Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w...

Arka Gdynia

1

Korona Kielce

1

• Koniec meczu! Arka Gdynia zdobywa pierwszego gola i co najważniejsze pierwszy punkt w tym sezonie!

• Adam Deja po raz kolejny próbował zaskoczyć bramkarza rywali, ale tym razem jego uderzenie było zbyt lekkie.

• Sędzia przedłuża mecz o 4 minuty.

• Nieudane uderzenie Michała Nalepy.

• Sprytnie rozegrany rzut wolny przez gospodarzy, jednak znowu zabrakło strzału na bramkę.

• Marcin Cebula znalazł miejsce na oddanie strzału, jednak posyła piłkę prosto w Pavelsa Steinborsa.

• Dawid Schirtladze zmienia Kamila Antonika.

• Uros Duranović staranował bramkarza rywali i Krzysztof Jakubik ukarał go żółtą kartką.

• Co robi dzisiaj Adam Deja! Po raz kolejny zawodnik Arki posłał potężne uderzenie, jednak tym razem piłka trafia w słupek! Centymetr w prawo i znowu mielibyśmy cudowne trafienie!

• Ognjen Gnjatić nie da rady kontynuować gry z powodu urazu. W jego miejsce pojawia się Rodrigo Zalazar.

• Michal Papadopulos schodzi, a wchodzi Uros Duranović.

• Ognjen Gnjatić dołącza do swojej czwórki kolegów i trafia do notesu sędziego. Oczywiście zostaje ukarany żółtą kartką.

• Mateusz Młyński zmienia Nabil'a Aankour'a.

• Kolejny raz Pacinda posyła kąśliwą piłkę w pole karne. Znowu jednak zabrakło wykończenia po stronie jego kolegów.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Matej Pucko opuszcza murawę, a pojawia się na niej Oktawian Skrzecz.

• Erik Pacinda posłał niezłe dośrodkowanie w pole karne rywala, jednak nikt nie zdołał zakończyć tej akcji strzałem.

• Kandydat na bramkę kolejki, miesiąca, a może nawet sezonu! Adam Deja przyjął piłkę na 35 metrze, huknął w stronę bramki i Patryk Sokół nie miał żadnych szans! Młody golkiper musnął jeszcze lecąca futbolówkę, ale leciała ona z taką prędkością, że przełamała mu ręce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za bramka!!! Adam Deja!

• Pierwszy raz ukarany zostaje gracz Arki. Tym razem kartkę ogląda Azer Busuladzić.

• Mocne dośrodkowanie Michała Nalepy, ale piłka ładuje w rękawicach bramkarza Korony.

• Zawodnicy Korony grają dzisiaj bardzo agresywnie. Ivan Marquez jest już czwartym zawodnikiem gości, któremu sędzia pokazuje żółty kartonik.

• Krzysztof Jakubik daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

• Koniec pierwszej części meczu. Jak na razie mecz jest bardzo wyrównany. Na początku przeważała Korona, później jednak inicjatywę przejęła Arka. Czekamy na to co wydarzy się po przerwie!

• Bardzo szybko mamy kolejne przewinienie i kolejną karę indywidualną. Tym razem ukarany Jakub Żubrowski.

• Marcin Cebula przerwał kontratak Arki i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Co to byłby za samobój Damiana Zbozienia! Stoper Arki wygrał pojedynek głowkowy z Pacindą, ale uderzył w stronę swojej bramki! Piłka prawie spadła za kołnierz Steinborsa, ale Łotysz zdołał ją sparować na poprzeczkę!

• Fabian Serrarens pewnie broni bardzo mocny strzał rywala. Autorem uderzenie był Erik Pacinda .

• Ależ teraz pudło notuje Fabian Serrarens! Patryk Sokół minął się z piłką, a napastnik gospodarzy ją przejął i miał przed sobą pustą bramkę! On jednak przerzucił futbolówkę nad bramką co w tej sytuacji wydawało się niemożliwe!

• Znowu było bardzo blisko gola dla Arki! Fabian Serrarens ułożył sobie piłkę na 16 metrze, ale jego uderzenie było minimalnie niecelne!

• Znowu było gorąco w polu karnym Korony! Najpierw próbował Aankour, a później Marciniak. Oba strzały zostały zablokowane! Arka coraz mocniej dochodzi do głosu!

• Potężna bomba w stronę Patryka Sokoła! Autorem uderzenia był Adam Deja, jednak piłka minimalnie minęła słupek!

• Michael Gardawski jest pierwszym zawodnikiem, który ogląda żółtą kartkę.

• 72 do 28. Tak wygląda posiadanie piłki po pierwszych 20 minutach. Oczywiście przeważają zawodnicy Korony, którzy kontrolują początek tego meczu.

• Znakomita akcja gości, kończy się golem Jakuba Żubrowskiego, który otwiera wynik meczu! Korona po raz kolejny udowodniła, że potrafi świetne rozegrać piłkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jakub Żubrowski zdobywa bramkę!

• Michał Nalepa miał piłkę na 5 metrze, ale jego strzał poszybował nad bramką! Zmarnowana okazja!

• Zakotłowało się pod bramką Korony Kielce! Padła seria strzałów w stronę Pawła Sokoła, ale każde z nich zostało zablokowane!

• Znakomita wymiana podań gości! Michal Papadopulos otrzymał świetne podanie, którego próba strzału była tak nieudana, że wyszło z tego podanie do Mateja Pućko! Zawodnik Korony był jednak tak zdezorientowany, że nie trafił w lecącą futbolówkę.

