Bałtyk Gdynia

0

Zawisza Bydgoszcz

2

• Koniec meczu! Zawisza dzięki temu zwycięstwu znacznie przybliża się do awansu.

• Stefańczyk dokręcał piłkę z wolnego i wielkie kłopoty miał Matysiak.

• Po drugim stałym fragmencie Wójcicki nie popisał się celnością przy strzale głową.

• Korner dla gości. Po krótkim rozegraniu mamy kolejny stały fragment gry.

• Wszystko wskazuje na to, że Zawisza odniesie historyczne, bo pierwsze, zwycięstwo na boisku Bałtyku.

• Ostatnie minuty niezbyt ciekawe na boisku. Natomiast na trybunach ożywili się kibice Bałtyku, którzy dopingują swój zespół.

• Klofik zastępuje 'Okiego'.

• Mecz zrobił się brzydki. Tym razem 'żółtko' zarobił Malicki.

• Witan faulowany przy interwencji po długim podaniu gracza Bałtyku.

• 'Okińczyc' nieładnie sfaulował Lilo.

• Dettlaff wysoko nad bramką po tym stałym fragmencie gry.

• Kudyba brzydko faulowany przed polem karnym Zawiszy.

• Trzecia zmiana w ekipie Bałtyku. Michałek opuszcza boisko, a za niego wchodzi Drzymała.

• Stefańczyk, piłka po murze i chwyta ją golkiper gdynian.

• Bojas faulowany około 25. metrów od bramki rywala.

• Groźnie było pod bramką 'Wojskowych'! Lilo krótko podał do Kaszuby, ten, będąc w polu karnym uderzył z ostrego konta i niewiele się pomylił!

• Bliski dobrego strzału był Warczachowski.

• W narożniku boiska faulowany był Imeh.

• Lilo urwał się obrońcom, dorzucił przed bramkę, ale znów niecelnie uderzył Kaszuba.

• W dobrej sytuacji piłka odskoczyła Okińczycowi. Byłby sam na sam z bramkarzem , gdyby nie to.

• Swych sił próbował Kaszuba. Po zagraniu z lewego skrzydła główkował bardzo słabo.

• Dośrodkowanie Lemanka z prawej strony boiska pewnie wyłapuje Witan.

• Kolejna roszada w ekipie gospodarzy. Na boisku melduje się Malicki.

• Trener Grembocki rzuca wszystko na jedną kartę - napastnik za obrońcę. Kaszuba za Króla.

• Grę w drugiej połowie kontrolują goście.

• Z dystansu po wolnym Maziarz - wprost w bramkarza.

• Po rzucie wolnym piłka przeszła przez mur, ale pewnie wyłapał ją Witan.

• Jankowski faulował na wprost bramki.

• Po chwili uderza Okińczyc i niepewnie broni Matysiak.

• Z lewego skrzydła dorzucał Wójcicki, piłkę przed szesnastkę wybili obrońcy gospodarzy, czyhał na nią Jakub Bojas który silnym uderzeniem podwyższył wynik spotkania. Po drodze futbolówkę podbił defensor gości.

• GOOOOOOOOOOL! ! ! 2:0 ! Jakub Bojas!

• W pole karne przedzierał się Musuła - w ostatniej chwili został zastopowany przez Dąbrowskiego i Jankowskiego.

• Piętka strzelał z około 16. metrów - trafił w obrońcę.

• A także druga - Piętka za Galdino.

• Pierwsza zmiana wśród niebiesko - czarnych. Nieproduktywnego Kota zmienia Bojas.

• Rzut wolny zakończył się kontrą przyjezdnych. Zaprzepaściła ją jednak zbyt mocne podanie Imeha do Maziarza.

• Galdino faulował wychodzącego z akcją Kudybę. Zółta kartka.

• Mnóstwo szczęścia miał teraz Zawisza! Napastnik gości nie skierował piłki do siatki z dwóch metrów. Wydaje się, że był pociągany za koszulkę.

• Prawym skrzydłem ładnie urwał się Stefańczyk. Ograł obrońcę i dośrodkował. Wrzutkę zamknęli jednak jedynie obrońcy biało - niebieskich.

• Drugą część meczu rozpoczynają goście.

• Piłkarze są już na murawie.

• Koniec pierwszej połowy. Przyjezdni, mimo, że nie grają zbyt porywająco prowadzą 1:0.

• Król ukarany kartką za przepychanki ze Stefańczykiem.

• Tym razem ze świetnym skutkiem rzut wolny wykonał 'Stefan'. Z piłką po dośrodkowaniu minął się Matysiak, akcję zamknął Imeh i z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do siatki.

• GOOOOOOOOOOOO! ! ! IMEH! ! !

