• Koniec spotkania. Real zasłużenie ogrywa Bilbao 3:0.

• Itturaspe autorem kolejnego, niecelnego strzału w wykonaniu Basków.

• Real spokojnie kontroluje boiskowe wydarzenia.

• Callejon ograł obrońcę, wbiegł na 17.metr i huknął minimalnie obok prawego słupka.

• Moran za Muniaina. Rezerwowy Bilbao gra dziś pierwszy raz w Primera Division.

• Dwie bramki i asysta- to dorobek Ronaldo w dzisiejszym spotkaniu. Właśnie w towarzystwie gwizdów opuszcza boiska. Zmienia go Morata.

• Bilbao przestało grać w piłkę. W drugiej połowie bardziej preferuje szamotaniny.

• Ronaldo świetnym podaniem w tempo do boku obsłużył Higuaina, Argentyńczyk popędził w kierunku bramki i sieknął płasko po długim rogu do bramki. Po drodze piłka odbiła się jeszcze od słupka.

• Toquero w brutalny sposób potraktować Ronaldo. To powinna być czerwona kartka. Kończy się na żółtej.

• Higuain wchodzi z ławki za Benzemę.

• A Ramalho - Iraola.

• Na podwójną zmianę decyduje się Marcelo Bielsa. Gomeza zmienia Toquero.

• GOOOOL!! Real podwyższa prowadzenie. Do wrzutki z rzutu wolnego Xabiego Alonso, najwyżej w polu karnym wybił się Ronaldo. Portugalczyk wyraźnie górował nad Ramalho i pewnym strzałem głową trafił w lewy róg bramki.

• Marcelo wpadł ze skrzydła w pole karne, dogrywał do Benzemy, ten jednak uprzedzony przez San Jose.

• Ronaldo nieudolnie próbował przelobować Iraizoza.

• Callejon za Di Marię.

• Bilbao nie oddaje spotkania, walczy, ale nie prezentuje takiej jakości jak w pierwszej połowie. Ogrom strzałów z dystansu kierowanych poza bramkę przeciwnika.

• Muniain ukarany żółtą kartką.

• Mocna wrzutka Marcelo, Iraizoz niepewnie wybija. Do piłki w polu karnym dopada Benzema, ale Iraizoz natychmiast reaguje i zatrzymuje strzał Francuza.

• Płaski strzał Herrery z dystans przelatuje daleko od słupka.

• Przerwa w grze. Ronaldo domaga się kartki dla przeciwnika za ostre potraktowanie.

• Czas na drugą część spotkania. Oby przyniosła kolejne brami i emocje.

• Koniec pierwszej odsłony. Wracamy po przerwie.

• Fenomenalne uderzenie Herrery zmierzało w lewy róg. Ale Diego Lope wyciągnął się jak długi, w ostatniej chwili wybijając na rzut rożny.

• Fantastyczne podanie Ramosa, Di Maria pomknął sam w polu karnym- strzelił prosto w słupek.

• Xabi Alonso dostał żółtą kartkę.

• Po stracie Ramosa, dużo wolnego miejsca miał w polu karnym Susaeta. Za długo zwlekał z oddaniem strzału, aż stracił futbolówkę.

• Szansa Bilbao! Dośrodkowanie z prawej strony z rzutu rożnego, Aurtenetxe wygrał pojedynek z Khedirą i uderzył głową prosto w dobrze ustawionego Lopeza.

• Mocny strzał Khediry z 17.metrów, na posterunku stał jednak Iraizoz i pewnie chwycił futbolówkę.

• Spotkanie nie stoi na wysokim poziomie. Dużo strat, niedokładnych podań, chaosu.

• Di Maria zbiegł w polu karnym do linii końcowej, dograł prawej strony do Benzemy. Strzał Francuza poleciał nad bramką

• Zbyt głębokie zagranie Llorente. Lopez spokojnie oprowadził piłkę wzrokiem.

• Herrera uruchomił na skrzydle Susaete, ten wbiegł dynamicznie w pole karne i uderzył na dalszy słupek. Fenomenalna interwencja Lopeza uratowała Real od straty gola.

• Bardzo dużo ostrej walki na boisku. Jesteśmy świadkami kipiącego gorącem spotkania.

• Gomez strzelał z rzutu wolnego, piłka po murze wyszła za linię końcową.

• Modrić ukarany za zagranie ręką. Powtórki pokazały, jak absurdalna była to decyzja.

• Fatalny strzał Di Marii powędrował w trybuny.

• Strzał Ronaldo po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

• Gospodarze próbują zaatakować, ale ich zagrania nie docierają w pole karne. Przeszkadzają obrońcy, albo pułapki ofsajdowe.

• Sympatycy Bilbao nienawidzą Ronaldo. Portugalczyk notorycznie nagradzany porcją głośnych gwizdów.

• Bibalo nie ma pomysłu jak zaatakować i zaskoczyć Real, choć w ostatnich sekundach częściej utrzymuje się przy piłce.

• Bilbao szuka szans po dalekich zagraniach. Póki co nic z tego nie wynika.

• Real nie ustępuje. Potężnie uderzenie z dystansu Ronaldo, tym razem bardzo niecelny.

• GOOO!! Real zaczyna z wysokiego C. Ronaldo kapitalnie uderza z rzutu wolnego, nad murem tuż przy prawym słupku.

• Spotkanie rozpoczęte. Jaki wynik typujecie?

• Gospodarze po raz ostatni goszczą Real na San Mames. Od przyszłego sezonu będą występować na nowo zbudowanym La Catedral.

• Real jest już myślami przy dwumeczu z Borussią Dortmund w Lidze Mistrzów, bo w lidze tytuł ma już w garści Barcelona. Tyle, że Królewskich wciąż naciska Atletico Madryt, a Jose Mourinho nie chce kończyć rozgrywek niżej niż na drugim miejscu.

• Ławka rezerwowych Athletic: Raúl, Iraola, Castillo, Isma López, Aketxe, Morán, Toquero.

• Ławka rezerwowych Realu: Casillas, Varane, Coentrão, Higuaín, Callejón, Nacho, Morata.