• Marcin Cebula posłał znakomitą prostopadłą piłkę do Papadopulosa, który sięgał ją na wślizgu! Zabrakło mu tylko troszkę dokładności!

• Adam Danch przewrócił się w polu karnym rywala, ale sędzia nakazuje grać dalej. O faul nie ma mowy.

• Autorem pierwszego strzału tego meczu jest Matej Pucko. Zawodnik Korony uderza jednak bardzo niecelnie.

• Gospodarze rozpoczynają mecz od środka boiska!

• Krzysztof Jakubik wyprowadza z tunelu oba zespoły!

• W ekipie Korony nastroje mogą być ciut lepsze. Mimo porażki w ostatniej kolejce z Legią drużyna z Kielc ma na koncie 3 punkty dzięki zwycięstwu z beniaminkiem z Częstochowy.

• Arka bardzo słabo rozpoczęła sezon. Po dwóch kolejkach zajmują ostatnie miejsce z zerowym dorobkiem punktowym, a także z bilansem bramkowym 0:5. Czy podopieczni Jacka Zielińskiego zdołają się przełamać i zdobyć chociaż jedną bramkę?

• Dzień dobry Państwu! Czas rozpocząć trzecią serię gier PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020! Kolejkę rozpoczną zespoły Arki Gdynia i Korony Kielce, a na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce ONLINE. Już w piątek piłkarze Arki Gdynia zagrają z Koroną Kielce w 3. kolejce PKO Ekstraklasy. Mecz na stadionie miejskim przy ul. Olimpijskiej rozpocznie się o godz. 18. Relacja na żywo z meczu Arka Gdynia - Korona Kielce live w GOL24.pl!

Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce ONLINE

Żółto-niebiescy są wyjątkowo zmotywowani, aby wygrać, gdyż w dwóch pierwszych kolejkach nie tylko nie udało im się zdobyć żadnego punktu, ale nawet strzelić gola. Arka usadowiła się tym samym na dnie ligowej tabeli. Brak zwycięstwa z Koroną, a nawet remis, z pewnością nie poprawią nastrojów wśród kibiców żółto-niebieskich.

- Trzeba ugrać trzy punkty, nie widzę innej opcji - mówi przed tym spotkaniem Michał Nalepa, pomocnik Arki, który w przegranym 0:2 meczu w ostatniej kolejce przeciwko Pogoni był najlepszym zawodnikiem gdynian.

Dzisiejszy rywal Arki należy do zespołów, które, podobnie zresztą, jak żółto-niebiescy, nie są zaliczane do ligowych potentatów, ani pod względem finansowym, ani też potencjału sportowego. To drużyna niemal przed każdym sezonem będąca ostatnio w mniejszej, bądź większej przebudowie. Także przed rozpoczęciem aktualnych rozgrywek z Korony odeszło aż dwunastu zawodników, w tym kilku, którzy w Kielcach należeli do czołowych postaci zespołu. W gronie tym wymienić należy m.in. Bartosza Rymaniaka, Elię Soriano, Joonasa Tamma, czy Felicio Browna Forbesa.

Tyle tylko, że trener kielczan Gino Lettieri udowodnił już, że nawet poważne ubytki kadrowe potrafi dość umiejętnie łatać. W pierwszym składzie Korony grają obecnie pozyskani przed sezonem Daniel Dziwniel, czy Michal Papadopulos, który zresztą strzelił gola w minionej kolejce przy okazji pechowej porażki 1:2 złocisto-krwistych u siebie z warszawską Legią.

Korona udowodniła też, że może być groźna już w pierwszej kolejce, pokonując na wyjeździe Rakowa Częstochowa po trafieniu Adnana Kovačevica z rzutu karnego. Jest to rywal, którego w żadnym wypadku nie można lekceważyć. Jeśli Arka nie przestanie popełniać juniorskich wręcz błędów w defensywie, to Korona ma kilku na tyle doświadczonych piłkarzy, iż można zakładać, że będą potrafili pomyłki gdynian wykorzystać.

- Jeżeli będziemy wystrzegać się błędów, po których sami obdarowujemy przeciwnika sytuacjami bramkowymi, to nie powinno być źle - mówi Jacek Zieliński, trener Arki. - W dalszym ciągu wierzę, że defensywa będzie naszą mocną stroną. Nad tym usilnie pracujemy. Myślę, że w kolejnych meczach będzie to coraz bardziej widoczne.

Gdynianie fatalnie zaprezentowali się na inaugurację ligi, przegrywając u siebie 0:3 z Jagiellonią Białystok. W Szczecinie przeciwko Pogoni długimi fragmentami gry grali już dobrze. Nie wykorzystali jednak swoich sytuacji, a sami stracili bramki po prostych błędach, w których palce „maczali” typowani na ich liderów Adam Marciniak i Azer Bušuladžić.

- Po takim spotkaniu zdenerwowanie jest duże - nie ukrywa Michał Nalepa. - Mieliśmy swoje sytuacje i mogliśmy pokusić się nawet o zwycięstwo.

Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Arka - Korona na żywo rozpocznie się o godz. 17:30 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji ze spotkania Arka - Korona live od godz. 17:55 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Spotkanie komentować będą Adam Marchliński i Tomasz Wieszczycki (z Gdyni).

17:30 mecz Arka Gdynia - Korona Kielce online