• Stefańczyk dośrodkowywał z wolnego z okolic środka boiska. Do piłki doszedł Wójcicki lecz 'główkował' anemicznie i niecelenie.

• Dwa kornery dla gospodarzy - z oboma świetnie poradziła sobie obrona przyjezdnych.

• Kudybę taktycznie sfaulował 'Dąbroś'. Został ukarany kartką, ale chyba zrobił dobrze bo ten wychodził na dobrą pozycję.

• Swój zespół starał się poderać Lilo. Po indywidualnym rajdzie wywalczył jednak tylko aut.

• Od kiedy zaczęło padać, na boisku dzieje się bardzo mało. Wiele jest jedynie niedokładnych podań i fauli.

• Król bardzo mocno wrzucał piłkę w pole karne z autu. Ta minęła wszystkich w pulu bramkowym. Znów się zagotowało na przedpolu Witana.

• Michałek silnie wstrzelił piłkę w pole karne. Ta przetoczyła się przed bramką, ale nikt nie zdołał jej musnąć.

• Kompletnie nieudanie z lewej flanki dośrodkowywał Warcachowski. Tym czasem w Gdyni zaczął padać deszcz.

• Lemanek z wolnego z około 22 metrów - uderzył nad murem i musiał wycignąć się Witan by sparować piłkę!

• Piękna wymiana podań Imeha i Okińczyca! Najpierw głową zgrał Nigeryjczyk, póżniej z klepki odegrał 'Oki'. Całość zakończył strzał Imeha z 16. metrów. Nie bez trudu obronił Matysiak.

• Z rzutu wolnego z dystansu silnie uderzał Lemanek. Został zablokowany.

• Wójcickiego, po zgraniu głową Okińczyca, w ostatniej chwili uprzedził jeden z defensorów. Gdyby nie to, skrzydłowy z Bydgoszczy wyszedł by na pozycjam na sam.

• W ostatnich kilku minutach nie obserwowaliśmy groźnych spięć podbramkowych. Na boisku dominuje walka.

• Żółty kartonik dla Imeha. Dokładnie nie wiemy za co, główny podjął taką decyzję po konsultacji z linowym podczas przerwy w grze.

• Po kornerze, Warczachowski wybija piłkę z linii bramkowej!

• Okińczyc z około 25. metrów po koźle. Trafił wprost w golkipera.

• Rzut rożny po błędzie Dąbrowskiego wywalczyła Bałtyk. Do pozycji doszedł Król, ale posłał piłkę metr nad bramką. Pojedynek wyrównał się.

• Kot uderzał z narożnika pola karnego. Potężnie lecz niecelnie.

• Lemanek wrzucił z wolnego wprost w ręce Witana.

• Zawisza ma przygniatającą przewagę w tym fragmencie meczu.

• Galdino dośrodkowuje ze środka pola, główkuje Maziarz i łapie futbolówkę Matysiak.

• Długie zagranie Dąbrowskiego, do piłki dochodzi Imeh który strzelił niezwykle groźnie! Bałtyk ratuje interwencja bramkarza.

• Strzał Imeha tuż zza linii szesnastu metrów tuż obok słupka! Było groźnie. W pierwszych minutach niebiesko - czarni zyskali przewagę.

• Po dośrodkowaniu Kota z lewego skrzydła piąstkować musiał Matysiak.

• Bez zagrożenia pod bramką Bałtyku po tym stałym fragmencie gry

• Pierwsza akcja gości kończy się rzutem rożnym.

• Zaczynamy 31. kolejkę spotkań drugiej ligi grupy zachodniej.

• Piłkarze, prowadzeni przez sędziowską trójkę, wychodzą już na sztuczną murawę obiektu w Trójmieście.

• Przed stadionem - na przeciw trybuny głównej - gromadzą się kibice gości. Nie zostali oni wpuszczeni na obiekt w Gdyni. Jest to możliwe, ponieważ Narodowy Stadion Rugby nie posiada trybuny przeciwległej do głównej.

• Piłkarze powoli schodzą już z rozgrzewki. Za około 10 minut początek meczu.

• Sędziować dzisiejsze spotkanie będzie pan Dawid Martyniak. W tym sezonie arbiter ten nie prowadził żadnego meczu Zawiszy i Bałtyku.

• Na ławce rezerwowych gospodarzy zasiądą: Gostomski, Malicki, Kozieł, Drzymała, Frankowski, Łoziński, Kaszuba. Natomiast rezerwowymi gości będą: Skowroński, Klofik, Kanik, Łukaszewski, Piętka, Bojas, Tabaczyński.

• W lewym okienku dostępne są już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• Witamy serdecznie ze stadionu w Gdyni. Za około pół godziny rozpocznie się spotkanie pomiędzy miejscowym Bałtykiem, a Zawiszą Bydgoszcz. Za moment zaprezentujemy składy obu ekip.