• Dziękuję za uwagę.

• Koniec Meczu. Derby Londynu kończą się bezbramkowym remisem.

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Van Persie podaje do Andre Santosa, piłkę przejmują obrońcy gości.

• Thomas Vermaelen pomylił się i w dobrej sytuacji był Daniel Sturridge, w ostatniej chwili piłkę wybił jednak Kościelny.

• Arsenal Londyn - Chelsea Londyn

• Za długo przekładania piłki Van Persiego i holenderski napastnik uderza wprost w Petra Cecha.

• Niedokładne podanie Maty do Torresa i od bramki rozpocznie Szczęsny.

• Terry się myli i piłka trafia do Van Persiego, ale fatalne uderzenie oddaje holenderski napastnik.

• Żółta kartka dla Ashleya Cole, po faulu na Songu.

• Van Persie przewraca się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

• Gibbs podaje do Van Persiego, ale zbyt mocno.

• Ostatnia zmiana w Chelsea. Cole pojawia się za Bertranda.

• Żółta kartka dla Diaby, po faulu na zawodniku Chelsea.

• Zmiana w Chelsea. Za Kalou na boisku pojawił się Juan Mata.

• Żółta kartka dla Jose Bosingwy po faulu na zawodniku Arsenalu.

• Ostatnia zmiana w Arsenalu. Za Alexa Oxlade-Chamberlaina na boisku pojawi się Andre Santos.

• Kolou mija Kościelnego, ale źle podaje do kolegi z zespołu i piłkę przejmuje Arsenal.

• Sturridge uderza na bramkę, piłka odbija się od obrońcy i ląduje w rękach Wojciecha Szczęsnego.

• Pierwsza zmiana w Chelsea. Za Romeu na boisku pojawi się Obi Mikel.

• Kolejna zmiana w Arsenalu. Za Rosickiego na boisku pojawi się Abou Diaby

• Van Persie uderza, ale nad bramką Petra Cecha.

• Rzut wolny dla Arsenalu po faulu na Van Persim

• Zmiana w Arsenalu. Kontuzjowanego Theo Walcotta na boisku zastąpi Gervinho.

• Dobre podanie Rosickiego do Van Persiego, ale obrońcy gości nie pozwolili mu oddać groźnego uderzenia na bramkę.

• W dobrej sytuacji mógł się znaleźć Robin van Persie, ale holenderski napastnik był na minimalnym spalonym.

• Gary Cahill otrzymuje żółtą kartkę po faulu na Chamberlainie.

• Daniel Sturridge mógł się znaleść w sytuacji jeden na jednego, ale dobrą interwencją popisał się Thomas Vermaelen.

• Dobre wyjście do piłki Wojciecha Szczęsnego i Kalou nie miał szans do niej dojść.

• Żółta kartka także dla Robina Van Persiego, za faul na Essienie.

• Florent Malouda otrzymuje żółtą kartkę po faulu na van Persim.

• Torres dośrodkowuje z prawej strony, ale piłkę przejmuje Thomas Vermaelen.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy mamy bezbramkowy remis.

• Kapitalne podanie do Oxlade-Chamberlaina, ale młody zawodnik Arsenalu traci piłkę!

• Sędzia dolicza dwie minuty.

• Kolejna okazja Arsenalu! Van Persie, otrzymuje podanie od Songa i uderza na bramkę, ale wprost w bramkarza Petra Cecha!

• Ależ okazja Arsenalu! Kościelny dostał piłkę na głowę po dośrodkowaniu Van Persiego i uderzył, ale piłka odbiła się tylko od poprzeczki. Duży błąd defensywy Chelsea, która nie pokryła francuskiego obrońcy.

• Tomas Rosicky ucieka prawym skrzydłem i podaje do Theo Walcotta, ale piłkę przejmują piłkarze Chelsea.

• Obecne posiadanie piłki to 56% Arsenal , 44% Chelsea.

• Robin van Persie dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale piłkę na rzut rożny wybija John Terry.

• Jose Bosingwa dośrodkowuje, ale piłkę wybija Thomas Vermaelen.

• Malouda dośrodkowuje, ale żaden z kolegów z drużyny nie dochodzi do podania.

• Żółta kartka dla Rosickiego po faulu na Florencie Malouda.

• Złe wyjście Wojciecha Szczęsnego i przed dobrą okazją na zdobycie bramki miał szansę Kalou, jednak piłkę odebrał mu jeden z obrońców Kanonierów.

• Malouda uderza zza pola karnego, ale piłka odbija się od zawodnika Chelsea i od bramki rozpocznie Szczęsny.

• W zamieszaniu w polu karnym Szczęsnego, po rzucie rożnym na bramkę uderzył w końcu Cahill, jednak niecelnie.

• Kalou dośrodkowuje, ale dobrą interwencją popisuje się Kościelny.

• W sytuacji jeden na jednego znalazł się van Persie, ale holenderski napastnik był na pozycji spalonej.

• Torres dośrodkowuje, ale wprost w ręce Wojciecha Szczęsnego.

• Blisko gola dla Arsenalu! Z rzutu wolnego dośrodkowywał Theo Walcott, a bramkę z bliskiej odległości mógł zdobyć Robin van Persie. Holenderski napastnik uderzył jednak w słupek i nadal mamy wynik 0:0.

• Oxlade-Chamberlain zahaczony przez Essiena i rzut wolny dla Arsenalu.

• Sędzia miał podstawę odgwizdać rzut karny, gdyż Sagna zahaczył o nogi zawodnika gości.

• Salomon Kalou pada w polu karnym Arsenalu, ale sędzia nie wskazuje na 11 metr boiska.

• Torres otrzymuje podanie w polu karnym, ale jest dobrze blokowany przez Thomasa Vermaelena i od bramki rozpocznie Szczęsny.

• Rosicky oddaje strzał zza pola karnego, jednak piłka trafia wprost w ręce bramkarza Petra Cecha.

• W pole karne piłkę dośrodkowuje Tomas Rosicky, ale zablokowane zostało przez obrońców gości.

• Obie drużyny spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

• Rozpoczynamy mecz!

• Ławka rezerwowych Chelsea: Cole, Lampard, Mata, Obi Mikel, Meireles, Ferreira, Turnbull

• Ławka rezerwowych Arsenalu : Diaby, Santos, Djourou, Fabiański, Gervinho, Chamakh, Coquelin

• Pełną zapowiedź spotkania znajdziecie na naszym portalu.