Bayer Leverkusen

2

• Dzisiejsze spotkanie doświadczyło wielu sportowych emocji. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe przeprowadzane na naszej stronie. Dobranoc!

• AS Roma zdobywa dziś bardzo ważne 3 punkty, które powodują, że Włosi przeskakują w tabeli BATE oraz Bayer Leverkusen.

• Koniec spotkania w Rzymie! AS Roma po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonała Bayer Leverkusen 3:2!

• Wojciech Szczęsny ukarany żółtą kartką za przedłużanie gry.

• Żółtą kartką ukarany Vasilis Torosidis.

• Arbiter doliczył 4 minuty do drugiej części spotkania.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Julian Brandt zastąpił Admira Mehmediego.

• Sporo niedokładnych podań w końcówce spotkania. Widać nerwowość w poczynaniach obu drużyn.

• Gol Pjanicia na 3:2:

• Sporo szczęścia miał piłkarz Romy, ponieważ Bernd Leno wyczuł jego intencje i był bardzo bliski obronienia tego strzału.

• GOOOOOOOOOL! Miralem Pjanić wykorzystuje rzut karny! 3:2 dla AS Romy!

• Bezpośrednia czerwona kartka dla Omera Topraka za faul na Salahu, który praktycznie z metra dobijał piłkę do bramki.

• Rzut karny dla Romy!

• Uraz Maicona, potrzebna zmiana. W jego miejsce pojawił się Vasilis Torosidis.

• Kyriakos Papadopoulos wybija dośrodkowaną piłkę, rzut rożny dla AS Romy.

• Zmiana w drużynie Rogera Schmidta. Z placu gry schodzi kontuzjowany Bellarabi, a w jego miejsce zameldował się już Christoph Kramer.

• Bellarabi dograł piłkę na pole karne. Wojciech Szczęsny ubiegł Hernandeza.

• Akcja gospodarzy. Strzał De Rossiego zablokowany przez Wendella, piłka spadła pod nogi Nainggolana, ale jego strzał okazał się nieprawdopodobnie niecelny.

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Z boiska zszedł Gervinho, a za niego wszedł Juan Manuel Iturbe.

• Pressing gości zakończony ryzykownym zagraniem Wojciecha Szczęsnego, po chwili De Rossi stracił piłkę. Aut dla Bayeru.

• Kyriakos Papadopoulos sfaulował Salaha i otrzymał żółtą kartkę.

• Donati sfaulowany przez Edino Dżeko. Bośniak otrzymuje słowne upomnienie od rosyjskiego arbitra.

• Przycisnęli goście. Najpierw Bellarabiego zatrzymał Malonas, następnie strzał Mehmediego wybronił Wojciech Szczęsny.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Z boiska zszedł Alessandro Florenzi, a na placu gry zameldował się Maicon.

• Bramka na 2:2:

• Bellarabi zagrał prostopadłą piłkę do Hernandeza. "Chicharito" mocno huknął i Wojciech Szczęsny musiał skapitulować. Bardzo szybkie wyrównanie Bayeru Leverkusen!

• GOOOOOOOOL! Już mamy remis! Javier Hernandez zdobywa wyrównującą bramkę!

• Gol Mehmediego:

• GOOOOOOOL! Szybka bramka dla Bayeru, Admir Mehmedi strzelcem gola!

• Zmiana w zespole Bayeru Leverkusen. Na drugą połowę nie wyszedł Stefan Kiessling, w jego miejsce wszedł Karim Bellarabi.

• Zaczynamy drugą część spotkania!

• AS Roma prowadzi do przerwy z Bayerem Leverkusen 2:0. Jest to w pełni zasłużone prowadzenie gospodarzy, którzy na dobrą sprawę mogli zdobyć kilka bramek więcej. Bayer gra dziś bardzo słabo w ofensywie oraz defensywie, a Roma ma niesamowitą swobodę w przechodzeniu do kontrataków.

• Gwizdek arbitra, koniec pierwszej części spotkania.

• Kolejna kontra Romy. Niesamowicie łatwo gospodarze przechodzą do kontrataków. Salah zbyt długo zwlekał z podaniem i akcja zakończyła się stratą.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Świetna kontra gospodarzy, którzy w trójkę wychodzili na dwóch obrońców. Salah źle podał w ostatniej chwili i piłkę przejęli "Aptekarze".

• Florenzi zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka odbija się od jednego z piłkarzy Bayeru i Roma będzie wykonywać rzut rożny.

• Instynktowny strzał Hernandeza, dobra interwencja Wojciecha Szczęsnego.

