Athletic Bilbao

0

PSV Eindhoven

1

• Na razie dziękuję za uwagę, a za kilkadziesiąt minut zapraszam na relację ze spotkania Śląska Wrocław z Benficą Lizbona.

• Koniec spotkania! PSV pierwszym finalistą!

• Jeremein Lens po szarży i upadku domagał się rzutu karnego, ale sędzia jednoznacznie dał do zrozumienia, iż nie ma o tym mowy.

• Bilbao miało jeszcze swoją szansę, jednak żaden z zawodników nie doszedł do piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Kolejna zmiana, Mertensa zastępuje Memphis Depay.

• Pierwszy żółty kartonik w turnieju. Za faul ukarany Iturraspe.

• Na boisku od dobrych kilku minut nie działo się zupełnie nic. Teraz zawodnikom PSV udało się wywalczyć rzut rożny.Po dośrodkowaniu i uderzeniu głową, piłka trafiła w poprzeczkę!

• Do prostopadłej piłki doszedł Lopez, który próbował przelobować bramkarza, ale piłka wyraźnie nie minęła bramkę. Dość powiedzieć, że szła na aut.

• Etxeberria zastępuje Iraolę.

• Mamy pierwszą bramkę podczas turnieju Polish Masters. Strzelcem Georginio Wijnaldum! Zawodnik z numerem 14 otrzymał prostopadłe podanie od Lensa i kąśliwym strzałem otworzył wynik spotkania.

• Z rzutu wolnego, około 30 metrów od bramki, uderzał Mertens, piłka poszybowała ponad bramką.

• Kolejna zmiana, Susaetę zastępuje Martinez.

• Zablokowane uderzenie Mertensa zza pola karnego, poszłaby mocna bomba, gdyby nie obrońca.

• Do Wrocławia wybrała się grupa kibiców z Bilbao.

• Piłkę próbował pod polem karnym próbował rozegrać Lens, ale obrona Atleticu szybko połapała się w jego zamiarach.

• Piłka o centymetry minęła ramkę PSV!

• Boisko opuszcza Aduriz, który na boisku przebywał raptem piętnaście minut, zastępuje go Ramalho.

• Akcja Hutchinsona z Lensem zakończona strzałem w boczną siatkę tego drugiego.

• Żadne zagrożenie z tego nie wynikło.

• Lens wywalczył rzut rożny dla PSV po szarży prawą stroną boiska.

• Zamieszanie pod bramką PSV. Akcję rozpoczął de Marcos, potem uderzał Lopez, ale uderzenie zostało zablokowane.

• Kibice Śląska aktualnie przygotowują oprawę. Jest to obecnie najciekawsze wydarzenie na Stadionie Miejskim.

• Kibice zgromadzeni na stadionie liczyli na występ Przemysławia Tytonia, jednak w bramce PSV od pierwszych minut Boy Waterman.

• Czterech zmian dokonała drużyna PSV. Boisko opuścili Bouma, van Bommel, Toivonen oraz Nasrinhg. Zastąpili ich Tatavz, Wijnaldum, Derijck oraz Ooijen.

• Aduriz zmienił Galarretę.

• Xabier Castilo zastąpił Jona Aurtexetxe.

• Rozpoczęcie drugiej połowy spotkania.

• Koniec pierwszej połowy.

• Akcję próbował przeprowadzić jeszcze zespół z Bilbao, ale strzał Lopeza nie miał szans wpaść do bramki.

• Doliczona minuta gry.

• Techniczny strzał Martzela Ritzingera zza pola karnego na róg wybił bramkarz z Bilbao.

• Na boisku cały czas wieje nudą, praktycznie nic się nie dzieje, widać, że to mecz w sezonie przygotowawczym.

• Potężnym strzałem tuż zza pola karnego popisał się Mark van Bommel, ale piłka poleciała ponad bramką.

• Na trybunach pojawia się coraz więcej kibiców. Wydaje się, że na meczu Śląska stadion może być już niemal pełen.

• Bardzo ładna akcja Basków pod bramką PSV. Piłkarze podawali sobie szybko piłkę, ale chyba sami przeszarżowali. Skończyło się niecelnym strzałem.

• Do De Marcosa dośrodkowywał z prawej strony boiska Toquero, ale we wszystkim połapał się Voy Weterman, który przejął piłkę.

• Kontuzjowanego Jetro Willemsa zastępuje Marcel Ritzmaier.

• Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego PSV i piłkę przejęli obrońcy z Bilbao.

• Za chwilę będziemy świadkami pierwszej zmiany.

• Akcję na środku boiska próbował rozpocząć van Bommel, który odegrał do Willemsa, ale ciemnoskóry zawodnik stracił piłkę będąc na lewym skrzydle.

• Zawodnicy wciąż sobie podają piłkę w środku pola, raz PSV, raz Atletic. Każda próba wyprowadzenia piłki do przodu kończy się stratą. Ogólnie wieje nudą.

• Chwila gry w środku pola.

• Kolejny atak PSV zakończył się niedokładnym podaniem.

• Bardzo dobra akcja PSV. Szybką kontrę rozpoczął Lens, który zagrał piłkę do Nasrinhga, który znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale Gorka Irazoz stanął na wysokości zadania i zatrzymał akcję.

• Bouma faulem zatrzymał grę.

• Susaeta na spalonym.

• Niegroźny strzał Toquero.

• Wślizg Marcelo zatrzymał akcję Basków.

• Strzał zawodnika Atleticu zablokowany przez Marcelo.

• Nieudana akcja holenderskich piłkarzy i piłka ląduje w rękach Iraizoza.

• Piłkarze PSV rozpoczęli spotkane.

• Miała być ceremonia otwarcia, ale jednak jej nie było. Ciężko bowiem tak nazwać machanie kilkoma flagami przez kilka minut.

• Sędzią spotkania będzie Sebasian Tarnowski.

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą już na murawę.

• Przed chwilą, po raz pierwszy, uaktywnił się młyn Śląska.

• Za chwilę rozpocznie się ceremonia otwarcia.

• W chwili obecnej przedstawiane są sylwetki Atleticu oraz PSV.

• Na trybunach jest już nieco więcej kibiców, ale wciąż ich liczba zachwycić nie może.

• Piłkarze obu drużyn opuszczają właśnie murawę.

• Przypomnę, że w razie zakończenia spotkania remisem, dogrywka się nie odbędzie, od razu zostanie rozegrana seria jedenastek.

• Na płycie stadionu są już także piłkarze z Bilbao.

• Z rozmów przeprowadzonych z kibicami Śląska, możemy wnioskować, iż znacznie więcej fanów pojawi się podczas spotkania wrocławian z Benficą.

• W tym momencie na murawie stadionu pojawili się piłkarze PSV Eindhoven. Wśród nich jest także Przemysław Tytoń.

• Na razie na wrocławskim stadionie jest zaledwie garstka kibiców.

• Witam ze Stadionu Miejskiego we Wrocławiu, na którym niebawem rozpocznie się turniej Polish Masters.