BATE Borysów

1

Partizan Belgrad

0

• Ze swojej strony dziękuję Państwu za śledzenie relacji,dodawanie komentarzy i zapraszam na kolejne mecze...

• W dzisiejszym meczu Bate Borysów pokonuje Partizan Belgrad 1:0 i czekamy na drugą odsłonę tego dwumeczu.

• Oglądaliśmy dzisiaj dużo walki na boisku i twardej gry czego można było się spodziewać przed meczem.Zobaczyliśmy także czerwoną kartkę,która osłabiła Partizan.Jednak w tym dwumeczu nic jeszcze nie jest rozstrzygnięte dlatego warto śledzić rewanż w Belgradzie do czego Panśtwa zachęcam.

• Ostatnia akcja gospodarzy i sędzia odgwizduje koniec meczu.

• Partizan w ataku.Dośrodkowanie do Abubakara Oumaru jednak uprzedza go bramkarz.

• Rzut wolny zza pola karnego zaprzepaszczony przez graczy Partizana.

• Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

• Schodzi ten,który marnował najlepsze sytuacje dla Partizana,a więc Andrija Żivković.

• Bate ciągle próbuj podwyższyć wynik jednak brakuje wykończenia.

• Zmiana w drużynie Bate Borysów.

• Bardzo dobra kontra gości,którą zaczął Żivković jednak Oumaru zatrzymany przez obrońców Bate.

• Bate idzie za ciosem.Kolejny rzut rożny.

• Strzał zza pola karnego jednak dobrze broni bramkarz Partizana.

• Wspominałem w pierwszej części meczu,że w tym spotkaniu kluczowy może być stały fragment gry przy tak wyrównanym meczu.

• Gol!!!!Bate Borysów strzela bramkę z rzutu różnego.

• W pierwszej połowie najlepsza okazja dla Partizana i w drugiej podobnie jednak nadal mamy zero do zera.Sytuację zaprzepaścił Żivković.Jeśli Partizan przegra ten mecz to Żivković będzie pluł sobie w brodę.

• Ależ błąd obrońców Bate.Stuprocentowa sytuacja dla Partizana Belgrad,którą zaprzepaszczają.

• Próba Rodionova z daleka.Strzał mija bramkę przy dalszym słupku.

• Miękkie dośrodkowanie i wolej minimalnie ponad bramką.Kolejna dobra akcja gospodarzy.Miejmy nadzieję,że to dobry wstęp do jeszcze lepszej gry.

• Coraz bardziej aktywny w tym meczu jest Aleksandr Hleb-była gwiazda Arsenalu Londyn.

• Wreszcie kilka szybszych akcji gospodarzy.Czekamy na więcej bo przecież grają przed włąsnymi kibicami i mają przewagę jednego zawodnika.Idealny scenariusz dla Bate w drugiej połowie.

• Tym razem Rodionov zaplątał się w polu karnym.

• Dobry kontratak Bate Borysów jednak po dośrodkowaniu brakowało wykończenia ale wreszcie jakaś składna akcja w drugiej połowie tego spotkania.

• W Belgradzie mamy temperaturę 14 stopni Celsjusza,a zawodnicy poruszają się na razie wolno.Tempo meczu spadło w drugiej połowie.

• Zmiana w Partizanie Belgrad

• Przypomnijmy,że goście z Belgradu grają wdziesiątkę po tym jak drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną dostał Marko Jevtović .

• Zaczynamy drugą część meczu...

• Do przerwy 0:0.Miejmy nadzieję,że w drugiej połowie zobaczymy lepszą grę i przede wszystkim bramki.

• Za moment zaczynamy drugą połowę meczu

• Żółta kartka dla Gordeichuka

• Jevtović ukarany żółtą kartką

• Ostatni gwizdek sędziego w pierwszej odsłonie meczu.

• Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej połowy.

• Jevtović dostaje drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną.

• Groźne dośrodkowanie Bate Borysów.Zivkovic wypuszcza piłkę jednak ratują go obrońcy.

• Próba z daleka piłkarza Bate jednak znów dobra interwencja Zivkovicia,który zbija piłkę do boku.

• Strącona piłka i próba Żivkovicia zza pola karnego jednak strzał niecelny.

• Babović ostro dośrodkowuje w pole karne Bate ale obrońcy gospodarzy dobrze ustawieni wybijają piłke na rzut rożny.

• Obniżyło się tempo meczu.Czekamy na lepszą grę i sytuacje bramkowe.

• Teraz zawodnicy obydwu drużyn próbują utrzymać się dłuższy czas przy piłce.

• Po 22 minutach dwie sytuacje bramkowe dla Bate Rodionova i jedna dla Partizana Żivkovicia-najlepsza sytuacja w całym meczu.

