Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Jesienią...

Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Jesienią żółto-niebiescy wygrali aż 5:1. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 28. kolejka
2021-05-19 17:40

Arka Gdynia

3

Sandecja Nowy Sącz

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru.

• W najbliższy weekend Arka Gdynia w hitowym starciu zmierzy się na własnym stadionie z Widzewem Łódź, natomiast Sandecja Nowy Sącz podejmie również u siebie ekipę Chrobrego Głogów.

• Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Arka Gdynia traci już tylko jeden punkt do ligowego podium, natomiast Sandecja Nowy Sącz pozostaje w środku tabeli.

• Koniec meczu w Gdyni! Arka pewnie wygrywa z Sandecją Nowy Sącz aż 3:0!

• Po znakomitym dośrodkowaniu z lewej strony boiska wprost na głowę Macieja Rosołka, ten precyzyjnie skierował piłkę do bramki Sandecji!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Maciej Rosołek kompletuje hat-tricka i Arka prowadzi już 3:0!

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• W zespole Arki Gdynia Łukasz Wolsztyński pojawił się w miejsce Juliusza Letniowskiego.

• To powinna być trzecia bramka dla Arki! Maciej Rosołek dostał piłkę w polu karnym gości, dograł do Christiana Alemana, a ten potężnym strzałem trafił tylko w słupek bramki Sandecji!

• Natomiast Wiktor Żołącz zmienił Szymona Kuźmę.

• Dwie zmiany w szeregach Sandecji Nowy Sącz. Adrian Basta pojawił się w miejsce kontuzjowanego Daniela Dziwniela

• Daniel Dziwniel mocno ucierpiał po starciu z jednym z rywali. Gracz Sandecji schodzi z boiska z rozciętą głową.

• W Arce Gdynia Kamil Mazek wszedł na murawę w miejsce Mateusza Żebrowskiego.

• W zespole Sandecji Nowy Sącz Maciej Małkowski pojawił się w miejsce Michała Walskiego.

• Christian Aleman został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Robert Prochownik został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Aleksander Kasperkiewicz wpadł z piłką w pole Sandecji, ale jego uderzenie znakomicie obronił Szymon Tokarz.

• W zespole Sandecji Nowy Sącz Dawid Błanik pojawił się w miejsce Kamila Ogorzałego.

• Daniel Dziwniel oddał strzał z dalszej odległości, ale piłka minęła bramkę gospodarzy o znaczną odległość.

• Gospodarze są do bólu skuteczni. Nie stwarzają sobie wielu sytuacji bramkowych, ale jak już uda im się ją stworzyć to zdobywają bramkę.

• Michael Ameyaw zagrał prostopadłą piłkę w pole karne gości, tam znalazł się Maciej Rosołek, który minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Maciej Rosołek podwyższa wynik spotkania na 2:0!

• Mateusz Żebrowski został ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza zmiana w szeregach Arki Gdynia. Marcus da Silva pojawił się w miejsce Artura Siemaszko.

• Początek drugiej połowy meczu nie jest specjalnie lepszy od pierwszej odsłony. Nadal to Arka ma zdecydowaną kontrolę nad meczem, goście nie mają pomysłu na sforsowanie defensywy rywali.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Gdyni!

• W przerwie meczu jedna zmiana w szeregach Sandecji Nowy Sącz. Robert Prochownik pojawił się w miejsce Rubio.

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Gdyni. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Gdyni. Do przerwy Arka spokojnie prowadzi z Sandecją Nowy Sącz 1:0.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Juliusz Letniowski uderzył zza linii pola karnego gości, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Świetne prostopadłe podanie w kierunku Mateusza Żebrowskiego, ale zawodnika Arki w ostatniej chwili uprzedził jednego z rywali.

• Gospodarze wciąż pewnie kontrolują przebieg meczu w Gdyni, prezentują się solidnie w obronie i bardzo leniwie w ofensywie.

• Po rzucie wolnym dla Arki Gdynia piłka trafiła do Harisa Memića, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Rubio został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Arka spokojnie kontroluje przebieg gry, nie pozwala rywalom na zagrożenie ich bramki, jednak również nie specjalnie kwapi się do ataku bramki rywala.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Arki nie było żadnego zagrożenia i Arka może konstruować kolejną akcję.

• Juliusz Legniowski ostro sfaulował rywala w środku pola, ale arbiter nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

• Ostatnie minuty przebiegają głównie pod znakiem rozgrywania piłki w środku pola. Żaden z zespołów nie kwapi się do stworzenia ofensywnej akcji.

• Po bramce nieco uspokoiło nam się tempo spotkania. Arka nieco spuściła z tonu, natomiast Sandecja zaczęła grać bardziej asekuracyjnie.

• Znakomita akcja Arki Gdynia, po której piłka w polu karnym gości trafiła do Macieja Rosołka, a ten sytuacyjnym uderzeniem otworzył wynik spotkania w Gdyni!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Maciej Rosołek otwiera wynik spotkania w Gdyni!

