Atletico Madryt

3

Granada CF

0

• Atletico po golach Koke, Fernando Torresa i Correi pokonuje 3-0 Granadę i tym samym zrównuje się punktami z Barceloną, jednak warto pamiętać, że Barca już za moment zacznie swój pojedynek z Valencią i z tego miejsca zapraszamy na relację na żywo z tego starcia.

• Ruben Rochina strzela z dystansu, ale trafia w kolegę z drużyny.

• Torres podcina Penarandę i otrzymuje żółty kartonik.

• Torres do Correi, ale ten nie połapał się na piątym metrze od bramki rywala i stracił futbolówkę.

• Prostopadła piłka za obrońców, a Angel Correa takich sytuacji nie marnuje.

• Angel Correa na 3-0!!!

• Augusto Fernandez z kartką.

• Na boisku sporo walki, sporo niedokładności, a mało futbolu.

• Correa wdał się w drybling, stracił piłkę, ale zaraz ją odzyskał i oddał strzał, który był zbyt lekki, by zaskoczyć Fernandeza.

• Oliver Torres zmienia strzelca pierwszego gola w tym meczu, Koke.

• Ruben Rochina brutalnie atakuje Diego Godina. Kartka dla gracza Granady.

• Dimitri Foulquier, który wszedł na boisko w przerwie, otrzymuje od trenera tzw. "wędkę" i znów siada na ławkę. W jego miejsce wchodzi Fran Rico.

• Wrzutka z rzutu wolnego, David Barral przeniósł głową piłkę ponad bramką.

• Safić ostro zaatakował Davida Barrala. 11-11 w faulach w tym meczu.

• Atletico spokojnie rozgrywa piłkę, a przy linii bocznej do wejścia przygotowuje się Fran Rico z Granady.

• Ruben Rochina poza murawą. Napastnik Granady ma problemy z plecami.

• Dobre otwierające podanie Griezmanna w kierunku Hernandeza, ale Costa dobrze wygarnia piłkę.

• Zmiana również w Granadzie David Barral zmienia Rene Krhina.

• Angel Correa wchodzi na boisko. Na ławkę siada Antoine Griezmann.

• Prostopadła piłka od Koke, Torres wziął rywala na plecy i wcinką pokonał Fernandeza.

• Fernando Torres trafia na 2-0!!!

• Nabiegający Griezmann podaje do Torresa. Ten mógł oddać szybko piłkę piętą na pędzącego Francuza, ale Hiszpan wdał się w nieudany drybling i oddał strzał obok bramki.

• Na rozgrzewce również Thomas Partey, a na boisku Atletico kreuje swoją akcję przed polem karnym Granady.

• Augusto Fernandez zmienia Yannicka Ferreirę Carrasco.

• Strzał Antoine'a Griezmanna zablokowany.

• Na boisku nic specjalnego się nie dzieje. Piłka lata w powietrzu od jednej linii obronnej do drugiej.

• Gabi nie zagra w kolejnym ligowym meczu z powodu nadmiaru kartek. W środę Atletico zagra z Athletikiem Bilbao na San Mames.

• Taktyczny faul Gabiego i słuszna kartka dla kapitana Atletico.

• Carrasco zabawił się z Biraghim, zacentrował i jego wrzutka została zablokowana.

• Cristiano Biraghi z żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Zmiana w przerwie meczu. Kontuzjowany Miguel Lopes opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Dimitri Foulquier.

• Atletico po golu Koke prowadzi 1-0 do przerwy z Granadą, jednak w drugiej części pierwszych czterdziestu pięciu minut goście z Andaluzji zaczęli stwarzać sobie okazje, a najlepszą z nich wykreował Ruben Rochina, który trafił w słupek. Wracamy za kwadrans.

• Miguel Lopes leży poza boiskiem, mieliśmy małą przerwę w grze, ale została ona wznowiona.

• Górna piłka w kierunku Carrasco, ale Belg nie zdołał przyjąć sobie piłki.

• Adalberto Penaranda pomagał sobie ręką w przyjmowaniu piłki. Zasłużona żółta kartka.

• Próba zagrania długiej piłki przez Godina w kierunku Carrasco. Futbolówka ląduje na aucie. Kolejne nieudane podanie zawodników z Calderon w przeciągu kilku ostatnich minut.

