 lutego na własnym terenie Górnika 2:1 po bramkach Adama Dei i Michała Marcjanika.

W sobotę trener Dariusz Marzec nie będzie miał tych dwóch graczy do dyspozycji. Adam Deja obejrzał w ostatnim meczu ligowym czwartą, żółtą kartkę, co oznacza przymusową pauzę. Michał Marcjanik borykał się w ostatnich tygodniach z kontuzją.

Zespół z Łęcznej jest wiceliderem tabeli. Najbliższego rywala wyprzedza o sześć punktów. W tym roku Górnik nie stracił jeszcze punktu. Podopieczni Kamila Kieresia najpierw wygrali wyjazdowe starcie w Bełchatowie, a następnie przywieźli komplet punktów z Rzeszowa.

Arka Gdynia - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Arka Gdynia - Górnik Łęczna zaplanowano na sobotę 13 marca. Spotkanie na żywo pokaże Polsat Sport. W internecie transmisja w Ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:40 - zapraszamy!