Bałtyk Gdynia

0

GKS Tychy

0

• Po raz kolejny Bałtyk przeważał, szczególnie w drugiej połowie stworzył sobie kilka bardzo groźnych akcji, jednak rażąca nieskuteczność napastników "pozwoliła" na jedynie kolejny remis. Goście z pewnością cieszą się z remisu, ponieważ praktycznie nie zagrażali bramce Matysiaka. Niedługo na łamach serwisu relacja pomeczowa. Do usłyszenia !

• Sędzia kończy mecz. Kolejny bezbramkowy remis Bałtyku. "Bałtyku, stać was na więcej!" - skandują niezadowoleni kibice.

• Wiśniewski gubi się w polu karnym, powinien był trafić.

• Z dystansu uderza Krystian Odrobiński, świetnie broni Matysiak.

• Jak struna wyciągnął się Struski wybijając w pole groźny strzał głową.

• Z autu Krzysztof Bizacki, szybo piłkę traci GKS. Kontratak Bałtyku, Włodarczyk do Pawła Nogi, ten górą zagrywa do Wiśniewskiego, napastnik Bałtyku nie potrafi jednak trafić w światło bramki.

• Boisko opuszcza Damian Czupryna, ostatnie kilka minut zagra za niego Mateusz Wawoczny.

• Mądrze chciał rozegrać Ziemak, jednak jego prostopadłe podanie przejęli defensorzy z Tych.

• Dettlaff do Pawła Nogi, tuż przed polem karnym wybija mu piłkę spod nóg Odrobiński.

• Damian Czupryna dostaje żółtą kartkę za faul na Wiśniewskim. Ostro grają dzisiaj zawodnicy GKSu.

• Wiśniewski niepotrzebnie faluje Odrobińskiego.

• Piotr Włodarczyk w polu karnym odwraca się w polu karnym, próbuje dryblingu i zdecydowanie się pogubił. Grę wznowi Struski.

• Czy kolejny mecz na swoim stadionie Bałtyk zakończy bezbramkowym remisem ? Pozostało ponad 10 minut, a tempo meczu z minuty na minutę wzrasta.

• Na boisku leży Damian Czupryna.

• Bardzo aktywny dzisiaj Dominik Lemanek opuszcza boisko, zmienia go Paweł Noga.

• Za zagranie ręką Marcin Dettlaff dostaje żółtą kartkę.

• Włodarczyk głową w poprzeczkę ! Chwilę potem Lemanek sam w polu karnym nie potrafi wykorzystać dogodnej sytuacji i bramkarz gości paruje uderzenie !

• Łukasz Małkowski chwilę po wejściu na boisko ukarany kartonikiem.

• GKS nie może przedostać się z piłką pod pole karne gdynian. Bałtyk przeważa, jednak nie potrafi udokumentować swojej przewagi bramką.

• Pierwsza zmiana w ekipie gości. Damian Szczęsny zastąpiony przez Łukasza Małkowskiego.

• Głową strzela Wiśniewski i piłka po interwencji Struskiego trafia w poprzeczkę !

• Mateusz Kupczak otrzymał żółtą kartkę od arbitra.

• "Bałtyk Gdynia!" - rozchodzi się po całym stadionie po kolejnej groźnej akcji Bałtyku. Rzut rożny i znowu "czyści" wszystko Babiarz.

• Dobre podanie w pole karne do Wiśniewskiego, strzał zablokowany przez Babiarza, dobitka Wiśniewskiego na nieszczęście dla gdyńskich kibiców niecelna.

• Sławomir Ziemak wchodzi na boisko, schodzi Damian Jędryka.

• Prawie żadna piłka adresowana do Radosława Wiśniewskiego nie dociera do celu. Sfrustrowany piłkarz bezradnie machnął ręką.

• Sędzia ukarał żółtą kartką Tomasza Balula.

• Dobry rajd Lemanka, który "okiwał" dwóch piłkarzy, zatrzymał go jednak Łukasz Kopczyk.

• W poczynania obydwu zespołów wkrada się coraz więcej niedokładności i nieporadności. Ani Bałtyk, ani GKS nie potrafią stworzyć żadnej składnej akcji.

• Marcin Martyniuk wchodzi za kontuzjowanego Pawła Króla.

• W drugiej połowie, tak jak w pierwszej, lepiej zaczynają goście.

• Na noszach opuszcza boisko Paweł Król.

• Z żółtą kartką za brutalny atak Krystian Odrobiński.

• Sprytnie górą do Manelskiego zagrywał Włodarczyk, nie udało mu się jednak dojść do piłki. Piłka w rękach Struskiego.

• I gracze obu zespołów są już na murawie. Arbiter Marcin Muszyński daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy. Od środka zaczynają gospodarze.

• Nie próżnują również piłkarze gości.

• Rozgrzewka "Kadłubów".

• Pierwsa połowa rozczarowała. Obie "jedenastki" stworzyły zdecydowanie za mało sytuacji podbramkowych, aby myśleć o trzech punktach. Bałtyk bardzo słabo wykonuje stałe fragmenty gry, zaś gracze ze Śląska nie potrafią stworzyć żadnej groźnej kontry. Miejmy nadzieję, że zawodników stać na znacznie lepszą grę w drugiej odsłonie meczu i w końcu zobaczymy bramki.

