0

Chrobry Głogów

0

• Za relację dziękuje już Mateusz Kopczyński. Niedługo na łamach naszego portalu relacja pomeczowa. Do usłyszenia!

• Piłkarze Chrobrego dziękują swoim kibicom za wsparcie i doping przez 90 minut.

• Koniec spotkania! Sędzia zakończył emocjonującą drugą połowę, w której zdecydowanie przeważał Bałtyk. Oba zespoły dzielą się dzisiaj punktami.

• TO BYŁA PIŁKA MECZOWA! Z 9 metrów z woleja musiał trafić Mateusz Frankowski, beznadziejnie jednak przestrzelił!

• Kaczmarek zejdzie, wchodzi Kosmala.

• Jeszcze próbują gdynianie, faulowany w środku pola Hirsz.

• 3 minuty doliczył sędzia.

• Dlaczego nie pobiegł za tą piłką Mateusz Frankowski ?! Świetne podanie na dojście, piłkarz jednak nie ruszył za piłką.

• Z rzutu wolnego Bałtyk - dośrodkowanie niecelne.

• Suchecki z żółtą kartką.

• Cały czas atakuje Bałtyk, jak zaczarowany broni jednak Zaremba.

• "Gramy do końca, Bałtyku, gramy do końca!" - fani z Gdyni nie przestają wierzyć w swoich piłkarzy.

• Ostatnia zmiana w Bałtyku. Lemanek schodzi z boiska, na murawę wbiega Mateusz Frankowski.

• Węglarz wchodzi za Sobonia.

• Dobra wrzutka Lemanka, spokojnie do piłki wyskoczył bramkarz, który pewnie chwyta futbolówkę w dłonie.

• Ależ oblężenie bramki strzeżonej przez Zarembę! Wielkie zamieszanie w polu karnym, kilka razy strzelali gracze Bałtyku, jednak dalej mamy bezbramkowy remis w tym spotkaniu. Emocje udzielają się zarówno kibicom jak i piłkarzom.

• Mateusz Niedźwiedź z żółtą kartką za niepotrzebny faul. Zbiegli się zawodnicy obu drużyn.

• Przytomnie zachował się Lemanek, który dostrzegł lepiej ustawionego partnera z drużyny, Kudyba nie potrafi jednak utrzymać piłki przy nodze, którą przejał Adam Samiec.

• Na grę faul nie może już sobie pozwolić Maciej Soboń, którego sędzia ukarał kartonikiem. Gra robi się coraz bardziej nerwowa.

• Rzut rożny dla Bałtyku. Kibice krzycza "róg, róg, róg, gol, gol, gol", jednak dośrodkowanie fatalne i przy piłce Chrobry.

• Na prośbę czytających relację - kibice gości.

• Kolejna akcja Bałtyku zatrzymuje się na obrońcach Chrobrego. Z trybun słychać okrzyki nieprzychylne sędziemu za rzekome sprzyjanie gościom.

• Z autu gdynianie. Głęboka wrzutka w pole karne i ze spokojem przejmuje piłkę Michalec z Chrobrego Głogów.

• Zmiana również w Bałtyku. Paweł Noga zastąpi Macieja Manelskiego.

• Ku ławce rezerwowych powoli udaje się Zbigniew Grzybowski, na plac gry wejdzie grający z pechową "trzynastką" Mateusz Niedźwiedź.

• Rzut wolny dla gości z ponad 20 metrów. Grzybowski próbował podawać do Kaczmarka, ofiarna interwencja Benkowskiego i piłka bezpiecznie poza polem karnym.

• Wzmaga się doping gospodarzy, jednak to Chrobry atakuje groźniej w drugiej połowie.

• Niebo w Gdyni bezchmurne - do użytkownika o nicku KrzysiekUltras.

• Za Marcina Dettlaffa wchodzi Robert Hirsz.

• Rzut wolny z 20 metrów dla piłkarzy z Głogowa. Słychać gwizdy na stadionie. Strzał ze stałego fragmentu bardzo nieudany.

• Za brzydki faul ku dezaprobacie kibiców ukarany żółtym kartonikiem Lemanek.

• W indywidualnej akcji Damian Jędryka faulowany przez obrońcę gości. Mamy rzut wolny dla Bałtyku. Damian Lemanek idealnie zagrywał do Kudyby, ten sam w polu karnym strzela głową wprost w bramkarza, sędzia liniowy sygnalizuje spalonego.

• Dobrze w obronie zachował sie Miłosz Filipiak. Wzmaga się doping z obu stron.

• Groźny kontratak w wykonaniu piłkarzy Chrobrego. Z lewej strony dogrywał Zbigniew Grzybowski do Macieja Sobonia, który mógł lepiej zachować się w polu karnym. Piłka w bocznej siatce.

• Kibice domagają się odgwizdania rzutu wolnego za faul na Macieju Manelskim.

• Jedną zmianę zarządził trener Chrobrego Ireneusz Mamrot. Adam Filbier zmieni Bartosza Machaja, który dzisiejszego spotkania nie może zaliczyć do najbardziej udanych.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę.

• Na murawie zawodnicy Bałtyku.

• Rezerwowi Chrobrego trenują w przerwie meczu.

• Kibice zgromadzeni na stadionie w Gdyni nie obejrzeli w pierwszych 45 minutach bramek, jednak na brak sytuacji absolutnie nie mogą narzekać. Obydwa zespoły miały swoje sytuacje, brakowało jednak skuteczności i dobrego wykończenia. Czy w drugiej połowie zobaczymy jakieś bramki, dowiemy się za 15 minut.

• Sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

• Powinno być 1-0! W jedynej doliczonej minucie genialnie dośrodkowywał Konrad Kaczmarek, z kilku metrów głową uderzał Grzybowski, jednak nie zdołał wcelować piłki w światło bramki, która minimalnie minęła słupek.

• Stały fragment gry dla Chrobrego Głogów. Faulowany 30 metrów przed polem karnym Hałambiec. Żółtą kartką ukarany Jedryka za zagranie piłki ręką. Ponownie z wolnego kapitan drużyny Mateusz Hałambiec i dobrze broni groźne uderzenie Matysiak !

• Rzut wolny z połowy boiska dla Bałtyku za taktyczny faul na pomocniku gdynian. Dośrodkowanie nieudane i kolejny raz piłka w rękach Zaremby.

• Dobra próba Damiana Jędryka, który próbował uderzenia z dystansu, futbolówka odbiła się od obrońcy Chrobrego i bez problemu złapał ją golkiper głogowskiej drużyny.

• Na spalonym złapany Kudyba.

• Bardzo daleki wyrzut z autu Bałtyku, w polu karnym kłębią się gracze obu zespołów, piłka w rezultacie wybita przez Sucheckiego.

• Żółtą kartką ukarany Maciej Manelski.

• Dwójkowa akcja świetnego dzisiaj Dominika Lemanka z Piotrem Włodarczykiem. Zawodnicy wymienili kilka podań z pierwszej piłki, wysoko przestrzelił Lemanek.

• "Bałtyk biało-niebiescy" śpiewają kibice z Gdyni.

• Rzut rożny dla Bałtyku, z dośrodkowaniem radzą sobie defensorzy Chrobrego.

• Dobre, płaskie uderzenie z dystansu Kudyby, świetnie interweniuje Zaremba.

• Optyczną przewagę osiągnęli gdynianie, którzy częściej zagrażają bramce przeciwnika, niż zawodnicy gości.

• Po dośrodkowaniu pewnie piłkę złapał Matysiak. Natychmiastowa kontra Bałtyku - Włodarczyk w polu karnym uderza głową, jednak piłka minimalnie nad poprzeczką !

• Blisko pola karnego faulowany Bartosz Machaj. Rzut wolny dla Chrobrego.

• Lemanek po rajdzie prawą stroną boiska genialnie podawał do Kudyby, napastnikowi Bałtyku zabrakło jednak centrymetrów do sięgnięcia piłki i strzelenia bramki.

• Zagrania ręką w środku pola Lemanka nie dostrzegł arbiter.

• Kolejna groźna akcja gdynian. Bałtyk tuż przed polem karnym Włodarczyk zagrywał do Kudyby, ten jednak nie zdołał dobiec do piłki.

• Świetne długie podanie do Macieja Menelskiego, dobrze piłkę głową wybił wychodzący z bramki Łukasz Zaremba.

• Dobrze przed polem karnym znalazł się Dariusz Kudyba, jednak jego strzał przeleciał kilkadziesiąt centrymetrów nad poprzeczką.

• Źle interweniował bramkarz Bałtyku po niegroźnym strzale Grzybowskiego, jednak szybko naprawił swój błąd.

• Leży na boisku uderzony w twarz Wojciech Musała przez Konrada Kaczmarka. Ostrzeżenie dla piłkarza z Głogowa.

• Piotr Włodarczyk niecelnie z dystansu.

• Fani skandują "piłka nozna dla kibiców!".

• Zbigniew Grzybowski z ponad 20 metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Dariusz Kudyba sam na sam w polu karnym i trafia w bramkarza ! Kibice Bałtyku dopingiem pomagają swoim piłkarzom. Świetna atmosfera na stadionie.

• Dobra akcja Bałtyku. Damian Lemanek dobrze dogrywał do Dariusza Kudyby, który nie zdołał opanować piłki .

• Bardzo nieudany strzał z dystansu Lemanka.

• Piłkę w środku boiska stracił aktywny od początku spotkania Bartosz Machaj.

• Wzmaga się doping kibiców Chrobrego.

• Faulowany bramkarz Bałtyku przez Przemysława Stasiaka, który groźnie przedzierał się w polu karnym.

• Indywidualnej akcji z prawej strony boiska próbował Dominik Lemanek, ale piłkę odebrał mu obrońca Chrobrego.

• Zbigniew Grzybowski prostopadle podawał do Stasiaka, ale piłka opuściła boisko.

• I zaczęli !

• Mecz o mistrzostwo drugiej ligi grupy zachodniej zaraz się rozpocznie. Na murawą wchodzą już owacyjnie przywitani zawodnicy obu drużyn. Na trybunach obecna grupa kibiców z Głogowa, którzy dopingiem zagrzewają swoich piłkarzy.

• Brawami nagrodzony nowy trener gdynian - Adam Topolski, który zadebiutuje dzisiaj na Narodowym Stadionie Rugby.

• Na trybunach wielu kibiców trzyma biało-niebieskie flagi, które były rozdawane przed meczem.

• Trener Bałtyku zapowiada pierwsze zwycięstwo w sezonie. Do tej pory klub z Trójmiasta zdobył zaledwie 3 punkty w 5 kolejkach trzykrotnie remisując. Ich dzisiejszym przeciwnikiem jest bienaminek z Głogowa, który zajmuje zaskakujące, wysokie 5 miejsce w tabeli zdobywając osiem oczek i przyjechał nad morze walczyć o komplet punktów.

• Piłkarze gdyńskiego zespołu na przedmeczowej rozgrzewce.

• Piłkarze obu zespołów już rozgrzewają się na murawie. Niedługo dodamy składy drużyn.

• Ze stadionu w Gdyni serdecznie wita Państwa Mateusz Kopczyński.