• Znów dużo miejsca mają skrzydłowi Bate i to wykorzystują.Dośrodkowanie i gospodarze blisko strzelenia pierwszej bramki w tym meczu.

• Piękna akcja środkiem pola Oumaru i rozprowadzenie piłki.Stuprocentowa sytuacja Partizana Belgrad,którą zmarnował Andrija Żivković .

• Kolejne groźne dośrodkowanie z rzutu rożnego graczy Partizana Belgrad.Być może kluczem do strzelenia bramki będzie dzisiaj stały fragment gry.

• Od początku meczu to Bate Borysów jest bardziej aktywne w ofensywie.

• Ależ akcja oskrzydlająca Bate.Bardzo groźna sytuacja bramkowa po strzale głową jednak dobra interwencja bramkarza Partizana.

• Po raz pierwszy musiał interweniować Zivković, który wyłpał długą piłkę.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy...

• Znając drużynę Białoruską należy spodziawać się, że zagrają bardzo uważnie w obronie, szukając swoich szans w kontrach. Partizan będzie szukał gola, ale przede wszystkim będzie chciał utrzymać jak najdłużej korzystny wynik, żeby rozstrzygnąć losy pojedynku na własnym terenie. Nie można się więc w tym pojedynku spodziawać gradu goli. Może być to za to pojedynek, z dużą ilością fauli i przerw w grze, no i zapewne posypią się kartki.

• Tak się składa, że w BATE gra dwóch serbskich obrońców, są to Filip Mladenović, który dwa lata temu przeszedł z Crveny Zvezdy (największy lokalny rywal Partizana), oraz Nemanja Milunović w tym roku został kupiony z klubu Mladost. Kolejni obcokrajowcy w drużynie z Borysowa to mieszkaniec Czarnogóry pomocnik Nemanja Nikolić, który został pozyskany z Dynama Mińsk, oraz Łotysz Kaspars Dubra (przyszedł z Ventspilsu). Przed sezonem również linie obrony zasilił doświadczony białoruski defensor Maksim Zhavnerchik, który ostatnie lata spędził w Kubaniu. Można więc powiedzieć, że BATE w ciągu ostatnich dwóch sezonów całkowicie wymienił formację obronną zespołu.

• Partizan wzmocnił siłę ataku pozyskując przed sezonem z włoskiej Ternany bułgarskiego napastnika Valerija Bojinova, oraz z Waasland- Beveren Kameruńczyka Aboubakara Oumaroua, obydwaj zdążyli się już zaaklimatyzować, i zaczęli strzelać bramki dla swojego nowego klubu.

• Piłkarze BATE w poprzednich rundach pokonali irlandzki Dundalk (2:1, 0:0) oraz węgierski Videoton (1:1, 1:0). W międzyczasie rozegrali dwa trudne mecze ligowe, przegrali z Dynamem Mińsk 0:1, oraz zremisowali z Gomel 0:0. Mimo to BATE nadal prowadzi w rozgrywkach ligowych, chociaż dystans dzielący rywali nieco się zmniejszył.

• Partizan Belgrad na swej drodze do Ligi Mistrzów spotkał do tej pory gruziński klub Dila Gori, z którym wygrał 1:0 i 2:0, a następnie rumuński zespół Steaua Bukareszt, z którym również Serbowie sobie poradzili (1;1, 4:2). W lidze serbskiej drużyny zdążyły rozegrać 5 kolejek nowego sezonu, w ostatniej Partizan przegrał z Vojvodiną 2:3.

• Dla białoruskiego klubu BATE Borysow to będzie już szansa na czwarty występ w fazie grupowej Ligi Mistrzów, największym sukcesem było pokonanie w 2012 roku Bayernu Monachium 3:1. Teraz mistrz Białorusi zmierzy się o wejście do tych elitarnych rozgrywek z mistrzem Serbii Partizanem Belgrad.

• My skupiamy się na wydarzeniach na Borisov Arena. Białorusini są etatowymi uczestnikami tych elitarnych rozgrywek, a Partizan chce do nich powrócić po pięciu latach przerwy. Tak wyrównany pojedynek powinien przynieść wiele emocji.

• Dziś zaczynamy czwartą i zarazem ostatnią rundę eliminacyjną Ligi Mistrzów.A mecze,które mogą Państwo śledzić to Lazio Rzym-Bayer Leverkusen, Manchester United-Club Brugge, Sporting Lizbona-CSKA Moskwa oraz mecz na który bedę miał przyjemność relacjonować a więc Bate Borysów-Partizan Belgrad.Tak więc czeka Nas wieczór pełen piłkarskich emocji. Warto wspomnieć,że pierwszy mecz eliminacyjny już się zakończył.W meczu tym Astana pokonała Apoel 1:0.Mecz ten zaczął się o godzinie 18:00.