• Piłkarze schodzą już do szatni, a rezerwowi rozgrzewają się na murawie.

• Piotr Włodarczyk w polu karnym, uderza z ostrego kąta i ... świetnie broni Struski ! Wrzutka z rzutu rożnego jednak fatalna i sędzia kończy pierwszą, nieciekawą połowę meczu.

• "Tylko zwycięstwo!" - śpiewają i zagrzewają do walki swoich graczy kibice z Gdyni.

• Dominik Lemanek pada w polu karnym, sędzia wskazuje jednak na rzut rożny. Wyraźnie słychać z trybun głosy oburzenia.

• Niestety występują dzisiaj również problemy z płynnością Internetu na stadionie. Z góry za nie przepraszam. W międzyczasie swoje szanse mieli Marcin Dettlaff z Bałtyku i Szczęsny z GKSu. Cały czas mamy bezbramkowy wynik.

• Bardzo pewny jest dzisiaj w swoich interwencjach kapitan gdynian - Paweł Król. Dobrze przeciął podanie do dobrze ustawionego Remigiusza Malickiego.

• Strzał Malickiego odbija się od pleców Benkowskiego i pewnie łapie futbolówkę Matysiak.

• Żadna drużyna nie osiągnęła jeszcze optycznej przewagi. Trochę częściej przy piłce są gospodarze i to oni nieco groźniej atakują.

• ery - Zawodnicy gości występują dzisiaj w zielonych koszulkach, czarnych spodenkach i czerwonych getrach.

• Włodarczyk piętką do Lemanczyka, ten szybko oddaje piłkę i faulowany Włodarczyk. Rzut wolny kolejny raz nie stworzył żadnego zagrożenia pod bramką Mateusza Struskiego.

• Po dośrodkowaniu Kopczyka piłka daleko wybita przez Benkowskiego.

• Świetnie zagrywał Jędryka, strzał blokuje obrońca GKSu i piłka wychodzi na rzut rożny. Zamieszanie w polu karnym, na strzał zdecydował się z dystansu Wiśniewski i piłka mija słupek bramki.

• Na zdjęciu młyn kibiców Bałtyku. Na stadionie brak kibiców drużyny przyjezdnej.

• Lemanek do Włodarczyka, ten ustawiony tyłem do bramki pada na ziemię po faulu Łukasza Kopczyka. Rzut wolny z 30 metrów i dobra próba Rafała Lody z dystansu, zabrakło niespełna metra.

• Kolejny faul w środkowej części boiska na Krzysztofie Bizackim.

• Dobrze wchodził w pole karne Remigiusz Malicki - strzał zablokowany przez gdyńskich obrońców. Krótkie rozegranie rzutu rożnego i po wymianie kilku podań piłkarze GKSu tracą piłkę.

• Bałtyk po słabym początku coraz groźniej atakuje, rzut rożny dla Bałtyku i spokojnie wybija głową Balul.

• Dobre podanie Wiśniewskiego do Włodarczyka, doświadczony napastnik niecelnie uderza piłkę głową i ta przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Piotr Włodarczyk faulowany w środku pola. Szybko wznawiają gospodarze. Dominik Lemanczyk próbował dryblingu - bezskutecznie.

• Kibice skandują nazwisko swojego bramkarza - Marcina Matysiaka.

• Krzysztof Bizacki wchodził w pole karne lewym skrzydłem, strzela i ... sędzia odgwizduje faul na bramkarzu Bałtyku po dobitce.

• Po groźnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł kapitan gości - Kopczyk, jednak piłka po uderzeniu głową ląduje w rękach Marcina Matysiaka.

• Od początku spotkania swoje tempo próbują narzucić goście.

• Rzut wolny dla GKSu. Piłkę dośrodkowuje Babiarz. Z wrzutką poradzili sobie stoperzy Bałtyku.

• I zaczęli. Niestety z przyczyn technicznych, niezależnych ode mnie, czas spotkania nie będzie dokładny, ponieważ ... nie działa zegar pokazujący czas.

• Zawodnicy wyszli już na boisku. Sędzią dzisiejszego spotkania jest Marcin Muszyński.

• Na trybunach stosunkowo niewielka ilość widzów. Sporo miejsc pozostało wolnych.

• Warto dodać, że GKS Tychy w trzech wyjazdowych spotkaniach jest niepokonany. Dwukrotnie klub z południa Polski zdobył komplet punktow, a raz remisował. Dzisiaj gdynian czeka bardzo ciężka przeprawa.

• Bałtyk Gdynia okupuje 16 lokatę z zaledwie czterema "oczkami" na koncie. W poprzedniej kolejce ulegli w Częstochowie z Rakowem 1:0. GKS Tychy również poniosły, dość nieoczekiwaną, porażkę z Nielbą Wągrowiec. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w tamtym spotkaniu Łukasz Szczepaniak.

• Z Narodowego Stadionu Rugby wita się z Państwem Mateusz Kopczyński. Mam przyjemność prowadzić relację z dzisiejszego meczu o Mistrzostwo II Ligi Zachodniej. Bałtyk Gdynia podejmie drużynę z dalekiego Śląska - GKS Tychy. Zapraszam serdecznie.