Atletico Madryt

0

Real Madryt

3

• Koniec meczu na Vicente Calderon! Hattrick Cristiano Ronaldo daje "Królewskim" zwycięstwo z Atletico!

• Kellor Navas broni strzał Kevina Gameiro z kilku metrów!

• Dwie minuty doliczone. Mimo bardzo niekorzystnego wyniku po Vicente Calderon niesienie się Atleti, Atleti, Atleci.

• Ależ slalom Belga, który mijał rywali jak tyczki. W ostatniej chwili blokuje go Nacho

• I jeszcze jeden korner, choć goście domagali się rzutu wolnego za faul na bramkarzu. Ten jednak złapał piłkę w wrzutce z narożnika.

• Keylor Navass z trudem paruje strzał Yannicka Ferreiry Carrasco na rzut rożny!

• Na ostatnie minuty pojawia się Marco Ansensio za Lucasa Vazqueza.

• Juanfran upomniany żółtą kartką.

• Gwizdy "żegnają" Cristiano Ronaldo. Na placu gry melduje się James Rodriguez.

• Nie ma rzutu karnego dla Atietico, gdy w "szesnastce" padł Antoine Griezmann. Tylko korner dla gospodarzy, który nie przyniósł zagrożenia.

• Trzeci gol Portugalczyka w Derbach Madrytu

• Karim Benzema wchodzi na boisko. W stronę ławki idzie Isco ;)

• Żółta kartka dla Lucasa Vazqueza.

• Portugalczyk wyprzedził legendarnego Alfredo di Stefano w klasyfikacji strzelców w derbach Madrytu.

• "Królewska" kontra Realu - Isco zagrał na wolne pole do Garetha Bale'a, który popędził lewym skrzydłem i zagrał w pole karne do CR7. Ten dopełnia formalności!

• HATTRICK CRISTIANO RONALDO!!!

• Lekko podłamani piłkarze Diego Simeone dążą do odrobienia strat. Zdaniem liniowego Antoine Griezmann był na spalonym. Nic bardziej mylnego.

• Bezbłędnie wykonany rzut karny przez Cristiano Ronaldo

• Portugalczyk uderzył płasko tuż przy lewym słupku. Jan Oblak rzucił się w przeciwny róg

• CRISTIANO RONALDO NIE MYLI SIĘ!!!

• Jeszcze żółta kartka dla Diego Godina za opóźnianie gry

• Pojedynek CR7 w polu karnym Atletico ze Stefanem Savicia. Portugalczyk pada na murawę i sędzia bez wahania wskazuje na "wapno"!

• Isco był bliski podwyższenia prowadzenia, ale uderzył z woleja tuż obok lewego słupka! Jeszcze był rykoszet, więc korner dla gości.

• Keylor Navas bez trudu broni strzał Yannicka Ferreiry Carrasco z dystansu.

• .. i pomocnika Atleti

• Ostre starcie między Cristiano Ronaldo a Koke. Obaj doskoczyli do siebie jak koguciki, co musiał uspokoić Fernandez Bobalan. Żółta kartka dla Portugalczyka...

• ... a za Fernando Torresa na placu gry melduje się Kevin Gameiro.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Angel Correa zmienia Gabiego...

• Atak pozycyjny Real na własnej połowie. Atletico nie nadąża za szybkimi podaniami "Królewskich".

• Gareth Bale strzela głową wysoko nad poprzeczką.

• Groźnie zapowiadała się kontra w wykonaniu Luki Modricia. Jego podanie do CR7 zostało przecięte przez Diego Godina. Piłka trafiła na prawą stronę, gdzie został powalony Daniel Carvajal.

• Lekko chaotyczny atak gospodarzy lewą stroną. Yannick Ferreia Carrasco wywalczył rzut rożny. Real wychodzi z opresji.

• Odpowiedź "Królewskich". Najpierw po dośrodkowaniu Garetha Bale'a pewnie interweniuje Stefan Savić, a po chwili uderzenie Isco z dystansu broni Jan Oblak. Jeszcze piłkę musnął będący na spalonym Cristiano Ronaldo.

• Luka Modrić traci piłkę ok. 30 metrów od własnej bramki na rzecz Antoine'a Griezmanna. Jego uderzenie broni jednak Keylor Navas!

Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu gospodarzy!

• Gospodarze idą za ciosem! Antoine Griezmann dostaje piłkę w lewym narożniku pola bramkowego i strzela obok bramki Keylora Navasa

• Yannick Ferreira Carrasco bliski fantastycznego gola! Pomylił się o centymetry, posyłając rogala w stronę dalszego, prawego okienka!

• Raphael Varane wybija piłkę po centrze Filipe Luisa. Korner dla Atletico, po którym radzą sobie "Królewscy".

• Gospodarze zaczynają ze środka!

• Powracamy na drugie trzy kwadranse na Vicente Calderon, gdzie w hicie 12. kolejki Primera Division Real prowadzi w lokalnym rywalem, Atletico, po golu Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego. Czy Rojiblancos stać na odwrócenie losów spotkania? A może Królewscy pójdą za ciosem?

