Athletic Bilbao 2 - 2 Schalke 04 Gelsenkirchen

2

Schalke 04 Gelsenkirchen

2

• Za śledzenie relacji live bardzo dziękuję Krzysztof Deptała

• Athletic zremisował z Schalke 2:2 i dzięki wygranej 4:2 tydzień temu awansował do półfinału LE.

• Koniec! Athletic-Schalke 2-2!

• Sędzia dolicza 3 minuty do zakończenia meczu. Fiesta na San Mames.

• Publiczność na stadionie świętuje awans, Schalke próbuje atakować, chce z honorem zakończyć występy w Lidze Europy.

• Techniczny strzał de Marcosa, jednak minimalnie niecelnie.

• Ładna akcja gospodarzy,na prawej flance jest Muniain wrzuca, jednak świetnie interweniuje Papadopouolos.

• Żółta kartka dla Papadopoulosa za niebezpieczne wejście w Ikera Muniaina.

• Mamy wolny dla Schalke.Dośrodkowanie Jeffersona Farfana główkuje Huntelaar jednak niecelnie.

• Mamy zmiane schodzi strzelec bramki Ibai Gomez który chyba doznał kontuzji wchodzi Mikel San Jose.

• Mamy ostatnia zmianę w Schalke, Marco Hoeger za Holtby'ego.

• Gospodarze grają spokojnie, Schalke próbuje atakować jednak widać że zwątpili w szanse na awans.

• Schalke oddało inicjatywe gospodarzą, i czekają na kontraatak.

• Piękny strzał Holtbiego jednak minimalnie nad bramką Gorka Iraizoza! !

• Znowu mamy zmiane, schodzi Obasi wchodzi Ciprian Marica.

• Mamy zmiane w zespole Schalke, schodzi Jurado wchodzi Farfan.

• Mamy zmiane w Bilbao. Schodzi Fernando Llorente, wchodzi Gaizka Toquero.

• GOOOOOOLLLL ! SUSAETA! Szybka odpowiedź gospodarzy i mamy 2-2!

• Mamy żółtą kartke dla Martineza.

• Piękna asysta Muniaina.

• GOOOOOLLL !! Raul Gonzalez! 2-1 dla Schalke! Piękna bramka Hiszpana!

• Pierwsza ładna akcja po przerwie gości, uderza Obasi jednak Iraizoz wybija na rożny.

• Rozpoczyna się druga połowa.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Athletic - Schalke 1-1!

• Mamy doliczony czas gry, Raul przyjmuje piłke w polu karnym gospodarzy, uderza mocno i niecelnie.

• Ibai Gomez !!! mamy 1-1! Fenomenalny strzał doprowadza do remisu!

• Muniain strzela!! Minimalnie obok prawego słupka Unnerstalla, mogło być 1-1.

• Faul Ekizy i rzut wolny dla Schalke z około 35m, strzela Jurado jednak piłka ląduje minimalnie nad poprzeczką.

• Schalke się ożywiło, będziemy mieli jeszcze emocje w tym meczu. Co na to Athletic ?

• Mamy zmiane! Kulejący Ander Herrera schodzi, wchodzi Ibai Gomez.

• Jest bramka dla gości! Huntelaar zaskoczył Iraizoza! Schalke jeszcze ma szansę, choć musi zdobyć jeszcze dwa gole by myśleć o awansie.

• Mamy pierwszą żółtą kartkę ukarany Obasi.

• 25 minut gry za nami, a na San Mames ciągle nie ma goli.

• W meczu niewiele się dzieję, Schalke próbuje atakować, jednak gospodarze świetnie bronią zaliczki z Gelsenkirchen.

• Świetna wymiana piłek pomiędzy Iraloa a Susaeta, podanie do Llorente jednak strzał zablokowany.

• Odpowiedź Schalke, Raul podaje do Huntelaara ten uderza jednak nad poprzeczką.

• Pierwsza ładna, składna, akcja gospodarzy Muniain wrzucał w pole karne tam znalazł się Oscar de Marcos który strzela głową prosto w Unerstalla.

• Schalke próbuje pressingiem jednak gospodarze spokojnie rozgrywają piłke,jedno jest pewne Schalke musi zaatakować jeżeli chce zagrać w następnej rundzie.

• Rzut rożny dla Schalke jednak bez zagrożenia.

• Mieliśmy pierwszą sytuacje dla gospodarzy jednak Susaeta na spalonym.

• Gwizek Rizzoli i mamy początek meczu, zaczynają gospodarze.

• Piłkarze już na boisku, za chwile zaczynamy! Przypomnijmy że w poprzednim meczu na Veltins Arena mieliśmy 4-2 dla Bilbao.

• W miniony weekend, obie drużyny rozegrały swoje mecze ligowe. Schalke 04 zremisowało na wyjeździe z Hoffenheim 1:1. Natomiast Athletic przegrał z Barceloną na wyjeździe 2-0.

• Witam Państwa serdecznie i zapraszam na relacje live z meczu Athletic Bilbao - Schalke 04 Gelsenkirchen. Początek już o godzinie 21.05.