0

- 1 połowa

- 2 połowa

0 dogrywka 1 połowap.

• Atletico zasłużenie wygrało to spotkanie, goście przez 90 minut nie potrafili zagrozić bramce gospodarzy. Los Indios wygrywają 13 spotkanie na własnym boisku. Za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuję Państwu Marcel Olczyk. Zapraszam również na relację derbów andaluzji, która właśnie się zaczyna na naszej stronie.

• Spalony po wrzutce w pole karne, bramkarz wykopuje i sędzia kończy mecz.

• Bezradny Victor Sanchez faulował Falcao.

• O 4 minuty przedłuża to spotkanie sędzia.

• Godin popłenia błąd w polu karnym ale dobrze asekurował Miranda i uratował sytuację, a nie wiele brakowało aby napastnik znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

• Falcao wyprzeda obrońców i próbuje lobować bramkarza ale Casilla był przygotowany do wyskoku i bez problemów łapie strzał.

• Colotto próbował strzelać ale piłka mu skiskowala.

• Na boisku Costę zastępuje Raul Garcia, świetny mecz w wykonaniu tego zawodnika.

• Dorzucał z rożnego Petrov ale za płytko.

• Rodriguez miał świetną sytuację do oddania strzału, lecz za długo zwlekał i wślizgiem zablokował go jeden z obrońców.

• Szybkie rozegranie piłkię między 4 zawodnikami: Garcia, Petrov, Longo, Stuani, ale w tym wszystkim połapał się bramkarz i nic z tego nie wyszło.

• Próba strzału na bramkę Atletico, ale pewnie łapie bramkarz.

• Rodriguez wchodzi na boisko.

• Petrov uderza na bramkę gospodarzy ale piłka trafia w boczną siatkę.

• Teraz świetną szansę miał Falcao, wybiegł sam na sam z bramkarzem, ale górą w tym pojedynku Casilla !

• Niezapisała się wcześniej jedna z kartek dla zawodników Espanyolu, ukarany w 57 minucie był Colotto.

• Teraz Longo dostaje kartkę za faul na wychodzącym z atakiem napastniku.

• Piłkę stracił Costa, ale Espanyol nie zrobił nic z piłką co mogłoby zagrozić gospodarzom.

• Atletico spokojnie rozgrywa pod polem karnym przeciwnika.

• Dobra szansa Suareza którego wypuścił przed obrońców kolega, ale pierwszy do piłki dopadł Casilla.

• Teraz zagranie do Longo ale piłka za mocna i nie zdążył do niej dobiec.

• Teraz piłka wrzucona w pole karne gości, ale wyłapuje Casilla.

• Petrov dośrodkowywał w pole karne ale spoza linii bocznej.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy.

• Druga zmiana w tym meczu

• Gdyby piłka była troszkę wolniejsza zakończyło by się to bramką.

• Podanie Costy na czystą pozycję do Falcao ale nie w tempo i piłka przechodzi kilkadziesiąt centymetrów od napastnika, ten podaje jeszcze do Turana ale broni Casilla.

• Próba strzału z daleka Sergio Garcii, ale wysoko nad poprzeczką.

• Turan uderza w twarz Diego Colotto i mamy znów rzut wolny.

• Espanyol gra w przewadze ale nie widać tego w grze, nie mogą sforsować obrony Atletico.

• Teraz dużo gry w środku pola zawodników Espanyolu, rozgrywają piłkę powoli między liniami.

• Turan otrzymuje żólty kartonik od sędziego.

• Dobrą szansę miał napastnik Espanyolu po przerzuceniu obrońców Atletico przez Garcię, jednak nie zdążył do piłki, która po chwili wylądowała w rękawicach bramkarza.

• Juanfran poradził sobie z dwoma przeciwnikami i wybiegł do akcji, podał do Turana ten wrzuca do Falcao, lecz ten nie strzela bramki i swoją szansę dostaje Tiago, jednak jemu też nie udaje się strzelić bramki.