• De Rossi faulowany, rzut wolny dla Romy. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

• Salah próbował przebić się na prawym skrzydle, ale dobrą interwencję w defensywie zanotował Wendell.

• Gol na Edina Dżeko na 2:0:

• Dżeko! Bośniak mógł strzelić gola na 3:0, ale przeniósł piłkę nad bramkę Bayeru!

• Radja Nainggolan świetnie podaje do Edina Dżeko, ten wbiega w pole karne i w sytuacji sam na sam pokonuje Bernda Leno!

• GOOOOOOOOOOL! Edin Dżeko strzela na 2:0!

• Roma wciąż przeważa. Przed chwilą bliski przejęcia piłki w polu karnym był Gervinho, ale Iworyjczyka ubiegł defensor Bayeru.

• Kolejna przerwa w grze. Na murawie leży Alessandro Florenzi.

• Piłkę ustawił Miralem Pjanić. Mocny strzał z dystansu, ale piłka trafiła prosto w bramkarza Bayeru Leverkusen.

• Faul Jonathana Taha na Edinie Dżeko. Rzut wolny dla Romy.

• Prostopadła piłka do szybkiego Gervinho. Iworyjczyk został jednak złapany na spalonym.

• Dośrodkowanie przed bramkę Szczęsnego, "Chicharito" nieczysto trafia w piłkę i od bramki rozpocznie polski golkiper.

• Przewinienie Gervinho i kolejny rzut wolny dla Bayeru Leverkusen.

• Niemiec wrócił już na plac gry. Przy piłce gospodarze.

• Stefan Kiessling potrzebuje pomocy medycznej.

• Kolejny rzut wolny po faulu na Stefanie Kiesslingu.

• Dośrodkowanie Hakana Calhanoglu, piłka ląduje w rękawicach Wojciecha Szczęsnego.

• Rzut wolny dla Bayeru. Faulowany był Kiessling.

• Gol Salaha:

• Perfekcyjna kontra gospodarzy. Edin Dżeko dograł na wolne pole do Salaha, ten szybko pobiegł na bramkę Bayeru i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości!

• GOOOOOOOL! Ależ rozpoczęcie spotkania! Mohamed Salah strzelcem bramki!

• Pierwszy gwizdek rosyjskiego arbitra, od środka rozpoczęli piłkarze Bayeru!

• Piłkarze wychodzą na murawę. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Do rozpoczęcia spotkania pozostał kwadrans. Jaki wynik obstawiacie? Piszcie w komentarzach!

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie 36-letni Sergei Gennadyevich Karasev z Rosji.

• Po 3 kolejkach liderem grupy E jest FC Barcelona z dorobkiem 7 punktów. Bayer Leverkusen z 4 punktami na koncie plasuje się na drugim miejscu. Trzecie w tabeli jest BATE Borysów z dorobkiem 3 punktów, a ostatnie miejsce w tabeli zajmuje AS Roma, która ma na swoim koncie zaledwie 2 punkty.

• Dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Warto przypomnieć, że w pierwszy pojedynek obu zespołów zakończył się remisem 4:4.

• AS Roma: De Sanctis - Leandro, Falque, Maicon, Iturbe, Torosidis, Vainqueur

Bayer: Kresić - Boenisch, Bellarabi, Brandt, Kramer, Ramalho, Yurchenko

• Po lewej stronie prezentujemy wyjściowe jedenastki obu drużyn. Za chwilę podamy nazwiska piłkarzy, którzy rozpoczną spotkanie na ławce rezerwowych.

• Znamy już składy na dzisiejsze spotkanie! W bramce gospodarzy wystąpi Wojciech Szczęsny, natomiast Sebastian Boenisch rozpoczyna mecz na ławce Bayeru.

• Dobry wieczór! Już teraz zapraszamy na relację tekstową z meczu AS Roma - Bayer Leverkusen. Mamy nadzieję, że będziemy świadkami emocjonującego widowiska!

• AS Roma - Bayer Leverkusen LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Szczęsny i spółka w walce o byt w Lidze Mistrzów

Środowy wieczór w Rzymie zapowiada się niezwykle gorąco. Bynajmniej nie chodzi tu o temperaturę powietrza, bo ta w stołecznym mieście Włoch jest stosunkowo niska, a emocję jakie - miejmy nadzieję - zaserwują nam piłkarze AS Romy i Bayeru Leverkusen w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu obu ekip padł remis 4:4. Teraz na stratę punktów nie mogą sobie pozwolić jedni i drudzy, których szansa na awans do kolejnej rundy jest wciąż wielce realna.