3

Aston Villa

0

• Dziękujemy za uwagę. I zapraszamy na kolejne relacje.

• Arsenal wygrywa mecz i umacnia się na trzecim miejscu w tabeli Premier League.

• Sędzia kończy spotkanie. Arsenal wygrywa 3:0.

• Fantastyczna bramka po uderzeniu z rzutu wolnego!!!

• Goool Arteta !

• 4 minuty doliczone do drugiej części gry.

• Po faulu żółta kartka dla Jamesa Collinsa.

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi Hutton, wchodzi Lichaj.

• Złe dośrodkowanie z rzutu wolnego i kontra Arsenalu, Alex Oxlade-Chamberlain po rajdzie przewraca się w polu karnym, ale czysty odbiór przez Stephena Irelanda.

• Rzut wolny dla gości po faulu na Andreasie Weimannie.

• Posiadanie piłki : 63% dla Arsenalu.

• Piłkarze Arsenalu atakują, ale brak zagrożenia pod bramką gości.

• Ostatnia zmiana w Arsenalu. Schodzi Theo Walcott, wchodzi Alex Oxlade-Chamberlain.

• Uderza Aaron Ramsey, ale niecelnie.

• Robin van Persie zbierał się do uderzenia ,ale piłkę odebrał mu obrońca gości.

• Żółta kartka po faulu dla piłkarza gości Stephena Irelanda.

• A druga to André Santos za Kierana Gibbsa.

• Dwie zmiany w Arsenalu. Pierwsza to Aaron Ramsey za Gervinho

• Kolejna zmiana w drużynie gości. Schodzi Emile Heskey, wchodzi Andreas Weimann.

• Uderza Tomas Rosicky, ale uderzenie broni bramkarz gości

• Na boisku leży Stephen Warnock. Ale już wszystko w porządku z obrońcą gości.

• Rosicky zablokowany, rzut rożny dla Kanonierów.

• Arsenal nadal atakuje, lecz bez większego zagrożenia.

• Marc Albrighton dośrodkowuje, ale piłkę pewnie łapie Wojciech Szczęsny.

• Spokojne rozgrywanie akcji przez piłkarzy Arsenalu.

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi Chris Herd, wchodzi Craig Gardner.

• Żółta kartka po faulu na Walcottie dla Stephena Warnocka

• Gabriel Agbonlahor dośrodkowuje. Rzut rożny dla gości.

• Sagna fauluje Alana Huttona. Rzut wolny z pola bramkowego Aston Villi dla gości.

• Rzut rożny dla Arsenalu . Rosicky obok bramki.

• Goście rozpoczynają 2 połowę.

• Arsenal prowadzi do przerwy 2:0

• Na boisku leży kontuzjowany Gervinho.

• Pierwsza połowa potrwa dłużej o 3 minuty.

• Powinno być 3:0 , jednak uderzenie Robina van Persiego , wybija z bramki Stephen Warnock.

• Piłka po główce Robina Van Persiego pewnie wyłapana przez bramkarza gości.

• Robin van Persie dostaje piłkę w polu karnym ,ale obrońcy gości odbierają mu piłkę.

• Spalony przy rzucie rożnym.

• Theo Walcott dośrodkowuje, ale zablokowane podanie.Rzut rożny dla Arsenalu.

• Świetne uderzenie Artety, ale jeszcze lepsza parada Shaya Givena!

• Alex Song podaje z głębi pola do Theo Walcotta , a angielski piłkarz znakomicie wykańcza akcję i zdobywa bramkę.

• Goolll! Theo Walcott!

• Rzut rożny dla Arsenalu. Dośrodkowuje Robin van Persie, piłka wybita przez obrońców gości.

• Rzut rożny dla Aston Villi bez zagrożenia pod bramką Szczęsnego.

• Stephen Irleand podaje do Heskeygo, ale uderzenie zablokowane na rzut rożny.

• Dobra akcja Walcotta zablokowana przez obrońcę gości.

• Bacary Sagna podaje do Kierana Gibbsa, który urywa się obronie Aston Villi i zdobywa swojego pierwszego gola w sezonie.

• Goooollll! Kieran Gibbs!

• Stiliyan Petrov otrzymuje żółtą kartkę po faulu na Artecie.

• Rzut rożny dla Arsenalu. Po dośrodkowaniu głową uderza Thomas Vermaelen, ale niecelnie.

• Walcott dostaje podanie w polu karnym i uderza wprost w bramkarza. Dobija Sagna ale niecelnie.

• Kontra Aston Villi zakończona strzałem Gabriela Agbonlahora. Uderzenie jednak niecelne.

• Na spalonym Stephen Ireland.

• Na boisku opatrywany właśnie Djourou, który został uderzony z łokcia w twarz przez Emila Heskeya.

• W składzie Arsenalu przed meczem nastąpiła zmiana w składzie pojawił się Djourou. Zastąpił Laurenta Koscielnego, który musiał nabawić się kontuzji podczas rozgrzewki.

• Mecz rozpoczynają piłkarze Arsenalu.

• W pierwszym dzisiejszym spotkaniu Chelsea Londyn zremisowała z Tottenhamem 0:0. Jest to korzystny wynik dla Kanonierów.

• Aktualnie Arsenal Londyn znajduje się na 3 pozycji w lidze, natomiast Aston Villa jest 15.

• Witamy w relacji NA ŻYWO ze spotkania Premier League pomiędzy Arsenalem Londyn a Aston Villą.