• Falcao do Thiago ten wysuwa Costcie, ale ten ostatni za daleko wysuwa sobie piłkę i Casilla wyskakuje mu pod nogi i wyłapuje piłkę.

• Znów rozegranie piłki między Costą a Falcao, ten pierwszy otrzymał piłkę i chciał jeszcze odegrać do kolegi z drużyny ale został zablokowany.

• Pierwsza zmiana w meczu, trener Espanyolu postawił na atak.

• Dwa dośrodkowania w pole karne Atletico, ale obie piłki wykopane przez obrońców.

• Víctor Sanchez poraz kolejny faulował Turana.

• Koke faulował w środku boiska, teraz rozpoczną goście.

• Dośrodkowanie w pole karne, ale górą Casilla.

• Turan faulowany w okolicach 30 metra.

• Obie drużyny już na boisku, zaczynamy drugą połowę.

• Cichym bohaterem pierwszej połowy jest Diego Costa, który raz po raz męczył swoimi sprintami obrońców Espanyolu, a na dodatek dał się sfaulować w polu karnym co zaowocowało bramką dla jego drużyny. Obok Falcao jeden z najlepszych graczy na boisku w pierwszej połowie.

• Zasłużenie prowadzi Atletico, które dużo częściej było przy piłce i oddało więcej strzałów na bramkę rywali. Wynik spotkania może jeszcze odwrócić druga żółta a w konsekwencji czerwona kartka dla Gabiego, gdyż teraz całą drugą połowę gospodarze będą musieli zagrać w osłabieniu.

• Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy.

• No to teraz sobie nagrabił Gabi, sfaulował przeciwnika, a że miał już jedną żółtą kartkę zostaje wyrzucony z boiska.

• Juanfran i Koke pograli na skrzydle, ale piłka przypadkowo odbita od jednego z rywali wpada w pole karne gdzie łapie ją Casilla.

• Falcao do Costy, ten dośrodkował do Turana ale zawodnik był na pozycji spalonej.

• Cztery minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy.

• Filipe Luis dobrze wybiegł i próbował dośrodkować, ale został zablokowany, bedzie rzut rożny.

• Koke zgubił piłkę ale przejął ją Falcao i połasił się na kolejną bramkę próbując oddać strzał, lecz trafił w sam środek bramki i piłkę spokojnie złapał Casilla.

• Juanfran dorzucał w pole karne, ale nikt nie dosięgnął do piłki i wyleciała poza boisko.

• Miranda zagrywa do Simao Sabrosa, ten przewraca się w polu karnym ale nie był faulowany i rozpocznie drużyna Atletico.

• Christian Stuani wbiegał w pole karne i miał dobrą sytuację do strzelenia bramki ale faulował Filipe Luisa.

• Teraz dobre wyjście Kiko Casilla ratuje drużynę, niewiele brakowało aby Atletico poszło za ciosem.

• Falcao wykonawcą rzutu karnego i może sobie zapisać 21 trafienie na swoje konto.

• Zagranie do Diego Costy, a ten faulowany w polu karnym przez Hectora Moreno i mamy rzut karny

• Zawodnik Espanyolu również ukarany za to niesportowe starcie na boisku.

• Kartka za złe zachowanie po faulu

• Faul za wejście w nogi zawodnika Espanyolu.

• Cytując polską przyśpiewkę stadionową: "Ura, ura, ura, awantura !". Na boisku starły się obie ekipy po faulu jednego z graczy Atletico.

• Rzut wolny w okolicach 30 metrów dla Los Indios, dopada do niej Miranda, ale znajdowal się na pozycji spalonej.

• Teraz dużo zamieszania w grze, piłkę przejmuje jedna drużyna po to by kilka metrów dalej ją stracić.

• Víctor Sanchez teraz faulował w pobliżu środka boiska i rozpocznie ekipa z Vicente Calderon.

• Dopiero teraz następuje wznowienie gry.

• Bramkarz Atletico jest pod opieką medyków na murawie, którzy szyją rozcięcie

• Kiko Casilla dość mocno krwawi, rozcięcie wargi wydaje się poważne.

