Atletico Madryt

2

FC Barcelona

0

• Atletico wygrywa 2-0 po dublecie Griezmanna i jest w półfinale Ligi Mistrzów!!! Barca nie obroni Ligi Mistrzów.

• Stefan Savić za Augusto Fernandeza.

• To powinien być karny dla Barcy! Gabi ręką w polu karnym, ale jest rzut wolny dla Barcy.

• I od razu kartka Correy.

• Correa zmienia Griezmanna.

• Griezmann nie myli się z jedenastu metrów! Atletico prowadzi 2-0! Atletico o krok od półfinału!!!

• Iniesta ręką w polu karnym! Jedenastka dla Atletico!

• Diego Godin z kartką.

• Wrzutka z wolnego na Pique, stoper Barcy idealnie wyczyszczony przez Filipe Luisa.

• Turan faulowany trzydzieści metrów od bramki Atleti. Wolny dla Barcy.

• Atletico pierwszy raz od dłuższego czasu ma piłkę w posiadaniu przez więcej niż kilkanaście sekund.

• Neymar z kartką za atak na nogi Godina. Zasłużona kartka.

• Górna piłka, Messi pofrunął wysoko, ale Oblak skutecznie piąstkuje.

• Yannick Ferreira Carrasco schodzi z boiska. Wchodzi Thomas Partey.

• Luis Suarez z kartką za brutalny atak łokciem na twarz Diego Godina.

• Dośrodkowanie Truana na Suareza, ten nie miał czystej pozycji i uderzył niedokładnie.

• Kartka dla Gabiego za przytrzymywanie Leo Messiego.

• Prostopadła piłka do Luisa Suareza, Urugwajczyk znakomicie się uwolnił, uderzył czubkiem buta, ale wprost w Oblaka.

• Iniesta schodzi. Przy gwizdach trybun na murawę wbiega Arda Turan, były piłkarz Barcy.

• Sergi Roberto zmienia Daniego Alvesa.

• Diego Godin wybija piłkę z piątego metra od bramki.

• Griezmann ruszył w samotny rajd. Jego strzał wybroniony przez Ter Stegena.

• Koronkowa akcja Barcy, Alba znalazł się na prawej stronie, dośrodkował, piłka wybita z pola karnego.

• Wsteczna piłka do Messiego, strzał Argentyńczyka zablokowany.

• Barcelona zupełnie nie może się połapać. Atletico dobrze w defensywie.

• Centra Alvesa po raz kolejny nieudana.

• Główka Augusto Fernandeza, poprzeczka ratuje Ter Stegena!

• Koke dośrodkowuje w pole karne, Pique z Busquetsem do spółki wybijają piłkę.

• Juanfran podawał na pustą bramkę do Griezmanna, ale Busquets przerwał podanie.

• W pierwszej połowie Barcelona tylko raz dotknęła piłkę w polu karnym Atletico!

• Pierwsza groźna akcja Atletico, Pique dobrze interweniuje.

• Barca zaczyna drugą połowę!

• Atletico prowadzi po pierwszej połowie 1-0 z Barceloną po golu Antoine'a Griezmanna. Przypomnijmy, ten wynik daje awans do półfinału gospodarzom. Wracamy za kwadrans.

• Centra Iniesty nieudana, Atletico pędzi z kontrą.

• Neymar celował w okienko, Oblak dobrze interweniuje.

• Starcie Suareza z Godinem. Piłkarz Atletico leży na murawie, mamy przerwę w grze.

• Koke dośrodkował zewnętrzną częścią stopy, a niekryty Griezmann głową pokonał Ter Stegena.

• Antoine Griezmann!!! 1-0 dla Atletico!!!

• Koronkowo rozegrana akcja zakończona nieudaną wrzutką Daniego Alvesa. Oblak takie piłki łapie w zęby.

• Messi uderzał, ale piłka przeleciała ponad poprzeczką. Wciąż bezbramkowy remis.

• Andres Iniesta mocno wycięty przez Diego Godina w okolicach dwudziestego piątego metra od bramki Jana Oblaka. to będzie dobra okazja na strzał z rzutu wolnego dla Leo Messiego.

• Luis Suarez wychodził z kontrą, Urugwajczyk faulowany przez swojego rodaka, Diego Godina. Mogła być kartka, ale Rizzoli nie wyjmuje kartonika.

• Gerard Pique poślizgnął się we własnym polu karnym. Rywale sugerują faul, jednak powtórki pokazują jasno, że nic nie było.

• Suarez na lewym skrzydle, jego wrzutka zablokowana przez Diego Godina.

• Koke urwał się Alvesowi, Brazylijczyk ratował się faulem na zawodniku Rojiblancos.

• Carrasco minął Pique i parł na bramkę, ale do obrony wrócił Leo Messi, który wygarnął mu piłkę.

• Koke wypuścił Griezmanna, jednak Jordi Alba nie dał się zaskoczyć. Rzut rożny dla Atletico.

• Fani Barcelony na Vicente Calderon:

• Pierwsza ofensywna akcja Neymara w tym meczu. Brazylijczyk wyrzucił się poza linię boczną, ale przy bandach reklamowych Diego Godin starł się z piłkarzem Barcy. Iskrzy na murawie.

• Augusto Fernandez mocno wchodzi w nogi Neymara. Tym razem obyło się bez kartki.

• Atletico głęboko cofnięte, Barca z problemami przedostaje się pod pole karne rywali. Ekipa z Katalonii ogranicza się do długich piłek z obrony w kierunki tria MSN.

• Ostatnie 7 meczów pomiędzy Barcą a Atletico pod wodzą Luisa Enrique Barcelona wygrała.

• Mocna centra Carrasco z prawej flanki, ale nikt nie przeciął tego podania w polu karnym.

• Strzał Mascherano zablokowany. Piłka poza boiskiem, Barca wznowi z autu.

• Atleti wychodzi z kolejnym atakiem. Carrasco próbował lobować Ter Stegena. Zagranie nieudane, Niemiec wznowi grę od bramki.

• Filipe Luis dośrodkowuje na pole karne, Antoine Griezmann niekryty strzela głową. Kolejna interwencja portero Barcy.

• Barca w ataku pozycyjnym, sporo niedokładności w rozgrywaniu.

• Mocny strzał Carrasco wprost w Ter Stegena. Pierwsze celne uderzenie w meczu.

• Juanfran przedarł się na prawej stronie. Podał w pole karne na piaty metr, tam futbolówkę wybił obrońca Barcelony, ale prosto do Gabiego. Strzał piłkarza gospodarzy poszybował nieznacznie ponad poprzeczką.

• Pierwszy gwizdek arbitra Rizzolego. Zaczynamy spotkanie!

• Na Estadio Vicente Calderon rozbrzmiał już hymn Ligi Mistrzów. Przed nami losowanie z udziałem kapitanów obu drużyn.