• Dosyć chaotycznie rozgrywana akcja Atletico kończy się stratą Torresa. Powoli Granada dochodzi do głosu w tym spotkaniu. Zapowiada się ciekawie.

• Ruben Rochina huknął z lewej nogi, Oblaka ratuje słupek!

• Ruben Rochina znalazł się na prawej stronie, wymanewrował Lucasa Hernandeza i oddał strzał. Piłka minimalnie minęła słupek.

• Abdoulaye Doucoure z kartką. Żółty kartonik za odkopnięcie piłki po gwizdku.

• Faulowany w środku pola Ruben Rochina, atakował Koke.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego na długi słupek, w powietrze wyskoczył Diego Godin, który oddał strzał głową, ale był to strzał niecelny.

• Tempo meczu lekko spadło. Atletico spokojnie rozgrywa swoją akcję w linii defensywnej, Granada nie zakłada pressingu.

• Wdał się w drybling Adalberto Penaranda, zszedł na prawą nogę i strzelił, ale trafił tylko w boczną siatkę.

• Za daleko wypuścił sobie piłkę Carrasco, Granada przejęła futbolówkę i oddała strzał z dystansu. Uderzenie niecelne, Oblak zacznie od bramki.

• Prostopadłe podanie do Griezmanna, jednak szybciej do piłki dobiegł Andres Fernandez, który wybił ją poza pole gry.

• Saul po ziemi wrzucał piłkę w pole karne do Torresa, ten skiksował, ale na tyle szczęśliwie, że ta wpadła pod nogi Koke.

• Koke trafia!!! 1-0 dla Atletico!!!

• Koke dorzuca w okolice piątego metra od bramki Andresa Fernandeza, piłka w rękach bramkarza.

• Rajd Carrasco lewą stroną, jego dośrodkowanie zablokowane i rzut rożny dla Rojiblancos.

• Prosta strata Carrasco, Granada przy piłce.

• Kontra Granady, którą rozpoczął Ruben Rochina. Piłka na prawą stronę do Cuenki, ten do Penarandy, ale Godin uprzedza gracza Granady. Korner dla gości.

• Kolejna akcja stroną Juanfrana, Krhin wybija piłkę na rzut rożny.

• Kolejna centra Juanfrana, tym razem na Antoine'a Griezmanna, który nie poradził sobie z Ricardo Costą. Piłka w rękawicach Andresa Fernandeza.

• Pierwsza akcja Granady, jednak Penaranda niecelnie zagrywa. Atletico już rusza z kontrą.

• Centra Juanfrana z prawej flanki, Koke wbiegał z drugiej linii w pole karne i oddał strzał, piłka ponad poprzeczką.

• Pierwszy gwizdek arbitra!

• Goście dzisiejszego starcia ostatni raz wygrali na wyjeździe 28 lutego, kiedy na El Riazor okazali się lepsi od Deportivo La Coruna. Z kolei w ostatnich czterech meczach na Vicente Calderon Granada nie zdołała strzelić gola.

• W poprzedniej ligowej kolejce Granada bezbramkowo zremisowała z Malagą.

• Atletico w tygodniu pokonało w rewanżowym starciu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów Barcelonę, czym zapewnili sobie awans do najlepszej czwórki. W półfinale ekipa Diego Simeone zmierzy się z Bayernem Monachium.

• Znany jest także skład Granady. Ławka rezerwowych gości: David Barral, Jesus Fernandez, Edgar Mendez, Dimitri Foulquier, Robert Ibanez, Fran Rico, David Lomban.

• Znamy już wyjściowy skład Atletico, który widoczny jest w panelu po prawej stronie. Ławka rezerwowych Atleti: Miguel Angel Moya, Jesues Gamez, Thomas Partey, Oliver Torres, Augusto Fernandez, Angel Correa, Luciano Vietto.

• Dzień dobry! Rozpoczynamy mały maraton z La Ligą na stronie GOL24! Na początek zapraszamy na relację na żywo ze starcia Atletico Madryt z Granadą, które rozpocznie się o godzinie 18:15. Później przeprowadzimy relację ze starcia na Camp Nou, gdzie FC Barcelona w hicie kolejki zagra z Valencią!