Atletico Madryt

1

Malaga CF

0

• Koniec meczu! Correa daje lidera! Atletico na conajmniej 2h na 1 miejscu w La Liga!

• Torres znów marnuje znakomitą okazję. Koke odebrał piłkę obrońcy odegrał do Torresa, a ten się zagubił w przyjęciu

• Atletico przy piłce. W tym meczu się już nic nie zmieni

• Goście próbowali wyjść z kontrą, ale została ona zatrzymana na wysokości środka boiska

• Sędzia doliczył 3 minuty!

• Recio wślizgiem zatrzymuje Saula za co ogląda kartonik

• Correa znów mógł zdobyć bramkę. Tym razem pomocnik znalazł się w sytuacji sam na sam z Ochoą. Meksykański bramakarz górą!

• Boisko opuści również Pablo. Na murawie zamelduje się Juanpi

• Miał nosa Siemone żeby wpuścić na boisko Correę. Argentyńczyk dostał piłkę na lewej stronie, zbiegł do środka i uderzył nie do obrony! Tuż przy słupku! Ochoa nie miał szans!

• Gimenez ukarany kartką za faul. Malaga przed szansą na zagrożenie bramce Oblaka

• Malaga jeszcze w lekkim szkou, szuka swoich szans w grze kontrą.

• Atleti rusza z dużym animuszem! Blisko pokonania Ochoy był Koke

• Zaczynamy drugą połowę!

• Po pierwszej połowie tego spotkania mamy bezbramkowy remis. Ciężko jest wskazać drużynę lepszą. Atletico mimo przrewagi nie potrafi stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Bliżej tego celu byli zawodnicy Malagi. Jednak goście często się gubią w swoich kontrach.

Niestety cały mecz psuje sędzia, który odnoszę wrażenie, nie do końca wie gdzie jest i co robi. Arbiter często zapomina, że posiada taki przedmiot jak gwizdek, po czym gdy sobie przypomni gwiżdże wszystko jak leci. Miejmy nadzieję, że nie tylko zawodnicy ale również arbiter na drugą połowę wyjdą bardziej zmotywowani.

• Koniec pierwszej połowy!

• Carrasco jednak wrócił na boisko. Nie oznacza to, że zobaczymy go w drugiej połowie

• Po tym uderzeniu Carrasco nabawił się chyba jakiegoś urazu.

• Carrasco huknął z dystansu! Z trudem broni Ochoa!

• Goście nie pozostają dłużni i nękają obronę Atleti. Niestety bez efektu

• Rojiblancos ruszyli z kontrą. Jednak na spalonym Griezmann

• Torres w stylu karate próbował oddać strzał na bramkę Malagi. Hiszpan spóźnił się minimalnie i minął się z piłką

• Przycisnęło teraz Atleti. Lecz za wiele w polu karnym Malagi się nie dzieje. Piłka przelatuje ze strony na stronę.

• Nic z niego jednak nie wynikło. Futbolówka w ręckach Ochoy

• Kolejny rzut wolny zokolic pola karnego dla Atletico

• Dziwna decyzja sędziego. Weligton stracił piłkę na rzecz Torresa po czym lekko pociągał napastnika Atleti. Hiszpanowi udało się urwać obrońcy i wyjść na dogodną pozycję. Sędzia wolał jednak przerwać akcję

• Weligton z żółtą kartką za faul na Torresie

• Malaga przez chwilę w 10. Wellington poza boiskiem

• Zrobiło się gorąco. Charles fauluje i zarabia kartonik

• Camacho zagrywa piłkę w pole karne, wprost na głowę Charlsa. Napastnik Malagi uderza, ale słabo i wprost w ręce Oblaka

• Koke zdecydował się uderzać z rzutu wolnego. Piłkę po jego strzale nad poprzeczkę przeosie Ochoa.

• Atletico będzie mieć dobrą okazję. Rzut wolny z narożnika pola karnego.

• Jak Torres tego nie trafił!? Koke pomknął lewą flanką, zagrał płaską piłkę w pole karne. Ta minęła wbigającego na bliższy słupek Griezmanna by znaleźć się pod stopą Torrresa. Hiszpan jednak uderza obok słupka!

• Recio posyła piłkę na krótki słupek gdzie w zmaieszaniu najczujnieszy był Charles. Na posterunku jednak Oblak!

• Cop uderza z okolic 16 metra! Oblak znakomicie broni strzał napastnika Malagi!

• Recio dośrodkowuje w pole karne z rzutu rożnego za głęboko i piłkę piąstkuje Oblak

• Luis znakomicie dograł długą piłkę do Saula. Pomocnik Atleti próbował wyłożyć jeszcze futbolówkę Torresowi ale zagrał za lekko

• Goście mogli stworzyć groźną sytuację pod bramką Atletico, niestety Recio się pośliznął i nie miał szans by dogonić piłkę

• Piłkarze Atletico szukają rozwiązania akcji poprzez długie podania czy to do Torresa czy Griezmanna, ale czujni sią obrońcy Malagi

• Gramy!

• Zawodnicy wchodzą na murawę Vicene Calderon! Za chwilę zaczynamy!

• Za parę chwil usłyszymy pierwszy gwizdek! Nie możemy się doczekać!

• Koniec meczu w Vallecas. Real Madryt wciąż walczy o mistrzostwo wychodząc z bardzo trudnej sytuacji. Po 15 minutach Królewscy przegrywali bowiem 2-0 by ostatecznie wygrać 2-3.

Teraz czas na drugą drużynę z Madrytu. Czy Atletico również pozostanie w wyścigu? Przekonamy się już za nie długo

• Real Madryt obiął właśnie prowadzenie w meczu z Rayo 2-3! Zdobywcą bramki Gareth Bale. Do końca meczu pozostało 10 minut.

• Co ciekawe dziś będziemy mieli okazję zobaczyć jak radzi sobie najsłabszy atak z najlepszą obroną w lidze. Zespół Malagi zdobył tylko 31 goli, co daje im ostatnie miejsce w klasyfikacji skuteczności - na równi z Getafe, Levante i Betisem.

Natomiast zespół Atletico stracił dotychczas zaledwie 16 gol co daje średnią poniżej 0,5 bramki na mecz.

• Zanim usłyszymy pierwszy gwizdek w tym spotkaniu, zapraszam do przypomnienia sobie jak w skrócie wyglądało poprzednie starcie Atletico z Malagą:

• Natomiast Malaga na Vicente Claderon wybiegnie w takim o to zestawieniu:

• Zanim przejdziemy do składu gości, informujemy, że w starciu Rayo Vallecano z Realem Madryt Mamy remis 2-2. Do końca tego meczu pozostało nieco ponad pół godziny

• Tak przedstawia się skład gospodarzy na to spotkanie:

• Witam Państwa! Powoli zaczynamy przygotowania do drugiego dzisiejszego dnia pojedynku o "być albo nie być" w wyścigu po mistrzostwo Hiszpanii!