• Koniec pierwszej połowy na Vicente Calderon. Atletico przegrywa z Realem po bramce Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego

• Chaotyczna gra w środku pola. Jak na Primera Division jest to bardzo rzadki widok. Tym bardziej w derbach Madrytu.

• I nic. Po chwili kolejny atak piłkarzy Diego Simeone powstrzymał Raphael Varane.

• Gospodarze domagali się rzutu wolnego na lewej stronie, gdzie przewracany był Antoine Griezmann. Atletico będzie miało jednak rzut rożny.

• Real nie zdołał nawet trącić piłkę po dośrodkowaniu z prawego narożnika.

• Solowa akcja Marcelo, który "złamał" akcję na prawą nogę. Huknął zza pola karnego i piłka po rykoszecie wyszła poza linię końcową.

• Największe zagrożenie ze strony gospodarzy jest po prawicy. Koke centruje w pole karne, ale dobrze ustawiony jest Raphael Varane.

• Isco wybiegał sam na sam z bramkarzem Atietico. Jego rajd powstrzymał sędzia, który odgwizdał spalonego.

• Gol Cristiano Ronaldo

• Kolejna okazja CR7, który wbiegł w pole karne. Po chwili zagrał do Isco i Portugalczyk strzela z półobrotu zbyt anemicznie, by pokonać Jana Oblaka.

• Nacho poturbowany przez Fernando Torresa w walce o górną piłkę. Obrońca "Królewskich" z grymasem bólu może grać dalej.

• Ożywiły się trybuny na Vicente Calderon po akcji gospodarzy prawą stroną. Udało się wywalczyć rzut rożny, po którym pewnie główkuje Nacho.

• Luca Modrić sfaulowany przez Gabiego. Sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

• Ależ szczęście miał Portugalczyk. Piłka trafiła w stojącego w murze Czarnogórca i wpadła do siatki. Jan Oblak skierował się najpierw w stronę lewego słupka, ale nie zdołał wrócić w drugi róg

• GOL CRISTIANO RONALDO!!!

• Lucas Vazquez powalony przez Stefana Savicia ok. 25 metrów od własnej bramki. CR7 ustawia piłkę...

• Płaskie uderzenie Luki Modricia z 18 metrów nie sprawiło kłopotu Janowi Oblakowi.

• Dani Carvajal popędził prawą stroną na bramkę Atletico. Tuż przed linią 16. metra wślizgiem wygarnął mu piłkę Luis Felipe.

• Marcelo znowu lepszy od Antoine'a Griezmanna we własnym polu karnym. Francuz nie ma łatwego życia w dzisiejszym meczu.

• Po chwili podanie prostopadłe Fernando Torresa do Antoine'a Griezmanna było lekko niedokładne.

• Cristiano Ronaldo, ku radości fanów gospodarzy, nie trafia w piłkę ok. 20 metrów od bramki Jana Oblaka. Atletico chciało szybko przenieść ciężar gry pod bramkę rywala, ale podanie do Fernando Torresa przeciął Marcelo.

• Luka Modrić chciał przedrzeć się środkiem boiska. Powstrzymał go wysoko ustawiony Diego Godin.

• Ależ odpowiedź Realu i jeszcze lepsza interwencja Jana Oblaka po strzale głową Cristiano Ronaldo! Obrobił piłkę na linii bramkowej!

• Pierwsze poważne ostrzeżenie gospodarzy! Saul Niguez strzela z woleja tuż obok lewego słupka!

• Marcelo instynktownie wyjaśnia sytuację dalekim wybiciem.

• Nie było zagrożenia, ale Rojiblancos wyszli z kontrą. o prawda podanie Yannicka Ferreiry Carrasco zostało powstrzymane przez Nacho, ale piłka trafiła pod nogi Koke. Ten był faulowany. na lewej stronie.

• Isco zablokowany na skrzydle. Korner dla "Królewskich".

• Oprawa gospodarzy Oprawa Atletico na mecz z Realem

• Walijczyk wyskakuje najwyżej we własnym polu karnym i głową wybija jak najdalej.

• Szybki przechwyt, po którym gospodarze ruszyli prawą stroną. Juanfran faulowany przez Garetha Bale'a.

• Gwizdy kibiców Atletico przy kontakcie CR7 z piłką. Ten był jeszcze przewracany w środku pola.

• Derby Madrytu rozpoczęte!

• Najpierw wychodzą na murawę Vicente Calderon!!!

• Starcie pierwszej z piątą drużyną La Liga. Obie drużyny różni zaledwie sześć punktów. Gospodarze w przypadku wygranej mogą wskoczyć na najniższy stopień podium.

• Rezerwowi Atletico: Miguel Angel Moya - Sime Vrsajko, Lucas Hernandez, Tiago Mendes, Angel Correa, Kevin Gameiro, Nicolas Gaitan.

• Rezerwowi Realu Madryt: Kiko Casilla - Marco Asensio, Karim Benzema, Fabio Coentrao, Danilo, Sergio Ramos, James Rodriguez.

• Po emocjach związanych przede wszystkim z "Der Klassiker" czekają nas kolejne prawdziwe emocje - Derby Madrytu. Za 20 minut Atletico podejmie Real!