2

Celta Vigo

1

• Za wspólne przeżywanie emocji tego spotkania dziękuje Jakub Trzaska. Zapraszam na kolejne transmisje spotkań Primera Division jak i innych rozgrywek.

• Atletico było faworytem dzisiejszego spotkania i koniec końców zdobyło 3 punkty. Trzeba jednak oddać Celcie, że stanowiła dzisiaj godnego rywala dla zespołu Diego Simeone.

• Koniec spotkania!!! Atletico wygrywa swój ósmy mecz z rzędu!!!

• W natarciu Celta, ale wciąż nie mogą zdobyć bramki dającej wyrównanie.

• Ostatnia zmiana w Atleti.

• Po zdobyciu bramki przez Celtę coraz częściej znajdują się w dobrych sytuacjach do strzelenia gola, ale Atletico świetnie kontruje.

• Kartka także dla zawodnika Atletico Madryt. Ukarany nią Godin.

• Kartka za faul dla Oubiny.

• Druga zmiana Diego Simeone.

• Żółtą kartką ukarany Mallo za faul.

• GOOOOOOLLLL!!!! Celta zdobywa kontaktową bramkę. Strzelcem Nolito!!!

• Ostania zmiana w Celcie.

• Atletico ciągle w natarciu.

• Żółta kartka dla Charlesa.

• GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!! Niesamowita kontra Atletico!!! Długie podanie Gabiego i bramkę strzela Diego Costa!!!

• Nadal przeważa Atletico Madryt

• Druga zmiana w Celcie. Mina za Lopeza.

• Zmiana w Celcie. Na boisku pojawia się Nolito.

• Pierwsza zmiana w Atletico.

• Kapitalna akcja Atletico!!! David Villa miał tylko przed sobą bramkarza, ale strzelił obok bramki.

• Dzisiaj na Vicente Calderon zjawiło się 52 000 widzów.

• Jest sytuacja dla Celty. Faulowany przed polem karnym był Rafinha, ale Celta źle wykonała ten rzut wolny.

• Atletico ma momentami miażdżącą przewagą nad rywalami.

• Uderzenie Godina po dośrodkowaniu Gabiego z rzutu rożnego. Broni ten strzał jednak pewnie bramkarz Celty.

• Sędzia główny nie ma dzisiaj zbyt wiele pracy. Faule nie są bardzo ostre i nie ma ich bardzo dużo. Jak już któraś z drużyn fauluje to w okolicach środkowej linii boiska.

• Od razu w natarciu Atletico i mają już 10 rzut rożny przy ani jednym Celty.

• Sędzie Undiano Mallenco daje znak do rozpoczęcia II odsłony gry.

• Bardzo dobry mecz ponownie rozgrywa Diego Costa. Mimo tego, że nie wykorzystał rzutu karnego ciągle zagraża bramce Yoela. Jeśli chodzi o Celtę to właśnie bramkarz gra najlepiej ze wszystkich graczy.

• Atletico kontrolowało grę w pierwszej połowie, ale na przełamanie i gola musiało czekać aż do końcówki pierwszej połowy.

• Koniec I połowy, Atletico prowadzi 1:0.

• GOOOOOOOL!!! Diego Costa zdobywa bramkę po dośrodkowaniu Filipe!!!

• Mamy problem z przekazem ze stadionu Vicente Calderon, miejmy nadzieję, że zaraz wszystko wróci do normy.

• Uderzenie Costy zablokowane i mamy kolejny rzut rożny.

• Jedna z nielicznych akcji gości. Charles szarżował w pole karne, ale dobrze przyblokowany przez obrońców.

• Bardzo dobre uderzenie gracza Atletico, ale ponownie świetnie broni Yoel. Teraz Arda Turan i ponownie bramkarz Celty. Jest on dzisiaj bardzo dobrze dysponowany.

• Dobra akcja Diego Costy trochę za daleko wypuścił sobie piłkę i ostro starł się z bramkarzem rywali.

• Kolejne dośrodkowanie i strzał Diego Costy. Piłka poszybowała jednak wysoko ponad poprzeczką.

• Dłuższa przerwa spowodowana kontuzją Charlesa, ale zawodnik może kontynuować grę.

