1

Real Madryt

4

• Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net!

• Koniec! W Madrycie rządzi Real, który wygrał z Atletico na Vicente Calderon 4:1!

• Koke - za faul

• Sprytny strzał Diego z pola karnego zatrzymał się na słupku

• Prostopadłe podanie Ronaldo do Callejona, a ten w sytuacji sam na sam założył siatkę bramkarzowi Atletico i spokojnie podwyższył prowadzenie. 3 minuty na boisku i gol

• Callejon gooooooool! 4:1 dla Realu! Ależ wejście z ławki zawodnika gości

• Pepe nie trafił w bramkę z czterech metrów w świetnej sytuacji! Kolejny kapitalna okazja dla Realu

• Courtios wygrał pojedynek sam na sam z Cristiano Ronaldo!

• Jose Maria Callejon w miejsce Anegal Di Marii

• Ronaldo uderzył tuż przy słupku, wyczuł go Courtois, ale nie zdołał odbić piłki

• Gooool! Cristiano Rolando! Hat-trick Portugalczyka i Real wygrywa 3:1

• Godin popchnął Higuaina w polu karnym i jedenastka dla Realu!

• Adrian Lopez odważni wpadł w szesnastkę Realu i jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany

• Angel Di Maria - za faul

• Koke za Ardę Turana

• Kombinacyjna akcja Atletico zakończona strzałem głową Falco, jednak niecelnym. Oczywiście głową strzelał napastnik gospodarzy

• Strzał po ziemi z pola karnego w długi róg Di Marii, obok słupka

• Gonazalo Higuain za Karima Benzemę

• Ronaldo przyjął piłkę przed polem karnym, przymierzył i po prostu strzelił. Znowu strzelił niesamowicie, bo tor lotu piłki raz jeszcze zaskoczył bramkarza Atletico. Drugi, cudowny gol Portugalczyka!

• Gol! Gol! Cristiano Ronaldo! Real znowu na prowadzeniu!

• Mesut Oezil za Kakę - jedyna zmiana w przerwie

• Rozpoczęła się druga połowa derbowego meczu w Madrycie!

• Do przerwy w debrach Madrytu Real prowadzi z Atletico po golu Cristiano Ronaldo

• Jeszcze strzał Adriana z dystansu, też niecelny

• Bardzo niecelny strzał tuż zza pola karnego Filipe, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką

• Courtois pod presją Benzemy nie zastanawiał się długo i wybił piłkę w aut

• Tiago kapitalnie wypatrzył w polu karnym Diego, dograł celnie, ale Brazylijczyk był na spalonym. Dodajmy, że pomocnik Atletico i tak źle opanował piłkę

• Znowu Ronaldo groźnie uderzył z linii pola karnego, tym razem skuteczną paradą popisał się Courtois

• Perea prawie stracił piłkę na rzecz Ronaldo 25 metrów przed bramką gospodarzy. Na szczęście dla Atletico Portugalczyk nie zdołał opanować futbolówki i Perea miał czas, by naprawić swój błąd

• Alvaro Arbeloa - za faul

• Łatwo Pepe zabrał piłkę Ardzie Turanowi tuż przed polem karnym Realu

• Powinno być 0:2! Kapitalnej okazji nie wykorzystał Benzema, który pozostawiony sam na piątym metrze strzelił głową tuż obok słupka. Świetnym dośrodkowaniem "obsłużył" go Di Maria

• Długa akcja gospodarzy zakończyła się tylko rzutem rożnym, po którym i tak nie było żadnego zagrożenia. Wcześniej zawodnicy Atletico trzykrotnie dośrodkowywali w pole karne Realu i wymienili kilkanaście podań

• Perea zatrzymał kontrę Realu. Nie pozwolił, by Benzema podał w pole karne do wbiegającego Ronaldo

• Cudowny strzał z rzutu wolnego Ronaldo! Z prostego podbicia uderzył w swoi stylu, piłka nabrała charakterystycznej paraboli i spadła tuż przy słupku. Bramkarz Atletico tylko patrzył

• Gooooooool! Cristiano Ronaldo! 1:0 dla Realu!

• Powtórki pokazały, że karny za faul na Ronaldo chyba się jednak należał. Błąd sędziego.

• Ronaldo teatralnie padł w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczał.

• Real ma problem z przedarciem się pod pole karne rywal, na razie to gospodarze mają więcej z gry.

• Dośrodkowanie w pole karne i Falcao zdołał sięgnąć piłki, ale posłał ją obok bramki.

• Atletico nie zaprzestaje ataków. Najpierw wrzutka z prawej strony w pole karne wybita przez obrońców, a chwilę później Kaka faulował przed polem karnym i mamy trzeci z rzędu rzut wolny w pobliżu pola karnego.

• Kolejny rzut wolny dla Atletico, tym razem z boku pola karnego. Po wrzutce obrońcy wyjaśniają na rzut rożny, który nie przyniósł efektu.

• Wrzutka w pole karne, do piłki doszedł Falcao i oddał strzał głową, ale sędzia liniowy i tak wskazał pozycję spaloną.

• Ramos faulował Falcao przed polem karnym. Będzie okazja dla gospodarzy.

• Wyśmienita okazja Ramosa po strzale głową, ale nie ma bramki!

• Atletico na połowie Realu. Wrzutka w pole karne, ale na raty radzą sobie obrońcy.

• Po rzucie rożnym Atletico nie było w stanie stworzyć zagrożenia.

• Po szybkiej akcji i prostopadłym podaniu w pełnym biegu strzał zdołał oddać Radamel Falcao, ale Casillas sparował piłkę na rzut rożny.

• Pierwsze minuty spokojne, pokazują że w derbach Realowi nie będzie łatwo o sytuacje bramkowe i wywiezienie kompletu punktów z Vicente Calderon.

• Di Maria dopadł do bezpańskiej piłki przed polem karnym i huknął wysoko nad bramką.

• Wrzutka Di Marii z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

• Początek spotkania bez groźnych sytuacji. Na razie więcej fauli i gwizdka sędziego.

• Początek spotkania.

• Oba zespoły już na boisku, za chwilę początek spotkania.

• Witamy w relacji ze spotkania Derbów Madrytu pomiędzy Atletico a Realem. Czy Królewscy odpowiedzą zwycięstwem na wczorajsze trzy punkty FC Barcelony?