AS Roma

1

Lazio Rzym

2

• Niezła pierwsza połowa derbowego spotkania i jednostronna druga odsłona. Kibice nie mogli jednak narzekać na emocje. Sędzia zagwizdał pare kontrowersyjnych sytuacji na niekorzyść Lazio i gdyby nie rozregulowane celowniki napastników "gości" wynik meczy byłby nieco inny. Za uwagę dziękuję Tomasz Kozimala. Zapraszam na kolejne relacje LIVE!

• KONIEC!!! Lazio rządzi w Rzymie!

• Roma będąca dziś teoretycznym gospodarzem chyba przegra ten mecz, ale poczekajmy jeszcze minuta z sekundami!

• 4. minuty doliczone do podstawowego czasu gry. Czy Romę stać na cud?

• Totti kartka za dyskusje z sędzią. Rozdaje kartki na lewo i prawo sędzia meczu

• Żółtą kartką ukarany również Borini

• Kolejny kartonik za wymuszenie rzutu wolnego dla Krkićia

• I otrzymał zółta kartkę

• Diakite za Hernanesa

• Scaloni dostał drugą zółta kartkę za faula na Krkićiu i musi opuścić boisko!

• Pierwsza zmiana w Lazio. Strzelec drugiej bramki schodzi z boiska zastępuje go Alfaro

• Totti!!! Zmarnował teraz akcję meczową dla swojej drużyny! Nie trafił w światło bramki i nadaj 1:2

• Totti próbował w pole karne ale czujnie Dias!

• Gonzalez zamotał się w polu karnym Lobonta i nic z tej sytuacji nie wyszło!

• Podopieczni Luisa Enrique nie mają za bardzo pomysłu na rozegranie akcji, chociaż teraz Krkić próbował przedrzeć się przez obronę Lazio

• Mauri strzelał głową w polu karnym Romy, ale wysoko nad poprzeczką!

• Zmiana w Romie. Wchodzi były zawodnik Barcy- Bojan Krkić, zastępuje kontuzjowanego Juana

• Bliski przejęcia piłki po błędzie jednego z obrońców Romy był Klose, ale uprzedził go golkiper gospodarzy

• Zawodnicy Edoardo Reji starają się zadać ostateczny cios, jednak ich ataki kontrolują obrońcy Romy. Klose drugi raz kolei próbował zaskoczyć Lobonta głową

• Borini strzelał na bramkę Marchettiego, ale piłka przeszła daleko od słupka!

• Atakuje Lazio i kapitalny strzał Gonzaleza! Świetna jednak interwencja Lobonta!!

• Lazio teraz chce pójść za ciosem i stara się kontrowac przeciwnika. Niewidoczny zupełnie jest Totti, abyły piłkarz Barcelony ,a obecnie szkoleniowiec Romy może być niepewny swojej posady, jeśli dziś jego drużyna przegra

• Ależ Lobont zatrzymał Hernanesa! Sam na sam zmarnował Brazylijczyk! Mogło być kolejne trafienie dla gości!

• Nie pilnowany Mauri wślizgiem na piłkę pokonał Lobonta! Genialne dogranie z rzutu wolnego od swojego kolegi dostał Mauri!

• GOOOOOOOOL!!! Nie był spalonego i 2:1 dla Lazio!!! Stefano Mauri

• Żółta kartka dla zawodnika Romy. Heinze zobaczył kartkę

• Totti! Piękny strzał, ale ponad poprzeczką Marchetti'ego!

• Ładna akcja Lazio z lewej strony, ale poradzili sobie obrońcy Giallorossich

• Rozpoczynamy drugą połowę derbowego spotkania Roma- Lazio na Stadio Olimpico w stolicy Włoch!

• Dużo walki odwiecznych rywali w pierwszej zakończonej właśnie połowie! Zapowiadają się ogromne emocje w drugiej części spotkania, na którą już teraz serdecznie zapraszam!

• Nie ma rzutu karnego. Żółta kartka dla Mauriego za symulowanie faulu w polu karnym! Wydaje mi się, że powinien być jednak rzut karny, gdyż Taddei ciągnął za koszulkę Mauriego!

• Podopieczni Edoardo Reja mają rzut wolny w środku pola, spokojnie kontrolują piłkę, budując atak

• Legenda Romy faulowany przez Mauriego. Do piłki podchodzi sam poszkodowany. 25 metrów do bramki Marchetti'ego, ale piłka przechodzi obok słupka!

• Klose starał się wpaść w pole karne Romy, ale świetny wślizg Juana

• Najpierw w poprzeczkę trafił Borini, a później dopadł do niej Juan i zza linii bramkowej strzał Juana starał się wybić jeden z obrońców. Piłka przeszła już jednak całym obwodem linię bramkową i mamy wyrównanie! Cóż za emocje!

• GOOOOOOOOL! Na 1:1 Juan!!

• Żółta kartka dla Scaloniego za ten faul

• Roma stara się atakować i odrabiać straty, co przynosi rzut wolny z linii pola karnego.

• Na murawie leżał zawodnik Lazio, ale już wszystko w porządku

• Pjanić trafił w mur z rzutu wolnego

• Oczywiście w ekipie Lazio Lobont zastąpił obrońcę lamela

• GOOOOOOOOL! Hernanes pokonuje Lobonta z rzutu karnego!

• I zmiana w Lazio

• Dramat Stekelenburga! Czerwona kartka i karny dla Lazio. W polu karnym upadł Miroslav Klose!

• Podopieczni Luisa Enrique oblegali bramkę Lazio, ale z kontrą wyszli zawodnicy Lazio

• Wspaniały strzał Matuzalema zza pola karnego i równie świetne interwencja Stekelenburga

• Rzut wolny wykonywał Totti, ale świetnie w polu karnym zachowali się defensorzy Lazio

• Już zaczęło Lazio!

• Zawodnicy już na murawie i za chwilę pierwszy gwizdek sędziego!

• Jak wszyscy wiemy każde Derby rządzą się swoimi prawami, więc czekają nas wielkie emocje

• Faworytem spotkania wydaje się Lazio, które wygrało 4 ostatnie mecze w lidze z ostatnich 6. Natomiast Roma jest w dołku formy po ostatniej porażce z Atalantą Bergamo

• Witam Państwa z włoskiej Serie A! Za niespełna 10. minut na Stadio Olimpico rozpoczną się 165 Derby della Capitale, czyli Derby Rzymu, Roma kontra Lazio. Na relację LIVE zaprasza Tomasz Kozimala