• Michał Walski również pokusił się o strzał z dystansu, ale także zrobił to bardzo niecelnie.

• W odpowiedzi z dystansu na bramkę Sandecji uderzył Adam Deja, ale przeniósł piłkę nad bramką gości.

• Damian Chmiel popędził lewą stroną boiska, dograł do Kamila Ogorzały, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Rozpoczynamy pojedynek w Gdyni!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Gdyni. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• Jesienne starcie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Arki Gdynia. Na stadionie w Nowym Sączu goście wygrali aż 5:1 po trafieniach Rafała Wolsztyńskiego, Juliusza Letniowskiego, Macieja Jankowskiego i dwóch bramkach Marcusa da Silvy. Dla Sandecji jedyną bramkę zdobył Artem Dudik.

• Natomiast dla Sandecji Nowy Sącz wiosna jest fenomenalna! Zespół z Nowego Sącza do zeszłego weekendu nie zaznał porażki. Sandecja zanotowała aż osiem zwycięstw i trzy remisy. Dopiero w zeszły weekend przegrała na wyjeździe z Radomiakiem Radom 0:3.

• Arka Gdynia po średnim początku roku, obecnie spisuje się bardzo dobrze w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi. Arkowcy wygrali cztery ostatnie spotkania ligowej, a niepokonani są już od siedmiu spotkań. W zeszły piątek Arka ograła u siebie zespół Resovii Rzeszów 1:0 po trafieniu Mateusza Żebrowskiego.

• Natomiast Sandecja Nowy Sącz nie walczy już o nic. Zespół z Nowego Sącza zgromadził czterdzieści punktów i spokojnie plasuje się w środkowej strefie tabeli. Zespół, który jeszcze niedawno okupował dolne rejony tabeli, obecnie ma aż dwadzieścia punktów przewagi nad ostatnim GKS-em Bełchatów.

• Faworytem spotkania wydaje się być Arka Gdynia, która zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Arkowcy tracą zaledwie cztery punkty do ligowego podium, jednak muszą patrzeć również za swoje plecy, gdyż szósty Górnik Łęczna ma tylko trzy "oczka" straty do zespołu z Gdyni.

• Witamy serdecznie! W zaległym spotkaniu 28. kolejki Fortuna 1. Ligi Arka Gdynia zagra na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

Arka - Sandecja LIVE! Jesienią żółto-niebiescy wygrali aż 5:1

Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Środa to dzień odrabiania zaległości w Fortuna 1 Lidze. Żółto-niebiescy rozegrają spotkanie 28. kolejki. Rywalem będzie zespół, który właśnie zakończył niebywałą serię. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40.

Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

8 listopada doszło do pierwszego meczu między drużynami. Sandecja była wtedy głównym kandydatem do spadku. Arka wbila jej aż pięć bramek, sama trącac przy jedną. Dublet przed przerwą zapisał Marcus da Silva, a po zmianie stron strzelali także Maciej Jankowski, Juliusz Letniowski oraz Rafał Wolsztyński.

Co istotne, tamten mecz był przedostatnim z fatalnej serii Sandecji (łącznie 11 meczów bez zwycięstwa) i zapowiedzią wspaniałej serii, która rozpoczęła się jeszcze w listopadzie i trwała aż do maja (17 meczów bez porażki). Zakończył ją Radomiak Radom, wygrywając w weekend 3:0.

Sandecji nie grozi spadek ani nie "grożą" baraże o ekstraklasę. Arka, finalista Pucharu Polski, pozostaje w grze o bezpośredni awans. Ma cztery punkty straty do drugiego miejsca, ale jeden mecz więcej do rozegrania - ten dzisiejszy.

Arka wreszcie zagra z kibicami na trybunach. Żółto-niebiescy czekali na tę chwilę od 10 października i meczu z ŁKS Łódź. Wówczas padł bezbramkowy remis, a na stadionie zasiadło 2717 osób.

W zeszłym meczu Arka skromnie pokonała Resovię - 1:0. - O stylu zapominamy. Są takie mecze kiedy gra się nie układa i sztuką jest wygrać. To zrobiliśmy. Co z tego, że w Tychach graliśmy pięknie, skoro nie przywieźliśmy punktów - pyta trener Dariusz Marzec. - Musimy skupić się na sobie, nie patrzeć na inne drużyny. Mamy kawał roboty do zrobienia. Najważniejsze jest to, jak zakończymy sezon. Jesteśmy wysoko w tabeli, ale chcemy być jeszcze wyżej. Presja? To przywilej zwycięzców. Iga Świątek, nasza tenisistka odczuwa cały czas presję. Dzięki niej jest tam, gdzie jest i zwycięża w turniejach. My też chcemy być zwycięzcami - dodaje.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Sandecja - Arka 1:5 (1 liga, 8.11.2020)

Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie IPLA TV (za 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:40 - zapraszamy!