• Dobra wrzutka w pole karne, w powietrzu starli się Falcao i Kiko Casilla, teraz obaj leżą na murawie więc mamy przerwę w grze.

• Teraz rękami w walce bark w bark pomógł sobie Filipe Luis i mamy faul dla gości.

• Garcia dostał dośrodkowanie w pole karne, ale nieopanował piłki.

• Wrzutka w pole karne, ale górą Kiko Casilla.

• Falcao miał dobrą sytuację ale się poślizgnął na murawie.

• Wydawało się że zawodnik Atletico wycięty w polu karnym, ale blisko zdarzenia był sędzia i nieodgwizdał rzutu karnego. Decyzja wydaje się być kontrowersyjną.

• Szybkie rozpoczęcie z autu, mocny strzał Javi Lopez, ale niecelny i rozpoczną gospodarze.

• Godin naciskany przez Garcie wykopał piłkę na aut na wysokości pola karnego.

• Mam wrażenie że goście nie skończą dzisiaj meczu w komplecie, liczna ilość fauli może przyczynić się do opuszczenia boiska przez jednego z zawodników.

• Mimo niewielkiej odległości od bramki zawodnikom Los Indios nie udało się wpakować piłki do bramki gości. Rozpocznie Casilla.

• Kiko Casilla wybiegł na pełnej prędkości do piłki i sfaulował Costę metr przed polem karnym.

• Teraz faulowany w okolicach środka boiska Joan Verdu, rozpoczną goście.

• Filipe Luis dośrodkowywał mocno po ziemi wzdłuż pola karnego ale obrońcy wybili za nim któryś z kolegów Luisa przeciął to podanie.

• Teraz Gabi próbował strzelać a niewiele brakowało a wyszłaby z tego asysta, niewiele brakło aby jego kolega z drużyny dobiegł do piłki wystrzelonej w kierunku bramki.

• Filipe Luis założył siatkę obrońcy i wbiegł niepilnowany w pole karne, tam został przewrócony przez przeciwnika ale gwizdek sędziego milczy.

• Teraz Juan Forlin znów faulował Costę, tym razem w pobliżu 20 metra od bramki i będzie rzut wolny. Z rzutu wolnego dość zaskakująco dośrodkowywali gospodarze ale nic z tego nie wyszło.

• Teraz Falcao nadział się na Diego Colotto i faul dla gospodarzy.

• Pierwsza kartka w tym spotkaniu, Forlin zatrzymał nieprzepisowo pędzącego Costę za co ujrzał żółty kartonik.

• Atletico rozpoczynało pod polem karnym rywali wyrzutem z autu, ale nie dokońca zrozumieli się zawodnicy Los Indios i piłka znalazła się poza linią boiska.

• Juanfran wybiegał z kontrą, ale jeden z zawodników Espanyolu wbiegł przed niego i dał się sfaulować, rozpoczną goście.

• Simao Sabrosa po sprytnym rozegraniu wolnego oddaje strzał na bramkę, ale trafia w zawodnika z muru.

• Pierwszy faul w meczu, a poszkodowanym Joan Verdu na połowie gospodarzy.

• Rozpoczynamy pierwsze dzisiejsze spotkanie La Liga. Sędzia rozpoczyna mecz.

• Na stadionie rozbrzmiewa hymn godpodarzy.

• Obie ekipy wchodzą na murawę zaraz za sędziami prowadzącymi dzisiejsze spotkanie.

• Zespoły czekają już w tunelu na wejście na murawę.

• Jednak goście dzisiejszego spotkania ostatnio potrafili wydrzeć cenne punkty ekipą takim jak Real Madryt czy Sevilla.

• Faworytem spotkania wydaje się być Atletico które w tym roku meczu na własnym stadionie jeszcze nie przegrało i jest vice-liderem tabeli.

• Za niespełna kwadrans na Vicente Calderon rozpocznie się pojedynek między dwoma bardzo dobrze grającymi w ostatnich tygodniach ekipami, kto dziś będzie górą przekonamy się już niebawem.