Aston Villa

2

Manchester United

3

• KONIEC! Niesamowite widowisko w Brimingham! Fantastyczna pogoń "Czerwonych diabłów", "wejście smoka" Hernandeza, esencja Premier League w 90 minut! Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Manchester United wygrywa z Aston Villą 3:2!

• MImo fatalnego dla gospodarzy wyniku, tysiące kibiców wciąż wspierają swoich ulubieńców, fantastyczna atmosfera na trybunach Villa Park!

• Holman! Uderzenie z linii szesnastki wybite przez obrońców.

• Arbiter dolicza 5 minut.

• GOOOOOLLLL!!!! Hernandez! Hernandez!! Bohater spotkania! Van Persie centruje z rzutu wolnego, Chicharito uderza głową i mamy 2:3! Cóż za emocje!!

• Ostatnia roszada w dzisiejszej rywalizacji, Delph zmienia Bannana.

• Dynamiczny rajd Hernandeza, piłka wstrzelona w pole karne, sytuację wyjaśnia Bannan,

• Żegnany brawami Weimann opuszcza boiska. W jego miejsce Holman

• Zmiana także w Manchesterze, Anderson wchodzi za utykającego Rooneya.

• El Ahmadi pojawia się na placu gry, zmienia Irelanda.

• Gra przenosi się pod pole karne Aston Villi, podopieczni fergusona co chwilę wrzucają piłkę w pole karne. Jak dotychczas, bez rezultatu.

• Poprzeczka! Van Persie, tym razem z dystansu, trafia w to samo miejsce na poprzeczce, co przed chwilą!

• Poprzeczka! Ostre dośrodkowanie Rooneya, strzał głową van Persiego i "Czerwone diabły" były o centymetry od objęcia prowadzenia!

• Cleverley zmienia Scholesa.

• Wydaje się, że piłka po strzale chicharito nie zmierzała w światło bramki, więc gol zostanie zapewne zapisany jako trafienie samobójcze.

• Weimann! Po dośrodkowaniu Bannana austriak miał okazję na hat-tricka! Trafił jednak wprost w bramkarza United.

• GOOOOLLL!!! Straty wyrównane! Rooney do Rafaela, Rafael w pole karne, piłkę uderza Hernandez, ta odbija się jeszcze od Vlaara i wpada do siatki!! 2:2!

• Spotkanie nabiera rumieńców, oba zespoły idą na wymianę ciosów, fantastyczne widowisko w drugiej połowie na Villa Park!

• GOOOOOLLL!! Cóż za wejście Hernandeza! Kapitalne podanie z głębi pola, do piłki dopada napastnik United, ogrywa bramkarza i pewnym strzałem przywraca swój zespół do gry! 2:1!

• Ireland starał się utrzymać piłkę w rogu boiska, odebrał mu ją Evra, w wyniku czego piłkarz Aston Villi agresywnie zaatakował francuza wślizgiem. Żółta kartka dla Irelanda.

• GOOOOOOLLLLL!!! Ależ sensacja! Śliczny kontratak gospodarzy, Agbonlahor podaje, strzela Weimann! To już jego druga bramka w tym spotkaniu!

• Pierwsze minuty zdecydowanie dla gości, Van Persie zagrywał piłkę wzdłuż bramki, jednak nikt nie zdołał jej przeciąć.

• Zaczynamy drugą część spotkania. Czy podopiecznym Fergusona uda się odrobić straty?

• Zmiana w przerwie, za niezbyt lubianego na Villa Park Ashleya Younga wchodzi Javier Hernandez

• Koniec pierwszej połowy. Żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie klarownych sytuacji, jeden kontratak dał niespodziewane prowadzenie gospodarzom. Druga część spotkania zapowiada się pasjonująco, zapraszam za 15 minut.

• GOOOOOOLLLL!!!! Benteke w pojedynkę wyprowadził kontratak, ograł Smallinga, wyłożył piłkę Weimannowi, a ten mocnym strzałem nie dał szans De Gei! 1:0!

• Rooney strzela z ok. 40 metrów, wprost w ręce Guzana.

• Składna akcja przy bocznej linii boiska zakończona niedokładnym dośrodkowaniem.

• Po ponad pół godziny gry piłkarze żadnej z drużyn nie stworzyli sobie stuprocentowych okazji do strzelenia bramki.

• Strzał Irelanda z dalszej odległości niecelny.

• Ładna kombinacja Manchesteru, po podaniu Younga, Evra wpada z piłką w pole karne i wykłada futbolówkę na dziesiąty metr. Niestety byli tam tylko defensorzy Aston Villi.

• Ashley Young jest dotychczas najczęściej faulowanym graczem United, a przy każdym jego kontakcie z piłką na trybunach słychać głośne buczenie.

• Antonio Valencia zdecydował się na uderzenie spod linii bocznej, piłka przeleciała metr nad poprzeczką.

• Jak dotąd obraz gry nie przypomina starcia drużyn, które w ligowej tabeli dzieli aż szesnaście pozycji.

• Agbonlahor dostał kapitalne prostopadłe podanie i gdyby lepiej dograł piłkę do partnera, gospodarze mieliby świetną okazję do objęcia prowadzenia.

• Benteke dostał świetne podanie w boczną strefę pola karnego, lecz zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

• "Czerwone diabły" na razie spokojnie rozgrywają piłkę, podopieczni Paula Lamberta nie są w stanie jej przechwycić

• Złe podanie Paula Scholesa przechwycone przez Bannana, była szansa na groźną kontrę, lecz została zaprzepaszczona przez niecelne zagranie.

• Seria cornerów dla gospodarzy, z których jednak nic nie wynika.

• Young zdecydował się na strzał zza szesnastki, piłka nieznacznie minęła słupek.