0

Rubin Kazań

2

• Koniec meczu. Rubin Kazan mimo gry w osłabieniu ogrywa Atletico 0-2.

• Nieodpowiedzialne zachowanie Asenjo. Mimo, że czeka nas jeszcze runda rewanżowa bramkarz Atletico postanowił ,,zapuścić się'' w pole karne rywali przy rzucie rożnym. Szybka kontra Rosjan i do pustej bramki kieruje piłkę Orbaiz.

• GOLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!ORBAIZ!!!!!!!!!

• Jeszcze będzie rzut rożny dla Atletico.

• Zamieszanie w polu karny Rubina, na 7 metrze piłkę wyłuskał Cristian Rodriguez, ale fatalnie chybił

• Schodzi strzelec bramki, zmienia go Kuzmin.

• Boisko opuszcza Salomon Rondon, a pojawia się na nim Dyadyun.

• Kolejny rzut rożny dla Atletico, tym razem fatalnie wykonany.

• Falcao ukarany zółtą kartką.

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał Turan. Z najbliższej odległości głową nie trafił Adrian Lopez.

• Ładna wymiana podań Atletico zakończona fatalnym strzałem Adriana.

• Otrzymał piłkę w polu karnym Falcao, świetnie złożył się do strzału wolejem i tylko poprzeczka ratuje gości.

• Nieudany drybling Koke na skrzydle.

• Natkho ukarany żółtą kartką.

• Uderzał z dystansu Koke, piłka odbiła się jeszcze od nóg jednego z obrońców i z największym trudem broni bramkarz.

• Zza pola karnego strzela Falcao, stłumione jeszcze po drodze uderzenie i pewnie łapie Ryzhikov.

• Zdecydowanie w II połowie przeważa Atletico, jak na razie nie przekłada się to na gole.

• Saul zmienia Filipe Luisa.

• Żółtą kartką ukarany bramkarz Rubinu za zbyt powolne wprowadzanie piłki do gry.

• Wrzutka Turana, nie sięgnął piłki Falcao.

• Raul Garcia zmienia Cate Diaza. Trzema obrońcami będzie grało Atletico.

• Dośrodkowanie, strzela głową Felipe Luis. Zbyt lekko i pewnie łapie bramkarz.

• Krótko rozegrany rzut rożny, wycofanie piłki i dośrodkowanie z głębi pola, ale wybijają ją obrońcy.

• Zablokowane dośrodkowanie Felipe Luisa i mamy korner.

• Długie podanie do Rodrigueza, zbyt mocno i od bramki zaczną goście.

• Z dystansu strzelał chyba Arda Turan, pewnie łapie piłkę bramkarz.

• Jak na razie piłka nie opuszcza połowy gości.

• W ataku Atletico, dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale nie było w polu karnym żadnego piłkarza gospodarzy.

• Rozpoczynamy II połowę spotkania.

• Na boisku pojawia się Koke, zmienia Mario Suareza

• Koniec I połowy. Szybko strzelony gol ustawił spotkanie. Rubin skutecznie przerywał akcję Atletico i co jakiś czas wyprowadzał groźne kontrataki. Czy Rosjanie będą równie dobrze bronić się grając w dziesiątkę? Dowiemy się za kilkanaście minut.

• Krótko rozegrany rzut wolny, piłkę na 11 metrze otrzymał Kasmirski, po jego strzale piłka ląduje na trybunach.

• Faulowany tuż przed polem karnym Falcao i drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną ukarany kapitan gości Sharonov.

• Z dystansu strzela Falcao, zasłonięty bramkarz, na szczęście dla niego piłka przelatuje obok bramki.

• Pada na ziemię Cristian Rodriguez, domaga się rzutu wolnego, jednak sędzia był innego zdania.

• Z ostrego kąta strzela Ansaldi, tylko w boczną siatkę.

• Oko w oko z bramkarzem znalazł się Salamon Rondon, ale utrudniał mu oddanie strzału Cata Diaz i ostatecznie zażegnał niebezpieczeństwo Asenjo.

• Klepką zagrali w polu karnym piłkarze gospodarzy, jednak uciekła piłka Turanowi.

• W ataku Atletico, ale nie potrafi sobie stworzyć klarownej sytuacji.

• Faulował w walce o piłkę w polu karnym rywali Karadeniz.

• Z dystansu szczęścia spróbował Turan.Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

• Spokojnie rozgrywa piłkę Rubin.

• Dośrodkowuje Juanfran , ale po raz kolejny nic groźnego z tego nie wyszło

• Dośrodkowywał Turan, zbyt lekko i wybijają obrońcy.

• Atletico Madryt - Rubin Kazań

• Z dystansu uderzał Falcao, daleko obok bramki.

• Posiadanie piłki: 52%-48%

• Pozycyjny atak Atletico. Niedokładne podanie Adriana Lopeza i strata piłki.

• Sprzed pola karnego strzelał Cristian Rodriguez. W trybuny.

• Żółtą kartką za brzydki faul ukarany Sharonov.

• Dośrodkowane z rzutu rożnego, piętką próbował uderzyć piłkę Juanfran, ale to nie miało szans się udać.

• W ostatniej chwili zablokowany strzał Turana i mamy korner.

• Mocny strzał ze skraju pola karnego Salomona Rondona, wypluł przed siebie piłkę Asenjo, dopadł do niej Karadeniz i pokonał bramkarza z najbliższej odległości.

• Rubin Kazan

• GOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!KARADENIZ!!!!! 0-1

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Rubinu, tym razem piłka ląduje w rękach bramkarza.

• Dośrodkowuje Turan z głębi pola, ale nie sięgnął piłki Falcao.

• Od środka rozpoczynają Rosjanie.

• Ławka rezerwowych Rubina: Kuzmin, Ryazantsev, Kasaev, Dyadyun, Arlauskis, Töre, Portnyagin

• Ławka rezerwowych Atletico: Koke, Raul García, T. Courtois, Gabi, Miranda, Javi Manquillo, Saul

• Witam wszystkich na relacji live z meczu 1/16 Ligi Europejskiej. Obrońcy tytułu z poprzedniego sezonu, Atletico Madryt, podejmą jedną z najbardziej utytułowanych rosyjskich drużyn, Rubin Kazań. Za kilka minut pojawią się składy obu drużyn.