• Atletico dzisiaj wykonywało już bardzo dużo rzutów rożnych, ale nie było z nich jeszcze poważniejszego zagrożenia.

• Zbyt łatwy strzał oddał Costa z jedenastu metrów. Mimo tego dobrze zachował się bramkarz Celty. Pewna obrona karnego.

• Karny dla gospodarzy!!! Diego Costa nie trafia!! Broni Yoel!!!

• Faul na Diego Coscie przed polem karnym Celty. Brazylijczyk porozmawiał sobie bardzo dokładnie z obrońcą, który go faulował i nie wyglądało to na miłe słowa.

• Bardzo dużo dzisiaj dośrodkowań graczy Atletico. Goście zbyt łatwo im na to pozwalają i któreś z nich może skończyć się bramką.

• Mamy rzut rożny dla Los Rojiblancos. Dośrodkowanie Filipe zablokował Hugo Mallo.

• Piłkarze Diego Simeone grają bardzo wysokim pressingiem. Celcie ciężko jest wybić nawet aut bramkowy.

• Teraz troszeczkę spokojniejszej gry na boisku, dużo walki w środku pola. Częściej przy piłce gospodarze.

• Kapitalna kontra Atleti!!! Prostopadłe podanie Costy do Villi, ale jego akcję sam na sam wygrał Yoel!!!

• Celta próbowała wyprowadzić swoją akcję, ale Miranda pozwolił piłce opuścić boisko po niedokładnym podaniu do napastników.

• Atletico zamknęło Celtę w hokejowym zamku przed ich własnym polem karnym. Uderzenie po dośrodkowaniu Juanfrana mija jednak bramkę.

• Rzut wolny w bocznej strefie boiska dla gospodarzy, ale nie wynikło z tego zagrożenie bramki Celty.

• Gospodarze spokojnie rozpoczęli mecz, Celta nie jest w stanie wyjść z własnej połowy. Diego Simeone nawet nie usiadł na ławce rezerwowej od samego początku podpowiadając swoim zawodnikom.

• Rozpoczynamy mecz!!!

• Losowanie stron i zaraz zaczynamy pierwszy sobotni mecz La Liga.

• Sędzia główny dzisiejszego spotkania wyprowadza już obie jedenastki na murawę.

• Obok prezentujemy składy, w których obie drużyny rozpoczną mecz. Drużyna Diego Simeone w swoim najsilniejszym i stałym składzie. Wraca do gry Mario Suarez, którego brakowało w ostatnich pojedynkach w lidze i Champions League. Skład gości też raczej nie zaskakuje.

• Czekamy więc na pierwszy gwizdek sędziego Alberto Undiano Mallenco, który zaplanowany jest na godzinę 12:00.

• Diego Simeone na wczorajszej konferencji prasowej bardzo chwalił przeciwnika: Przez ten czas dwa razy zmieniali trenera i nie grają tym samym systemem. To zespół, który charakteryzuje dobra gra, z dobrymi kombinacjami. Na lewej stronie jest Nolito, jest też Charles, który zawsze jest zagrożeniem, a także niebezpieczny Khron Dehli. Natomiast Augusto Fernández to świetny bramkarz z osobowością. Oni zawsze szukają najlepszego sposobu do rywalizacji. Zagrali bardzo dobry mecz z Betisem. Zawsze trzeba grać najlepszym składem, by ich pokonać.

• Natomiast Celta wygrała zaledwie jedno spotkanie, trzy zremisowała i trzy przegrała. Ostatnie spotkania były niezłe w jej wykonaniu i z pewnością dzisiaj tanio skóry nie sprzedają i meczu z Atletico sobie na pewno nie odpuszczą.

• Dzisiejsi gospodarze są wyraźnym faworytem tego pojedynku. Jak do tej pory wygrali wszystkie siedem spotkań ligi hiszpańskiej. Jest to najlepszy start tej drużyny w całej jej historii.

• Witamy podczas relacji LIVE z pierwszego sobotniego pojedynku Primera Division. Wicelider - Atletico Madryt- podejmuje dzisiaj na Vicente Calderon 16. drużynę ligowej tabeli - Celtę Vigo.